شریک زندگی من پیشنهاد خاصی عمل جنسی را فراموش مالیات—سپس حمایت از


A man wrings his fist with a completed tax form, with formulas in neon in the background.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس AaronAmat/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من procrastinator; شریک زندگی من است و انجام آن-دیروز-er. در اوایل این سال من kvetching در مورد انجام مالیات من. شریک زندگی من و از راه انگیزه و گفت: “اونا انجام می شود و من به شما ضربه.” چرا که شریک زندگی من بسیار خوب است که من به کار بلافاصله اما برگزار شد تا با برخی از مدارک گم شده. فلش رو به جلو در حال حاضر از دست رفته فرم در دست است. با خوشحالی خودم را برای تشکیل پرونده اشاره کردم به شریک زندگی من است که من می خواهم به در نظر گرفتن که ضربه فیلم های پورنو کار بعدی خود را در قدیمیترین راحتی. آنها با تمسخر و به من گفت من نمی توانم انتظار IRS EZBJ 2+ ماه پس از این واقعیت است. من تماس نقض قرارداد! ما به توافق پایبند خود را حاکم بنابراین آنچه به شما می گویند? (PS: وجود مقدار زیادی از غیر IRS دهان رفتن در اطراف هر دو روش در اینجا, اما من می خواهم بازپرداخت!)

عمق و مالیات

اگر همه چیز برابر شما خواهد بود از لحاظ فنی درست است اما مسائل از رضایت بر کسانی که از خرده دادوستد. هیچ کس موظف است به انجام هر کاری جنسی با هر کسی در هر زمان و آن را به طور کامل در حقوق خود را برای آنها را به تغییر ذهن خود را. خود را شریک می شود, نهایی می گویند در اینجا. اگر شما استفاده از رابطه جنسی به عنوان یک تراشه چانه زنی شما لازم نیست که به نگرانی در مورد معاملات خود را در حال reneged ، آسان است.

علاوه بر این آیا شما واقعا می خواهید از کسی که نمی خواهید به من بدهید ؟ من شخصا کسی را دوست خود قرار داده تمام روح به تعمیر و نگهداری. آن را مانند تفاوت بین یک prefab کارت پستال و یک یادداشت دست نویس تفاوت بین یک خواننده واقعی و صرفا یک مجری, تفاوت بین تحویل و DiGiorno. من می خواهم هیچ چیز کمتر از یک راپسودی بین پاهای من. استانداردهای بالا, من می دانم, اما بازده آن نتایج است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک مرد در اوایل 30s. من و همسرم باید با هم برای 12 سال برای ازدواج شش. در شروع ارتباط ما با ما زندگی جنسی بسیار استاندارد هر چند من واقعا یک نقطه مرجع است. ما ملاقات کرد و او را تنها کسی که من تا به حال رابطه جنسی با (فکر می کنم Steve Carell شخصیت در Crazy Stupid Love, اما نه بچه ها). او همیشه به حال یک بیت از یک مشکل در رابطه با صمیمیت. معلوم می شود او یک مقدار عادلانه از ضربه عاطفی و در غیر این صورت او گذشته است. ما تا به حال ما یو پی اس و فراز زندگی و نظم از عشق ما-ساخت به طور کلی به دنبال آن است که روند به عنوان به خوبی. هنگامی که ما بودند داشتن رابطه جنسی, او تا به حال به طور کلی از من خواست به نسبتا خشن, چیزی است که من همیشه به حال مشکل با.

چند سال پیش او شروع به پرداختن به او سوء مصرف مواد و مسائل مربوط به سلامت روان. ما هر دو شروع به مناسب 12 گام برنامه. او به من گفت نه به انتظار جنسی در حالی که برای. من کاملا خوب است ، من هرگز می خواهید او را به انجام کاری نیست و راحت با. من فکر می کنم ما تا به حال رابطه جنسی شاید یک یا دو بار در سه سال گذشته است. من پایین برای رابطه جنسی تقریبا همیشه پس از این است که به مراتب کمتر از من ترجیح می دهم. من متوقف درخواست برای رابطه جنسی چون من خسته شدم از رد و از آنجا که او به من گفت از آن ساخته شده او ناراحت کننده است.

سپس در تابستان گذشته او در واقع به من گفت به دریافت آن از جای دیگری—و او تصریح کرد این بیش از یک بار. این مشکل برای من برای تعدادی از دلایل. من می دانم که من نمی خواهد OK با داشتن یک رابطه خارج از, پس از آن احساس ناعادلانه است. من می دانم که من احساس گناه به عنوان اگر من تا به حال فریب خورده. بخشی از من را باور نمی کند او در واقع می خواهد این اتفاق می افتد. عملا من می دانم که من قادر خواهد بود در واقع به حفظ روابط دو. ما هر دو بسیار شلوغ است و ما در تلاش برای پیدا کردن زمان کافی برای صرف اجازه دهید به تنهایی هم برای دوم در ارتباط است. علاوه بر این من بسیار کم تجربه است. هنگامی که ما به ملاقات او دنبال من و من به آن است. من واقعا نمی دانم که در آن برای شروع اگر من به دنبال یک رابطه خارج از. من فقط فکر نمی کنم من می تواند رسیدگی nonmonogamy و اولیه رابطه نمی خواهد زنده بماند.

در بالای همه که من پیدا کردن خودم جذب مردان در مناسبت. این من از freaked در ابتدا, اما من بیش از آن است. من حدس می زنم من نزدیکی با جنس مخالف پایان مقیاس کینزی اما نه 0 حتی اگر من تا به حال هیچ جنسی واقعی تعامل با مردان است. من به ذکر است این تنها به دلیل آن را بیش از پیش پیچیده احساسات من در مورد کل این وضعیت نه به این دلیل که این یک مشکل است که باید حل—فقط یکی دیگر متغیر است. من سرد بودن یا بی تابه یا نه مستقیم و یا عجیب و غریب و یا هر آنچه که ممکن است تبدیل به برچسب مناسب را در صورت وجود ،

— من (نه) پیچ

عزیز قابل فهم,

خوب, شما ساخته شده است تصمیم خود را پس از آن. همسر خود را به شما با یک راه حل خود را برای سرخوردگی جنسی و شما پیدا کردن آن کافی نیست. مگر اینکه شما چیزی شما را دریافت کنید اما شاید این راه حل است که به ارمغان می آورد با آن حداقل میزان خسارت های ناخواسته. در این اقتصاد من شما را سرزنش نیست برای بازی آن امن است. شما یک فرد بالغ. من به شما اعتماد می تواند به درستی ارزیابی نیازهای خود را در مقابل زحمتی که خود را پیگیری ممکن است ایجاد.

وجود دارد برخی از چیزهایی اضافی به نظر در اینجا: همسر شما ممکن است تشویق شما به دنبال در خارج از رابطه جنسی چرا که او هنوز هم می تواند خود را حس اشتیاق و او می خواهد شما او را به عقب. شما در واقع ممکن است انجام یک به نفع. همچنین هر نه دوستان-با-مزایای سناریو نیاز به یک “رابطه”—بسیاری از مردم پیدا کردن آن را بسیار آسان برای یک فرد فراهم می کند که یک جنسی خروجی بدون اینکه چیز تمام عاطفی. اما نه هر کس می تواند مسئولیت رسیدگی به آن است. شما نمی دانید تا زمانی که شما سعی می کنید. من هر طوری ترتیب با یک زن اما من تا به حال بسیاری از مردان که هرگز بدست دراماتیک یا پریشان من از ارتباط من. فقط بگیرید و یاد دهید که بانگ گاهی اوقات. آن را به خوبی. من فکر می کنم که آیا شما می توانید به نگه داشتن همه چیز در یک سطح دوستانه با شرکای جنسی است که در نهایت یک ماده از طعم و مزه واقعا. آیا شما واقعا می گویند که شما را کشت شما در حال حاضر ؟

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من به تازگی بسیار شلوغ است به دلیل شروع یک کسب و کار جدید. چند ماه پیش شروع کردم به یک پایاپای رابطه گاه به گاه. من تا به حال یک STD ترساندن پس از من تا به حال آنچه که من فکر کردم زخم و او به من گفت که او مطمئن بود اگر او آخرین آزمون شامل آزمون تبخال. خوشبختانه من رفت و به من OBGYN و آزمایش منفی برای همه چیز به جز یک عفونت قارچی است. اما شریک زندگی من بود که یک “مبهم” تست HSV-1. او برای به دست آوردن دوباره تست شده اما از آن ساخته شده من فکر می کنم در مورد زندگی جنسی من. ارتباط من قرار بود بازی گاه به گاه اما باعث شده من بیشتر سردرد و استرس در طول چند هفته گذشته بیش از هر چیزی من تا به حال در این نقطه در ارتباط است. من فکر نمی کنم من قصد دارم به هر نوع رابطه تا زمانی که کسب و کار من حل و فصل کردن یک بیت است اما آن را کاملا مسخره برای من که نمی خواهید یک رابطه با کسی که آزمایش HSV-1? دکتر من مطمئن ساخته شده به من بگویید که این آزمایش خون را به شما بگویم که در آن تب خال است و در حالی که HSV-1 به طور کلی تبخال دهان, آن را در حال حاضر نیز در بر داشت به عنوان یک منبع تب خال ناحیه تناسلی. من صادقانه نمی دانم که چگونه من آن را ندارید با توجه به تعداد زیادی از مردان تصادفی من را بوسید و با توجه به شيوع بالای آن است.اگر من تضمین شده است که HSV-1 بود فقط دهان این نمی تواند یک موضوع است. این است که به طور بالقوه برای رفتن به قطع از تعداد زیادی از آینده شرکای جنسی. آیا شما هر گونه مشاوره در مورد چگونه به فکر می کنم در مورد این و یا تصمیم گیری بر اساس آن ،

—نه پس سیمپلکس

عزیز نه چندان Simplex

من هرگز متوقف خواهد شد معرفی نامزدهای مقاله از سال گذشته “چگونه تبخال شد جنسي Boogeyman” به هر کسی که قطع یو پی اس در مورد ویروس و آن را نه به این دلیل که من در اینجا کار می کنند. واقعا قانع کننده توضیح چگونه ما را به یک معامله بزرگ از یک بیماری است که برای بسیاری معلوم می شود هیچ معامله بزرگ در همه.

آن را غیر معقول می خواهید به عنوان سالم به عنوان امکان پذیر است (در حال حاضر بیشتر از همیشه) و هرپس آمده با شانس خود را از عوارض. اما این بسیار نادر است. بسیاری از مردم حتی نمی تجربه شیوع بیماری در ابتدا اگر تا کنون چیزی شبیه به 4 در 5 نفر هرگز حتی یاد بگیرند که آنها آن را داشته باشد. قطعا بسیاری از مردم فراموش کرده اند آن—حدود نیمی از جمعیت HSV-1—و این واقعا باعث خرابی زندگی خود را. اگر شما بودند به قرارداد آن پس از شوک اولیه عینک, شما فقط ممکن است پیدا کردن که زندگی خود را تغییر نمی کند خیلی در همه. مردم اند و نه ظرفیت بالا برای تنظیم به خاطر راحتی خود ما. ما مثل سگ که در راه است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

اول, من یک گی زن است. و این احساس خیلی عالی به نوشتن که! مشکل ما اینه که من به یک فوق العاده عالی با شکوه ترین مرد. چنین پدر و همسر. هنگامی که ما با هم من یک دختر و من با معرفی خودم به عنوان یک زن همجنسگرا. من با داشتن یک زمان سخت (مواد مخدر و الکل و غیره.). من هم مشغول به کار در صنعت سکس و من تا به حال اشاره می کنند و تا به حال یک کودک خردسال نیز هست. من فزاینده به سرعت از کنترل خارج.

او مرا نجات داد به طور جدی. و در جایی جنسیت بخشی از معادله است. و پس از آن آمد واقعی احساسات در طول سال. ما شده ایم با هم 10 متاهل پنج سال در حال حاضر. من خیلی قدردان و سپاسگزار این مرد برای تغییر زندگی و رشد من به چنین عالی زن و مادر. ما چهار فرزند بین ما از جمله 3 سال از خود ما است. ما یک خانواده است. مشکل اینه که من نمی توانم با او. من دوست دارم او را خوشحال اما من فقط نمی تواند به دوم خودم. من خیالبافی تنها در مورد زنان و من تعجب می کنم اگر من همیشه می گی و دوباره. آن را تقریبا فراموش شده است و حتی توسط خانواده من. آن است که واقعا ارزش آن را به شکستن از هم جدا و یک خانواده که در حال حاضر از طریق بوده است ، وجود دارد هر چیزی که من می توانید انجام دهید برای تغییر خودم ؟

—زندگی گذشته

عزیز گذشته زندگی

آیا شما تعجب که آیا شما می خواهید? اگر شما می خواهید به دنبال ارضاء جنسی و شاید سطح دیگری از شریک زندگی و رضایت از آن است که در همه غیر منطقی برای انجام این کار حتی اگر آن می آید در هزینه های شیب دار. من نمی دانم به اندازه کافی در مورد شوهر شما و نه من توانایی برای پیش بینی آینده, اما وجود دارد یک سناریو که در آن شما را ترک رابطه با او زندگی خود را در زندگی واقعی و در او از شما و باقی مانده است که در خود و فرزندان خود زندگی می کند. اما این امکان وجود دارد, به خصوص اگر او عالی در مناطق دیگر. او می داند که شما او حتی ممکن است این انتظار. شما نمی دانید تا زمانی که شما بحث در مورد آن با او است.

است که می گویند این یک چیز مطمئن است. به نظر می رسد مانند شما برای پیدا کردن کسی که شما می توانید عشق و عشق به رابطه جنسی با, اما مطمئن نیست که شما خواهد شد. انجام این کار اغلب سخت است و شما باید یک چیز خوب به عنوان آن است—شما در حال رفتن به باید به فکر می کنم عمیق تر در مورد آنچه شما می خواهید را انتخاب کنید عاقلانه.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من اواسط دهه 40 سالگی مرد. من به مرد مسن تر, به عنوان در 60s, 70s و گاهی فراتر از آن. من به خصوص به دنبال یک دختر بیشتر در امتداد خطوط از سرگرم کننده و دوستانه کوبیدن. از آنچه که من پیدا کردم معمول آنلاین سایت های مشکوک (قافیه با خاکستر) ندارد مکان های بزرگ برای پیدا کردن بانوان حاضر از یک سن خاص. من یک پرستار ثبت شده و من در یک بیمارستان اما این است که به ahem به خصوص خوب یا اخلاقی جایی برای بازی انتخاب کنید تا. هر گونه پیشنهادات در مورد چگونه من می توانم در مورد اتصال با دختر طلایی (یا دختر) از رویاهای من?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>