من بالش مدیر عامل شرکت ادعا می کند خدا “به” رئیس جمهور تهمت به امریکا در کاخ سفید coronavirus جلسه

من بالش مدیر عامل مایک Lindell ادعا به مردم آمریکا که خدا می خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پیروزی در انتخابات 2016 و پس از او دست روی سکو در روز دوشنبه در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus بیماری همه گیر.

“من نوشت: چیزی کردن کاف اگر من می تواند خواندن این” Lindell گفت: دوشنبه در کاخ سفید است. “خدا به ما لطف on Nov. 8, 2016 برای تغییر این دوره ما بودند. خدا گرفته شده است از مدارس ما و زندگی می کند. یک ملت تبدیل شده بود خود را به عقب بر خدا, و من شما را تشویق به استفاده از این زمان در خانه به پشت در ‘کلمه’ ما به عنوان خوانده شده کتاب مقدس و گذراندن وقت با خانواده ما.”

تبلیغات:

او افزود: “رئیس جمهور ما به ما بسیار امیدواریم که در آن فقط چند ماه پیش ما تا به حال بهترین اقتصاد پایین ترین نرخ بیکاری دستمزد بالا رفتن . . . آن شگفت انگیز بود.”

Lindell به این نتیجه رسیدند که امریکا را از طریق همه گیر “با ما بزرگ, رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و این دولت و همه مردم در این کشور دعا های روزانه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر Lindell برای نظرات خود را به عنوان او در به نوبه خود ادعا کرد که او “نمی دانم او که قرار بود برای انجام این کار است. اما او یکی از دوستان من و من آن را قدردانی میکنیم.”

تبلیغات:

Lindell بود و نه تنها در میان مدیران اجرائی که به کاخ سفید تریبون به مشتری جلب کردن شرکت های خود را در حالی که به طور مستقیم یا به طور ضمنی استقبال از رئیس جمهور در همان زمان. Lindell گفت: یک خبرنگار در جلسه ای که شرکت برنامه ریزی برای تولید 50,000 پنبه ماسک صورت در روز جمعه. یک پیمانکار دفاعی و زیر ساخت های اجرایی هر دو مشترک است که خود را از شرکت تولید تجهیزات لازم پزشکی به دلیل تهمت خواسته بود آنها را به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با Lindell منحصر به فرد در حداقل یک احترام ، همکاران نزدیک به بالش اجرایی گفت سیاسی که رئیس جمهور از او خواست تا برای اجرای فرماندار مینه سوتا در سال 2022. او اعلام کرد در ماه گذشته که او منصوب شده بود صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات در مینه سوتا است.

Lindell همچنین به نظر می رسد در ماه فوریه در یک کمیته اقدام سیاسی محافظه کار (CPAC) رویداد گفت که او می دانست که پس از دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن است که او “رفتن به بزرگترین جمهور تا کنون.” او اهدا کرده است بیش از $200,000 برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات و کمیته های مرتبط.

تبلیغات:

اگر او بودند به اجرا و پیروزی در برابر وقت وقت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک دموکرات Lindell خواهد پیوستن سابق اصلاحات در پارتی رژیم صهیونیستی. جسی ونتورا و سابق دموکرات ایالت Al Franken به عنوان یک سابق, افراد مشهور, منتخب به بالاتر از مینه سوتا است.

مدیر عامل شرکت ادعا کرد که او تصمیم به اخراج 150 کارگر در یک مرکز در Shakopee, Minn., به منظور راه اندازی یک فروشگاه آنلاین برای کارآفرینان و مخترعان به فروش محصولات خود را.” او پس از مباهات در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های حال کمک به ایجاد رونق اقتصاد است.

تبلیغات:

وی افزود: “من ارزش هر یک از کارکنان من این یک تصمیم دشوار است, اما این چیزی است که بهترین در حال حاضر برای آینده MyPillow و برای آماده سازی برای راه اندازی MyStore.com. یک بار logical marketing است و در حال اجرا ما پیش بینی ما خواهد بود و استخدام.”

شما می توانید فیلم زیر را از طریق توییتر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>