من ملکه بیمارستان در مرکز امریکا coronavirus بحران است. در اینجا چگونه پزشکان آماده می کند.

“تیم 700 B4.”

قبل از Covid-19 بیش از زمان ما, بیمارستان, من ممکن است شنیده ام این صفحه که احضار یک تیم پزشکی به دلیل یک بیمار قلبی را متوقف کرده است — یک بار یا دو بار در هفته. در دو روز گذشته من از دست داده ام تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از بار من آن را شنیده ام.

یک صفحه اخیر می ایستد: این بعد از ظهر مارس 23 برای یک مرد در اوایل 30s با مشکلات پزشکی. ما تا به حال اشباع شده در خود تنظیمات ونتیلاتور در عین حال ریه های خود نمی تواند تحویل اکسیژن مورد نیاز بدن خود را تا قلب او تا به حال به طور طبیعی متوقف شده است.

طی هفته گذشته بیمارستان در المهرست کوئینز جایی که من مقیم در اورژانس پزشکی است هولناک با کروناویروس بیماران نیاز به هواکش. در یک روز معمولی ما یکی از پر رفت و آمدترین بخش اورژانس در کشور است. ما افتخار در خدمت یکی از متنوع ترین و آسیب پذیر جمعیت های بیمار در جهان است. باطنی و بیماری نادر شایع وقوع اینجا. ما حجم گسترده و تنوع نیز بدان معنی است که ما منحصر به فرد مستعد ابتلا به یک بیماری همه گیر.

زمانی که برای اولین بار مورد ساخته شده راه خود را به شهر نیویورک ما مشکوک آن را تنها یک موضوع از زمان. اما ما انتظار ندارد که ما را تبدیل به یک “زمین صفر” بیمارستان برای Covid-19.

در ابتدا ما فقط تا به حال یک بیمار با سوء ظن بالینی برای Covid-19 اما در طول زمان مبتلا نسبتا کم و یا بدون سوء ظن بالینی بدون تب بودند تبدیل مثبت است. ما آموخته است که این ویروس علائم متفاوت است: برخی با ارائه وبا مانند اسهال با عمیقی کم آبی است که پس از آن پیشرفت به ديسترس تنفسی در حالی که دیگران تا به حال سردرد خفیف با درد عضلانی.

این به ما آموخت یکی از بسیاری از درس های ارزشمند در اوایل. به عنوان دیگر بیمارستان های کشور آماده شدن برای این بیماری همه گیر می رسند در روزهای آینده, ما امیدواریم که که ما تجربه می تواند کمک به آنها را جلوگیری از اشتباهات و مشکلات.

در اینجا شش از مهم ترین درس ما یاد گرفته ایم تا کنون:

در آغاز همه گیر ما دست کم گرفت تعداد حامل بدون علامت بودند که بستری برای نامربوط دلایل. ما نمی تست این بیماران به عنوان آن در نظر گرفته نمی بالینی نشان داده شده است. عدم تست کیت مرکب مشکل است. و عدم اوایل گسترده بسیج از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ساخته شده است آن را حتی بدتر است.

کمبود PPE بدان معنی است که ما عاقلانه در استفاده از آن تنها برای “افراد تحت بررسی” (PUI) برای Covid-19. این به زودی ثابت می شود یک فاجعه آمیز و بیهوده سیاست.

ما نیست, با استفاده از تجهیزات حفاظتی برای ناشناخته حامل بدون علامت و به احتمال زیاد شد مخازن انتقال است. این بدان معنی است که پرستاران و پزشکان احتمال انتقال این بیماری سکوت است, اما تا چه حد باقی می ماند تا حد زیادی ناشناخته است. تنها راه برای جلوگیری از این انتقال است یا, تست تمام ارائه دهندگان و بیماران هر روز و یا با استفاده از PPE برای هر بیمار است. استراتژی دوم به مراتب عملی تر.

ما در تلاش برای منزوی کردن PUI به واحد مراقبت های ویژه (Icu) اما به عنوان بیمارستان شد ضعف با PUIs سیاست تا به حال یک بار دیگر ثابت می شود بیهوده است. همراه با زمان چرخش به دریافت نتایج آزمون به معنای ما نیست قادر به مناسب تریاژ بیماران به Covid-19 و غیر Covid-مناطق 19 بيمارستان.

هر چند این ممکن است تغییر کند با دسترسی سریع-چرخش تست عدم حساسيت تست ما با احتیاط در مورد اعزام بیماران به غیر Covid-19 واحد. ما در نتیجه به یک گریم تحقق: تنها راه برای به حداقل رساندن برخی از انتقال شد تا بار دیگر ما استفاده از PPE برای هر و همه بیماران.

در طول چند روز آینده به عنوان ما در حال آمدن به مقابله با واقعیت ما ما شروع به دیدن متناوب تعدادی از بیماران که نیاز به هواکش. در آغاز همه گیر ما پیش بینی کرده بود که بیماران مسن و یا بیماران با شرایط مزمن خواهد بود به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار ، هر چند که تا حد زیادی درست بوده است ما نیز به طور فزاینده ای شروع به دیدن بیماران با مشکلات پزشکی در ایست تنفسی, نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

برای ما آن را به معنای بیمارستان طبقه که نیست مجهز به مدیریت بيماران ICU ناگهان مینی-Icu. بخش “مسیر سریع” در ما ER حک شده بود به ويژه با بادی بیماران. در یک نقطه و حتی آن را به معنای انتقال بیماران به نزدیکی بیمارستان با تخت ICU.

نیازی به گفتن نیست که کوتاه بود که هر بیمارستان در نیویورک به زودی هولناک با Covid-19 بيمار. رک و پوست کنده ما حتی به کاوش در گزینه تبدیل اتاق عمل به Icu. درست زمانی که ما فکر می کنیم به اندازه کافی تخت ICU ما نیاز بیشتر. توصیه من این است برای آماده شدن برای بدترین و امید برای بهترین.

به تمام بیماران در بخش مراقبت ويژه مورد نیاز چندین خون تساوی تیتراسیون از داروها و تنظیم ونتیلاتور تنظیمات در یک ساعت-توسط-ساعت اساس کارکنان مجبور به پیدا کردن راه هایی برای به حداقل رساندن ما به طور کلی قرار گرفتن در معرض ویروس. در اوایل ما تصمیم گرفتیم به جای یک عنوان چهارم لهستانی ها در خارج از اتاق بیمار در حالی که همچنین تحکیم همه ما انتقادی روش های مراقبت در یک نشسته است.

برای ما آن را به معنای هر بادی بیمار متعدد محیطی IV دسترسی مرکزی کاتتر وريدی به عنوان به خوبی به عنوان یک خون خط. این فعال پرستاران و پزشکان برای به حداقل رساندن خود را به طور کلی قرار گرفتن در معرض.

گسترش فضای فیزیکی و پل تجهیزات تست و کمبود یکی feat اما غیر منتظره کمبود پزشکان و پرستاران آموزش دیده در بخش مراقبت های ویژه پزشکی دیگری بود. حجم خالص از بیماران همراه با پرستاران و پزشکان که بیمار به Covid-19 ساخته شده و این موضوع یکی مانده به آخر.

در بیمارستان ما, آموزش غیر پرستاران مراقبت ويژه و غير ويژه پزشکان در مراقبتهای پزشکی بود به سادگی یک گزینه نیست بلکه یک ضرورت است. آن را به معنای آموزش قلب و عروق در مجتمع دریچه مدیریت. نیازی به گفتن نیست که ER پزشکان و intensivists سقوط بیمار داشتن یک شبکه امن از پزشکان آموزش دیده در بخش ویژه مراقبت های پزشکی بسیار مهم خواهد بود برای مراقبت از بیمار است.

ما به عنوان هولناک با بیماران بدحال ما نیز شاهد نمایی افزایش “نگران-به خوبی بیماران” درخواست یک ارزیابی است. برخی از بیمارستان ها به تصویب رسید پزشکی از راه دور که در آن پزشکان به نوبت پاسخ دادن به سوالات از بيماران ترياژ و آنها را در مورد اینکه آیا آنها باید به ایمیل ER یا نه. این ثابت شده است موثر باشد در decompressing ER, به احتمال زیاد, جلوگیری از بیمار به بیمار و پزشک-بیمار انتقال.

اما در یک بیمارستان است که در خدمت برخی از فقیرترین بیماران مانند معدن پزشکی از راه دور است که به سادگی یک گزینه نیست. برای این بیمارستان تست چادر در خارج از بیمارستان ثابت کرده اند تا حدودی موثر است اما هنوز هم به اندازه کافی برای نگه دارید تا با تقاضا است.

حتی با بهترین از این اقدامات به عنوان از 1 آوریل 1,374 نیویورکی از دست داده اند و زندگی خود را به Covid-19 بیش از 376 از آنها در کوئینز. یک سوم این شهر از کل موارد (45,672 از 1 آوریل) در کوئینز ،

به عنوان کد تیم اجرا می شود به بالین رهبر تیم اختصاص اعضای خود نقش. آنها فشار بر روی قفسه سینه بیمار و فشار لازم داروها برای نجات قلب خود را. پس از چند دقیقه فقط هنگامی که ما احساس شکست این قلب بیمار شروع به ضرب و شتم دوباره. ما آهی کشید و با یک حس امداد و نگاه در هر یک از دیگر, دانستن است که آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که ما بعد کد.

Suresh Pavuluri یک پزشک مقیم با گروه طب اورژانس در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>