Man looking at his phone, with the Grindr logo glowing in the background

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Halfpoint/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

هر پنج شنبه شب خدمه در پاسخ به یک سوال جایزه در چت فرم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 29 ساله گی مرد. من شده اند جستجو برای همیشه لطفا برای برای یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه که به من گوش دهید و در واقع در مورد مراقبت از سلامت من. من در نهایت در بر داشت یک دکتر کی. دکتر کی است, گی, کمی بزرگتر از من و کل یک کودک! من فکر کردم که من فقط له و که خواهد بود که. اما به تازگی در یک قرار ملاقات او مرا در آغوش گرفت در پایان. من فکر نمی کنم هر چیزی از آن را تا بعد از آن هفته من تو را دیدم او را در Grindr. من نمی نگاهی به مشخصات خود را, اما او تا به حال یک چهره عکس, و من می توانم بگویم که از تصویر بند انگشتی است که آن را به او. من شگفت زده شد زمانی که او messaged من اولین و چیزهای گرم و سنگین از طریق چت. در حال حاضر من می خواهم به قلاب تا با او, اما من هم نمی خواهم به از دست دادن من شگفت انگیز PCP. آیا من می توانم خواب با دکتر و هنوز هم او بود من دکتر ؟ یا چیزهایی که قبلا خراب در یک حرفه ای به حس و حال من فقط باید او را در خارج از دفتر ؟

—معاینه فیزیکی

Stoya: خوب پزشک مراقبت های اولیه برای پیدا کردن سخت است به خصوص برای همجنسگرایان مردم و کارگران جنسی.

غنی: آن زمان من سال.

Stoya: من با استفاده از روانپزشک من.

غنی: است که به نفع?

Stoya: خوب, من در حال حاضر در دفتر خود. و او است, M. D., گاهی اوقات من به شرکت بیمه سلامت درمانگاه. (من هنوز هم احساس می کنم خوش شانس به بیمه بهداشت و درمان.)

غنی: من هم احساس خوش شانس به آن را دارند. وقتی که من خواندن این, من فکر می کردم “نمی گه که شما می خورید” که من فکر می کنم شما ممکن است در یک مطلب زیبا در راه است ؟

Stoya: من فکر می کنم که نقطه من است. آن را سخت برای پیدا کردن یک PCP خوب. شما یافت. همین حالا آن را به خطر اندازد.

غنی: پس من اینجا تجربه. من واقعا نمی خواهم به جزئیات آن به دلیل آن احتمالا برای تلفن های موبایل مانند یک نامه به پنت هاوساما من به قلاب تا با یک دکتر. نه من PCP اما یک متخصص من دیدم سال پیش. در دفتر خود. من نمی خواهم به ارائه یک سناریو که underplays آسیب این رفتار می تواند در یکی دیگر از سناریو بود اما داغ, من آغاز, من خوب هستم … و من هرگز او را دوباره دیدم. او یک دکتر خوب اما من نمی توانستم آن را انجام دهد. این فقط احساس بیش از حد عجیب و غریب پس از آن. من shat جایی که من می خوردند و من از دست رفته من اشتها. آن را بمکد. من استفاده کرده اند می تواند مانند یک متخصص در چرخش است.

Stoya: من کمی نگران هستم درباره, دکتر, نزدیک شدن به بیمار خود را در یک برنامه.

غنی:انجمن پزشکی آمریکا می گوید این است که به شدت غیر اخلاقی:

“کد اخلاق پزشکی نظر 9.1.1

عاشقانه و یا جنسی تعاملات بین پزشکان و بیماران رخ می دهد که همزمان با بیمار و پزشک رابطه غیر اخلاقی هستند. چنین تعاملات کاستن از اهداف رابطه بیمار و پزشک است و ممکن است بهره برداری از آسیب پذیری بیمار سازش پزشک توانایی خود را به هدف قضاوت در مورد بیمار مراقبت های بهداشتی و در نهایت مخل به بیمار بودن.”

Stoya: بنابراین شاید این PCP نیست به عنوان شگفت انگیز به عنوان او به نظر می رسد. “یک پزشک باید خاتمه رابطه بیمار و پزشک قبل از شروع یک, دوستیابی, عاشقانه, یا رابطه جنسی با یک بیمار”—که این مرد انجام داده است نیست.

غنی: بدون او نیست. که گفت:, من فکر می کنم این است که به طور بالقوه کمتر نگران کننده در ترتیب اگر تنها به این دلیل که قدرت پویا است نه کاملا به عنوان شدید در یک patriarchical جامعه به عنوان مرد و زن. به طور کلی مردان نمی هدفمند مانند زنان در یک درنده, راه, بنابراین من فکر می کنم آن را ممکن است برای خروج از این وضعیت صدمه ندیده است. اما من نه تایید آن.

Stoya: به طور مستقیم: لطفا این کار را انجام نمی.

غنی: راست. نه لزوما یک فاجعه در ساخت اما جاهل و نگران کننده از سوی دکتر.

Stoya: دقیقا. و آیا شما واقعا می خواهید یک پسر که نقض حرفه ای خود را اخلاقی کد ؟

غنی: به خصوص یک حرفه ای به عنوان مهم به کیفیت زندگی به عنوان پزشکی ؟

Stoya: این مهم پرچم قرمز (بیشتر من فکر می کنم در مورد آن).

غنی: در آن است. اگر جاذبه است فقط بیش از حد به چشم پوشی از دلیل من فکر می کنم روشن ترین راه خوب است برای پیدا کردن یک جدید PCP و فقط دیدن دکتر کی به عنوان یک شریک رمانتیک.

Stoya: در هر صورت من فکر می کنم او نیاز به مراقبت های اولیه.

غنی: بله وجود دارد در واقع هیچ نگاه به عقب. یک خط عبور بوده است. من باید اضافه کنید که در حالی که اجماع خواهد بود که این دکتر است رفتار در یک راه غیر اخلاقی است که من فکر نمی کنم این سناریو غیر قانونینفسه. معمولا وقتی این بوده و پیگرد قانونی چیزهای دیگر (سن بیماری های روانی) است در بازی.

Stoya: پس از آن صدا مانند بنیادی ترین خط عبور بوده است اما نویسنده ما باید هنوز هم پیدا کردن یک دکتر جدید و سعی کنید به حرکت شاعرانه.

سرشار: بله. و اگر یکی باید دید, من می خواهم بگویم دنبال عشق. اما یکی این است که حداکثر در اینجا نمی توانید هر دو را انجام دهد.

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من زندگی با شریک زندگی من از 10 سال در یک, شاد, رابطه متعهد است. شریک زندگی من است یک فرد فوق العاده و بسیار با ملاحظه و دادن در رختخواب. پس مشکل چیه ؟ من به شدت می خواهم به داشتن رابطه جنسی با افراد دیگر. هر زمان ما باید جنس یا من من فکر می کنم تنها از افراد دیگر است. همه جا بروم به من له: مسافران مترو من کارمند بانک, همکاران, حیطه. من نمی توانم تصور کنید که یک شریک بهتر در زندگی برای خودم, و من واقعا نمی خواهم برای شکستن تا بیش از این اما من نیز می دانم که نشان می دهد ما برای باز کردن این ارتباط می تواند ویرانگر باشد. چگونه می توانم مدیریت این ؟ آن را دور و آن را احساس می کند مانند من فریب داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی