سلیقه من در انجمن گران هستند. اما چه مقدار بیش از حد است ؟


Man holding tablet in bed with flashing neon dollar sign behind him.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس lolostock/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

پرداخت برای انجمن که خوب است—درست است ؟ دزدی بد است و ما باید با حمایت از هنرمندان که در حال ایجاد مطالب ما لذت ببرید. این چیزی است که من سقوط در انتهای دیگر این طیف است. من خرید بسیاری از انجمن. من اب شلپ شلپ کردن در چیزهای عادی مانند بسیاری از—یک OnlyFans اشتراک در اینجا یک ویدئو کلیپ وجود دارد. اکثر پول من صرف در انجمن است که در فیلم های سفارشی شخصی صحنه های که در آن یک مجری عمل می کند از یک سناریوی از انتخاب شما. من ممکن نیست به راحتی در دسترس در OnlyFans یا کلیپ فروشگاه بنابراین شما می توانید تصور کنید که من جنس عادت می شود بسیار گران قیمت پس از یک در حالی که. (قبل از اینکه شما بخواهید برخی از درخواست ها به عنوان ساده به عنوان من مایل به خیره نگاه کردن به یک زن چشم و یا او را به من بگویید که “من شما را دوست دارم.”) من خودم از ارسال ده ها تن از ایمیل های هر هفته برای نوازندگان به دنبال بیشتر از همان محتوا است. بعضی اوقات من مشکل پیدا کردن به اندازه کافی به خرید از آداب و رسوم. به اندازه کافی عجیب برای پیدا کردن زنان را به صدها هزار دلار برای یک عکاسی از خود را به آسانی به عنوان شما می خواهم فکر می کنم. من نمی خواهد آن تماس بگیرید, اعتیاد, چون من 100 درصد مطمئن است که یک چیز است. من فکر نمی کنم من یک مشکل دارم اما من نه متخصص. در حال حاضر که ما در گیر و قرنطینه من فکر کردم آن بود زمان خوبی برای گرفتن یک نگاه دوم در این بخش از زندگی من است. شما چه فکر می کنید ؟ این عادت سالم است ؟

—انجمن حامی

عزیز انجمن حامی

مناطق اصلی نگرانی در اینجا بودجه و مدیریت زمان. شما غفلت مناطق دیگر از زندگی خود را ؟ آیا شما صرف پول بیشتری از شما باید ؟ اگر یک مشکل وجود دارد. اگر شما در حال گرفتن هر چیز دیگری انجام می شود و تنها صرف آنچه که شما در واقع می تواند استطاعت و سپس شما احتمالا OK. دیگر پرچم قرمز شامل احساس اجبار برای خرید کلیپ جدید و مخفی کردن رفتار خود را. (البته با توجه به فرهنگی ما چمدان در اطراف تمایلات جنسی که یکی از آخرین می تواند دشوار است برای قضاوت. مثلا شما احتمالا اصلا در مورد این بحث با پدر و مادر خود را و شما نباید در مورد آن صحبت خود را با همکاران.) اگر شما احساس اجبار شما باید به صحبت می کنند با اسباب مثبت روانشناس یا درمانگر است که می تواند کمک به شما کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است.

خود به خود مشکل پیدا کردن هنرمندان اجازه دهید به شما خیره به چشمان خود و یا ابراز عشق نسبت به شما این باعث می شود حس مطلق به من. بیشتر بشریت و ارتباط مشتری می خواهد بیشتر خواستار فرفره و در نتیجه گران تر است.

با تشکر از شما برای پرداخت پول برای خود درآورد.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم با هم بوده است حدود سه سال قدمت گنجانده شده است. ما هر دو عاشق یکدیگر بسیار بسیار خوشحال هستند و ما هر دو احساس می کنید ما بهترین ها را برای هر یک از دیگر و نیز بسیار سازگار است. به جز برای من یکی مهم: قبل از من عاشق رفتن به پایین در همکاران من. من هرگز تا به حال مشکلات با خود بو و یا طعم و مزه. اما با همسرم حتی زمانی که ما قدمت من فقط نمی تواند به او به دلیل بو و طعم و مزه. ما هر دو تست شده توسط ما PCPs و ما هر دو از STIs. من فکر کردم آن می تواند واژینوز باکتریال یا قارچی, عفونت, اما من مطمئن هستم که اگر شما می توانید یا برای این مدت طولانی. او OB-GYN به نظر نمی رسد فکر می کنم هر چیزی اشتباه است. به من گفت: همسر من که وقتی میرم روی گلو و خارش و هنگامی که او در این ذکر به او OB-GYN او به نظر می رسید به آن فکر می کنم “می تواند” بود BV و تجویز او چیزی بدون انجام هر گونه تست های, بنابراین من مطمئن هستم که اگر OB-GYN هر خوب است.
این نسخه کمک نمی کند یا, و من مطمئن هستم که اگر من خارش گلو بود روانی یا واقعی. همچنین آلت تناسلی من به ندرت قبل از بوی اما من شروع به توجه به بوی پس از من با او. ما نمی با استفاده از کاندوم, اما او یک يو. حتی قبل از گرفتن یک يو او همان بو و طعم بنابراین من فکر نمی کنم آن است که. او تنها به دوش در هر روز دوم یا سوم و او امتیاز به مجموعهای از مقالات آنلاین است که می گویند که آن را لازم است روزانه دوش. من آموخته بود به دوش در هر روز است. حتی در روز او دوش من هنوز هم نمی تواند ایستاده بوی, بنابراین من مطمئن هستم که اگر آن را که.

پس من متوقف پایین رفتن در او بود که بیش از یک سال پیش او را متوقف پایین رفتن در من و من از دست این. غیر از این ما هر دو بسیار وانیل اما ما یک رابطه جنسی خوب زندگی, هر چند من هنوز هم می تواند بوی آن را در هنگام رابطه جنسی و هنوز هم بوی بدی به من. من در مورد بوی با همسرم به خاطر ترس از صدمه زدن به احساسات خود و من واقعا نمی دانم که چگونه به آن را. من استفاده می شود به عشق رفتن به پایین در شریک زندگی من و من واقعا می خواهم به عقب بر گردیم به آن است. وجود دارد هر چیزی که من می توانم در مورد بوی یا این علت از دست رفته?

—چه چیزی اشتباه است ؟

عزیز چه اشتباه

واژینوز باکتریال و عفونت های قارچی هر دو باید با یک عدم تعادل در واژن microsystem. من هرگز شنیده یا عفونت پایدار برای چندین سال ممکن است هر چند معمولا ناراحتی مردم را تشویق به درمان کنید—اما وجود دارد بارهای از مواردی که عفونت تکرار که می توانید همان احساس. من نمی خواهم که زنان نمی اجرای هر آزمون—که قطعا ارزش یک نظر دوم.

من موافقت می کنم که IUD و دو تا سه روز حمام برنامه به نظر نمی رسد مقصر در اینجا. آن را کاملا ممکن است که شما به سادگی نمی خواهم بوی خود را از ناحیه تناسلی و ترشحات و خارش گلو شما تجربه بود, در واقع, روانی. آن را نیز ممکن است که چیزی وجود دارد در رفتن با بدن او است که باید درمان شود.

پس چگونه شما می رویم به همسر خود را به دیدن یک دکتر برای یک ثانیه ، شما در حال رفتن به صحبت در مورد آن است. دو راه وجود دارد خطر که احساسات صدمه دیده خواهد شد—شما ممکن است صدمه دیده و آنها را با آوردن این در حال حاضر شما ممکن است صدمه دیده و آنها را با نگه داشتن آرام تا زمانی که آن را در نهایت می آید. شما ممکن است در حال حاضر آنها صدمه دیده است توقف خود را به دهان بابىگرى و ترک او را به حدس زدن در مورد اینکه چرا.

در اینجا نمونه زبان شما می توانید سعی کنید: “آیا ما می توانیم بحث در مورد چیزی دشوار است ؟ من می ترسم من از رفتن به صدمه زدن به احساسات خود را, اما من می خواهم برای رفع مشکلات زندگی جنسی ما و بازگشت به دهان. من در تلاش برای انجام این کار به خاطر من خاموش راه شما بوی.”

من می دانم آن را سخت. اما اگر شما می خواهید چیزی را تغییر دهید شما را به آن آدرس.

در این میان و یا اگر دوم OB-GYN پیدا کند هر چیزی مربوط, شما می توانید با باز کردن پنجره و نگاه به سدهای دندان. سدهای دندان بودند به معنای واقعی کلمه ساخته شده برای مسدود کردن ارز از مایع. شما می توانید آنها را آنلاین و یا از محلی خود را-فیلم های مثبت فروشگاه. آنها ورق از لاتکس یا پلی اورتان است که شما بیش از فرج یا مقعد است که شما در مورد به قرار دادن دهان خود را که به نظر می رسد واقعا مفید در وضعیت شما. اما مگر اینکه شما می خواهید به ترک همسر خود را به تعجب آنچه در جریان است—شما نیاز به گفتگو قبل از اینکه شما بیرون سدها.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من شاهد بوده ام که کسی پس فقط قبل از همه گیر ضربه و من تصادفا به یک غیر منتظره معمای. پس از شکستن نامزدی کمی بیش از یک سال پیش من لذت می برد که nonmonogamous و nonexclusive و من فکر کردم من می خواهم که برای مدت زمان طولانی. در حال حاضر, اما من می خواهم دسته بندی خودم را به عنوان “تصادفی تک همسری است.” ما هر دو تصمیم به دنبال شرکای دیگر در ابتدا (حس می کند در یک طاعون) و در حال حاضر من احساس نیاز به آن را نگه دارید که راه. ما صحبت کردیم در مورد این بیت و ما باید بیشتر مکالمات رفتن به جلو اما من خودم را در گیر خود من نا امیدی. او قبلا در دراز مدت nonmonogamous ارتباط و من فکر می کنم که آنچه که او ترجیح می دهند به طور کلی —و من فکر می کنم این چیزی است که من ترجیح می دهم بیش از حد! اما از طرفی من فکر نمی کنم من به اندازه کافی امن در مورد جایی که ما ایستاده به احساس به عنوان اگر من نبودند رقابت برای زمان خود و یا جایگزین اگر او شروع به دیدن افراد دیگر. و در بخشی از من, من هیچ علاقه ای به خواب با هر کس دیگری و من از این روشن به همکاران گذشته که می خواستم دوباره به هم متصل در آن سطح به عنوان دولت ما به آرامی شروع به باز کردن. از سوی دیگر من هم احساس می کنم مثل من فقط ممکن است بر روی برگزاری پیر آرمان بر اساس چه بزرگ شدم و راه بسیاری از روابط گذشته کرده به تک همسری (حتی اگر من در یک زن و شوهر پلی روابط قبل).

در حال حاضر همه چیز بسیار پایدار به دلیل استرس های زندگی و همه گیر اما من می خواهم به حرکت رو به جلو گفتگو قبل از اینکه شرایط را تغییر دهید و آن را تبدیل به بیشتر از یک موضوع است. سوال من این است که چگونه به حرکت این گفتگو زمانی که من احساس تضاد خودم. آیا من باید به تصمیم می گیرید چه چیزی من می خواهم قبل از آن ، باید احساسات من در مورد تک همسری در حال حاضر بود به من گفتن بیشتر در مورد چگونه من احساس می کنم در مورد کل ارتباط به طور کلی ؟ چگونه می توانم مجزا آنچه که من واقعا می خواهید و یا آنچه که بهترین برای هر دوی ما از نوع ارتباط من بیشتر آشنا با داشتن?

—اتفاقی Monogamist

عزیز اتفاقی Monogamist,

شما لازم نیست برای تصمیم گیری آنچه شما می خواهید قبل از اینکه شما یک گفتگو با شریک زندگی خود را. شما لازم نیست برای تصمیم گیری در پایان یک مکالمه است. و هنگامی که شما تصمیم می گیرید شما می توانید ذهن خود را تغییر دهید اگر آن کار نمی کند برای شما. رضایت شما همیشه می توانید خارج شود و شما همیشه می توانید بپرسید برای مذاکره مجدد ضوابط و مرزهای ارتباط است.

خودتان را برای موفقیت با انتخاب لحظه ای خود را. شما می خواهید هر دو شما به هشدار هوشیار به خوبی تغذیه و آرام با یک زن و شوهر از ساعت تا زمان وجود ندارد ، آسیب پذیر و مستقیم است. برقراری ارتباط آنچه را در دستور کار و از آنها بخواهید برای همسرتان اجازه حفاری در. چیزی شبیه به “من نیاز به یک آلاینده بحث در مورد ایده nonmonogamy. در حال حاضر یک زمان خوب است؟” سپس اجازه دهید او را می دانم که در صف مقابل شما در حال تضاد و تلاش برای کشف کردن آنچه با این نسخهها کار برای شما. ترک فضای کافی برای او را به پاسخ. شما لازم نیست برای اطمینان می دانم که در آن او در بر تک همسری سوال که اطلاعات واقعا مهم است تا بدانند چگونه رابطه خود را باید ادامه دهید. به او اجازه دهید شما سوال بپرسید ،

بسیار انسان در یک بحران به طور پیش فرض به ما اوایل الگوهای. گاهی اوقات که یک ایده خوب و گاهی اوقات آن را کمتر از ایده آل است. عمیق درون گرایی است و تنها راه این است که من می دانم. از خود بپرسید چه شما احساس کشش تا احساسات نمودار اگر شما در حال مبارزه به نام احساسات خود را. به خودتان اجازه نشستن در آن احساسات و ببینید اگر شما می توانید کشف کردن آنچه که آنها ریشه در. من از خودم به عنوان مثال:

با توجه به همه گیر من ناگهان به مراتب بیشتر باز به تک همسری چون من می ترسم. من می ترسم از گسترش COVID-19 به کسی که من دوست دارم. خوب تک همسری باعث شده است یک مکانیسم زنان-به عنوان-ملک در گذشته, اما آن را نیز به عنوان یک کاهش آسیب ساز و با توجه به گسترش میکروب ها. این ترس است که مناسب.

آن را برای تلفن های موبایل مانند شما ممکن است ترس از دست دادن او دچار احساس بی کفایتی. چه چیزی در رفتن وجود دارد ؟ آیا شما نیاز به اطمینان بیشتر از شما گرفتن ؟ باید شرکای چپ شما برای دیگران در گذشته در راه است که صدمه دیده است ؟ حسادت است بسیار دشوار را برای شما به روند ؟ نوشتن در مورد آن بحث در مورد آن را با دوستان خود در مورد آن صحبت با شریک زندگی خود را. و درک کنند که آن را احتمالا حداقل چند مکالمات برای شروع بدانند آن.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک مرد در 30s خود را که ازدواج کرده و به مدت چهار سال. همسر من و من بزرگ و فعال زندگی جنسی برای سال های قبل و بعد از ما ازدواج کرده بودند. اما در سال گذشته یا دو همسر میل جنسی به طور قابل توجهی کاهش یافته است. او محتوا به یک بار در هر دو هفته. در حالی که من عشق و قدردانی از جنس ما نیست به اندازه کافی برای من. من همیشه به حال یک جنس بالا درایو و دوست دارم که آن را به هر روز اگر ممکن است اما احتمالا دو بار در هفته کافی خواهد بود. من سعی کردم به صحبت کردن با همسرم برای دیدن اگر وجود دارد چیزی است که ما برگزاری و یا اگر من می تواند چیزی است که ممکن است افزایش تمایل خود را. اما او می گوید: او فقط احساس می کند کمتر علاقه مند به جنس است و تا حدودی صدمه دیده است که او را خشنود نمی من. من احساس وحشتناک صدمه زدن به احساسات خود و من نمی خواهم جنس ما به معاملاتي که در آن او فقط آن را بیشتر برای جلب رضایت من است. او نه با ما راحت دیدن دیگر افراد معمولی یا. من همسرم را دوست دارم و او واقعا فوق العاده است اما من احساس جنسی نا امید بسیاری از زمان. من به عنوان یک نامعقول در مرد هیجان زده? این چیزی است که من فقط مجبور به قبول و امیدواریم که این تغییرات در آینده ؟ من احساس می کنم صحبت های ما در مورد آن فقط فشار بیشتری را بر روابط ما و شاید من فقط باید صبور باشید و بسته کردن در مورد آن.

—نا امید

عزیز نا امید

امیلی Nagoski را به عنوان شما در حال تعدادی از پیشنهادات برای نحوه افزایش میل جنسی. خواندنی طریق ممکن است کمک به شما را در درک شیوه های مختلف تجربه انسان میل جنسی و به شما ایده هایی برای چگونه به استوک سیتی که علاقه به همسر خود است. البته او به سادگی ممکن است دو بار در هر ماه فرد که در این صورت من به شدت شما را تشویق به خود را, استمناء, بازی.

جنس مثبت جامعه شده است تشویق زنان به خود را در تاریخ برای چند دهه. بتی دادسون کار شروع و در دهه 1960 است که در آن من برای اولین بار مواجه می شوند این ایده. من فکر می کنم مردان به خوبی انجام خواهد داد تا خود را در تاریخ ، یک رویداد از آن و وقت خود را. دریافت خود را به عنوان تحریک به عنوان احتمالا شما می توانید. خودتان را به مو. Edge, اگر این چیزی است که شما علاقه مند در.

صبر و پذیرش در حال ویژگی های زیادی برای پرورش در این وضعیت اما من به شما هشدار می دهند در برابر امیدوار است که این تغییرات در آینده است. همسر شما ممکن است هرگز علاقه مند به رابطه جنسی به عنوان بسیاری به عنوان شما هستند و اگر شما می خواهید به ماندن ازدواج به او که چیزی است که شما را بپذیرد.

— Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من یک راست زن در اواسط 40 سالگی شایع است. من هرگز قادر به ارگاسم از طریق نفوذ و من خوب است که با. من هم تنها قادر به یک ارگاسم از طریق تحریک کلیتوریس و پس از آن, clit من بیش از حد حساس به لمس برای چند ساعت. من خجالتی هستم در مورد گفتن شرکای جنسی در مورد همه این اما همه بچه ها من ملاقات کرد به نظر می رسد این را به عنوان یک چالش شخصی. آنها می خواهند به “یک” به من یک نقطه G, ارگاسم یا چند وابسته به چوچوله ارگاسم و سپس اقدام به تلاش برای انجام درست آن و آن را همیشه فوق العاده ناراحت کننده و لذت بخش برای من است. من کاملا راضی با یک, ارگاسم شدید, اما دیگر از صراحت گفتن همکاران من این (که من در حال حاضر در حال انجام) چه بیشتر می تواند انجام شود ؟ من باید آن را بیان کرد در شرایط مختلف? من فقط آمدن در سراسر یک دسته از duds?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com