من مجازی اجتماعی زندگی خسته کننده است: معلوم زوم کوکتل ساعت شما می توانید رایت کردن بیش از حد

آن را در اینجا برای برونگرا. اجتماعی فاصله نمی آید به طور طبیعی به sociably تمایل پس از آن بود بیش از حد طولانی به خانه به تنهایی دوران قبل از بزرگ بسیاری از ما به سادگی نقل مکان کرد و ما fraternizing آنلاین. این روزها به لطف FaceTime و زوم من با داشتن ساعات خوش با رفقا کالج, پخت و پز شنبه شام با یک همکار سابق مصرف صبح پیاده روی با یک دوست در پاریس و صحبت کردن در مورد کتاب با شخص من از اول نوشتن کلاس با. در این دشوار ساعت, من نمی تواند بیشتر تغذیه با همراهی. و من خسته.

حتما بخشی از آن است که ترور و وحشت که من بیدار تا 4:30 هر روز صبح. بخش دیگری از آن بدون شک ناشی از تلاش برای انجام کار و مطالعات علمی هر روز در یک آپارتمان کوچک است که در حال حاضر همسر من, دفتر, دختر جوان من را به دبیرستان (تمرین گروه شامل) و بزرگتر من دختر دانشگاه. اما من فکر می کنم آن را نیز منصفانه است که بگوییم همه این نهفته روز و شب قتل است.

تبلیغات:

من شگفت زده شد که زوم خستگی به من رسید خیلی سخت و خیلی سریع. فقط یک ماه پیش من در یک هواپیما و سفر به شهر دیگری در یکی دیگر از منطقه که در آن من رفتم ناهار خوری با مردم! در یک رستوران! که من صحبت در گروه های بزرگ! سپس بر روی یکی دیگر از هواپیما! و احساس انرژی توسط آن همه! صرف روز بعد من تا به حال تبدیل شدن به یک فرد که خودش می پرسد “چگونه من رفتن به قدرت از طریق FaceTime با پسر عموی من?” آن را اضافه نمی کند.

اما پس از آن من به یاد مکالمه من به تازگی با دوست من Celeste vicki batman نویسنده کتاب “هیچ چیز: چگونه برای شکستن دور از Overworking مسمومیت و زندگی.” Celeste بود صحبت کردن در مورد دفتر چرخ همستر اما او اشاره کرد: “شما یک 20 دقیقه استراحت در محل کار و شما به اتاق استراحت و شما اسکن خود را از طریق Facebook و یا رسانه های اجتماعی خود را و یا شما را بالا بکشد Zappos و اسکن از طریق کفش. مغز شما نمی دانید تفاوت بین آن و نشستن در کامپیوتر شما و کار.”

مغز شما نمی دانید تفاوت. اگر پس از یک روز پر از خیره در روی صفحه نمایش من پر از مربع کوچک از دیگر انسان ها صحبت کردن به من را انتخاب کنید به صرف من تفریحی زمان خیره در روی صفحه نمایش من پر از مربع کوچک از انسان های دیگر به من صحبت می کند مغز من فرض آن هنوز هم در کسب و کار ؟ من به نام Celeste — تلفن — از او بخواهید بیشتر در مورد آنچه که در اینجا.

تبلیغات:

“این غیر قابل اجتناب است که مغز شما همکاران کامپیوتر خود را با کار” او به من گفت. “این فوق العاده نادر است که کسی با یک کامپیوتر فقط برای زوم. تا آنجا که مغز خود را نگران است که یک کار ماشین است.”

از آن بدتر می شود.

“رک و پوست کنده” او افزود: “مردم سعی می کنید به چند کاره هستند. بنابراین در حالی که شما زوم باز, همچنین شما می توانید توییتر و 90 دیگر زبانه و خود را در ایمیل و تلفن همراه خود را نشسته است وجود دارد. مغز شما در حال اجرا از یک چیز به دیگری دیگری را به دیگری به یکی دیگر. و این تاکید شما.”

تبلیغات:

در عین حال وقتی که من پرسید که مایکل Breus یک هیئت مدیره گواهی متخصص خواب و نویسنده “شب خوب: خواب پزشکان 4-برنامه هفته به خواب بهتر و بهتر سلامت” آنچه او فکر کرد که ما در حال حاضر تقریبا یکسان کار می کنند/بازی با فرمت او کمی بیشتر شک و تردید.

“مغز ما خیلی هوشمند هستند,” او گفت:. “ما قادر به تشخیص اگر ما در یک وضعیت اجتماعی در مقابل یک غیر-وضعیت اجتماعی.”

تبلیغات:

“که گفت:” او افزود: “با استفاده از این فن آوری جدید است که قطعا چیزی است که مغز ما استفاده نمی شود به خصوص برای این مدت زمان طولانی است.”

ما نیز فقط زور زدن جهنم از چشم ما.

“هنگامی که شما نگاه در نور آبی و چه می کند و چگونه آن را تحت تاثیر فردی اگر شما در حال نشستن در مقابل یک زوم در تمام طول روز این است که قطعا رفتن به یک اثر” Breus گفت. “آن ثابت است. این درست نیست که وجود نور آبی بیرون آمدن از کامپیوتر چشم خود را در حال تبدیل شدن بیشتر تیره و تار. هر گونه جلسات است که شما را به حال چهره به چهره در حال حاضر نیاز شما را به استفاده از زوم یا چیزی شبیه به زوم.”

تبلیغات:

یکی دیگر از عوامل در تمام این خستگی است که شتاب پایان روز شدت عاطفی از تعاملات ما در حال تعامل است. مرا به یاد زمانی که من تا به حال در اواخر مرحله سرطان — هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند نزدیکی به مرگ یک فرد می خواهید به یاد همه آنها تا کنون شناخته شده چقدر آنها را دوست دارم. من فوق العاده رفیق من شاید هر چهار سال یک بار زمانی که یکی از ما در دیگر شهرستان. ما شده ایم زوم کردن در هر هفته. من یک همکار آشنا شدم در یک کنفرانس و آمار آن با دو سال پیش. ما شده ایم در همان اتاق همه از سه بار. در حال حاضر ما در حال ارسال پیامک به طور منظم. این آرامش. آن را نیز … زیادی است.

“من از دیدن دوستان بیشتر از من بود قبل از پناهگاه در محل سفارش” یک همکار مشاهده چند هفته پیش.

اما ما در حال دیدن دوستان ما در همان راه. در دنیای واقعی آن را نسبتا آسان برای رسیدن به یک نقطه پایانی برای شب. کمتر آن را ساده را برازنده شکستن و یا فقط لغزش کردن به دستشویی و هرگز به عقب زمانی که شما در مهمانی آنلاین. خوشبختانه در یک همکار که برای رفتن به زوم ساعات خوش با گروه های بزرگتر مخفیگاه آنان را من خاموش به هنر مجازی ایرلندی خروج. هشدار — آن را به صورت آماتور و یا اسکایپ با مادر بزرگ خود را.

تبلیغات:

“لال, توقف, خاموش کردن تصویری, صبر, ترک جلسه,” او توصیه می کند.

فراموش نکنید فرمول نهایی برای خمیر ترش استارت — این قرنطینه هک زندگی من شده اند در انتظار.

با ما به روز در حال حاضر خونریزی به یکدیگر با “روز موش خرمای کوهی امریکا”-مانند سیالیت و کار و خانه و مدرسه است و مدرسه کلاس یوگا و کلاس یوگا درمانی و درمان است کسی جشن تولد و روز تولد کسی حزب کار است. و از طریق آن همه هیچ کس با پوشیدن یک کراوات به underwire سینه بند جمع آوری گرد و غبار و ظاهرا شلوار دیگر اتفاق می افتد. این بیش از حد توضیح می دهد که این احساسات از جایی به اجرای جایی برای پنهان است که شما ممکن است شده اند پناه از اواخر. دیروز دوست من امیلی — که من در حال حاضر ایستاده هفتگی FaceTime تاریخ با — به من گفت که شرکت او تمام شده است اما خواستار کارکنان پست “سرگرم کننده” کار از خانه عکس. “من تا ساعت 5 صحبت من معاون رئیس جمهور,” او گفت:. “هیچ.”

“خدا را شکر این فقط من” آنا محاسبات ابری مدیر در آریزونا گفت: من به تازگی از طریق ایمیل انعکاس امیلی. “من از راه دور F/T برای چهار سال و P/T برای چند سال قبل است که این معمول است برای من. من دعوت شده به فیلم بیشتر صحبت در مورد احساسات ما تماس در دو هفته گذشته از من در کل زندگی حرفه ای.”

تبلیغات:

“من خسته از بی دست و پا اجتماعی پچ پچ زیرا صادقانه وجود ندارد بسیاری از” امن ” موضوعات و احساس تعهد به حضور در هر جلسه مطمئن شوید من تکان و خندان در زمان مناسب است در نظر گرفتن دور از واقع شدن کار واقعی انجام می شود,” او اضافه شده است. “اگر من دعوت به دیگری بگو همکار هنگامی که صحبت کردن در مورد بچه های خود را’ یا ‘cutest سگ همکار’ مسابقه من ممکن است از دست دادن من به خوبی کامل زوم چهره پوکر.”

فرسودگی شغلی اجتناب ناپذیر است اما. “توسط چهار شنبه من خسته هستم و این کاملا یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن” آنا به من گفت. “من می خواهم به مردم بگویم فقط خودت — نگران نباشید در مورد داشتن آرایش خود را انجام داده و در ساعت 8 صبح و یا داشتن یک مجازی پس زمینه خود را زوم. تمرکز بر روی زندگی حال ساده برای عجیب و غریب و ترسناک دلیل استفاده از این به عنوان یک زمان اولویت دادن به آنچه باید انجام شود و ترک آن لیست به عنوان کوتاه یا بلند به عنوان شما احساس می کنید.”

Vicki batman, در ضمن به من گفت که یک دلیل آن استرس زا باشد. “خانه خود را تبدیل به بی نهایت کار می کنند در حال حاضر. بله شما کاملا باید در حفظ و انجام زوم, اما شما همچنین می توانید در نظر بگیرید فقط با استفاده از تلفن است,” او گفت:. “فکر می کنم در مورد مدرسه خود را بالا, چگونه آن را خوشمزه بود به حلقه روی زمین با پا در هوا صحبت کردن برای ساعت ها با دوستان خود. شما می توانید اصلاح کمی از این احساس از این حرف مذاکرات بیش از این گوشی است که نمی خواهد شما تخلیه.”

از مزایای دیگر از صحبت کردن در تلفن vicki batman امتیاز است که شما می توانید راه رفتن در خارج در حالی که شما در حال انجام آن است.

تبلیغات:

“به خاطر داشته باشید که در این مرحله مغز ما ارتباط خانه های ما بیشتر از همیشه با کار. که خط بین خانه و محل کار به طور کامل از بین رفته برای یک تن از مردم,” او گفت:. “پیدا کردن راهی برای دوباره که مرز. اگر زمان اجتماعی به معنی شما لازم نیست آن را در همان محل که در آن شما همچنین کار شما در حال رفتن به پیدا کردن که آن را آرامش بخش تر.”

Breus ارائه می دهد مشابه راهنمایی. او نشان می دهد سرمایه گذاری در آبی-نور مسدود کردن و به سادگی قدم زدن خودتان. “بسیاری از مردم در حال رفتن از زوم به زوم به زوم و معلوم نمی شود بهترین ایده از آنجا که شما در حال دادن چشم خود را استراحت,” او گفت:. “اجازه می دهد برخی از فضای بین تماس. فقط چشمان خود را ببندید. ایستادن و راه رفتن در اطراف.”

ما محدود واقعیت در معرض محدودیت های زندگی آنلاین حتی برای اکثر صفحه نمایش معتاد در میان ما. آن را نیز یک راه نجات است.

“زوم من این دو هفته گذشته” دوستان من صدفی به من گفت که به تازگی. “من یک الکلی نقاهت بود و وحشت زده در مورد چگونه من می توانید به جلسات AA. کمی بیش از یک هفته پیش ما نقل مکان کرد و در تمام جلسات ما به زوم. من حتی شروع به انجام برخی از معاشرت از طریق زوم قبل از جلسه.”

تبلیغات:

به من در تلاش برای پیدا کردن تعادل این روزها با انجام به همان اندازه دور از صفحه نمایش من به عنوان من می توانم — پخت و پز در حال اجرا در پارک, خواندن کتاب در قفسه های ساخته شده از کاغذ قدیمی, داشتن واقعی, گفتگو با خانواده من. آن کمک می کند. من همچنین تبدیل کردن چند مجازی هم دعوت دانستن ما همیشه می توانید صحبت دوباره در چند روز. آن را مانند کسی رفتن در هر نقطه. آنا مناسب است; ما همه در یک ماراتن اینجا. و اگر شما نمی خواهید به ضربه دیوار, شما نمی توانید فقط زوم از طریق آن تمام وقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>