همسر من در حال مرگ است, و من شروع به فکر می کنم در مورد یک عروسک جنسی


A man thinks.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Ranta تصاویر/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

به عنوان اگر 2020 نیست به اندازه کافی وحشتناک من هم از دست دادن همسر من نزدیک به یک دهه نیز من یار دبیرستان به سرطان تخمدان. ما به تازگی بی خانمان خودمان نقل مکان کرد و به دولت دیگر می شود و نزدیک به خانواده است. من مبارزه با نحوه برخورد با او و تا آخرین لحظه برای شاد بودن و معنی دار در حالی که در همان زمان دست و پنجه نرم کردن با ترس, غم و اندوه, خشم و احساس گناه.

ما همیشه به حال خوب اگر ناقص زندگی جنسی—معضل بودن که رایج ترین عدم تطابق libidos ناشی از کنترل تولد و سلامت روان مواد مخدر. بیش از سه سال گذشته اما سلامت او شده است اولویت ما بنابراین ما تنها صمیمی یک تعداد انگشت شماری از بار که در طول. ما هر دو سوگواری برای ناتوانی ما به کودکان پس از یک عمل جراحی اولیه در مورد تشخیص و ما تا به حال بسیاری از مکالمات در مورد چگونه او احساس می کند خیانت های بدن خود را. من می دانم که او را گرفته برخی از املاک ضربات به او اعتماد به نفس به دلیل شیمی درمان و روش های مقابله با عوارض گوارشی. ما زندگی جنسی قبل از سرطان بیشتر بود برنگشتید و اگر من مادر در مورد لحاف سکس در حالی که ما در برخورد با زندگی و مرگ وضعیت من هم می خواستم به مطمئن شوید که او می دانست که من هنوز هم او را به عنوان زیبا و مطلوب به عنوان من همیشه باید. ما صحبت در مورد سایر چیزهایی که ما می تواند انجام دهد که نمی شامل نفوذ هر چند بدتر شدن سلامت نیوز نگه داشته هل دادن موضوع به backburner.

Devastatingly ما در حال حاضر به مقابله با یک پایان-از-وضعیت زندگی. من خوشحال خواهد بود هرگز به رابطه جنسی دوباره اگر آن را به معنای او می تواند زندگی می کنند اما به نظر می رسد ما فراتر از آن است. من می خواهم به انجام آنچه من می توانم برای او با زمان ما به ما چپ و آسایش و شادی هستند و نگرانی. من فقط باید فرض کنیم که لذت جنسی است آخرین چیزی که در ذهن او یا باید من معرفی امکانات در حالی که ما هنوز هم برخی از زمان ؟

من هم تجربه بسیاری از جرم مورد با توجه به آنچه که زندگی من را نگاه خواهم بدون او. ما فقط تا به حال شده است صمیمی با یکدیگر و چشم انداز دوستیابی و تاسیسات فرهنگ نوع وحشتزده من هر چند من می دانم که او می خواهم به سعی کنید برای پیدا کردن عشق دوباره. من نمی خواهم او را ترک کنند و من نمی خواهم به تنهایی. یکی از چیزهایی که من لذت بردن از تنها بودن و cuddling با هم در تخت خواب ما هر چند این شده است مشکل تر است از اواخر سال به دلیل برخی از نیازهای پزشکی. بخشی از من در می یابد برخی از آرامش در این ایده از یکی از کسانی که واقع بینانه sex dolls—حداقل در آن من می توانم نگه داشتن کسی و تخت ما احساس نمی بسیار بسیار خالی است. این است که دیوانه ؟ به نظر می رسد کاملا به معنای واقعی کلمه مانند شئ و هزینه بهتر می تواند خدمت به علت ارزش. ممنون میشم برای هر گونه مشاوره شما می توانید ارائه. ما به طور جدی به دنبال درمانگران.

—پایان زندگی

عزیز پایان زندگی

نامه خود را خیلی صمیمی و صادقانه است که من نمی بینم هر گونه آسیب در های آن احساسات و یا کلمات دقیق با همسر خود را به خصوص کسانی که در مورد او آسایش و شادی بودن اولویت خود را. شما احتمالا درست است که فرض کنیم که او چیزهای بزرگتر در ذهن او از رابطه جنسی با شما, اما او بپرسید اگر او علاقه مند است. مراقب باشید به آمده به عنوان خواهان و آماده به قبول هیچ عنوان پاسخ نهایی او به عنوان به زودی به عنوان او آن را می گوید. اگر آرامش و شادی در واقع نگرانی اصلی خود را, شما باید صحبت کردن به او در مورد هر چیزی که شما می توانید زمان خود را در سمت چپ به عنوان لذت بخش که ممکن است. در صورتی که در فهرست درخواست ،

ممکن است آن را بی دست و پا به معرفی همسر خود را به یک دوست جدید فاقد درک و تولیدات خارج از سیلیکون هر چند او ممکن است. من می خواهم صبر کنید تا من در خودم به دنبال یک عروسک جنسی اگر من به شما بود. من درک می کنم ترس خود را در مورد چنین عروسک objectifying اما عروسک نمی objectify مردم انجام دهد. تا زمانی که شما اقامت آگاه از بخش بین جاندار و بی جان شما باید باشه. عروسک جنس هستند و نه استادانه درست شده و به عنوان طولانی به عنوان آنها را به عنوان چنین نیستند objectifying زنان بیش از هر یک واقعی کیر مصنوعی است objectifying آلت تناسلی مرد یا دست راست خود را است objectifying خود را روزنه از انتخاب. و بله, وجود دارد چیزهایی که بهتر است به صرف پول در, اما مگر اینکه شما به طور جدی با توجه به نذر از فقر و احتمالا شما باید چند چیز در زندگی خود را که واجد شرایط به عنوان indulgences و که شما نمی نیاز به نفسه. بسیاری از مردم فراموش من از کجا آمده. امریکا یک زمین بیش از حد. اگر شما احساس بد در مورد صرف پول خود را در خودتان, اهدا, به برخی از ارزش های خیریه در همان زمان. اینجا است که مزایای سیاه, ترانس مردم است.

موفق باشید با خود درمانی است. بهترین ترین فداکارانه شریک زندگی شما می تواند در طول همسر خود را روز باقی مانده. قوی باشید—اگر شما پس از آن برای او.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

به تازگی دوست پسر من و من شده اند فیلمبرداری خودمان را, رابطه جنسی و ما هر دو آن را دوست دارم. شروع آن ساده فقط با یک تلفن تلفن تصویری, اما در حال حاضر ما در حال انجام زوایای مختلف روشنایی به کار می کند. ما عاشق تماشای تماشای دوباره آن است. چه می توانم بگویم ما فکر می کنم ما در حال داغ!

من شده است که مایل به آزمایش با ارسال فیلم جایی. من می خواهم این ایده از دیگر مردم در حال تماشای ما آن را انجام دهد, ترک نظر و یا حتی درخواست ، دوست پسر من نیز بازی. اما ما هر دو نگران خوب ویدئوها از ما داشتن رابطه جنسی در اینترنت. ما می توانید سعی کنید به آن را به طوری نه از چهره های ما را نشان می دهد اما آیا راه دیگری وجود دارد با خیال راحت زندگی کردن این فانتزی ؟ ما همچنین در مورد داشتن مردم به تماشای ما آن را انجام دهد اما هیچ ایده چگونه برای پیدا کردن این افراد و اینکه آیا هر کسی می تواند بازی به سادگی به تماشای ما بچه بدون پیوستن به در. هر گونه ایده ها ؟

—تلویزیون آماده

عزیز تلویزیون آماده

تبریک روز بودن و دانستن آن. لطفا با استفاده از قدرت خود را عاقلانه و سعی کنید به نمی تواند آزار دهنده در مورد آن. (نشان نمی دهند.) فرض کنید شما در حال درخواست از زمانی که یک-چیز-go-back-to-نرمال دیدگاه یک رابطه جنسی/باشگاه ممکن است اجازه می دهد تا شما را به زندگی خود دهانی, توهمات هر چند هشدار داده می شود که شما ممکن است مجبور به رد درخواست دیگران برای پیوستن به شما (اگر در واقع شما نیست به آن) که ممکن است خسته کننده به خصوص در حالی که شما در حال قرار دادن در یک فیلم نشان می دهد. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که بدن خود را می توانید در یک بار. نیز وجود دارد برنامه های کاربردی که به طور خاص تهیه کردن به کسانی که علاقه مند در نوسانی/گروه/polyamory مانند Feeld که ممکن است به ارزش چک کردن.

اگر شما می خواهید برای رفتن به دیجیتال ویدئو-نمایش مسیر شما همچنین می توانید پوشیدن ماسک (آیا شما شنیده ام که آنها بسیار شیک در حال حاضر؟) و یا استفاده از نرم افزار ویرایش ویدئو برای پنهان کردن چهره خود را هر چند که ممکن است ارائه نمی دهد به اندازه کافی گمنامی اگر شما را خالکوبی یا دیگر ویژگی های منحصر به فرد. موفق باشید.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من شده است در انجام ارتباط آنلاین برای چند ماه در حال حاضر با شریک زندگی. ما پیوند می خورند بیش از سرگرمی و شخصیتهای اما هنگامی که ما را به گفتگو برای صمیمیت ما به اشتراک گذاشته ام که لمس گرسنگی و تمایل بیشتر صمیمیت فیزیکی در زندگی ما است. HTDI ما قادر خواهیم بود که در نهایت به دیدار تا به زودی و ما می خواهم به داشتن رابطه جنسی. مانند تعداد زیادی از آن. ما flirted گسترده شده است و تعداد زیادی از سرگرم کننده — نه به ذکر متقابل عزت نفس را افزایش می دهد.

وجود دارد فقط یک مسئله: نه تنها می توان این اولین بار من در واقع انجام دخول جنسی (اگر چه من فکر می کنم من خوب در اضطراب به طور کلی جلو) آن را می خواهم D در A. شریک زندگی من یک ترانس و من غیر دودویی فرد با نر آشغال. من می توانید زمان زیادی cybering و فکر کردن در مورد buttfucking اما گاهی اوقات من به یاد ابدی کلمات یک ستاره که نام از دست داده است به: “همیشه وجود خواهد داشت مدفوع.” و من بیش از حد سخت گیر و حتی بوسه كرد و اگر آنها به حال یک ناخالص ، من می دانم که ما احتمالا می تواند بسیار راضی با یک دسته از گزینه های دیگر از آنجایی که ما در مورد بحث ما قطع یو پی اس آشکارا. اما اگر من می خواهم برای رفتن لوله کشی برای پروستات, آیا شما مردمی که راهنمایی برای گرفتن چیزهایی که یک smidge پاک کردن وجود دارد ؟

—سوراخ کردن

عزیز سوراخ کردن

خوش آمدید به دنیای شگفت انگیز آب کیر و گزینه های دیگر. شما ممکن است دریابید که قرار گرفتن در معرض کلید به راحتی: چیزهایی که به نظر می رسد ژرف یا ناخوشایند تبدیل به چنین معاملات بزرگ هنگامی که شما در واقع آنها را تجربه دست اول. من یک بار می ترسید زدن و ویران کردن آنها انتقام اما پس از صرف مقدار زیادی از زمان صورت (و … زمان دیگر) با آنها در حال حاضر فلسفه من این است که بیشتر مانند: “گه اتفاق می افتد.” آن اتفاق نمی افتد همیشه—من فکر می کنم unnamed جنسی مجری شما اشاره شده بود یا دروغ گفتن و یا در مسهل—اما این اتفاق نمی افتد و گاهی اوقات که دانستن آن ممکن است واقعا طول می کشد لبه خاموش بدون هیچ زحمتی زمانی که آن را ندارد. آن را به مراتب ساده تر بود fecally بی بند و مداخله هنگامی که شما با یک شریک (یا همکاران) که شما با آنها راحت هستند و قادر به برقراری ارتباط با وضوح. به نظر می رسد مانند پیوند خود را با شریک زندگی خود را در حال حاضر وجود دارد و یا به خوبی در راه خود را.

اگر شما دو نفر در واقع به دنبال فقط یک smidge بیشتر پاکیزگی برخی از صابون ملایم و آب این ترفند را انجام دهد. یک راه برای نگه داشتن لوله ها جریان است به ترکیب مکمل فیبر مانند پوسته پسیلیوم یا دانه کتان که کمک به حجیم مدفوع به حدی است که برخی از کاربران گزارش می دهند حتی نمی نیاز به استفاده از کاغذ توالت—کاملا باریکش قرص نان پخته شده تازه در هر زمان. این تجربه من, اما من می توانم پیدا کردن الیاف مستحکم مدفوع راه ساده تر برای مدیریت. شریک زندگی خود را می تواند همچنین نگاه کنید به bottoming رژیم غذایی است که اجتناب تند/گازدار مواد غذایی و/یا دوش واژینال (اتمام قبلی HTDI ستون که جزئیات به بهترین شیوه با توجه به یک جراح کولورکتال) که ممکن است به چیزهایی بیش از یک smidge پاک هنگامی که به درستی انجام شود. او باید به یاد داشته باشید برای استفاده از مقدار کمی از آب و آن را آسان به گرفتن همه چیز آسان تمایل دارد تا همه چیز را آسان تر به.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من نمی دانم که چگونه به شروع به سوال من. من در کالج تحصیل کرده, مجرد, مرد, 30, سفید, راست (احتمالا 2 یا 3 در مقیاس کینزی در همه صداقت), اگنوستیک, به طور کلی لذت بردن غیر از سوء مصرف مواد مخدر گاه به گاه آبخوری و لیبرال با پدر و مادرم استاندارد. من یک کارمند از یک خرده فروش بزرگ. من مشغول به زن به نظر من عشق زندگی من—این یک مسئله بزرگ است من می دانم که من نیاز به کمک دارید با—تا زمانی که من آن را شکست چرا که از خود من ترس از رها کردن مسائل. من شده ام مبتلا به اختلال افسردگی اساسی, من در حال حاضر unmedicated چون من بیمه, underemployed و من چند تنظیم به رژیم بودند تقریبا به طور کامل اثرات جانبی منفی با کمی بهره مند شوند. من یک مرده-پایان کار ساخت پول کمی و برادر کوچکتر و خود را نامزد کرده اند لطف به من اجازه داد با آنها زندگی می کنند و کمک بسیار کمی به ما مشترک هزینه های زندگی. من آشنایی و در یک “رابطه” است که من احساس می کنم که بدون جهت. من خسته از شکایت و من خسته از وجود است. من احساس تنهایی و درماندگی. من اقدام به خودکشی با خروج یک بار قبل از. من صفر انگیزه و صادقانه بسیار کمی وجود دارد که نگه داشتن من در این هواپیما وجود ذخیره ترس من از نظر خون و من کلی گریزی به درد و دیگران ایجاد زحمت و دردسر. من از آنها بدم میاید من هیچ کار نمی توانم استطاعت درمانی; خانواده من اغلب در طول جوانی و نوجوانی. من هیچ دوستان که من نمی ژنتیکی نزدیک به, و من احساس می کنم یک جانبه اشتباه گرفته است. من از گزینه های. من عصبانی که جهان ناعادلانه است به خصوص با توجه به من در یک موقعیت ممتاز و منحصر به فرد و احساس می کنم مثل من بدون هیچ دلیل و انگیزه ای به دنبال و یا هدف برای رسیدن به ادامه موجود است. من باید به طور مداوم گفت: به هر کسی که احساس کردم کمتر از ناراحت کننده در اطراف است که اگر با توجه به انتخاب من انتخاب غیر-وجود بیش از همیشه به داشتن متولد شده است. باید چه کار کنم ؟ چه نقطه ای از من وجود دارد ؟ چرا من باید مراقبت ؟ چرا باید زحمت من برای ادامه ؟ به من کمک کند. لطفا. من از جان گذشته و من نمی دانم آنچه که من می تواند و یا باید انجام دهد.

—از دست داد

عزیز از دست رفته

من قصد دارم به شما غير مشاوره, حتی اگر آن را روشن است که به عنوان کسی که تشخیص داده شده مبتلا به اختلال افسردگی اساسی شما نیاز به کمک پزشکی. که واقعا کلیدی در اینجا و جانشین من ارائه شده—به حدی که آنها احتمالا بی معنی ارائه شده گفت: بدون کمک های پزشکی در محل. آیا شما کاملا مطمئن شوید که شما به دنبال تمام گزینه های خود را برای دسترسی به آن?

که عامل بسیار مهم به کنار من فکر می کنم شما باید خودتان مفید است. داوطلب. رفتار و برخورد یک فرد قدیمی در محله شما. سگ حیوان خانگی خود را محلی پناهگاه حیوانات. به طور جدی هر چیزی. اگر شما احساس می کنید زندگی خود را نمی ممکن است معنای آن را خود کسب و کار به معنی چیزی.

شما باید مراقبت به دلیل این ممکن است فرصت خود را در زندگی قبل از اتم ها که شامل شما جذب می شود را به جهان است. چه کسی می داند چه هر یک از این معنی ، احتمالا هیچ چیز! من فکر می کنم که به عنوان یک گونه ممکن است ما باید راه خودمان را به یک شوخی کیهانی که هیچ کس تا کنون در نظر گرفته شده را بگویید. اما خب در اینجا ما هستند. شاید که اینجا بهتر خواهد بود اما ما هیچ راهی برای دانستن این که برای اطمینان حاصل کنید. من آرزو می کنم من می توانم به شما بگویم این نقطه از هر کسی هستی و من رک و پوست کنده, flattered به اشتباه برای چیزی خداگونه عنوان قادر به حتی رویکرد پاسخ به اين پرسش اما من نمی توانم. از آنچه که من در جمع آوری این است که لزوما یک سوال باز. نقطه ای از وجود خود را به شکل نقطه ای از وجود خود را. آن را در مورد سفر است نه مقصد. اگر شما توقف زندگی در حال حاضر شما هرگز به پاسخ این سوال را برای خودتان اما اگر شما چوب در اطراف حداقل شما باید یک شات. از شما خواسته بنابراین شما می خواهید به دانستن درست است ؟

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من 55 ساله مستقیم ، من یک شریک از چندین سال (هم سن) اما به دلیل COVID-19 و وضعیت ما—ما زندگی می کنند در خانه های مختلف, من, بچه, او نمی—ما در حباب های مختلف. بنابراین با مستند من کشف آنلاین زنده سرگرمی بزرگسالان در سایت طب مکمل و جایگزین. بیشتر من و چت, اما آن نوع گرم و سنگین با یک فرد خاص آنلاین. بیایید می گویند که آنچه که صورت گرفت در پایان هر دو در حالی که خیلی وانیل نخواهد بود کرایه PBS. نیز وجود دارد یک جلسه خصوصی. برای رسیدن به نقطه: چند روز پیش من اقدام به اخاذی نامه. خلاصه این است که این فرد ادعا می کند که یک ضبط از آنچه صورت گرفت حداقل در پایان من و می خواهد $2,000 در بیت کوین برای از بین بردن مدارک و شواهد. این کلاش می گوید آنها باید دسترسی به ایمیل و سایر اطلاعات تماس و ارسال ویدیو به مخاطبین من اگر من نمی پرداخت. روشن است از نامه ای که آنها واقعا باید اطلاعات بیشتر در مورد من از من خواهد بود. این امر می تواند بسیار شرم آور برای این به اطراف اما من به هیچ وجه قصد پرداخت. هر گونه پیشنهادات در مورد چه باید بکنید ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>