Siblings close to each other, surrounded by neon question marks.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های ghoststone/iStock/گتی ایماژ به علاوه و fizkes/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم شده اند در یک باز ازدواج به مدت پنج سال. در کل رابطه ما شده است غیر باز و حمایتی; ما هر دو در تلاش برای تشویق یکدیگر به کاوش و حتی شوخی با فشار محدودیت های عاشقانه و جنسی.

زمانی که من شناخته شده او همسر من علاقه مند شده است در “زنای با محارم” نقش بازی. در حالی که از آن من نیست فنجان چای دقیقا من شده اند مایل و راضی به حمایت از او در اکتشاف این نوع فانتزی و نقش بازی کردن. اغلب او را به من لباس او را به عنوان پدر خود را می پوشند و ادکلن و…. در حالی که او را به پوشیدن “دبیرستان” ،

به تازگی هر چند همه چیز شروع به حرکت در یک ناراحت کننده جهت برای من. همسر من بسیار نزدیک با برادر بزرگتر است که بی و با آنها ما اغلب صحبت می کنند بسیار آشکارا در مورد جنسیت و تمایلات جنسی. چند شب پیش و پس از چند نوشیدنی همسر من به صحبت نسبتا به صراحت در مورد برخی از “خانواده” نقش آفرینی است که او و من هستند و برادر او—که من فکر کردم می تواند نیمه وحشت—نه تنها به طور کامل حمایت اما مبهم ابراز علاقه به کاوش در این خوردگی با ما. هنگامی که ما به خانه من انتظار می رود به آن را روشن است که برادر او همیشه به ما ملحق در اتاق خواب به طور کامل از روی میز اما به جای او به نظر می رسید فکر می کنم این واقعا یک ایده خوب است. در اصل من مشکلی ندارم با این ایده. در حالی که من می خواهم گفت من نیستم که به “زنای با محارم” عنصر همسر من (و من حدس می زنم او برادر) فانتزی من خوشحال هستم به همراه بازی اگر آن را می سازد او (و او) مبارک. من و همسرم نیز لذت می برد, گروه جنس, و به طوری که مشکل نیست یا. من حدس می زنم در پایین من فقط نگران چگونه این می تواند بر رابطه من با برادر در قانون است. است وجود دارد یک راه برای من این اتفاق می افتد را بدون آن گرفتن عجیب و غریب ؟

—برادر حافظ

عزیز برادر حافظ

فراموش نکنید که در مورد گرفتن عجیب و غریب—داشتن سه نفری با همسر خود و برادر او مطمئنا واجد شرایط به عنوان تقریبا هر تعریف “عجیب و غریب” را در خود دارد. (من نمی خواهم به استفاده از کلمه “عجیب و غریب” در این بخش به دلیل آن می تواند stigmatizing اما شما آن را گفت.) آن است که غیر معمول آن تابو است و می تواند عمیقا عواقب منفی. یکی از چیز خوب در مورد هیچ رشته جنسی علاوه بر جنسیت است که عدم وجود رشته. انجام زنای با محارم با همسر خود معرفی نکنید فقط رشته اما بالقوه درهم و برهم کردن از آنها. این آشنائی درام. شما هرگز نمی توانید مطمئن باشید که چگونه رابطه خود را با تغییر یک رابطه افلاطونی و این که در سوال خواهد بود خود را با برادر در قانون باعث می شود ریسک به خصوص بالا است. آن می تواند تعطیلات و دیگر خانواده دریافت-togethers به خصوص ناراحت کننده برای شما. یا شاید آن می تواند این گردهمایی هیجان زده برای شما و ناراحت کننده برای هر کس دیگری. یا شاید خانواده او فقط “مانند آن” و هر کس هیجان زده خواهد شد. (من ترجیح می دهم فکر می کنم از تاریخی پیامدهای آن, اما شاید شما باید.) من می دانم آنچه شما در مورد داشتن یک مشکل با این کار در اصل من می توانید تصور یک سناریو است که در آن مطلقا هیچ آسیب انجام می شود و شما به سادگی باید یک زمان بزرگ اما شانس هستند که تا کنون از تضمین شده است. چرا خطر است ؟

در بالا از آن خود تردید است که نگرانکننده است. این یک “ناراحت کننده جهت” برای شما, اما شما خوشحال به بازی همراه. آیا شما واقعا خوشحال ناراحت کننده شاید از یک تمایل برای ارسال و یا شما فقط واقعا نمیفهمد که چگونه شما احساس می کنید ؟ من فکر نمی کنم شما باید هر چیزی که شما را ناراحت می کند به خصوص اگر آن را شامل داشتن رابطه جنسی با همسر خود و برادرش.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

شریک زندگی من و من شده اند با هم monogamously برای 38 سال. (ما هر دو زنان.) او 12 سال از من بزرگتر هستم و شاید به عنوان یک تابع از سن (او توضیح—او 82) از دست داده است علاقه به رابطه جنسی. ما اغلب محبت و ارتباط خوبی—من از my lucky stars—اما من هنوز هم هیجان زده و خود ارضایی در حالی که لذت کافی نیست. یک بار در یک ماه آبی شریک زندگی من و من را به رابطه جنسی اما این احساس بی مبالات و مانند او انجام تعهد به جای بهره گیری از آن خودش است. من می دانم که او در تلاش است برای خاطر من است که من درک, اما او را به آن و اسباب بازی های مختلف و ساز کمک کرده اند نیست. ما استفاده می شود به بزرگ و مکرر جنسی باید اضافه کنم و او از دست دادن علاقه تدریجی بوده است. او اصرار دارد هیچ چیز اشتباه است که آن را به من و یا هر چیزی که ما انجام می دهیم (یا نیست). او فقط احساس می کند با انجام کسب و کار است.

چه گزینه های من هستند ؟ من حتی نمی خواهد می دانم که چگونه به قلاب کردن معمولی با کسی در این نقطه و من دقیقا 25—و یا حتی 50!—سال. اما من خیال پردازی در مورد پرت کردن و یا کنترل می شود (یعنی امن) مجلس ، و با وجود لزبین بودن برای برخی از 45 سال آن توهمات اغلب شامل بچه ها (که من مورخ راه بازگشت در دانشگاه, قبل از اینکه من افتاد برای یک زن برای اولین بار). این هم ترسناک به تامل جنسی با هر کس دیگری پس از هر چند من شریک نمی خواهد شی به من به دنبال چیزی گاه به گاه. چه می توانم انجام دهم ؟ و چگونه است ؟

—Still Got It

عزیز هنوز هم آن

سرخوردگی خود را قابل لمس است. تجلیل در فعال بودن. وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید. من برای اولین بار تایید می کنند که شریک زندگی خود را نمی شی به شما به دنبال چیزی گاه به گاه—حتی اگر او در حال حاضر گفت: پس از بحث در مورد این چیزها در انتزاعی و به عنوان آنها را به زندگی شکل دو چیز متفاوت هستند. این نیز مهم است به مجموعه خود را از نظر.

من آمار جوآن قیمت یک نویسنده و سخنران و مربی متخصص در ارشد جنسیت برای کمک در این یکی. در مورد گفتگو بود با شریک زندگی خود را, قیمت توصیه می شود از طریق ایمیل: “ایجاد یک توافق با شریک زندگی خود را در مورد چگونه زمانی که از کجا و با چه کسی به شما جنسی. آیا او می خواهم یک DADT (نمی, بپرسید, don’t tell) توافق و یا نشانی از او می خواهید به دانستن اطلاعات بیشتر و یا چیزی بین این دو است? چه جنسی امن تر توافق ؟ ممکن است چند بحث اما من اعتقاد دارم که شما خوشحال خواهید بود بعد که شما در زمان زمان و نشان داد هر یک از دیگر در این رابطه است.”

به عنوان برای چگونه برای پیدا کردن شرکای قیمت توصیه می کند به دنبال که در آن اکثر مردم نگاه آنلاین. او گفت: OKCupid و Match.com به ویژه در بسیاری از سران مشترکین. “آیا دروغ در مورد سن خود را—آن را یک نقص آن را یک ابرقدرت! شما تجربه زندگی خود دانش و مهارت های ارتباطی و مهارت های جنسی را به اشتراک بگذارید” قیمت گفت. پس از خواندن این حساب در رابطه جنسی گاه به گاه از یک پروژه 56 ساله که ضربه جنسی برنده تمام پولها در ارشد مرکز پر از زنان هیجان زده من فکر کردم شاید شما محلی ارشد مرکز عاقلانه خواهد بود جایی برای نگاه است اما قیمت به من گفت که آن نیست معمولا یک چشمه از چشم انداز. “بهتر است به اجتماعی کلاس رقص یا درگیر شدن در فعالیت های اجتماعی که در آن فعال سالمندان جمع آوری,” او گفت:. واقعا این است که در مورد قرار دادن خود را در مقابل مردم به طوری که شما می توانید خود را در زیر آنها را (و یا در بالای هر آنچه شما ترجیح می دهید).

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من اوایل 30s مستقیم با احتمالا مشکل غیر معمول—من تنها قادر هنتای, ass fisting, از گرفتن سر. به عنوان یک غیر عمدی صعودی من تمایل به آخرین برای همیشه لطفا برای از نفوذ اما من نیاز به تحریک دهانی پس از آن را به پایان برساند. این است که هرگز موضوع را با من در مورخ کسانی که لذت بردن از دادن سر. نیز وجود دارد مقدار خوبی از زنانی که دوست ندارم آن را در دهان خود را تحت هر شرایطی.

من البته احترام همکاران من ترجیحات و مرز اما این منجر به برخی از مسائل در زندگی دوستیابی. شده اند وجود دارد یک زن و شوهر از زنان بزرگ من رفته ام با تازگی ساخته شده است که آن را پاک کردن آنها نمی رفت پایین است که منجر به سازگاری جنسی بودن یک مجسمه نیم تنه از دروازه و چیزهایی که کار نمی کند در آن سطح است. (من در نهایت اختراع بهانه ای ادعا من آماده نیست تا به امروز در عین حال که احساس نمی کند بزرگ است.)

خوشبختانه من مثل خوردن زنان و مراقبت از شریک زندگی من است و من هم تمایل به بسیار به سرعت از BJs. من هم مناسب و زنان در بخش به نظر می رسد. اما تنظیمات مردم آنها چه هستند و به دنبال مانند تخفیف Charlie Hunnam نمی خواهید به تغییر است. من میخواستم بدونم بهترین راه برای رفتن در مورد این است که هر دو صادق و حساس است. مردم تمایل به جزئیات جنسی خود را با سلیقه خود به آتش زنه و سرهم بندی کردن پروفایل و “آیا شما مانند s-D?” است که به دور از نزاکت سوال بود پرسیدن در تاریخ اول و یا حتی دوم و یا سوم یکی از در اکثر موارد. هر گونه پیشنهاد ؟

—خدمات لب

عزیز لب سرویس

من می خواهم به شما کمی حسادت دوم: اگر شما همجنسگرا بودند در بسیاری از لحاظ اجتماعی پذیرفته شده, انجمن, این امر نه تنها می تواند مناسب برای قرار دادن خود را خاص جنسی در مشخصات خود را خالص شما بیشتر داوطلبان از توپ خود را می تواند اداره کند. مستقیم مردم باید (دیگر) صفحه از کتاب ما و شروع بودن بیشتر چشمگیر در پروفایل قدمت آنها در مورد این مسائل—این امر صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان.

استانداردهای اجتماعی چه هستند من فکر نمی کنم شما می توانید بلانت و نزاکت در اینجا. شما باید یکی را انتخاب کنید. وجود دارد یک مقدار خوبی از زنانی که نمی, نوجوانی, اما وجود دارد یک مقدار خوبی که آن را دوست دارم. برای شما سازگاری جنسی پایین خواهد آمد برای پیدا کردن کسی که در گروه دوم. این باعث سرخوردگی زمانی که شما به نظر می رسد کلیک کنید با کسی که در سابق اما نگه داشتن در ذهن است که برای بسیاری از سازگاری جنسی است که تا کنون کمتر ملموس تر از آن است که برای شما: شما می توانید با قرار دادن انگشت خود را بر روی آن (و می گویند: “این خورد”) است که بیش از بسیاری می گویند. هیچ کس موظف است به انجام هر چیزی و من مغرضانه در اینجا اما همیشه تعجب من زمانی که من پیدا کردن وجود دارد که نسبتا عادی اعمال جنسی (مثل دهان) است که مردم از تخت حاضر به انجام این کار در هزینه های خود لذت. در هنگام رابطه جنسی, من می خواهم سعی کنید که در صف مقابل و موجز: “من دوست دارم همه انواع اسباب اما من واقعا فقط از کون و کسانی که برای من مهم است.” بسیاری از افراد که اصلا مسائل خاص با دادن دهان را با کمال میل به شما کمک کند. آزمون و خطا است که احتمالا رفتن به باید روش خود را در اینجا, اما حداقل شما باید یک بتن پایان بازی: خوب سر بازی.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من به شما نوشت: مدتی پیش برای مشاوره و شد به اندازه کافی خوش شانس به من نامه منتشر شده و جواب داده. من در حال حاضر 26 ساله باکره آماده برای گام بعدی با پسر من و در حالی که نا امید شد و در سکوت به جلو حرکت می کند با من. ما مورد بحث قرار گرفت و من به او اجازه دهید می دانیم که در حالی که من قطعا خوب با همه اشکال پوشیده, بوسیدن و لمس کردن, من می خواهم به صبر کنید تا ما به طور رسمی در یک رابطه, قبل از رفتن بیشتر.. او گفت که او خوشحال بود به ملزم خواهد بود و باز به یک رابطه است اما نیاز به برخی از زمان به فکر می کنم بیش از آن که من با کمال میل به او داد. همه چیز بزرگ—ما در حال ساخت که تا به حال شانس ما و هنوز هم به هر یک از دیگر.

ما تا به حال یک وضعیت بوجود می آیند امروز که من می خواستم برای اجرا توسط میشم از شما بودند تا در نقطه ای با یکی از اولیه. شروع کردم به پیامک جنسی او امروز (کلمات تنها و احتمالا PG-13—هیچ صریح ذکر است از جنس عمل, اما آن است که نسبتا واضح او pleasuring خود و من کمک شد که همراه). تراش, متون رفتن تمام صبح … تا زمانی که او به من گفت که برای جلوگیری از اذیت کردن و قرار دادن پول خود را که در آن دهان من بود. من مقابله بود که آن همه اذیت و خواهد بود تا زمانی که او مطمئن بود که او می خواست با من باشد. من سعی کردم به نگه داشتن آن نور و ادامه پیامک جنسی پس از (مرتب سازی بر اساس “هی به یاد داشته باشید این است که نمی تواند واقعی تا زمانی که ما رسما دوستیابی, اما شما هنوز هم می تواند تمرکز فکر من X و Y.”) او بسیار سرد و پس از آن است.

من اشتباه بود برای شروع این کار ؟ من نقض رضایت خود را در هر راه است ؟ من تا به حال یک متن ارز بود که قبل از آن به نظر می رسید مانند مناسب و معقول چیزی که به انجام به یاد او که بود را از روی میز اگر من می آیند. من احساس می کنم خیلی افتضاح در مورد آن, اما من به دوستان بگم من هیچ کار اشتباهی که مردم می گویند هر آنچه که آنها می خواهم به یک شریک بالقوه بدون آن معنی است که آنها موظف به داشتن رابطه جنسی با فرد است. من نمی خواهم به نگه داشتن چیزهای کاملا پاکدامن در حالی که او چهره های که در آن او می ایستد تا آنجا که تمایل من به عنوان یک دوست دختر, اما من که او می تواند آن را به عنوان ناعادلانه است که من او را بسیار روشن و پس از آن حاضر به حل مشکل آن را به عنوان شد. تا چه حد است بیش از حد?

—نه, اذیت کردن

عزیز نه آزار دادن,

آه با تشکر از شما برای این نوع بازخورد و متاسفانه این اتفاق افتاده است. دوستان خود را در حال: شما هیچ کار اشتباهی انجام داد و شما موظف به reenact IRL هر چیزی که شما پیشنهاد در متون. شما شفاف با این مرد در مورد جایی که شما هستند با تمایلات جنسی خود را, و او باید شده اند شگفت زده هنگامی که شما بار دیگر تاکید کرد که. خواندن خود را از این وضعیت به عنوان “اذیت کردن” نشان می دهد حق و انتخابی فراموشی در بخشی خود را. واقعا حساس عاشق می شناسیم این بحث به عنوان بخشی از فرآیند توسعه است که ممکن است آهسته و کاملا منطقی به او. اما شما می دانید چه ؟ بیش از حد بد است. این چیزی است که او برای امضا. سعی کنید به احساس بد در مورد فرو بردن انگشت در و بیان خود را از نظر جنسی. این را به عنوان یک سیگنال که او ممکن است در واقع مهربانی و صبر و شکیبایی شما نیاز به.

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من 27 ساله و مستقیم است. من به تازگی مورخ یک مرد چند ماه بود که عجیب و غریب در مورد رابطه جنسی—او اغلب به ذکر است که او تا به حال یک آلت تناسلی مرد کوچک (که او) است و دهان بود و آنچه که او را یک عاشق خوب. وجود دارد بسیاری از مشکلات در روابط خارج از رابطه جنسی—او تا به حال یک بیت از یک بی رحمانه خط و پس از آن وجود خواهد بود عذرخواهی اسپیرال—و ما در نهایت شکست. من نقل مکان کرد اما دیروز سابق من ارسال یک ایمیل به من گفت که او bottoming مردان او ملاقات آنلاین تمام وقت ما دوستیابی. او گفت: او راست است اما کنجکاو و او احساس او به من نیاز به دانستن و از من خواست او را قبول کنید. من مرتب کردن بر اساس floored: من مطمئن هستم که چرا او به من گفت و چه این به معنای به ما در مورد ماه با هم. من فکر می کنم او باید خود را در آغوش تمایلات جنسی اما چه هستم من قرار است برای پاسخ به این اطلاعات ؟ به چه می گویند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی