همسر من نگران کننده گذشته با برادر او است فراموش نشدنی ازدواج ما


A couple sitting side by side, with a dialogue box over them.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس freestocks.org/Unsplash.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

هر هفته خدمه در پاسخ به یک سوال جایزه در چت فرم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

همسر من شجاعانه است و جلب اعتماد او بود که از نظر جنسی فعال با برادر بزرگتر برای 20 سال (یا گرفتن). او زد و او را از چپ به راست قبل از او وارد شده در دولت است. او قطع ارتباطات برای سه سال. ما تصمیم گرفتیم به طور کاملا صادقانه با یکدیگر اما متاسفانه این بدان معناست که من می دانم همه چیز ما در بستر آمد و از او: رابطه جنسی در تروی, فیلمبرداری, کثیف هر چیزی که همسرم گم من با همه تدریس توسط برادر بزرگتر. من نمی توانم به نظر می رسد به حرکت گذشته است. آنها بچه بودند که این آغاز شده بود—او یک جوان و نوجوان و حتی جوان. من می دانم آن را تقصیر او نیست و او مورد آزار قرار گرفته بود. اما او به او صحبت کرد چند بار در راز و یک بار به خواندن یک متن گفت: “من نمی توانم شما را از سر من.” من در حال حاضر احساس می کنم مثل زن من زندگی می کنند به خدمت و عشق هرگز طلب من و یا لذت بردن از من بیشتر از راز او سوء استفاده ، غرق میشوم و نمی خواهید به اجازه این صدمه دیده و خراب کردن ما. چه غلطی کنم ؟

—نه برادر حافظ

غنی: من تعجب می کنم که چقدر درمان همسر را متحمل شده است. شفا از این سطح از تروما نیاز به بیش از یک مکالمه است.

Stoya: من تعجب می کنم اگر او تحت هیچ در تمام. این یک راه طولانی و حرفه ای می تواند بسیار مفید در اینجا.

غنی: من از نگاه یک حدس می زنم که او می تواند با استفاده از درمان فردی اما این زوج درمانی نیز می تواند مفید باشد در اینجا.

Stoya: و درمانی برای او. کمک به پردازش همه چیز در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را می خواهم جلوگیری از عوارض در آینده است.

غنی: وجود گروه های پشتیبانی برای بازماندگان بلکه برای شرکای بازماندگان.RAINN در خدمت همکاران و همچنین.

Stoya: شگفت انگیز است. آره من فکر می کنم او می تواند با استفاده از کسی که به صحبت کردن با کسی که نیست ، من در گیر جزئیات. نویسنده ما ناراحت است که او “پس از خواندن یک متن گفت:” من نمی توانم شما را از سر من.'” مگر در مواردی که خطای تایپی آن را غیر منطقی خود را ادامه داد و پیام کوتاه از او به عنوان شواهدی وجود دارد که او هنوز هم در گیر او. صحبت کردن در راز است و از سوی دیگر یک پرچم قرمز بزرگ.

غنی: منظور من این است که یک رابطه جنسی که آغاز شده به طوری که در اوایل در توسعه است. سوء استفاده به شکل او در طول سال های شکل گیری. اگر او آویزان شد تا بر برادر خود را, آن می تواند قابل فهم اگر او نبوده است درمان شود. من درک این وضعیت فوق العاده و پیچیده است اما یک درجه از پذیرش مورد نیاز از ما نویسنده نامه: همسر شما گذشته است و گذشته او. چگونه او آموخته است که آنچه او آموخته است که ممکن است خود را افزایش hackles اما شما نمی توانید آن را تغییر دهید—شما می توانید تنها مقابله با اثرات آن است.

Stoya: نویسنده ما هرگز جای برادر و یک چیز خوب است. این رابطه سالم بین زن و شوهر کاملا متفاوت وضعیت با احساسات مختلف و به دلایل مختلف به شرکت. بهتر است دلایل شرکت کنند.

غنی: من فکر می کنم این وضعیت در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از مراقبت و صبر و شکیبایی به دلیل آن است که بسیار فوق العاده است. او ممکن است نیاز به چندین دهه به درمان و روند ممکن است دشوار. در مورد چگونه زنای با محارم ممکن است بر توسعه من این به عنوان خوانده شده در یک مشاوره امروز قطعه ای به نام “شناخت و درمان بازماندگان از زنای با محارم”:

“در اوایل شروع از محارم همراه با قرار گرفتن در معرض مزمن به مجتمع تروما زمینه وقفه معمولی عصبی توسعه اغلب منجر به یک تغییر از آموزش مغز (قشر) به بقای مغز (ساقه مغز) عملکرد. همانطور که توسط کریستین کورتوا و جولیان فورد بازماندگان تجربه بیشتر فعال سازی بدوی مغز و در نتیجه یک حالت زنده ماندن به جای فعال شدن ساختارهای مغزی است که عملکرد را پیچیده تنظیمات به محیط فعلی است. به عنوان یک نتیجه بازماندگان اغلب نمایشگاه تمایل نسبت به تهدید اجتناب به جای کنجکاو بودن و باز به تجربه است. مجتمع تروما تضعیف بازماندگان توانایی به طور کامل یکپارچه سازی حسی و عاطفی و شناختی اطلاعات به یک سازمان کل منسجم. این عدم سازگار و منسجم حس از خود و محیط اطراف می تواند به ایجاد یک نزدیکی همیشه حاضر حس سردرگمی و قطع ارتباط از خود و دیگران است.”

Stoya: من می خواهم به یک لحظه به اشاره است که این است که چرا ما تا انقباض در مورد زنای با محارم. ما در کلی اجتماعی زمینه و ما به طور خاص در اینجا.

غنی: بله زخم آن می توانید از آخرین سال های دهه فراتر از سوء استفاده. این تغییرات مردم است.

Stoya: نویسنده ما باید بدانید که او نیز می شود به مرزهای. او ممکن است در نظر گرفتن پشتوانه دور از چیزهای فانتزی در حالی که چسبیده به وانیل دو فرد و خاموش کردن ضبط در حالی که برای. او مجبور نیست برای انجام هر چیزی است که به ارمغان می آورد تا منفی برای او.

غنی: راست. یک چیز خوب برای تمرین در این فاصله بین در حال حاضر و کمک گرفتن است که 100 درصد لازم است. من فکر نمی کنم بسیاری از افراد می تواند رسیدگی به چیزهای شبیه به این در خود را دارند.

Stoya: اگر آنها نگران قضاوت برای ضربه و…. آنها می توانند با استفاده از یک منبع مانند ASSECT یا پیچ خوردگی آگاه حرفه ای شبکه می باشد.

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من یک دانشجوی پزشکی است که کمی له در یکی از کارورزان در بیمارستان جایی که من مشغول به کار در یک COVID-19 واحد. من فکر نمی کنم او به من تا چند روز پیش که او را دیدم من به مالش و شروع کرد به لاس زدن با من که بعد از ظهر. من به عنوان جهنم هیجان زده که ما احتمالا همه در این دوران است. این مجلس اگر آن را به اتفاق می افتد خواهد بود عمدتا اخلاقی در مورد ویروس اگر آن اتفاق افتاده است در محل کار در یک تماس ، (ما هر دو کار را در همان COVID-19 باید هر دو تا به حال علائم و بهبود بدون تست و هر دو به تنهایی زندگی می کنند.) او نیست با ذکر یک شریک. من فکر می کنم با راه محل کار تغییر کرده در نور #MeToo جنبش او نمی خواهد ضربه بر من آشکارا. اما من واقعا نمی استفاده می شود برای ساخت اولین حرکت با مردان, مگر اینکه من در یک نوار در سوم بنوشید. چگونه می توانم او را نشان می دهد من را جذب و به هر چه او می خواهد به انجام است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>