همسر من تاریخچه جنسی است راه شدید تر از من فکر کردم


Man thinking in neon bubble.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Deagreez/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من شده اند با شگفت انگیز ترین زن برای چند سال گذشته. ما مسن تر هستند و هر یک قبل از ازدواج هر یک با بچه ها. ما سریع ء زندگی پیچیده است اما بیشتر ما را سرگرم کننده و آسان مکالمات ارزش های مشابه و جنس است. من کاملا تحت تأثیر قرار نمیگیرند با او. به تازگی از طریق ترکیبی از علی مکالمه چند پرسش مستقیم و فقط کمی از ریاضی من آمده اند به درک شریک زندگی من است تاریخچه جنسی است کمی بیشتر و احتمالا کمی بیشتر رنگارنگ از من تا به حال منجر به خودم اعتقاد دارم. او در حال حاضر به عنوان یک “زن ساده” با یک “خسته کننده” گذشته به طوری که برخی از این فقط شوک, اما من تعجب چقدر این اطلاعات جدید مؤثر است به من.

“مشکل” است: من می خواهم بیشتر! من در حال مرگ برای شنیدن جزئیات بیشتر در مورد گذشته او برخوردهای جنسی و بیشتر تصادفی و یا گاه به گاه بهتر است. شوهر سابق جنسیت نیست به من علاقه اما یکی nighters? من در! آن را کاملا در! من می دانم این است که کمی “تماشا” صدا به آن است و من قبول می کنم که. من راه بیش از حد نا امن برای حمایت واقعی از رابطه جنسی با مرد دیگری اما تجربیات او قبل از ملاقات با من خوب است که یک داستان متفاوت است. می خواهم بدانم که چگونه می توانید خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر ؟ او ادعا می کند او مجبور نیست هر بیشتر برانگیختن داستان, اما من در حال تبدیل شدن کمتر و کمتر مستعد به آن اعتقاد دارند. او همچنین خجالت یا حداقل ناراحت کننده با برخی از گزینه های, اما من کاملا مجذوب. من می دانم که اگر من به من می تواند آن را به رختخواب پس به صحبت می کنند اما من فقط نمی خواهم به.

— Bedtime Stories

عزیز خواب داستان

این داستان او است که بدان معنی است که او می شود به تصمیم می گیرید که او چه می کند با آن. نه تنها من قصد ندارم به شما کمک کند مجبور به اشتراک گذاری اطلاعات است که او در حال حاضر ابراز ناراحتی و خجالت در آشکار کوچک است که شما می دانید, من قصد دارم به درخواست است که شما را متوقف مشتاق به شیر خود را برای اطلاعات بیشتر. خوشحال با آنچه شما داشته باشد. من تنها نفع اجتماعی پیشنهاد برای شما خواهد بود برای پرورش یک محیط رایگان های با تنظیم تن و بسیار باز در مورد تاریخ خود را. شما می توانید به عنوان مثال منجر شود اما شما نمی توانید به زور دست او است. متوقف بودن خیلی خودخواه. شما حق ندارید به او گذشته است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

I am a mid-50s بیوه مرد. از آن شده است چند سال پس از به جهنم همسر من گذشت و من reentered در صحنه های اجتماعی به برخی از درجه است. یک زن و شوهر از سال پیش من شروع به کاوش در من خفته, دوجنسي, گرایش, با یک زن و شوهر است. این تبدیل شده است به میزبانی یک رویداد گروهی هر چند هفته معمولا از جمله این زن و شوهر و چند نفر دیگر. ما شام, نوشیدنی, شاید دود کمی علف های هرز, سازمان دیده بان برخی از انجمن و سپس برای برخی از خوب تمیز سرگرم کننده است. همه چیز انجام شده است در بسیار کنترل شده و ایمن مد و هیچ کس تحت فشار به شرکت. ما نمی استخدام توسط رسانه های اجتماعی به جای تکیه بر کلمه از دهان/دوست از یک دوست تماس با ما. این گروه معمولا شماره 5 به 7 نفر و مجموع کل شرکت کنندگان در طول زمان شده است حدود 25 نفر است. بسیاری از شرکت کنندگان دیگر از زن و شوهر اول شده اند و بچه ها تنها دهید و یا در 20s و 30s. فعالیت های ما در حال حاضر در برگزاری با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

به تازگی یک آشنایی نزدیک من در مورد گروه های ما. من فکر کردم که او علاقه مند به شرکت پس از توضیح اصول اولیه را به او. او بسیار خاموش مفهوم احساس است که ما به نوعی بهره گیری از این افراد جوان است. من سعی کردم به توضیح است که هیچ فشار یا اجبار که همه وجود خود را و دارد که هیچ مالی یا دیگر جبران کند. این برخورد من را ترک کرده است و شاید اگر از چیزی است که وجود دارد به نظر او در این مورد و اگر ما باید رزومه فعالیت های ما زمانی که آن را در نظر گرفته امن به جمع دوباره.

— کنجکاو میزبان

عزیز کنجکاو میزبان

من مخالف با شما آشنایی. من فکر نمی کنم هر چیزی وجود دارد که ذاتا اشتباه است با داشتن رابطه جنسی با افرادی که کمتر از شما در این بازی گاه به گاه, قلاب-تا سناریو که شما توصیف. (در تلاش برای ساخت یک پایدار ارتباط عاطفی با کسی که چند دهه خود را junior, اما, دیگری, موضوع پیچیده تر.) بر اساس گفتن خود را, مردم حضور خود را به احزاب و مایل و اگر آنها نبودند داشتن رابطه جنسی با شما, کسی که 20 به 30 سال مسن تر از بسیاری از آنها می خواهم به داشتن رابطه جنسی با کسی دیگر. اینها همه بزرگسالان قادر به رضایت و در تمام احتمال حضور آنها و بازگشت چرا که آنها لذت بردن از محیط شما ایجاد کرده اید. خود را در دسترس بدن است که بخشی از آن محیط زیست است. (من به شما نفع شک در اینجا است که این مواد استفاده می شود که در حال انجام در حد اعتدال و این که هیچ کس ناتوان فراتر از بودن قادر به درستی رضایت است.)

چرا که نه هر چند مطرح کردن این موضوع در بعدی خود را دریافت کنید ، آن را جالب به اندازه کافی چیزی به بحث و گفتگو می تواند پاک کردن این ابهام که خود را وابسته را در ادامه وضعیت مصرانه خواست. شما ممکن است دریابید که برقراری ارتباط آشکارا در این زمینه را فراهم می کند امداد و شاید حتی قوی تر از اتصال. و متصل است که یک چیز بسیار خوب است.

کمک به ما در حفظ و دادن مشاوره شما طلب هر هفته. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه در حال حاضر.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک راست زن در اواسط 40 سالگی شایع است. من هرگز قادر به ارگاسم از طریق نفوذ و من خوب است که با. من هم تنها قادر به یک ارگاسم از طریق تحریک کلیتوریس و پس از آن, clit من بیش از حد حساس به لمس برای چند ساعت. من خجالتی هستم در مورد گفتن شرکای جنسی در مورد همه این اما همه بچه ها من ملاقات کرد به نظر می رسد این را به عنوان یک چالش شخصی. آنها می خواهند به “یک” به من یک نقطه G, ارگاسم یا چند وابسته به چوچوله ارگاسم و سپس اقدام به تلاش برای انجام درست آن و آن را همیشه فوق العاده ناراحت کننده و لذت بخش برای من است. من کاملا راضی با یک, ارگاسم شدید, اما دیگر از صراحت گفتن همکاران من این (که من در حال حاضر در حال انجام) چه بیشتر می تواند انجام شود ؟ من باید آن را بیان کرد در شرایط مختلف? من فقط آمدن در سراسر یک دسته از duds? در این نقطه به عنوان آنجا که من ارزو لمس یک مرد من احساس مثل من رضایت بیشتر و کمتر نا امیدی از بازی انفرادی که بمکد!

— یک و انجام می شود!

عزیز یکی و انجام

این نوع از صراحت شما در حال نمایش است این نوع خاموش صراحت که من تجویز شد. از آنچه من می توانم بگویم شما در حال انجام همه چیز را راست و شرکای خود را به طور موثر بوده خود-گزارش دهی به نفع یک فانتزی در مورد القا زن لذت بخش است. آنها در حال گوش دادن به شما به طوری که شما می توانید انجام دهید این است که به صحبت می کنند شنیده می شود. هنگامی که صحبت کردن به همکاران در این مورد من می خواهم تاکید مثبت (شاید نرم bluntness اما ویژگی), توسط, توضیح داد که در واقع بهترین راه برای شما لطفا از طریق یک واحد وابسته به چوچوله ارگاسم است. است که خود را نسخه آرمانی لذت است که این بچه ها فکر می کنم تنها می توان با دستکاری خود G-spot/ارگاسم چندگانه. به نظر می رسد کاملا درمانی, اما شما ممکن است برای اشاره به آنها که تمام بدن متفاوت هستند و شما می دانید که شما به خوبی به اندازه کافی مطمئن شوید که دقیقا چه می خواهید و چگونه به آن را دریافت. برخی از بچه ها می دانند که این, بسیاری از, نمی, و آن را تا به شما که آیا شما می خواهم برای رفتن بالا و فراتر از آن می شود و نه تنها یک شریک جنسی بلکه یک معلم است. من فکر می کنم که شما باید به اجرا برخی از duds و بهترین شما می توانید با آنها انجام شده است را ببینید و آنها را برای آنچه که هستند و در حرکت است. واضح است که کسانی که می خواهند به “یکی” هستند و نه آن.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 35 ساله ازدواج برای 32 سال. ما شده ایم با هم برای چند سال و معمولا تا به حال رابطه جنسی پس از هر 1 تا 2 هفته. من فقط به ارگاسم از طریق خودارضایی اما من طلب مکرر جنسی و میل جنسی بالاتر از او. او همیشه پشت بد و بد زانو و همواره بد اضطراب فراگير.

یک سال پیش او شروع به تجربه های گاه به گاه twinges در آلت تناسلی خود را در هنگام ادرار کردن. او گرفته آزمایشات پزشکی, اما آنها یافت نشد تشخیص. من هم تجربه vulvodynia در حدود همان زمان; بدون تشخیص برای من یا, اما برای من آن رفت به سرعت.

سال گذشته او به ندرت به دنبال من پیشرفت های جنسی و هرگز آغاز اما او خریداری, خود ارضایی آستین و لذت خود را در خصوصی. دو بار ما تا به حال در 12 ماه گذشته او اصرار بر پوشیدن کاندوم فقط به خاطر او نمی داند که چه چیزی اشتباه است با آلت تناسلی خود را. آن را نمی کند از لحاظ جسمی صدمه دیده است او را به داخل مهبل (واژن), از دهان من یا دست من اما او به من می گوید او فقط احساس نمی کند آرام به اندازه کافی به من اجازه لذت بردن آلت تناسلی خود را. اما ما همچنان از لحاظ فیزیکی صمیمی, بازی, یکدیگر, پوشیده, بدن هر زمان که ما در همان اتاق با هم. اما او نمی داند که او را به احساس مانند داشتن رابطه جنسی با من دوباره.

من نمی باید نیازهای جنسی قوی اما من واقعا از دست این صمیمیت جنسی و احساس می کنم مثل من سزاوار تر در یک ازدواج است. در نظریه من همیشه می خواستم برای آزمایش با مردان دیگر و هنگامی که ما در مورد آن به تازگی او گفت: او خوب است باز ما ازدواج است. اما برای من چشم انداز نشست غریبه از یاس و نومیدی است که عمیقا تهدید آمیز و غم انگیز است. من خیلی احساس غم و اندوه که چیزی بسیار جزئی است و به طور کامل به پایان رسید ما زندگی جنسی.

— نگران همسر

عزیز نگران همسر

فرض کنید که هر بیماری است که با ادرار کردن دردناک شده است را رد کرد (از جمله پروستاتیت عفونت ادراری سنگ کلیه و البته STDs) و که این مسئله از حساسیت مواد شیمیایی خاصی بهداشت/محصولات خانگی به نظر می رسد واکنش خود را بیشتر جلوه ای از اضطراب خود. یا بدتر. می تواند آن را بهانه ای برای جلوگیری از ، من می ترسم که آنچه در آن است, عزیز, نویسنده, که بدان معنی است که مشکل این است که به طور کامل به پایان رسید و زندگی جنسی خود را ممکن است من کمتر و جزئی تر از شما فکر می کنم.

اما صرف نظر از انگیزه و من فکر می کنم او در واقع با مسائل جنسی است که می تواند با استفاده از پرداختن به. و من موافقت می کنم, شما شایسته تر. من یک احساس است که او مسائل بیش از حد عمیق را برای شما به مقابله و حل و فصل خود را پس از او بخواهید اگر او را در نظر بگیرید مشاوره ازدواج. باز تا رابطه خود را می تواند اثرات مثبت آن را به عنوان اجازه می دهد شما را به هر دو اقامت با یک مرد که نیست رضایت شما از نظر جنسی و رضایت جنسی. اما nonmonogamy برای همه نیست. رابطه جنسی خارج از ازدواج خود را ندارد به جان یا غمگین اما اگر آن را می سازد شما احساس می کنید که راه درگیر شدن در آن احتمال ایجاد مشکلات بیشتر از آن را حل میکند.

یک چیز را به در نظر گرفتن آنچه شما انجام خواهد داد اگر این وضعیت را بهبود نمی بخشد—اگر در واقع این است ؟ شما می توانید اقامت با یک شریک که فراهم نیست فرکانس سکس که شما به نفع? می تواند شما را احتمالا مدیریت این وضعیت از طریق شرکای دیگر? و یا شما نیاز به خود را مهم دیگر نیز بود خود را تنها وسیله ، و اگر او را نمی … آیا شما ترک ؟ آینده شما ممکن است به شما خیره در چهره اما می دانم که شما باید گزینه به زندگی خود را برای شما کار می کنند.

— غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

به تازگی دوست پسر من و من شده اند فیلمبرداری خودمان را, رابطه جنسی و ما هر دو آن را دوست دارم. شروع آن ساده فقط با یک تلفن همراه تصویری, اما در حال حاضر ما در حال انجام زوایای مختلف روشنایی به کار می کند. ما عاشق تماشای و rewatching آن است. چه می توانم بگویم ما فکر می کنم ما در حال داغ! من شده است که مایل به آزمایش با ارسال فیلم جایی. من می خواهم این ایده از دیگر مردم در حال تماشای ما آن را انجام دهد, ترک نظر و یا حتی درخواست ، دوست پسر من نیز بازی. اما ما هر دو نگران خوب ویدئوها از ما داشتن رابطه جنسی در اینترنت. ما می توانید سعی کنید به آن را به طوری نه از چهره های ما را نشان می دهد اما آیا راه دیگری وجود دارد با خیال راحت زندگی کردن این فانتزی ؟ ما همچنین در مورد داشتن مردم به تماشای ما آن را انجام دهد اما هیچ ایده چگونه برای پیدا کردن این افراد و اینکه آیا هر کسی می تواند بازی به سادگی به تماشای ما بچه بدون پیوستن به در. هر گونه ایده ها ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>