من سال رایگان تشک

زمانی که من نقل مکان کرد و از من خوابگاه و به من اولین بار, کالج, خانه من تا به حال برای خرید برخی ملزومات: نقره ای, مورچه تله بسیار مورد نیاز پیستون توالت و مبلمان. من در حال حاضر پوسته چند صد دلار برای یک Ikea کمد یک Wayfair قاب تخت و بسیار مورد استفاده nightstand و من نیاز به برخی از راه برای کاهش هزینه ها. تنها بزرگ صرف چپ بود و تشک.

من می تواند پیدا کردم چیزی در فروش تشک شرکت و یا دست را از دیگر دانشجو, اما من می خواستم چیزی خوب است. پس از همه, من ساخته شده آن را در نیمه راه از طریق کالج, خواب در چه بود در واقع یک تشک بادی با چند چشمه و دو اینچ ضخامت اسطوخودوس معطر فوم پد (آن خواب آور بوی به طول انجامید به صورت یک کل دو هفته قبل از محو شدن). و به عنوان کسی که در طلب آن حداقل هشت ساعت خواب شبانه من می خواستم برای ایجاد یک سرمایه گذاری در شبانه سلامت. تنها گرفتن پرداخت برای آن است.

سپس من کشف تخت-in-a-box صنعت رادیکال ناراحت سنتی تشک-خرید تجربه. شرکت هایی مانند بنفش و کاسپر و شهد می گویند دروغ گفتن بر روی یک تخت در یک فروشگاه تشک خیره در چراغ های فلورسنت و تصور کنید که چگونه به خوبی شما می خواهم خواب نیست راه ایده آل برای پیدا کردن کامل تشک. در عوض از طریق سحر و جادو از اینترنت و ایالات متحده حمل و نقل زیرساخت های این شرکت برای شما ارسال خواهد یک تکه از فوم نورد در یک فرد نزدیک به اندازه جعبه. شما باز کردن آن اجازه دهید آن را به طرزی جادویی گسترش به یک تشک و سعی کنید آن را در راحتی از خانه خود را. بهترین بخش ؟ تقریبا تمام این شرکت ها اجازه می دهد تا شما را به بازگشت به رختخواب رایگان پس از 100 شب—و یا در مورد همان طول به عنوان یکی از شرایط تحصیلی.

باهم ساده بود: سعی کنید از یک تشک جدید هر 100 شب. من می خواهم انتخاب یک شرکت جدید سفارش یک جعبه تخت خواب مانند شاهزاده موناکو برای سه ماه و بازگشت آن را به راه را برای یک بعدی. و چون من می خواهم پول من, من نمی پرداخت یک درصد. زمانی که من به دوستان و خانواده از طرح آنها از من پرسید که چگونه من در واقع می تواند نگه داشتن آن رفتن. خوشبختانه تخت-in-a-box شرکت ها شد و چه—با توجه به گزارش های مصرف کنندگانخود را به اشتراک گذاری تشک بازار افزایش یافت و از 6 درصد در سال 2014 به 12 درصد در سال گذشته است. حداقل 10 آگهی محاکمه 100 شب و یا بیشتر—برخی حتی ارائه یک سال کامل. معتقد است که طرح من ادم من تعجب اگر من تا به حال پرداخت برای یک تشک دوباره.

من برای اولین بار به بازی تخت-in-a-box سیستم بازگشت. نیویورک تایمز مقاله نویس ران Lieber آزمایش پنج شرکت’ سیاست در تابستان 2016. او قادر به بازگشت همه آنها تنها با سکسکه گاه به گاه.

شروع کردم با رنگ بنفش. به زودی پس از من نعوظ کشیده و اجازه دهید آن را پف کردن به اندازه من متوجه شدم این بود تا کنون glitziest چیزی که من تا به حال متعلق به. برای سه ماه من luxuriated در آن انعطاف پذیر, شبکه, تکنولوژی, که گهواره من نقاط فشار و نگه داشته من, سرد, در حال خواب بهتر از من برای دو سال گذشته. به طوری که در ماه دسامبر زمانی که من در پر کردن فرم آنلاین برای قرار دادن تشک عقب با توجه به طرح من انتخاب یک گزینه به گسترش محاکمه برای ماه اضافی بدون هیچ هزینه به طور عمده به کوسن فقط نشستن در اتاق من برای همه از شکستن زمستان بدون من وجود دارد.

زمانی که من آمد در ماه ژانویه دو محرک از 1-800-رو-آشغال کنده تشک از تخت زهوار در رفته قاب بريدن آن را به کامیون خود را و سوار دور رایگان. من در زمان یک عکس از دریافت آنها به من و فرستاده آن را به بنفش خدمات به مشتریان ثابت کند من دیگر دارای تشک و شرکت مسترد من در عرض یک هفته.

من بعد باهم قربانی در حال حاضر نشسته در جعبه دیگر در اتاق من زمانی که برای اولین بار محرک انجام بنفش دور. این یک کاسپر و آن را تا به حال وارد خانه من مرده شیکاگو زمستان فقط سه روز بعد از من آن را دستور داد. هر جنبه ای از کاسپر شد در راستای lulling من به خواب شروع با خورشید و ماه, آیکون بر روی فلپ از جعبه.

اما این ترم کار در روزنامه دانشجویی تا 2 یا 3 صبح هر روز صبح فقط خواب بیدار برای کلاس پنج ساعت بعد, شدم خسته و تحریک پذیر با وجود کاسپر را چهار لایه از حق بیمه فوم و انحصاری طبقه بندی پشتیبانی می کند. من به زودی متوجه شدند که هیچ مقدار از charmingly مارک فن آوری می تواند در ارتقاء خواب من اگر زندگی من اجازه نمی دهد برای آن است. من نمی تواند خرید و یا حتی کلاهبرداری—راه من به مراقبت از خود.

این کاسپر چپ به عنوان موثر به عنوان آن آمد و از آن زمان به من فشار در جاده ها است. من صرف بهار کارآموزی در نیویورک و اجاره به راحتی آمد و بدون مبلمان. من به آینده تشک شرکت در لیست من Leesa که محصول به نظر نمی رسد به هر گونه تفاوت قابل توجه از رقبای خود به غیر از یک فصلی را که به من داد یک رایگان بالش با خرید من.

تشک تنها قطعه از مبلمان در اتاق خود را طراحی داخلی راه رفتن در یک خط خوب بین مینیمال و وهم آور, بنابراین من پر از فضای اضافی با توهمات در مورد زندگی در اپل بزرگ است. کار در اول وقت روز کار من می خواهم به خانه می آیند با تعهدات دیگر از صرف ساعت فرصت پخت و پز Bon Appetit دستور العمل ها و خوردن آنها بالای سه لایه خنک کننده راحت حافظه فوم در حالی که rewatching و شهرستان. در یک قسمت سامانتا جونز گفت: “که ما در بستر است که ما در زندگی هستند.” برای کسانی که با شکوه سه ماه من احساس فوق العاده در هر دو.

هنگامی که سومین جفت از مردان از 1-800-رو-آشغال وارد آپارتمان من در ماه ژوئن من تصمیم به استفاده از نیویورک صداقت با درخواست آنها را به جایی که دقیقا آنها مصرف شد بازگشت من.

در آنلاین پرسش های متداول ترین شرکت ها می گویند آنها اهدا بازگشت تشک و بسیاری از زمان آنها فقط آنها را اگر آنها در وضعیت خوب. کاملا آگاه است که این می توانست دروغ من به جای آن تصمیم گرفت به خودم فکر می کنم به عنوان رابین هود تشک, سرقت از شرکت به کمک با کیفیت بالا, خوابیده تجهیزات به کمتر خوش شانس. اما زمانی که من از یکی از محرک اگر او می تواند رانندگی کوسن به نزدیکترین نیت او را تکان داد سر خود را به عنوان اگر به من گفتن بابا نوئل بود که واقعی نیست.

من از هر شرکت پشتیبانی مشتریان به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است به من باز می گرداند. هیچ کدام می تواند به من یک پاسخ روشن گفت: تنها زمانی که آنها نمی تواند کمک تشک آنها بازیافت آنها مسئولانه. 1-800-رو-آشغال به من گفت آنها را بازیافت تشک آنها را انتخاب کنید تا اما من می تواند هر گونه اطلاعات خاص در مورد تلاش برای بازیافت و یا امکانات در شهرستانها من می خواهم به استفاده از آنها در.

از آنجا که من نمی دانم به اندازه کافی به خیال اختیار سازگار با محیط زیست دوستانه من متوجه شدم از من کلاهبرداری آسیب می تواند بیش از فقط تشک تولید کنندگان. حتی اگر تخت به درستی بازیافت آن را هنوز هم احساس مانند یک زباله به دور انداختن کاملا خوب hunk از فوم در هر سه ماه و فقط برای بهترین امید. بنابراین من تصمیم به جلو و یکی از آخرین grift برای تابستان پس از آن پایان دادن به نیش و نگه داشتن رایگان بالش.

من کشیده نهایی من یکی سریع در Tulo شرکت من تا به حال هرگز شنیده قبل از به دنبال یک لیست از تخت خواب-در-یک-جعبه مارک های آنلاین. آن را به عنوان راحت به عنوان هر یک از دیگر تشک بود که شواهد بیشتری به من که همه آنها در کارخانه مشابه ساخته شده و پر شده را به جعبه های مختلف. (Tulo معلوم است که متعلق به شرکت تشک.) زمانی که من را مشاهده کنید من چهارم و نهایی درخواست بازگشت من دریافت رسید تحویل برای “-1” تشک. و مطمئن شوید به اندازه کافی تشک شرکت کامیون نشان داد تا در خانه من در اواخر ماه اوت و دو مرد با دقت انجام نهایی من قربانی دور.

من جمع آوری آخرین بازپرداخت که در ماه سپتامبر و ظهور کمتر بسته های پول از زمانی که من شروع به یک سال قبل. من تا به حال خواب واقعا خوب تشک برای 365 روز—به صورت رایگان. مطمئن شوید که برای تغییر تخت هر سه ماه نبود ساده ترین چیز در جهان است و این مورد نیاز به سمت بالا از 700 دلار از درآمد قابل تصرف به پرداخت برای آنها در وهله اول. اما علاوه بر اینکه (بیشتر) خوب استراحت من احساس جدید مشمول به یک جامعه ماهر scammers.

حتی اگر من تا به حال به طور بالقوه سپرده در اکثر چهار قطعه از فوم به دو محلی شهرستان افسردگی من هنوز هم تا به حال به روی چیزی حساب کردن با اخلاق عمل من. اگر من برنامه ریزی شده به نگه داشتن طولانی باهم و اجاره تشک تا زمانی که من در فرار کردن از شرکت ها برای ریشخند کردن که زباله را افزوده ایم تا همراه با احساس گناه است. با وجود همه راحت ملافه که وضع جلوتر از من وجود دارد در نهایت یک نقطه زمانی که من قادر نخواهد بود به خواب در شب ؟

شاید که چشمگیر, اما این بخشی از دلیل من داد تا نیش به نفع یک سالم تر سیستم بستر مالکیت. اگر من واقعا می خواستم به خواب بهتر, من می خواهم به تغییر رفتار من نیست من تشک. بنابراین در حال حاضر من به snoozing در خصوص ویژه دست دوم تشک من خودم کمی دلتنگ برای طبقه های بالا لرزش روز من به عنوان یک کلاه بردار. از زمانی که من خواب کاملا خوب است.

الکس شوارتز یک علم نویسنده و عکاس مستقر در شیکاگو است. کار خود را به نظر می رسد در علم محبوب و Gizmodo. او می شود به خصوص در مورد راه حل آب و هوا کشیدن ملکه و parrotfish.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>