رمز و راز بیماری در حال افزایش با زنان که پزشکان در حال رد به عنوان “عصبی Nellies”

تا همین اواخر که یکباره به یک بحران بهداشتی بود و به طور معمول انفرادی امر است. حتی اگر شما تا به حال افتخار بزرگ حمایت و کمک شما هنوز هم بیمار خود را. شما جستجو برای یک برنامه درمانی خود را. شما را نگه داشته تمام صفحات دیگر در زندگی خود را در حال چرخش خود را. البته ما همه رو به بیماری فاجعه بار با هم یادگیری آنچه در آن احساس می کند مانند وقتی که روی زمین راه می دهد زیر پای ما. به همین دلیل است که ما می توانند یاد بگیرند که چند چیز از کسانی که آنجا بوده ام.

“مقدمه نمونه ای از زنان مثل من” نویسنده و موسیقیدان سارا Ramey می نویسد: در خاطرات. “ساده و بی ضرر رویداد پزشکی — اغلب با یک ژیروسکوپ و یا شیب دستگاه گوارش — که باید حل و فصل شود به سادگی اما این کار را نکرد.” برای سال بعد از ظاهر جزئی عفونت و روش برای آن Ramey زندگی در داخل هویت یک بیمار زن — یکی برای آنها پزشکان تا به حال هیچ پاسخ جز این که شاید او علايم روانی در ریشه های خود را.

تبلیغات:

“بانوی Handbook برای او بیماری مرموز” است Ramey را به حساب تلاش او برای پاسخ در سیستم بهداشت و درمان است که اغلب متضاد به بیماران به خصوص زن. او در تواریخ wearying تلفات از درد و نا امیدی از تلاش برای دریافت یک آزمون تلقی “زیاده روی است.” و او نیز به بررسی افزایش ناگهانی “unnamed” شرایط است که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از زنان — جستجوی علل و راه حل های ممکن است. سالن صحبت کرد به Ramey به تازگی در مورد دهه اودیسه و امید خود را برای پست-همه گیر بهداشت و درمان, چشم انداز است.

به من بگویید در مورد چگونه شما کامل شد-زمان بیمار است.

راه آن آغاز شد و با من با botched عمل جراحی است که در تنظیم کردن دو مشکل عمده است. یک مشکل مکانیکی از botching از عمل جراحی است. دیگر بود و راز واقعی بخشی از آن است: که بسیار خسته, عضلات, درد تمام وقت, دستگاه گوارش, بستن. من تا به حال شده است کاملا سالم و واقعا فعال قبل از این و پس از آن همه ناگهان فقط بسیار بیمار بدون هیچ دلیل روشنی.

تبلیغات:

پدر و مادر من هر دو پزشک بنابراین برای سال اول من تقبل قایق از آب عبور در اطراف به بهترین شکل ممکن به ذهن به ارزیابی آنچه که قرار بود. “چرا او آنقدر درد ؟ به همین دلیل است که او بیمار است؟” در ابتدا همه آن را در زمان بسیار جدی است. بسیاری از آنها را به من می دانستند. آنها می دانستند که من نرمال جوان فعال خانم و همه ناگهان من بسیار بیمار است. البته چیزی بود که بسیار اشتباه است.

اما به عنوان آنها زد تمام آزمون و نگاه برای همه چیز, هر, هوشمند پزشک می تواند از فکر می کنم و همه چیز برگشتم منفی جدید تشخیص شروع به پدیدار شود. یک اورولوژیست که فقط به انجام این واقعا وحشتناک روش مرا به دفتر خود را با پدر و مادرم. به جای صحبت کردن به او به نظر می رسد پدر و مادر من و می گوید: “شما می دانید این تست منفی بود. آنچه که من واقعا فکر می کنم در حال رفتن در اینجا مانند بسیاری از زنان جوان دیگر سن او است که این مشکل روحی و روانی.”

این اولین بار است که اتفاق افتاده است. پس از آن که اتفاق می افتد صدها بار پس از آن. در شرایطی که قادر به درک آنچه که قرار بود آن همه, ساده ترین راه برای فکر می کنم در مورد آن — آن را باید نوعی از روان موضوع است. این است که بسیار شایع; من می خواهم بگویم به طور پیش فرض. این است که زنان در می آیند و همیشه اخراج از دست. این است که زمانی که آمده تست منفی و سپس به طور پیش فرض در تجربه من و صدها نفر از زنان که من مصاحبه کردم — این است که “اگر ما نمی توانیم آن را کشف کردن با آزمون است که ما باید در دسترس, سپس آن را باید روانی.”

تبلیغات:

این شروع برای من در سال 2003. من کاملا بی اطلاع بود که یک پدیده است. من واقعا اعتماد پزشکی است. من واقعا احساس بسیار امن در جهان پزشکی. اما پس از آن حدود دو سال به آن آشنا شدم کسی مثل من. من از مردم می خواهم ما WOMIs — “یک زن با یک بیماری مرموز.”

او به من گفتن داستان از تجربه خود را در جهان پزشکی, و آن را یک کپی از معدن. من احساس می کردم که این یک معجزه است. پس از آن من شروع به دیدار با بسیاری از زنان است. علائم همیشه یکسان نیستند. اما داستان دقیقا همان است. هنگامی که آنها قادر به آن را کشف کردن — و معمولا آن را در همان خانواده از غدد ایمنی بدن مشکلات — و سپس این فرض است که آن را روان.

تبلیغات:

یک عبارت وجود دارد, شما با استفاده از “به حاشیه راندن بیماری رمز و راز.” آن را تبدیل به “ما می تواند آن را کشف نشده است, بنابراین شما در اشتباه هستید. ناامیدی نیست و ما آن را در شما.”

بله. و این چنین عجیب و غریب لحظه ای به صحبت کردن در مورد هر چیزی اشتباه است با دارو یا با پزشکان چرا که در حال حاضر پزشکان در حال انجام چیزی است که همه ما عشق و حرمت و احترام در مورد پزشکان. من واقعا قدردانی از همه چیز که پزشک انجام می دهد. اما وجود دارد برخی از مشکلات واقعی در سیستم است که من فکر می کنم باید با تعصبات ناخودآگاه بسیاری از پزشکان را به سمت احتمالا هر فرد به حاشیه رانده شده اما قطعا زنان است. من فکر می کنم هر دو مردان و زنان, مرد و زن, پزشکان یاد بگیرند که زنان این عصبی Nellies. مهم است به درک که یک مشکل در روح و روان از پزشک آن را یک مشکل در روح و روان بیمار است. قدرت پویا است بنابراین نامتعادل. که واقعا یک موقعیت دشوار است به دلیل این که شما لازم نیست که توانایی آنها را نمی کنم که آنها را به شما درمان مناسب و آنها را به صندوق این مطالعه از بیماری خود را.

ذاتی مردسالار طبیعت از پزشکی است که قطعا نیست. ما آمریکایی ها به سیستم بهداشت و درمان طراحی شده برای درمان بیماران مرد. بدن مرد به طور پیش فرض است. در عین حال در حال حاضر وجود دارد این است که این انفجار از زنان گزارش نشانه های مشابه. آن است که بسیار جوانتر مسئله زن. چه چیزی شما فکر می کنم که در ریشه آن است ؟

تبلیغات:

اولین چیز این است که هیچ کس نمی تواند می گویند از آنجا که کمی پژوهش قرار داده شده است به مطالعه این مشکلات است. آنها نمی تواند مورد مطالعه به عنوان فيزيولوژيک پزشکی مشکلات. وجود دارد ‘ هیچ داده ای. به همین دلیل آنها در حال مرموز. آن را نمی کند چرا که آنها غیر ممکن است به درک; زیرا آنها نشده است مورد مطالعه تقریبا در همه.

من فکر می کنم از مردم که به دنبال شده است در این و است و باید به طور جدی این برای مدت زمان طولانی وجود دارد دو اردوگاه است که بسیاری از با هم تداخل دارند. شخصا, من فکر می کنم بهترین نظریه است که ما ساخته شده بسیاری از تغییرات در زندگی روزمره ما است. ما واقعا تغییر رژیم غذایی ما است. ما را به بسیاری از آنتی بیوتیک ها و سپس خوردن یک رژیم غذایی که ذاتا عدم تعادل ما میکروبیوم. ما می دانیم که واقعی مغز و اعصاب التهابی. آن می تواند ملتهب آنچه به نام میکروگلی (microglia) که بخشی از سیستم عصبی مرکزی است. آنها فکر می کنند که بخشی از آنچه که رانندگی برخی از این مغز و اعصاب و غدد درون ریز مشکلات در افرادی مثل من. اما آن را پیچیده است.

آن را نوعی مخالف از یک ویروس است که می آید در خارج از هیچ جا. به جای آن چه اتفاقی می افتد زمانی که شما واقعا مختل پایه های روزمره مانند زمانی که شما مختل رژیم غذایی و چه مقدار شما حرکت در اطراف و چقدر ارتباط اجتماعی شما و چقدر شما خواب. همه چیزهایی که ما فکر می کنم به عنوان نرم و بی اهمیت و یا هر آنچه که در واقع واقعا باید اثرات انباشته.

تبلیغات:

من صحبت کردن در مورد چیزی به نام های کاربردی پزشکی است. کاربردی پزشکی واقعا در مورد چگونه ما ما تغییر رژیم غذایی مقدار که ما حرکت می کند در اطراف ما ارتباط اجتماعی این چیزهایی که واقعا تاثیر داشته باشد. همچنین میزان مواد شیمیایی که استفاده می کنیم در هر روز راه و در حاد راه است.

در طی زمان آن را به نظر می رسد این چیزهایی که ما تغییر میزان قابل اساسا در گذشته 60 و 70 سال هستند و داشتن یک اثر بر سلامتی ما. ما می توانیم آن را به وضوح ببینید با چاقی و دیابت و بیماری قلبی, از بیماری های متابولیک. که خیلی بیشتر قابل مشاهده است. اما بیش از آنچه من تماس بگیرید غدد ایمنی شاخه ای از بیماری های مزمن درخت که ما در حال رشد — خود ایمنی تمام این مشکلات روده تحریک پذیر, روده, مشکلات غدد درون ریز اندومتریوز تخمدان پلی کیستیک و تمام مغز و اعصاب مشکلات التهابی مانند سندرم خستگی مزمن فیبرومیالژیا — کسانی که من فکر می کنم در حال رشد نیز به همان مشکل اساسی اخلال در میکروبیوم از تغییر رژیم غذایی ،

این غدد ایمنی بدن مشکلات یک نظریه این است که آن را بسیار به کار با چگونه با این همه تاکید در بدن است. و یکی از تفاوت های عمده بین زن بدن و بدن زن است که پاسخ استرس. از آن متفاوت است. زن پاسخ به استرس حساس تر به برخی از این تغییرات ظریف تر در محیط احتمالا نیاز به انجام اگر شما بدن است که برای حمل و زندگی جدید را به شما نیاز به حساس به محیط اطراف شما. که یک نظریه در مورد این و شما نمی توانید آن را با قلم مو همه به دلیل آن را به تاثیر این فوق العاده شکننده زندگی جدید در بدن شما است. نظریه این است که این زن است که نوع قناری در معدن زغال سنگ در اینجا است که در پاسخ به همه این تغییرات است که ما ساخته شده است.

مشکل این است که چون این زن است که در پاسخ اول و ما نمی مطالعه و یا مراقبت های ویژه در مورد زنان پاسخ که آن را فقط نادیده گرفته می شود. آن را اجازه می دهد این مشکل بزرگ به بادکنک. آن را برای رفتن به طور کامل unstudied و و را رد کرد و حتی اگر وجود دارد بسیاری از مردم که رنج می برند و در برخورد با تمام این مشکلات است.

تبلیغات:

آن را بسیار روشن است که فقط در چند سال گذشته یک جامعه بوجود آمده است بیش از این علائم است. در عین حال بسیاری از اطلاعات نادرست وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در بسیاری از روغن مار. امید است برای جامعه پزشکی اما در عین حال آنچه را که به شما می گویند به زنانی که دچار این بیماری مرموز?

این است که بسیار ناقص پیشنهاد دارد اما تقریبا هیچ کمک برای افرادی مانند این در طب مرسوم. شما فقط درمان واقعا ضعیف اگر شما سعی می کنید برای رفتن از دکتر به دکتر, دکتر, در حال انتظار برای کسی که برای شما به طور جدی و به شما کمک کند. من آرزو می کنم این درست نیست اما این واقعا درست است. پس چه اتفاقی می افتد این است که شما به نقص در خارج از طب مرسوم به قول “طب جایگزین” است که فقط یک جنگل. [وجود دارد] بسیاری از روش های مختلف و هر کس به شما می گویم که آنها می تواند به درمان شما و به شما کمک کند و شما را شفا دهد. بنابراین آنچه که من همیشه توصیه به مردم این است که حداقل با شروع و خواندن در مورد عملکرد پزشکی است.

به این دلیل است که من فکر می کنم عملکرد پزشکی است که این گروه از پزشکان در طب جایگزین که باید تغییر را از طریق تمام گاو**تی شرت و سمت چپ ترین مبتنی بر شواهد علمی و بالینی مشهود چیزهایی است که مردم در حال دیدن در حال کار برای بیشترین تعداد از مردم است. آن را مانند یک فیلتر برای همه مزخرف است. آن را کامل فیلتر, اما آن را به یک فیلتر. کاربردی, پزشکی, پزشکان, من فکر می کنم در حال ارائه در حال حاضر برخی از بهترین روش های درمانی. فقط به عنوان یک پایه آنها می رویم به نگاهی به آنچه که در دل و روده خود که من شخصا فکر می کنم بسیار مهم است. آنها در حال رفتن برای کمک به استفاده از آنچه در دسترس به زیر و بم میکروبیوم روده است که یک رژیم غذایی و گاهی اوقات گیاهان و چیزهایی مانند آن.

ممکن است در یک زن و شوهر از سال است که طب رایج است که فقط می خواهم به شما یک پیوند مدفوع و آن. اما در حال حاضر ما لازم نیست که. بنابراین شما باید برخی از این بیشتر نقل قول “جایگزین” دستکاری روده میکروب به همین دلیل من می خواهم شروع با عملکرد پزشکی است. اگر شما واقعا شدید سندرم خستگی مزمن یا واقعا شدید رمز و راز بیماری یا واقعا شدید لایم وجود دارد برخی از مراکز مانند مرکز مجتمع بیماری های Bateman هورن مرکز. استنفورد یک myalgic encephalomyelitis است که نام دیگر برای سندرم خستگی مزمن [ابتکار]. کسانی هم ارزش نگاه.

تبلیغات:

این درست است که وجود دارد میلیون ها نفر از ما. به همین دلیل من معمولا توصیه می کنند مانند مراکز خاص. پزشکی کاربردی است و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.مشکل این است که شما نمی توانید تضمین کیفیت عملکردی پزشکی دکتر. شما نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به یک یاهو یا نه. من فکر می کنم که این مثل این است که بهترین واقعا ناقص بنیاد هم سیستم که در حال انجام بهترین خود را سعی کنید برای کمک به افرادی مانند ما. اما بهتر از گفته بودن که شما دیوانه اید و بهتر است از گفتن “اوه شما به شدت بیمار است. اجازه دهید من فقط با قرار دادن برخی از کریستال بر روی پیشانی خود را و من شما را به برخی از روغن اسطو خودوس عادی.” که فقط درایو من دیوانه زمانی که کسی واقعا بیمار است و کسی که رفته به آموزش بیش از آخر هفته تبلیغات است که آنها می تواند به شما کمک کند. به همین دلیل من پیشنهاد کاربردی پزشکی است, من فکر می کنم از همه آن را به انجام بهترین را از طریق الک کردن گندم از کاه.

آنچه در آن است مانند برای کسی مانند شما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق این بیماری همه گیر? وجود دارد به طور فزاینده جمعیت زیادی از مردم که در حال رفتن به دریافت این ویروس. ما قطعا در اینجا ببینید در شهر نیویورک است که افرادی که در حال آلوده شدن و تبدیل شدن به بیمار بسیار جوان هستند. جای تعجب است. من کنجکاو آنچه در آن احساس می کند مانند شما و به افرادی که با شما صحبت کرده ام به تماشای این, و آنچه شما انجام می دهند برای مقابله است.

من می خواهم به شما یک جواب صادقانه در اینجا این است که من فکر می کنم همه در این جامعه و افرادی مثل من احساس بسیار مشابه به هر کس دیگری. این یک فاجعه غیر قابل تصور نسبت در هر جهت. و آن را فقط هولناک است. بسیاری از مردم در بیماری مزمن جامعه در حال انجام کارهای فوق العاده برای کمک به دیگر مردم در مقابله با خانه نشین به طور ناگهانی و یادگیری برای زندگی در راه است که ما انجام داده ایم برای یک زمان طولانی. من واقعا تحسین است. اما من احساس می کنم که آن را بسیار دشوار است.

وقتی که من خانه نشین و یا بستری برای مدت زمان طولانی وجود دارد بسیاری از مردم در زندگی من که گفت من “شما آنقدر خوش شانس هستند. من آرزو می کنم من می توانم از خانه کار می کنند. این فقط خیلی سخت بودن در جهان و مشغول تمام وقت. بخت و اقبال شما.” یا وقتی که من زمانی که من قادر به کار مردم فقط می گویند “اوه, شما پیدا کردن چیزی. آن را خوب است. فقط نگاه در سمت روشن. همه چیز خوب خواهد شد.”

تبلیغات:

برای تماشای بسیاری از مردم مبارزه با بودن خانه نشین, تماشای کار خود را در دود ناگهان احساس در آستانه اقتصادی خراب و دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی به اندازه کافی آزمون, بدون آزمون, همه اینها چیزهایی است که مردم در جامعه شده اند رنج می برند با دهه و گفت که ما در حال ساخت آن است که این فقط یک توهم است. این وحشی برای تماشای ناگهان همه داشتن تقریبا یک کپی از تجربه چه هولناک است. آن را فقط به آنچه که همه توصیف به عنوان یک سونامی که واقعا تهدید به رفت و برگشت تمام زندگی خود را دور و چه هولناک است.

من امیدوارم که این تجربه مشترک از چقدر بد است که در واقع می تواند باز کردن بعد از همه از این انجام شده است بهتر گفتگو در مورد زندگی مردم در جامعه شده اند که در برخورد با بسیاری از این قطعات برای یک مدت زمان طولانی واقعا. و شاید به مردم اجازه می دهد به یک کمی بیشتر همدلانه و مفید همانطور که ما حرکت رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>