N. K. Jemisin جدید کتاب آغاز می شود با یک ویروس در نیویورک است. به نوعی آن را یک شادی به عنوان خوانده شده.

در شهر ما شداین رمان جدید توسط N. K. Jemisin یک عفونت در حال گسترش در سراسر شهر نیویورک است. آن را به سرعت در حال گسترش از فرد به فرد و هدف آن است که چیزی کمتر از به نابود کردن همه چیز را که باعث می شود نیویورک زندگی تنفس حیاتی ارگانیسم. به ترک آن را یک پوسته خود است.

شهر ما شد عجیب و غریب است به عنوان خوانده شده در حال حاضر در یک راه است که Jemisin — تنها کسی که همیشه به نفع معتبر هوگو جایزه سه سال در یک ردیف — احتمالا نمی تواند پیش بینی کرده اند. عفونت در خود شهر نیویورک است یک استعاره برای استعمار و تعصب و سفید ناسیونالیسم. در ضمن واقعی شهر نیویورک جایی که من زندگی می کنند تبدیل شده است و مرکز امریکا coronavirus همه گیر و تحت اللفظی عفونت در اینجا ریخته گری موجود تعصب و سفید ناسیونالیسم به حال واضح تر بگویم. در زمان آن را احساس به عنوان اینکه coronavirus تهدید است همه چیز را که باعث می شود نیویورک زندگی تنفس حیاتی موجود زنده و به عنوان هر چند آن را به ترک این شهر چیزی جز یک پوسته خود است.

اما من به عنوان خوانده شده شهر ما شد ومن هرگز یک بار فکر می کردم “که بیش از حد نزدیک” یا “من فقط صبر کنید و انتخاب کنید این کتاب در سال است.” آن را جذب و با نشاط رمان و خواندن آن فقط به طور موقت من را به دور از واقعیت زندگی در طول یک بیماری همه گیر. این مرا بیشتر امیدوار است که زمانی که این بیماری همه گیر اببس حیاتی هسته جوامع ما هنوز هم باقی می ماند.

در شهر ما شدشهرستانها زندگی انسان. اما تنها در برخی از شهرستانها: کسانی که شده اند در اطراف به اندازه کافی بلند به توسعه شخصیت خود را “به عنوان بیشتر و بیشتر مردم می آیند و سپرده خود را غرابت و ترک و جایگزین توسط دیگران است.” و در آغاز رمان شهر نیویورک است که تنها در نقطه ای از آمدن به زندگی است. از اینکه به دنیا آمد.

تنها چیزی دیگری وجود دارد دشمن است که به شکل مرموز و همیشه در حال تغییر در سفید. و زن در سفید نمی خواهید هر گونه شهرهای جدید متولد شود در هر نقطه.

یک بار در شهر متولد شده است, این یک نماد زندگی انسان است که زندگی شهرستان خود است که اجازه قدرت های جادویی به منظور دفاع از شهر از مزاحمان. اما قبل از شهر نیویورک آواتار می تواند به طور کامل آمده به قدرت او چیزی را اشتباه می رود. سقوط او به حالت اغما رفت. و در غیاب او زن در زیر زنانه, پخش كردن او موذی ارتجاعی سیاست در سراسر شهر در تلاش برای جلوگیری از این شهر از همیشه واقعا به زندگی آینده.

خوشبختانه شهر نیویورک ساخته شده است تا از شهرهای کوچکتر. این پنج بخش و هر یک از این بخش دارای یک نماد خاص خود را دارد. در حال حاضر آن را به یک آواتار از پنج بخش نیویورک گرد هم می آیند توقف زن در سفید و نیویورک زندگی شهرستان یک بار دیگر.

پنج آواتار قلب شهر ما شد. هر یک نماد چیزی منحصر به فرد خاص خود را قصبه و رابطه خود را چیزی است که درایوهای همه چیز رو به جلو است.

منهتن است مانی یک مبتلا به فراموشی که فراموش کرده همه چیز او بود و قبل از او مجموعه ای از پا در جزیره خود را. او را جذاب اما بی رحمانه مرد جوان سیاه و سفید و او آشکار خود را از قدرت سحر و جادو توسط فلش نقدی در اطراف مانند یک سلاح. بروکلین است به نام بروکلین و او یک زن میانسال زن سیاه و سفید استفاده می شود که به یک رپر و در حال حاضر نشسته در شورای شهر; او را سحر و جادو می آید از موسیقی است.

برانکس است Bronca مسن بومی هنرمند که moonlights بین تدریس در کالج و ferociously دفاع از او محلی هنر پایه و اساس ملکه Padmini Prakash مهاجر گراد دانشجو که عاشق ریاضی خالص است اما با تمرکز بر امور مالی تا او شانس بهتری برای دستیابی به ویزای کار پس از او فارغ التحصیلان. Bronca قدرت است که ریشه در سنت های بومی و تاریخ; Padmini را می آید از ریاضیات نظری است.

و پس از آن وجود دارد استاتن آیلند ، رنجش و فراموش شده قصبه به قصبه که هرگز واقعا می خواستم به بخشی از شهر نیویورک در وهله اول. در شهر ما شدآن را مجسم توسط Aislyn Houlihan دختر ایرلندی پلیس که با این نسخهها کار پاره وقت در کتابخانه محلی خود را.

Aislyn که قدرت ناشی از تمایل عمیق به سمت چپ به تنهایی با احترام بقیه شهرستان با سوء ظن و ترس است. آن است که به عنوان زن در سفید می گوید او یک محل “شغل بد و بدتر پرداخت و prancing manbunned baristas که به نوبه خود تا بینی خود را در ساخت فقط یک ساده goddamned قهوه و تر و تمیز chink سگ که به سختی انگلیسی صحبت می کنند اما اطمینان هفت چهره قمار با خود 401(k) و فمینیست و یهودیان و مهندسان و nnnnnnNegroes و لیبرال ها, libtards همه جا ساختن جهانی امن برای هر نوع منحرف.” و برای بخشی دیگر آواتار به سختی می تواند به زحمت به یاد داشته باشید که استاتن آیلند حتی وجود دارد.

وجود یک ترک در شهر نیویورک به تجاوز یک زن در سفید مشتاقانه سوء استفاده از آن را به عنوان او مارشال alt-righters و gentrifiers و نژادپرستانه پلیس با هم به حفظ نیویورک برای همیشه از رسیدن به پتانسیل واقعی خود.

به طور معمول کتاب های جدید با-نام نویسندگان مانند Jemisin در حال باران با توجه در کنفرانس تجارت BookExpo که می گیرد هر سال در شهر نیویورک Javits Center در پایان ممکن است. اما در این سال BookExpo است به تعویق افتاد و به جای آن Javits Center پر با تخت: این تبدیل شده به اورژانس بیمارستان. بنابراین پارک مرکزی. این هفته یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی میره گذشته مجسمه آزادی به بندر نیویورک عبور به طور مستقیم در زیر بورسی را (خالی) دفتر نیویورک در راه است. واقعی شهر نیویورک احساس به عنوان اگر آن را در آستانه سقوط.

اما شهر ما شد نه یک کتاب در مورد چگونه نیویورک از هم جدا می افتد. این یک عشق نامه ای به شهرستان انعطاف پذیری و به تمام راه های غلبه بر نفرت به افزایش قوی تر از قبل از آن بود. و گسترش آن را در مورد بقیه از ما, و راه های که در آن ما باید همه با هم کار کنند برای محافظت و حمایت از یکدیگر است.

آن را به شما ایمان است که نیویورک می تواند به خودی خود دوباره — و بنابراین می تواند تمام بقیه از ما بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>