نسکار ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم در مسابقات


American and Confederate flags are seen flying over the infield campground prior at Darlington Raceway in Sept. 2015 in Darlington, South Carolina.

آمریکا و مؤتلفه پرچم دیده می شود پرواز بر فراز زمین زیر کشت اردوگاه قبل در دارلینگتون Raceway در سپتامبر. 2015 در دارلینگتون, South Carolina.

جاناتان مور/گتی ایماژ

نسکار چهارشنبه اعلام کرد ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم در آن مسابقه فوق العاده ای حرکت از سهام ماشین مسابقه مدار است که آثار ریشه های آن—و بخش قابل توجهی از آن fanbase—به جنوبی که در آن طرفداران به طور معمول نمایش پرچم در روز مسابقه. این حرکت در می آید تنها چند روز پس از ورزش را فقط سیاه, راننده, رقابت در بالای مدار بابا والاس به نام در مصاحبه با سی ان ان برای ممنوعیت پرچم در مسابقه. پس از نسکار در زمان عمل 26 ساله را تحسین حرکت قبل از مسابقه در Martinsville (Va.) جاده سریع السیر شنبه شب در یک ماشین repainted با “#BlackLivesMatter” تصاویر. تلفن همراه, آلاباما, بومی نیز آغاز شده است با پوشیدن یک “من نمی توانم نفس بکشم” تی شرت در مسابقه روز. “است که یک محوری لحظه” والاس گفت: بان کی مون در مصاحبه با Fox Sports 1. “بسیاری از واکنش برای ورزش, اما آن را ایجاد درب و اجازه می دهد تا جامعه به گرد هم می آیند به عنوان یکی.”

نسکار تا به حال ساخته شده برخی آزمایشی تلاش برای محدود کردن حضور مؤتلفه پرچم در آن حوادث است. پرچم یک بار بخشی از تصاویر رسمی, مانند, برنامه, برای مسابقه در جنوب آهنگ اما دیگر هیچ. آن هنوز هم باقی می ماند ثابت در میان طرفداران با این حال و پس از 2015 جرم عکسبرداری از محله های کشیش نشین توسط یک سفید supremacist در یک کلیسا در چارلستون کارولینای جنوبی پس از آن رئیس ورزش خواست racegoers به خودداری از پرواز مؤتلفه پرچم به عنوان دولت دست و پنجه نرم با نماد آن در میان تراژدی. آن کار نمی کند. در دارلینگتون مسیر مسابقه در کارولینای جنوبی که سال پرچم “پرواز در 20-پا-بالا قطب آنها پرواز میخ به 2x4s پشت چسبیده تخت از وانت آنها پرواز پلاستیکی پنجره, کلیپ های” جی Busbee نوشت در یاهو ورزشی در زمان. “آنها در همه جا در بخش بزرگی چون همه در خارج از دارلینگتون می گوید آنها نباید بود.” برخی از رانندگان به نام پرچم برای لغو شود در مسابقه روز.

با توجه به سفید تا حد زیادی جنوب جمعیتی که باعث می شود تا این ورزش را سرسخت ترین حمایت بان کی مون بود که یک حرکت جسورانه است که می تواند بیگانه بخشهایی از آن fanbase و در عین حال دوباره نشان می دهد که چگونه به طور چشمگیری ملی خلق و خوی منتقل شده در چند هفته پس از قتل جورج فلوید. در جای دیگر در سراسر کشور متفق مجسمه در حال پاره پاره کردن. آن باقی مانده است دیده می شود اگر این ممنوعیت احترام گذاشته خواهد شد و چگونه آن را اجرا نخواهد شد چرا که مدار شده است مسابقه در خالی آهنگ به دلیل محدودیت در جمعیت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“برای نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم که بسیاری از آن هسته طرفداران پرواز از زمین زیر کشت rv ها و موتور خانه در چندین جنوبی آن آهنگ هر چند در تعداد کمتر در سال های اخیر خیره کننده بود گام” واشنگتن پست اشاره می کند. “با نام تجاری خود را از انبار-ماشین مسابقه بر خاست از hardscrabble جنوب خاک آهنگ و سنت مهتاب در حال اجرا در آپالاچی کوهپایه. در طول نسکار اوایل دهه مؤتلفه بود پرچم افتخار بخش مسابقه-بعد پارچه به خصوص در جنوب, آهنگ های مانند آلاباما (Ala.) Superspeedway و دارلینگتون (S. C.) Raceway که در آن لباسهای شورشی سرباز عادی پیوست برنده شدن راننده و نژاد-روز ملکه زیبایی در پیروزی خط.”

“حضور مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث اجرا می شود بر خلاف تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه طرفداران رقبای ما و صنعت ما” نسکار گفت: در بیانیه ای اعلام کرد بان کی مون. “آوردن مردم با هم در اطراف یک عشق برای مسابقه و جامعه است که آن را ایجاد چیزی است که باعث می شود ما طرفداران و ورزش خاص است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>