بیش از یک ماه پس از مراقبت در قانون تصویب شد وزارت خزانه داری هنوز به پرداخت 8 میلیارد دلار در coronavirus امداد کمک های مالی به قبایل بومی. و در حال حاضر قبایل suing بخش بیش از این تاخیر.

در روز پنج شنبه قبایل واصل طرح دعوی در دادگاه گفت وزارت خزانه داری از دست رفته خود در مارس 26, مهلت توزیع کمک های مالی بود که 30 روز پس از مراقبت با تصویب قانون. این یکی از دو پرونده های حقوقی قبایل را به ثبت بیش از دولت را از دست داده و محرک پولی در هفته های اخیر.

دیگر بیش از خزانه را به قصد توزیع پول به سود بومی شرکت های بزرگ که قبایل می گویند هیچ کسب و کار در حال اختصاص داده شده برای تسکین بودجه در وهله اول.

روز دوشنبه یک قاضی فدرال حکم داد در حمایت از بیش از یک دوجین هند کشور است که در اعتراض به خزانه داری را به حرکت به بومی آلاسکا شرکت (ANCs) پول کنار گذاشته برای قبایل در 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند. به دستور حکومت که ANCs نیست با تعریف یک “قبیله ای دولت” در عمل است.

اما در روز جمعه حتی در صورت از قبایل’ جدید طرح دعوی در وزارت خزانه داری ارسال گزارش وضعیت به دادگاه گفت: “هنوز وارد تعیین سرنوشت” به نحوه توزیع بودجه با توجه به نیویورک تایمز. وزارت خزانه داری را نه در پاسخ به Vox درخواست برای اظهار نظر در مورد یک جدول زمانی برای پرداخت و یا دادگاه.

وجوه مهم برای بسیاری از قبایل در تلاش برای مبارزه با Covid-19 بحران است. بر اساس یک مطالعه جدید از بومی محققان در UCLA و دانشگاه آریزونا, نرخ جدید Covid-19 مورد در هر 1000 نفر است که چهار برابر بیشتر در هند رزرو از در دیگر نقاط ایالات متحده. ضمن اینکه گالوپ, New Mexico — واقع در درون ملت ناواهو — گزارش کرده است یکی از بزرگترین موج از موارد در دو هفته گذشته.

برای بسیاری از جوامع بومی که در آن دسترسی به مراقبت های بهداشتی و دیگر زیرساخت ها مانند آب سالم و تمیز محدود است Covid-19 ارائه چالش های قابل توجهی. این است مرکب نرخ بالای بیماری مزمن در میان مردم بومی است که می تواند منجر به عوارض ناشی از کوروناویروس.

کنگره نیز اعمال فشار بر وزارت خزانه داری را به عمل. روز چهارشنبه آمریکا در نامه ای به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin خواستار بخش توزیع بودجه گفت: “مخل اثرات Covid-19 همه گیر داشته اند نامتناسب مراقبت های بهداشتی و اقتصادی در دولت فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل به دلیل کمبود مزمن منابع ضروری.” مجلس نانسی پلوسی همچنین گفت Mnuchin در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه به انتشار پول “در حال حاضر است.”

سناتور. تام Udall (D-NM) معاون رئیس کمیته مجلس سنا در امور هند شده است خواستار پاسخگویی برای هفته. “این در حال حاضر شده است بیش از یک ماه پس از کنگره تصویب مراقبت در عمل و قبایل هنوز دیده نشده یک سکه تسکین بودجه کنگره کارگردانی خزانه برای ارائه به صورت قبیله ای دولت,” او گفت: Vox در بیانیه ای در روز جمعه. “در حالی که قبایل مشغول به کار در سراسر ساعت به ارائه خدمات اورژانس و ثبات اقتصادی برای جوامع خود را در جلو-خطوط COVID-19 بحران وزارت خزانه داری بی ارزش کشیدن پای خود را پس از حکم دادگاه در اوایل این هفته که پاک گروه برای دریافت این پول به کشور است.”

در این میان قبایل گذاشته شده اند تقلا برای حفظ دولت خود را در حال اجرا و محافظت از شهروندان خود. “ما 100 درصد با تکیه بر این دلار گفت:” آرون, پرداخت, رئیس Sault Ste. ماری قبیله Chippewa سرخپوستان در یک Indianz.com پخش در اوایل این ماه.

در حالی که بحران مالی فوری است برای بسیاری از قبایل در کشور هند, سوال در نظر گرفته شده در این کنگره مورد دادگاه این بود که آیا این شرکت ها در نظر گرفته قبیله ای دولت — یک سوال است که تبدیل به یک نگرانی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این شرکت می تواند دسترسی به 8 میلیارد دلار محرک پولی تعیین شده برای 574 فدرال به رسمیت شناخته شده و قبایل. و چون از آلاسکا, پیچیده, تاریخچه, پاسخ کاملا روشن نیست.

ANCs ایجاد شد و پس از عبور از بومی آلاسکا ادعا می کند حل و فصل عمل (ANCSA) در سال 1971 که مستحکم کنترل از 44 میلیون هکتار آلاسکا در جوامع بومی بلکه خاموش تمام زمین های دیگر ادعای قبایل تا به حال در دولت است. در حالی که دلایل متعددی وجود دارد برای تصویب آن یکی کاملا روشن: ANCSA هموار راه را برای اکتشاف نفت و گاز که برخی از ANCs رفته اند به سود حاصل از در سال های پس از.

“صنعت نفت و گاز واقعا سوار ANCSA در وهله اول. [دولت فدرال و مقامات صنعت] هستند که گفت: “برای قرار دادن [ترانس-آلاسکا] خط لوله در ما نیاز به رفتن را از طریق زمین هند; ما می خواهیم یک عمل کنگره برای ما اقتدار به انجام آن'” متی فلچر عضو Grand Traverse گروه از اتاوا و Chippewa سرخپوستان یک Potawatomi نسل و مدیر بومی قانون و سیاست های مرکز در دانشگاه ایالتی میشیگان دانشکده حقوق گفت: Vox.

زمانی که ANSCA تصویب شد هر دو ANCs و آلاسکا جوامع بومی نیست که یک دولت به دولت ارتباط مانند فدرال به رسمیت شناخته شده هند در سازمان ملل انجام دهد. تنها در سال 1994 23 سال پس از ANCSA امضا شد, شدند, آلاسکا, جوامع بومی به رسمیت شناخته شده تحت فدرال به رسمیت شناخته شده قبیله هند لیست عمل می کنند. امروز, وجود دارد, 229, هند سازمان ملل در آلاسکا است که بیش از نیمی از تمام دولت فدرال به رسمیت شناخته شده در قبایل هند کشور است. وجود دارد بیش از 200 ANCs.

این تاریخچه ایجاد یک منحصر به فرد باز سیستم قبیله ای حکومت در آلاسکا است. در حالی که 229 بومی آلاسکا قبیله ای دولت حفظ حاکمیت وضعیت ANCs هنوز هم خود را در تمام سرزمین مادری در دولت است. بسیاری از بومی آلاسکا جوامع فدرال به رسمیت شناخته شده قبیله ای دولت و یا یک روستای مادری شرکت و یا متعلق به یک منطقه ای شرکت که هر دو ANCs. این به این معنی است که اگر پول محرک رفت و به هر دو ANCs و قبایل بومی در آلاسکا برخی از جوامع خواهد بدست آوردن پول دو بار که قبایل هر دو در داخل و خارج از آلاسکا می گویند ناعادلانه است.

با توجه به اسناد دادگاه در فرضی سناریو است که در آن تمام قبایل از جمله ANCs دریافت مقادیر مساوی از بودجه هر قبیله را 4 میلیون دلار کمتر است. برای بسیاری از قبایل هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با فدرال غفلت و وعده های شکسته که 4 میلیون دلار می تواند تفاوت میان نگه داشتن یک شهر در حال اجرا و نیست.

ANCs استدلال در دادگاه که آنها ارائه خدمات به قبایل و که به دلیل باز سیستم حکومت در آلاسکا ترک کردن ANCs صدمه خواهد آلاسکا جوامع بومی و مردم.

“که در آن بسیاری از پیچیدگی در این مورد می آید از این است که برخی از این شرکت های غیر انتفاعی و شرکت های که کار دولتی و کار” گفت: فلچر. به عبارت دیگر در حالی که آنها نه به عنوان دولت ANCs گاهی اوقات ارائه خدمات مانند آموزش های شغلی و تحصیلی و همیشه سود کردن قبایل.

روز دوشنبه در دادگاه فدرال طرفه با قبایل و حکومت که ANCs به حساب نمی آید به عنوان دولت های قبیله ای. در حالی که به طور معمول اختلاف بین بومی آلاسکا دولت های قبیله ای و بومی آلاسکا شرکت خواهد بود و در سطح دولت با توجه به ANCs گنجانیده شده تحت آلاسکا قانون دولت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به شامل ANCs به عنوان دولت های قبیله ای تبدیل شده و آنچه که به طور معمول خواهد بود دولت موضوع به یک ملی. آن را نمی توان بیش از حد چگونه منحصر به فرد این وضعیت است. “من هیچ نمی دانم دیگر موارد شبیه به این گفت:” فلچر.

صرف نظر از سردرگمی در این مورد یک چیز روشن است: هیچ یک از این نیاز به اتفاق می افتد. با اصل تصمیم گیری به نظر ANCs بخشی از قبیله ای حاکم بر ساختار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایجاد بحران در بالای یک بحران در هزینه از مردم بومی هر دو در و خارج از آلاسکا که نومیدانه در نیاز به بودجه است که هنوز رتبهدهی نشده است وارد شده است.

متاسفانه که همه بیش از حد معمول در کشور هند.

این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده اقداماتی است که باید آسیب قبایل هند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — در ماه مارس آن را لغو رزرو وضعیت ماشپی Wampanoag قبایل در ماساچوست است. اما آنچه روشن از به دنبال در تاریخ آلاسکا جوامع بومی و قبایل سراسر کشور هند است که مشکلاتی که امروز با آن مواجه اند بسیار طولانی تاریخ نسبت به دولت فعلی است.

در یک طرف 8 میلیارد دلار محرک قابل توجهی برای دولت های قبیله ای. حتی پس از تنظیم برای تورم آن است که یکی از بزرگترین بودجه تزریق به کشور هند تا کنون از جمله ANCSA. در عین حال که 8 میلیارد دلار است که هنوز هم یک قطره در سطل در مقایسه با کروناویروس امداد کمک های مالی برای دیگر دولت های ایالتی و محلی.

برای بسیاری از قبایل این بودجه حتی نمی تواند شروع به رفع سیستمیک اتلاف سرمایه جوامع بومی تا به حال برای تحمل و قدرت. در یک قسم اعلامیه در یکی از موارد شایانی رودخانه Sioux صندلی هارولد Frazier اشاره کرد که تنها در-رزرو تسهیلات مراقبت های بهداشتی بود “8 بستری تخت 6 هواکش…و صفر درمانگران تنفسی” برای قبیله 10,000 ساکنان. با توجه به اسناد دادگاه Akiak بومی جامعه رئیس مایک ویلیامز اشاره کرد که بدون کمک های مالی بیشتر قبیله خواهد بود مجبور به تعطیل آن بانک مواد غذایی و خاموش کردن آب و فاضلاب و خدمات برای برخی از اعضای قبیله ای. در ملت ناواهو, رزرو خانه های بسیاری از عدم دسترسی به آب و برق, ساخت عمومی بهداشت و درمان توصیه های اطراف دست شستن سخت به رعایت.

با چنین سطح بالایی از نابرابری در حال حاضر در سراسر هند کشور 8 میلیارد دلار است مثل ارسال یک بارانی به آتش سوزی ،

این شاید همان چیزی است که باعث می شود زمان بودجه مبارزه آنقدر فاحش. قبایل مجبور به انتخاب سخت به رقابت در برابر دیگر مردمان بومی به امن به شدت نیاز به بودجه است که هنوز هم ناکافی برای محافظت از جوامع خود. و آنها هنوز برای دریافت این پول است.

“این یک وضعیت اضطراری و جوامع بومی نمی توانیم صبر کنید تا دولت به آن عمل هم” Udall گفت. “خزانه داری نیاز به پیروی از قانون و قصد کنگره و دریافت این پول و به دست راست به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

به عنوان کشور هند به نظر می رسد در Covid-19 pandemic, خاطرات باعث شده نه تنها تاریخی بیماری های همه گیر مانند 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا — اما از تاریخی سهل انگاری دولت موظف به حفاظت از آنها. در به خاطر سپردن قبیله اش را حذف به فعلی خود را رزرو Frazier گفت: “منابع در آمد اواخر, اگر تا کنون و اغلب فاسد و آلوده. میراث کسانی که محدودیت های زندگی در … با وجود بهترین تلاش های ما برای بهبود کیفیت زندگی مردم ما است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی