نیروی دریایی رسمی که مشغول به کار به عنوان یک نوکر شخصی برای رئیس جمهور تهمت تست مثبت برای COVID-19

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده برای coronavirus بیش از یک بار و تا کنون آزمایش منفی است. اما در روز پنج شنبه Kaitlan کالینز و پیتر موریس از سی ان ان گزارش داد که یک عضو نیروی دریایی ایالات متحده که در خدمت به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

در بیانیه رسمی معاون مطبوعاتی کاخ سفید وزیر هوگان Gidley اعلام کرد: “ما به تازگی مطلع در کاخ سفید واحد پزشکی که عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید پردیس دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید پس از آزمایش منفی برای این ویروس و آنها باقی می ماند در سلامت است.”

تبلیغات:

کاخ سفید عمومی به نام نوکر. یک منبع سی ان ان گفت که انسان به نمایش گذاشته شده “نشانه ها” صبح روز چهارشنبه 6 مه و اخبار است که کسی که به ناروا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus بود “هدف قرار دادن فن” در کاخ سفید است.

با توجه به Collins و موریس “مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و ارشد کارکنان که به طور منظم ارتباط برقرار کردن با آنها هنوز در حال آزمایش هفتگی برای coronavirus دو نفر آشنا با سی ان ان گفت. کاخ سفید در ادامه به استفاده از سریع ابوت آزمایشگاه تست که ارائه نتایج در حدود 15 دقیقه است. چند مقامات دریافت کرده اند که این آزمون گفت: آن است که اغلب تجویز می شود در آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری, درب بعدی را به غرب گرا در کاخ سفید به دلایل. پزشکی رسمی سواب این کارمند را از سوراخهای بینی و آنها را به اطلاع که آنها را مطلع داخل بعد از چند دقیقه اگر آن مثبت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>