نزدیک به خالی حادثه پلیس گزارش Breonna تیلور, کشته در صفحه اصلی لیست صدمات به عنوان “none”

روز شنبه, لویی مترو پلیس منتشر شده از این حادثه گزارش مرگ Breonna تیلور اورژانس تکنسین کشته در آپارتمان خود توسط پلیس اجرای یک هیچ-knock جستجو در حکم نزدیک به سه ماه پیش است. اعتراض بیش از تیلور مرگ و آهسته سرعت رسیدگی به اقدام پلیس که به کشته شدن او کمک کرد تا جرقه موجی از تظاهرات در لوییویل و در سراسر جهان است که هنوز ادامه دارد.

این گزارش به دست آمده توسط پیک, مجله, روزنامه, اجرا می شود چهار صفحه است و تقریبا به طور کامل از اطلاعات است.

تبلیغات:

این گزارش شامل پایه حقایق مانند حادثه را, زمان, تاریخ, مورد تعداد و محل و همچنین به عنوان قربانی سن (26) و جنس (زن) و نام و نام خانوادگی Breonna Shaqulle تیلور.

تحت صدمات پلیس گزارش داد “هیچ.” افسران شات تیلور حداقل هشت بار و به گفته خانواده و وکلای او در طبقه از آپارتمان خود راهرو در یک استخر از خون است.

سلاح ذکر شده است به عنوان یک تفنگ دستی.

تبلیغات:

شرح حادثه “مرگ تحقیقات — LMPD درگیر” اما در “مجبور مطلب” جعبه برای “هیچ” بررسی شد. ماموران خراب تیلور درب آپارتمان با ضرب و جرح رم.

در این گزارش فهرستی از نام ها و سنین سه افسران (“مجرم”) که شلیک سلاح های خود را: Sgt. جان Mattingly, 47; Myles Cosgrove, 42; و برت Hankison, 44.

هر یک شناسایی شده است که اجرای قانون در این زمینه شناسایی خود کارفرما — لویی مترو پلیس که در این حادثه توضیحات — شد پر نشده است.

تبلیغات:

تحت عنوان “تعصب انگیزه” این گزارش می گوید: هیچ کدام (بدون تعصب)

اکثر frustratingly “روایت” بخش — که قرار است به غیر روحانی کردن وقایع را به عنوان آنها اتفاق افتاده است که شب خالی است, صرفه جویی برای دو واژه: “PIU بررسی است.”

“این سند اثبات شده است که LMPD همچنان به مسخره از شفافیت” گفت: Jon Fleischaker حقوقی, مشاوره برای لویی پیک مجله. Fleischaker نیز منجر نویسنده کنتاکی باز پرونده که حکم آزادی تمام اسناد عمومی, محرومیت شرایطی بسیار نادر است.

تبلیغات:

پیک مجله واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر LMPD خواستار آزادی فوری تحقیقی فایل. پلیس را رد کرد و با استناد به تحقیقات جاری. (اف بی آی و وزارت امور خارجه کنتاکی باید هر باز, تحقیق در مورد تیراندازی.)

در اینجا این است که چگونه حوادث اطراف تیلور مرگ گزارش شده است.

12:40 صبح شب مارس 13, سه لباس شخصی LMPD افسران اعدام “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو در تیلور آپارتمان شکستن درب او در حالی که او و دوست پسر او کنت واکر بودند در تخت خواب.

تبلیغات:

افسران می گویند آنها اعلام کرد اما واکر و همسایه اختلاف نظر دارند. یک افسر ادعای این گروه شناسایی خود را به عنوان پلیس با یک حکم در “شش یا هفت نوبت”; واکر می گوید: پلیس در درب برای حدود 30 ثانیه اما او آنها را نمی شنوند و خود را شناسایی.

بعد از پلیس در زمان درب واکر مجوز تفنگ صاحب اخراج یک هشدار در آنچه که او معتقد به مجرمان گفته هدف قرار دادن یکی از افسران در پا.

افسران ریخت و پس از آن بیش از 20 دور به داخل آپارتمان و با حداقل هشت نفر از آنها قابل توجه تیلور. هشت دقیقه بعد او مرده بود در راهرو.

تبلیغات:

واکر شد و به اتهام اقدام به قتل و حمله اما کنتاکی مشترک المنافع را وکیل تام شراب را رد کرد و این اتهامات مارس 22 گفت: “تحقیقات بیشتر لازم است.”

شراب چپ باز امکان دوباره افزایش اتهامات در انتظار نتایج تحقیقات اف بی آی در کنتاکی دفتر دادستان کل است.

سه روز بعد, تصویری از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس رفت و ویروسی جرقه تظاهرات علیه خشونت پلیس که spooled در طول زمان به تاریخی تقلا در سراسر کشور ناآرامی های مدنی.

صوتی از واکر 911 تماس منتشر شد مه 28, بیش از دو ماه پس از تیلور مرگ به نظر می رسد برای حمایت از واکر ادعا می کنند که او را درک نمی کنند مزاحمان شد و همزمان با خروش ملی خشم. لویی به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین اعتراض نقاط.

تبلیغات:

هر چند رئیس پلیس استیو کنراد بود در ابتدا اعلام کرد در تاریخ 20 مه که او بازنشسته خواهد بود در پایان ماه ژوئن — با استناد به وقایع اطراف تیلور مرگ او شد رها از وظیفه کمتر از دو هفته بعد پس از آن آشکار شد که LMPD افسران درگیر در ژوئن 1 تیراندازی پلیس و مرگ رستوران محلی صاحب دیوید McAtee در حال روشن نیست در بدن خود, دوربین, در نقض دپارتمان سیاست در میان چندین روز از سراسر شهر بود تظاهرات در اعتراض به مرگ فلوید و تیلور.

پلیسی که درخواست “بدون دست کشیدن از” حکم شده است reassigned و این موضوع بوده است با اشاره به FBI در میان شستن از سوالات در مورد حکم را منشأ.

پلیس را پیدا کنید, هر گونه مواد مخدر در تیلور خانه بهانه ای برای حکم. و نه افسران شد بررسی تیلور به عنوان یک اولیه گمان می برند; آنها ادعا آپارتمان او شده بود دریافت مواد مخدر در پست الکترونیکی.

علاوه بر این پلیس اصلی مظنون Raul گلاور شده بود دستگیر و در اوایل شب که همراه با همدستان قبل از پلیس خراب تیلور درب.

تبلیغات:

در این بخش به دست آمده به ویژه حکم چون در هر برنامه کارآگاه “تایید آمریکا پستی بازرس که Raul Glover شده است دریافت بسته” در تیلور آپارتمان.

“… آقای J. Glover ممکن است نگه داشتن مواد مخدر و/یا درآمد حاصل از فروش مواد مخدر” در تیلور آپارتمان “برای امانت” کارآگاه اضافه شده است.

اما لویی پستی بازرس محلی گفت ایستگاه WDRB اخبار ماه گذشته که در ماه ژانویه یکی دیگر از قانون اجرای آژانس خواسته بود خود را به نگاه و یا مشکوک به ایمیل روت بودن تیلور آپارتمان. آنها به این نتیجه رسیدند تیلور ایمیل تمیز بود.

حکم فرایند شده و با اشاره به FBI است که راه اندازی تحقیقات خود را به تیلور مرگ است.

تبلیغات:

برایان Gallini یک دانشگاه آرکانزاس استاد و چهارم متمم متخصص گفت: پیک مجله که او شک شرایط merited ویژه حکم که اجازه می دهد تا پلیس وارد یک خانه بدون شناسایی خود و یا ضربه زدن.

“اگر آن را در اینجا مناسب و سپس هر روال مواد مخدر معامله را توجیه کند و زمینه را برای هیچ-knock,” او گفت:.

“تحت فیشر دولت است و سياست و عمل امتناع بگویید عمومی آنچه در جریان است با پلیس بدون در نظر گرفتن چگونه نامناسب افسر انجام شده است — حتی زمانی که آن را جنایی بود که در LMPD اکسپلورر مورد” Fleischaker گفت: پیک, مجله, مرجع لویی شهردار گرگ فیشر.

“چگونه ما می تواند حتی به طور جدی بحث پلیس اصلاحات اگر پلیس نمی خواهد درگیر و شهردار نمی ایستادگی کردن به آنها را؟”

هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا ماموران که شات تیلور را در صورت اتهام و یا اقدامات انضباطی.

ایالت کنتاکی قانون و LMPD پلیس اتحادیه قرارداد هر دو ایجاد بالا میله تشریفات مورد نیاز برای افسران و شهردار فیشر گفته محلی NPR وابسته WFPL که هر گونه بثورات حرکت می کند که رفت و در خارج از خطوط می تواند عواقب از جمله ممکن است بازگشت.

انتظار متعدد تحقیقات فدرال و ایالتی و محلی — افسران باقی می ماند اداری انتقال.

یکی از آنها برت Hankisson از اتهام تجاوز جنسی توسط حداقل دو زنان.

“او مرا سوار خانه ای در ماشین مشخص شده دعوت خود را به آپارتمان من و sexually assaulted من در حالی که من ناخودآگاه” یکی شاکی ارسال به Facebook در 4 ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی