نزدیک به 17 میلیون آمریکایی (و شمارش) در حال حاضر شغل خود را از دست


A gloved hand reaches out of a car window to collect unemployment forms from the gloved hand of a worker at a drive thru unemployment information center in Florida.

یک مرد جمع آوری بیکاری اشکال در یک درایو را از طریق مجموعه نقطه در نورث اندروز گاردنز فلوریدا, on May. 8, 2020.

CHANDAN KHANNA/گتی ایماژ

یکی دیگر از 6.6 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته وزارت کار اعلام کرد در پنج شنبه, آوردن تعداد coronavirus مدعیان به متناوب 16.8 میلیون دلار در سه هفته گذشته. تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری در هفته گذشته نیز با کاهش کمی از هفته قبل از آن یک رکورد 6.9 میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست. در مقایسه 200000 نفر فرستاده شده مربوط به تعداد مدعیان بیکاری هفته قبل از امریکا شروع به خاموش کردن فعالیت های اقتصادی برای جلوگیری از گسترش ویروس. تعداد بیکاری آمریکایی ها در حال حاضر فقط در هفته تحت الشعاع تعداد مشاغل از دست رفته بیش از دو سال از رکود اقتصادی ،

تعداد مدعیان بیکاری متورم است تازگی گسترش یافته استخر از آمریکایی ها در حال حاضر واجد شرایط برای مزایای بیکاری با توجه به اضطراری گسترش منافع توسط کنگره است. در حال حاضر برخی از مشاغل مستقل و پیمانکاران واجد شرایط برای مزایای. با هیچ پایانی برای این مستند در بسیاری از کشورهای تحلیلگران می گویند تعدادی از بیکاری آمریکایی ها می تواند تورم را به بیش از 20 میلیون تا پایان مارس یک شماره است که نرخ بیکاری در حدود 15 درصد است. قبل از مستند, مارس بود 113 ماه متوالی از رشد بالغ بر نزدیک به 10 سال است.

این ضرر و زیان شده اند به طور گسترده ای احساس می شود اما بخصوص در کشورهای در سخت ترین ضربه از coronavirus مانند کالیفرنیا و نیویورک و میشیگان. کالیفرنیا به تنهایی ثبت نزدیک به یک میلیون شغل جدید ضرر و زیان در هفته گذشته. فلوریدا و تگزاس نیز نشان داد که یک جهش در تعداد مدعیان بیکاری با وجود صدور stay-at-home سفارشات اواسط هفته گذشته است. دو کشور همراه را تا 15 درصد از این کشور نیروی کار به این معنی که نرخ بیکاری می تواند پرش زمانی که دوباره ضرر و زیان در هر دو کشور هستند به طور کامل گنجانیده شده است در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>