نبراسکا خواه فرماندار تهدید به قطع شهرستانهای استان با ماسک مورد نیاز از coronavirus امداد

نبراسکا جمهوریخواه فرماندار تهدید به قطع بودجه فدرال برای coronavirus کمک به دولت های محلی است که نیاز به ماسک قبل از ورود courthouses و دیگر ساختمان های دولتی.

رژیم صهیونیستی. آیووا باعث می شود یک نقطه از معرفی ماسک برای خرید و دیگر مکان های عمومی, فعالیت, اما او را تهدید به خودداری فدرال تسکین کمک های مالی از مقامات محلی که نیاز به آنها را در داخل ساختمان های دولتی, به گزارش اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد.

تبلیغات:

“فرماندار مردم را تشویق به پوشیدن ماسک” گفت: سخنگوی تیلور گیج “اما باور ندارد که شکست به پوشیدن ماسک باید پایه ای برای انکار مالیات دهندگان خدمات است.”

“شهرستانهای ممنوع نیست از نیاز به ماسک, اما اگر آنها می خواهند به مراقبت در عمل آنها را به طور کامل باز و این بدان معناست که آنها نمی توانند انکار سرویس برای پوشیدن ماسک” گیج اضافه شده است.

این بیماری همه گیر است آمار برخی از بخش هایی از دولت به شدت در حالی که 18 روستایی شهرستانهای نیست گزارش یک مورد مثبت اما مقامات محلی در حال نا امید است که فرماندار نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به مجموعه خود را از قوانین ایمنی.

تبلیغات:

“ما می خواهم که کمی بیشتر توانایی برای تماس با عکس در دادگاه گفت:” دب Schorr یک Lancaster County عضو هیئت مدیره و رئیس جمهور گذشته نبراسکا انجمن از مقامات شهرستان “اما ما متوجه است که او حق دارد به مجموعه ای از قوانین است.”

در داکوتای کانتی که در آن یک تایسون کارخانه بسته بندی گوشت می آمد کمک درایو یکی از شدید ترین شیوع بیماری در کشور مقامات محلی تا به حال مورد نیاز بازدید کنندگان به دادگاه به پوشیدن ماسک امید حاوی شیوع, اما آنها گفتند: فرماندار تهدید روشن بود.

“بهتر است شما به انجام آنچه من می خواهم شما را به انجام” گفت: Dakota County Assessor جف کاری که تا به حال امیدوار به نگه داشتن ماسک سفارش از طریق حداقل 1 ژوئیه در مورد فرماندار دستور.

تبلیغات:

“آن مطمئن شده اند به خوبی قادر به نشستن با سلامت ما مدیر و شهرستان مدیره و گفتگو در مورد چه کاری انجام دهید بدون اینکه موظف به انجام آن” کاری اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی