نتانیاهو مدعی تصویری از Tiffani واکنش مشخصه سریال ضد ایرانی پوشش: گزارش

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل نشان داد یک ویدیو به کابینه خود را که او به دروغ ادعا اثبات شد دولت ایران تا به حال تحت پوشش مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید. در واقع این یک فیلم از یک مشخصه برنامه بازیگران “ذخیره شده توسط بل” بازیگران عضو Tiffani ظریف.

این کلیپ نشان داد مرده بدن کاهش یافته و به زباله افسردگی در میان شیوع در یک صحنه از سال 2007 مینی سریال “همه گیر” با توجه به حرکت شبیه چمچه زنی از Axios. این مینی سریال به دنبال داستان از مراکز کنترل بیماری, دکتر, کار برای پیدا کردن واکسن در میان داستانی آنفولانزای پرندگان شاخه ای در لس آنجلس است. مشخصه در حال حاضر بهتر شناخته شده برای آن فیلم کریسمس محتوا که در سالن آماندا Marcotte موسوم به “فاشیست تبلیغات.”

تبلیغات:

نتانیاهو و دیگر مقامات اسرائیلی بر این باورند شده اند وجود دارد به عنوان بسیاری از پنج برابر بیشتر COVID-19 مرگ و میر در ایران از حدود 3,000 شده است که رسما گزارش شده Axios گزارش شده است. در طول یک شنبه کنفرانس تماس با کابینه نخست وزیر اسرائیل گفت: مشاور امنیت ملی Meir بن شبات نشان داده بود او را به یک ویدیو که ثابت کرد یک پوشش. مقامات خواسته برای دیدن این ویدئو و نتانیاهو دستور بن شبات به ارسال آن به کل کابینه است.

“دفتر نخست وزیر را انکار نمی کند این حساب” Axios گزارش شده است. “آن گفت: این فیلم تا به حال تنها فرستاده شده به سه کابینه وزیران که درخواست آن را و گفته شد آن را از رسانه های اجتماعی و صحت آن مشخص نیست.”

نتانیاهو دوباره وارد قرنطینه پنج شنبه پس از Yaakov Litzman سلامت خود را وزیر تایید شد به قرارداد COVID-19 با توجه به این بار از اسرائیل است. نخست وزیر اسرائیل به تازگی پدید آمده از قرنطینه شنبه شب پس از آن آشکار شد که یکی دیگر از مشاوران او بود قرارداد این ویروس.

تبلیغات:

دیگر مقامات اسرائیلی نیز خود quarantining با توجه به Litzman تشخیص از جمله بن شبات وزارت بهداشت مدیر کل موشه نوار Siman-Tov و موساد رئیس یوسی کوهن. اسرائیل نیروهای دفاعی رئیس ستاد آویو Kochavi است کار از خود قرنطینه پس از اینکه در معرض آلوده افسر هر چند او را آزمایش کرده است منفی است.

بیش از 6000 اسرائیل را آزمایش مثبت برای coronavirus که از روز شنبه با 33 و میر 83 نفر در حمایت از زندگی و دیگر 107 در بیماری جدی است. یک اسرائیلی توریستی در ایتالیا نیز درگذشت ویروس. برای مقابله با این بیماری همه گیر نتانیاهو گفت: اسرائیل روز شنبه تنها به جشن آینده تعطیلات مذهبی با خانواده و به پوشیدن ماسک ،

به عنوان در ایالات متحده نرخ بیکاری نیز افزایش یافته است در اسرائیل تحریم محدودیت. در پاسخ به 24.4% نرخ بیکاری نتانیاهو چهارشنبه اعلام کرد که دولت به 500 مثقال به ازای هر فرزند تا حداکثر چهار فرزند و 500 مثقال به سالمندان به عنوان یک “عید فصح هدیه است.”

تبلیغات:

دولت اسرائیل به ویژه تلاش های حاوی ویروس در اسراییل و جوامع است. هر چند المال هستند و تنها 12 درصد از جمعیت اسرائیل از آنها می شود و تا 60 درصد از آنها COVID-19 بيمار در بخش بزرگی از آنجا که آنها تمایل به تنها پیروی از دستورات خاخام ها و نادیده گرفتن دستورالعمل از مقامات دولتی.

بسیاری المال ادامه داد: برای برگزاری نماز بزرگ خدمات و مراسم عروسی به رغم محدودیت های اعمال شده توسط دولت اسرائیل با مقامات دولتی در تلاش برای پیدا کردن راه های گسترش این پیام را به المال که نیست خود را گوشی های هوشمند و یا تلویزیون. زمانی که پلیس در راهپیمایی را از طریق یک محله ” بیت این هفته و توزیع جریمه به افراد نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارشات برخی المال بنا به گزارش فریاد زد: “نازی ها” به بیان مخالفت خود را با سیاست.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>