به لذت از گنج شکار دزدان دریایی در همه جا Netflix چهارشنبه اعلام کرد که آن را اولین a live-action اقتباس از یک قطعهاز پرفروشترین مانگا حق رای دادن در تاریخ ژاپن در جریان آن پلت فرم بعد از این سال.

در یک یادداشت دست نویس ژاپنی برای اعلام خالق سری Eiichiro Oda اعلام کرد که Netflix بکشد یک قطعه راه اندازی خواهد شد با 10-قسمت های اولیه فصل و خواسته طرفداران به بیمار برای جزئیات بیشتر. رسمی یک قطعه Netflix بکشد حساب توییتر بیشتر روشن است که Oda خواهد بود نظارت بر تولید خواهد بود که شرکت نوشته شده توسط geek حق جانبازان استیون مائدا (X-فایل های از دست رفته) و مت اونز (لوقا قفس Agents of S. H. I. E. L. D.).

Oda شده است برنامه ریزی های زندگی اقتباسی از سری پس حداقل تا سال 2017 زمانی که او برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را به نشان می دهد به عنوان بخشی از مانگا را جشن سالگرد 20th. یک قطعه منتشر کرده است به طور منظم در Weekly Shōnen Jump ژاپن محبوب ترین مانگا, مجله همیشه از آن آغاز شد و در سال 1997. با بیش از 1000 فرد فصل آن را نگه می دارد یک رکورد جهانی گینس برای بیشترین تعداد از کمیک منتشر شده توسط یک نویسنده است و در صدر لیست پرفروشترین کمیک ژاپنی برای 14 سال گذشته ، بیش از 450 میلیون یک قطعه کمیک فروخته شده در سطح جهان پس از آغاز به کار ساخت یک قطعه دوم تنها به بتمن به عنوان پرفروشترین کمیک در تاریخ است.

با وجود این سری محبوبیت گسترده — و یا شاید به دلیل آن — Oda جریان پلت فرم از انتخاب به بسیاری از طرفداران قابل تامل است. در حالی که Oda تشکر Netflix برای آن “فوق العاده ای تولید و پشتیبانی” Netflix نشده به طور کامل به دست آورده اعتماد طرفداران — به عنوان شما می توانید از اولیه شک و تردید برخی از طرفداران نشان داد در پاسخ به این اطلاعیه که توسط این الگوی رفتاری:

توییتر

دیگر طرفداران مثبت تر با استناد به Netflix اخیر live-action اقتباس از رمان-تبدیل-تصویری-بازی-حق رای دادن همه چیز به عنوان یک وفادار فن پسند موفقیت است که می تواند تقویت سری مشخصات.

Netflix بکشد ادامه داد: علاقه در انیمیشن نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف در بخشی به دلیل ثروت از سری انیمه های موجود برای جریان می دهد این شرکت یک لبه در جریان جنگ. با وجود 2017 را به شدت panned live-action اقتباس از مرگ توجه داشته باشیدNetflix بکشد به نظر می رسد که تا به حال موفقیت مداوم آوردن طرفداران محبوب انیمیشن های کلاسیک سری مانند کیمیاگر تمام فلزی, در کنار خود spinoffs مانند کیمیاگر تمام فلزی: برادری. پلت فرم ساخته شده تاخت و تاز در سال گذشته با مهم اگر بحث دوباره انتشار حیاتی پیشگامانه انیمه Neon Genesis Evangelionدر کنار جدید اقساط در آن حق رای دادن.

بیشتر مربوط است که Netflix نیز تولید a live-action اقتباس از یکی دیگر از بنیادی انیمه Cowboy Bebop. Netflix بکشد در سری کلاسیک (یک فرقه 1990s آمار آن چیزی است که از یک فضای غربی) بود و در ابتدا قرار است برای یک سال 2020 انتشار است اما به تازگی تاخیر در تولید با توجه به ستاره جان چو آسیب است.

این شرکت همچنین به شدت سرمایه گذاری در تولید انیمیشن اصلی سری راه اندازی بیش از 30 منحصر به فرد نشان می دهد در سطح جهانی در سال 2018 به تنهایی. آن را به تازگی اعلام کرد که توسعه یک live-action Witcher انیمیشن پیگیری به انبوه مردمی live-action فانتزی سری. واضح است این است که یک فضای Netflix مصمم است برای حفظ ساکن حتی اگر آن را می سازد طرفداران عصبی است.

اما در سال 2017 Oda به وضوح پیش بینی طرفداران unease. به عنوان بخشی از 2017 اعلام او قول داد برای انجام live-action عدالت به داستان Luffy پادشاه دزدان دریایی و اصحاب وفادار خود را. “اولا” گفت: “من هرگز خیانت طرفداران که باید از من حمایت برای 20 سال است.’ این بیماری است. ممکن است وجود دارد بسیاری از کسانی که مضطرب اما لطفا به من خود را صدای امید.”

به عبارت دیگر طرفداران ایم که اعتماد Oda با داستان او را گروگان برای بیش از دو دهه باید حفظ ایمان است. برای بخشی از ما, اگر شما تعجب که آیا ما در حال هیجان زده وجود دارد تنها یک پاسخ صحیح:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی