Netflix’s Baby-Sitters Club آماده است برای تدریس به یک نسل جدید در مورد کار


The Baby-Sitters Club
The Baby-Sitters Club.
Kailey Schwerman/Netflix

جدید Baby-Sitters Club سری بازدید Netflix بکشد در این آخر هفته و در این بررسی بیحوصلگی حرف زدن از منتقدان بسیاری از آنها عاشق سری اصلی کتاب در 1980s و 1990s و یا بسیاری از spinoffs که در سال دخالت. جدید نشان می دهد در واقع شایان ستایش—این چند نژادی گروهی از حومه میانه دانش آموزان صادقانه رزرو کنسرتهایی از قرار گرفتن در Claudia کیشی رنگارنگ اتاق خواب فقط به عنوان دلیر و مهربان مثل همیشه. من به تماشای همه چیز در یک جرعه درست مثل من استفاده می شود به خواندن کتاب پس از من wheedled خواهر بزرگتر من (که اولین crack) به دست بیش از هر قسط.

Binging نشان می دهد به یاد من چقدر دوست داشتم این دختران روحیه کارآفرینی زمانی که من جمع آوری این کتاب به عنوان یک نوجوان جوان و چقدر من آرزو من تا به حال از دوستان می خواهم که—که من مانند آن. در حال حاضر که من در خانه من می توانید ببینید که چگونه بسیار “قدرت!” کل ایده از BSC در راه است که باعث می شود من انقباض غیر ارادی ماهیچه. جدید نشان می دهد واز ستایش دیگران برای آن متنوع بازیگران و plotlines اما در بسیاری از راه های مهم کل ایده این است که یک فانتزی خالص: حومه جامعه از وزش آمدن از سن از کار معنی دار است که می آموزد که مسئولیت و پرداخت فقط به اندازه کافی برای فانتزی جدید برس.

Netflix بکشد Baby-Sitters Club می آید در زمان جالب برای نوجوان نگهداری بسیار 20th-قرن عمل فرهنگی است که به نظر می رسد کمتر و کمتر رایج است. خود را نشان می دهد هوشمندانه گره به این ادراک دادن کریستی توماس’ مامان, بازی های برگزار شده توسط Alicia Silverstone, معضل که جرقه Kristy ایده برای باشگاه. به عنوان او تلاش برای زمین جانشینی برای او جوانترین خانم توماس ناله “زمانی که من بچه بودم مادرم می فقط تماس بگیرید برخی از دختر ها در محله در تلفن ثابت و او را پاسخ دهد به دلیل آن بود که بخشی از قرارداد اجتماعی!” کریستی ایده است که تا حدی مبتنی بر بازگشت به این دوران به عنوان او می گوید او و دوستان او و مادر نمی خواهند به “پرداخت 80 دلار برای یک وب سایت که به فروش اطلاعات خود را به روسها.”

داستانی BSC را در نقطه فروش به مشتریان خود بسیار شبیه به مالکیت معنوی درخواست جدید خود را Netflix مخاطبان است و اساسا دلتنگ. این محله دختران با استفاده از این نوع نگاه کنید-از طریق آب نبات های رنگی تلفن شما در حال حاضر باید منبع در Etsy فقط تلاش صادقانه دلار. اما این ایده که “نوجوانان نمی بچهداری دیگر” را از اصلی Baby-Sitters Club کتاب. در واقع به عنوان مورخ میریام Forman-Brunnell می نویسد: در کتاب او بچه نگهدار: آمریکایی تاریخآن تاریخ حداقل به 1940s.

فورمن-Brunell یافت شواهد کافی از کمبود نوجوان نگهداری از کودکان پس از جنگ در حومه شهر پر از جوان و خانواده تان شدیدا از متولدین با چند نوجوان در معرض دید است. مشکل این بود که پس مزمن است که پدر و مادر ساخته شده خسته شوخی RSVPing به دعوت نامه با مخفف “I. W. C. G. A. S.” (“اگر ما می توانیم نگهدار”). در 1990s فقط به عنوان نویسنده Ann M. Martin شد جاری شدن سیل در کتاب فروشی های محلی من با کارشناسی اقساط و فریب من را به فکر من ممکن است خوب در مراقبت از والدین تقاضا برای نگه داری بچه ها نوجوان مشخصی دوباره. “متولدین در یک Baby-sitter اتصال” شد تیتر یک ایالات متحده آمریکا امروز مقاله منتشر شده در Jan. 18, 1996. که ماه سپتامبر وال استریت ژورنال گزارش داد: “چرا نوجوان پرستاران باید آنقدر قدرت” از جمله مصاحبه با بالا طراحی شده نیویورکی که خود مواجه نگردند یخچال و pantries با شکلات و کوکی ها را به نفع خود نگهداری از کودکان’ وفاداری.

اگر چه این مشکل در 1990s به نظر می رسید جمعیتی فقط به عنوان آن را در ’40s, شما می توانید سرفصل مشابه در سراسر 2000s. سال 2004 ایسنا: “این بچه نگهدار کودک کمبود.” 2011, ملی پست: “هیچ تر Adventures in Babysitting: امروز پیام کوتاه, نوجوانی علاقمند به مراقبت از افراد دیگر بچه ها.” با توجه به متعدد دانشگاهیان که به مطالعه مراقبت از کودک است که من خواسته به مراجعه من به ممکن است در ادبیات موضوع آن را سخت به ناخن داده است که نشان می دهد نرخ نوجوان نگهداری از کودکان در طول زمان—این نوع از مراقبت است به طوری رسمی چیده شده و پس گرفته شده برای اعطا شده است که آن را بسیار مورد مطالعه قرار گرفت. راجعه ایده که نوجوانان نمی “می خواهم” را به بچهداری احساس می کند بیشتر شبیه به یک نسل اخلاقی وحشت از تجربی پدیده است. (این انتقاد اشاره به ارسال پیامک در آخرین تیتر یک سادگی مرده.)

این خود ما کمی روشن بازرگانان بنابراین ما تشویق برای آنها, اما این قسمت نشان می دهد که چگونه محکم the Baby-Sitters Club است در پدر و مادر جانبی کامل کارگران است.

اما اگر نوجوانان در حال چرخش به دور از نگهداری آنها ممکن است منطقی تر از پدر و مادر می خواهم به اعتراف. فورمن-Brunell در بر داشت مقدار زیادی از شواهد که نوجوانان در طول سال باید آگاهانه به رسمیت شناخته شده است که برخی از بزرگسالان بهره برداری خود را جوانان و غیر رسمی از نگهداری از کودکان ترتیب آنها پرداخت کمتر برای یک واقعا کار سخت از آنها سزاوار. در سال 1982 18 ساله Ontarian به نام جنیفر چوب نوشت: یک قطعه هفده استدلال “نگهداری از کودکان باید عادلانه دستمزد!” چوب توصیف نگهداری از کودکان فرفره که 11 ساعت به طول انجامید و پرداخت 10 دلار و بادی خشم او در پیدا کردن که او پدر و مادر خود پرداخت کرده بود “پسر پایین بلوک” “سه دلار به پارو کردن ما جلو راه رفتن—یک کار است که طول می کشد تا پانزده دقیقه!”

مانند جنیفر چوب بسیاری از نوجوان نگهداری از کودکان در 20th century یافت شرایط کاری خود را به بود و اساسا غیرقابل دفاع: پرداخت توافق در پیشبرد نکردن بدون شرح; پدر و مادر پس از رسیدن به خانه ساعت دیر است. برخی از پرستاران در دوره پس از جنگ حتی ایجاد شده در بچه نگهدار اتحادیه های طراحی قراردادها و manifestoes جزئیات آنها چه خواهد و نمی خواهد انجام دهد و شرایط کار آنها انتظار می رود. پانزده سنت اضافی برای انجام این شام ظروف در غرب شعبه میشیگان; مورد نیاز برای ارائه به اندازه کافی “گرما” در لئونیا, New Jersey, که در آن پدر و مادر تبدیل کردن ترموستات هنگامی که یک پرستار بچه در آینده شد بیش از.

“جامعه سنت پرداخت بیشتر برای افرادی که شغل نیاز به تفکر و مهارت های تصمیم گیری نسبت به کسانی که در به شدت کار دستی” چوب mused در هفده. “اما این تمایز همیشه نمی نگه دارید به طور سنتی زن حرفه ای. و مراقبت از کودک است که کم ارزش ترین به نظر می رسد چرا که زنان هرگز دریافت حقوق برای حضانت فرزند و خانه داری.” نگهداری از کودکان به طور سنتی به عنوان یک راه برای دختران نوجوان به یاد بگیرند که مسئولیت مراقبت (مفهوم بودن که این امر خدمت به آنها را به خوبی در خود داخلی آتی) معلوم شد برای برخی به یک radicalizing تجربه. نگاهی به چند رفتند روز در 13th تابستان زمانی که من در اوج من کارشناسی fandom و خیط و پیت کردن با عشق به مفهوم نگهداری از کودکان پذیرفته شده و کار مراقبت از کودکان زیر سن 5 برای $2 ساعتمن فکر می کنم آن را برای من بیش از حد—حتی اگر من نمی دانستم آن را در زمان.

به جای دیدار با آن دسته از نوجوانان برجسته معقول خواسته های Forman-Brunell استدلال برخی از پدر و مادر شروع به استخدام پرستاران جوان مانند داستانی کریستی توماس و او مشتاق-بیش از حد دوستان در 1980s و 1990s. در حالی که برخی از midcentury کارشناسان فکر نمی کنم پدر و مادر باید استخدام افراد زیر 14 دلیل tweens نیست قادر به تحمل مسئولیت مراقبت از کودک است که شروع به تغییر در حدود زمان BSC کتاب منتشر شد. “این تهمت از نوجوانان رخ داده است در پشت سر هم با انتفاعی از نوجوانان” است چگونه Forman-Brunell آن قرار داده است. بچه های جوان, با کمتر رفتن شد آسان تر برای ناخن برای شب شنبه بیشتر متمایل به کارفرمایان خواسته و کمتر قصد بر ایستاده تا برای خود.

به عبارت دیگر, preteen, مامان و دختر بچه نوع زخم حتی در BSC جهان. در این کتاب (و در حال حاضر قسمت) حقیقت در مورد استیسییک گروه رقیب از نگهداری از کودکان تلاش می کند به سرقت Kristy ایده و شروع یک “Baby Sitters آژانس است.” “ما ماشین و هیچ حکومت,” خود سر دسته بوییدن و در یک رویارویی با BSC—ساخت و از یک پدر و مادر از دیدگاه یک نقطه خوب است. اما امضای این پیمان هستند آموزان بالا و به طوری که آنها غیر مسئولانه. خوانندگان کتاب را به یاد داشته باشید که چگونه این تعارض حل: یک کودک پیش دبستانی می شود در سمت چپ به بازی خود را در مقابل خانه اش در حالی که یک پیمان نگهدار canoodles بر روی نیمکت با یک پسر. در پایان BSC vanquishes BSA توسط اساسا tattling در آنها به شهر پدر و مادر. این خود ما کمی روشن بازرگانان بنابراین ما برای آنها تشویق ، اما این قسمت نشان می دهد که چگونه به شدت BSC است در پدر و مادر جانبی کامل کارگران است.

اما امروز پدر و مادر می خواهید به استخدام نوجوانان یا preteens به مراقبت از بچه های خود را ؟ با توجه به فوق قحط و غلا از داده های واقعی من خواست گزارش از تخته سنگ های فرزند پروری Facebook ، بسیاری از پاسخ دهندگان استفاده می شود teenage جانشین و این ایده که نوجوانان کمتر در دسترس در حال حاضر نسبت به گذشته بود که خبر به آنها; دیگران بلافاصله گفت: “نوجوانان بیش از حد شلوغ در حال حاضر با مدرسه و فعالیت برای نشستن است.” حتی تنظیم یک قرار ملاقات با یک overscheduled نوجوانان آنها گفت که کار بیش از حد به ارزش آن می شود.

دیگران—به استناد عدم کلیسا یا محله شبکه برای پیدا کردن, نوجوانان, جانشین خود را پایین تر اعتماد به جوان مراقبان و یا نیاز به یک پرستار است که حمل و نقل—گزارش با استفاده از دانشجویان و یا مراقبان که حتی قدیمی تر از آن است. برخی فکر نوجوانان و شارژ بیش از حد و استدلال کرد که آنها نیز ممکن است استخدام یک دانشجو یا یک فرد بزرگسال که برای رای دادن. یکی از عوامل در پیری-از نگهداری از کودکان ممکن است استفاده از فرفره-اقتصاد کار وب سایت های مانند مراقبت.com—که سخنگوی تایید من نیست اجازه افراد زیر سن قانونی به تبلیغ خدمات پس از سال گذشته زمانی که آنها اجرا افزایش مراقب نمایش. دیگر به سادگی ممکن است نیازهای مالی از مراقبان که در این اقتصاد بد را نگهداری بچه مشاغل آنها می توانید دریافت کنید.

اما این روشن تجسم جدید از the Baby-Sitters Club می آید در جالب (از جان گذشته افتضاح وحشتناک غیر ممکن است) در جهان از مراقبت از کودک. در طول رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم teenage نگهداری Forman-Brunell یافت به نظر می رسد را گسترش داده اند تا حد زیادی به عنوان استخدام رسمی برای گروه سنی که کمتر در دسترس خانواده های مورد نیاز اضافه درآمد و پدر و مادر در زمان در مشاغل جدید و مورد نیاز انعطاف پذیر مراقبت. جدید کارشناسی با آن احساس دوستانه و آسان شراب خواری-توانایی همزمان با شرایط coronavirus همه گیر برای الهام بخشیدن به یک تجدید حیات در افراد جوان علاقه به نگهداری از کودکان?

یکی از چیزهایی است که تخته سنگ پدر و مادر Facebook, گروه تایید کرد که من نیز مشاهده شده در منطقه من: به نظر می رسد به یک چشم انداز مثبت در نوجوانان و tweenagers تبلیغات خدمات نگهداری از کودکان در این تابستان. مردم در سراسر کشور گفت که آنها تا به حال دیده می شود بیشتر این قبیل مطالب در Facebook و همسایه گروه از نوجوانان که تابستان معمولی حرفه—اردوگاه غنی سازی فعالیت ها و خدمات و مشاغل—شده بود لغو شد. پدر و مادر که با تحصیل بعید است به بازگشت در آن قبل از همه گیر فرم ممکن است نیاز به مراقبت نه تنها برای تابستان امسال اما برای سقوط ممکن است در نهایت گرفتن آنها ارائه دهد. برای بخشی از من, من یک شایان ستایش بروشور در صندوق پستی من در اوایل این ماه از یک نوجوان که همسایه آگهی خدمات خود را به عنوان یک پرستار بچه یا مادر یاور—مایل به تماشای کودکان و نوجوانان در خارج از منزل و پوشیدن ماسک در حالی که انجام این کار. اگر من او را استخدام—من به شما قسم جنیفر چوب—من مطمئن شوید که به پرداخت او را به خوبی و به خانه در زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>