جواب لاک های دلیر جوان شخصیت (Jackson, Robert Scott) از Netflix بکشد اقتباس از معشوق رمان گرافیکی “لاک & کلیدی” نشسته در یک جزیره آشپزخانه scrawling با مداد شمعی. او به پایان می رسد تا با یک مرتب to-do list از نوع: “ماموریت مخفیانه: مقابله با بانوی خوب. بازیابی هر نقطه کلیدی است.”

تکمیل این لیست در حال رفتن به اگر لازم بوده و خانواده اش — مادر, نینا (Darby Stanchfield) و نوجوان خواهر و برادر, تایلر و کینزی (Connor Jessup و امیلیا جونز) — آیا رفتن به ادامه زندگی مسالمت آمیز در کلید خانه. خانواده که به تازگی به این آلاینده اگر کمی ویران جدید انگلستان و مستغلات و در حالی که آن را احساس می کند جهان به دور از خانه خود در سیاتل را نگه دارید ممکن است برخی از پاسخ های خود را به پدر اخیر, قتل مرموز. Rendell لاک (Bill Heck) مطرح شده بود در خانه های کلیدی هر چند او هرگز بازگشت و یا صحبت در مورد خود زمان وجود دارد هنگامی که او بسته درب پشت سر او.

تبلیغات:

و آن را به سرعت آشکار می شود به جواب وجود دارد که آخرتی همه چیز درباره خانه های کلیدی که تماس به او. به معنای واقعی کلمه. اول اینکه صدای از درون این نزدیکی هست. آن شروع می شود به عنوان یک اکو اما به زودی مورف به صدای زن است که به دستور Bode به جستجوی خانه جدید خود را برای کلید. از آنجا که او یک لاک او را قادر به شنیدن آنها را زمانی که او نزدیک است.

او شروع به تمیز کاری خانه های کلیدی و به زودی به اندازه کافی او را کشیده به یک نوع لایه خفه زمزمه — اولین کلید است. پس از چند آزمون و خطا بوده متوجه می شود که این می تواند باز کردن درب به معنای واقعی کلمه در هر نقطه در جهان; او می تواند شروع به در اتاق خواب خود را پاپ کلید در قفل و گام به یک اطاق نشیمن بستنی. این همه سرگرم کننده و بازی و وانیل مخروط تا به خوبی بانو (که ما بعد بیا برای پیدا کردن نام دوج, بازی های برگزار شده توسط Laysla De Oliveira) طول می کشد کلید و تهدید بوده و خانواده اش ایمنی اگر او نمی کند به نوبه خود بیش از هر کلید های دیگر او می یابد.

در نهایت خود را خواهر و برادر بزرگتر عضویت در جست — و — به عنوان تبدیل شدن آنها هماهنگ به کلید’ زمزمه. یک کلید وجود دارد که اجازه می دهد تا شما را به کنترل اقدامات مردم در اطراف شما یک کلید است که اجازه می دهد تا شما را به دیدن در داخل سر خود را و یک کلید است که اجازه می دهد تا شما را به یک شبح.

تبلیغات:

برای بینندگان این است که جهان از “لاک & Key” – طراحی و توسعه توسط Carlton Cuse (“از دست رفته”) آرون الی Coleite (“قهرمانان”) و Meredith Averill (“فراموش نشدنی از خانه تپه”) – واقعا باز می شود تا آشکار یک لایه جادویی رمز و راز است که اغلب فریبنده. این سری است که بر اساس کتاب های کمیک با همین نام نشان داده شده توسط گابریل رودریگز و نوشته شده توسط جو هیل هیل خانه کمیک; تپه که استفان کینگ, پسر تعجب است چیزی از یک استاد از فانتزی تاریک و ترسناک و اعتبار به عنوان سری خالق. این Netflix انطباق خم کمی بیشتر به شدت در, تاریک, فانتزی معاصر از عناصر ترسناک از منبع مواد whichd ما را نگه می دارد از پرش-ترساندن خاک.

اما در حالی که در هر نقطه کلیدی که جرقه خانواده کل ماجرا — اجازه می دهد تا صاحب خود را به پرش از یک محل به محل با هیچ تلاشی بیش از این دوره از 10 قسمت “لاک & کلیدی” جهش از نوع به نوع کمی بیشتر ناشیانه.

در زمان “لاک & کلیدی” رمز و راز قتل است. در زمان های دیگر آن است که یک درام در مورد یک عمیقا آسیب دیده اند ، وجود عناصر از سری ترسناک و فوقالعاده تلویزیون. نشان می دهد که در آن قوی ترین زمانی که آن را متمایل به فرهنگ آبا و اجدادی واقعی به کمیک و ذاتی آن نوجوان گنج-شکار-رفته-اشتباه انرژی یادآور “The Goonies”; آن را در ضعیف ترین آن زمانی که ما دور از کلید خانه thrusting ما را مستقیما به یک ساده, نوجوان, درام, درباره عشق, مثلث, دبیرستان احزاب و اتصالات در یک مدرسه جدید.

تبلیغات:

من را دریافت نمی اشتباه لحظات این قطعا رضایت بخش — مانند زمانی که کینزی با استفاده از یک کلید برای کنترل دبیرستان معنی دختر مجبور به عموم تحقیر خودش. اما اغلب این گشت و گذار به نظر می رسد در هزینه برخی از سوالات فوری است که رضایت بخش پاسخ داد: برای خیلی از سری. که ما ساکن خوبی بانو گول زدن ؟ دقیقا چه اتفاقی می افتد اگر او می شود تمام کلید? آیا او باید واقعی طرح شیطانی یا او فقط یک هرج و مرج بازرگان?

پاسخ به این و بسیاری دیگر از ابهامات — در مورد Rendell لاک, مرگ, در مورد دوستان دوران کودکی خود را در مورد شهر خود — عمدتا انبار تا قسمت یکی مانده به آخر است که مسلما یکی از قوی ترین از سری. اما این مدت زمان طولانی منتظر است که نتیجه نهایی. و در حالی که “لاک & Key” می تواند تحسین برای آن تلاش جاه طلبانه در نوع ترکیب جدید (شاید ناعادلانه بالا) استاندارد تنظیم شده توسط HBO را “نگهبانان” که نشان می دهد که چگونه به ترکیب backstory توسعه شخصیت و فوقالعاده lore بدون فدا کردن به قدم زدن.

تبلیغات:

گفت: این نشان می دهد مشکلات ساختاری هستند و تقریبا به طور کامل کاهش زمانی که شخصیت ها محدود به اللفظی ساختار کلید خانه. در پدر خود را به خانه آبا و اجدادی خود را به چالش — نینا مبارزات با متانت, کینزی ترس تایلر سرکوب خشم و پیروزی آمده به روشنی به خصوص با کمک سر کلید, کلیدی است که اجازه می دهد تا کاربر آن را به یک تور از ذهن خود را. تاریکی درون هر یک از آنها subconsciouses است که هر دو آینه و بزرگ شده توسط خانه مرموز فیزیکی دالان; نینا تلاش در نوسازی به نظر می رسد نمادین از کار هر یک از اعضای خانواده در حال انجام است و در تلاش برای التیام پس از Rendell مرگ است.

و مانند هر فرایند درمان “لاک & Key” است که ارزش آن در پایان اگر شما می توانید فشار گذشته بخش هایی که ناهموار و کمی کثیف.

“لاک & Key” در حال حاضر در دسترس برای جریان در Netflix بکشد.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی