Netflix بکشد “دیوانه خوشمزه” یک تب رویای رقابت است که صنایع دستی مبتکر مواد غذایی برای خدایان

Netflix بکشد آخرین رقابت پخت و پز علاوه بر این مانند این است که “خرد” لایه در بالای یک Willy Wonka تب رویا. در “دیوانه خوشمزه” سه مسابقه وارد یک باغ که در آن تقریبا همه چیز خوراکی است. سنگ ؟ ساخته شده از شکلات. که پوست درخت? رنگ کریستال شکر. هر مواد تشکیل دهنده مورد نیاز برای غذاهای خود را? آنها در دسترس برای جستجوی غذا (پنیر به معنای واقعی کلمه رشد در درختان!), همه زیر نور رشته از پری چراغ.

تحت مراقبت و مواظبت چشم از سه غذای خدایان — انگلیسی آشپز, Heston Blumenthal, سوئد آشپز Niklas Ekstedt و آمریکا آشپز/تلویزیون شخصیت کارلا سالن — که قاضی از تولیدات پایه در لباس تمام سفید آشپز خانه نبرد آن را بیش از سه دور.

تبلیغات:

دور اول اختصاص داده شده به یک عنصر سحر و جادو مانند موز یا قارچ. در دور دوم آنها مقابله به روز رسانی در شناخته شده به راحتی مواد غذایی مانند ساندویچ پنیر کبابی. آخرین دور است “نهایی جشن” که در آن آشپز خود را در حال حاضر بیشتر استادانه درست شده با مضمون ظروف به قضات است.

اما این هیچ عادی پخت و پز compeitition سری. به جای نشانه برای نشان دادن بازیگوش فرض است که در عنوان “دیوانه خوشمزه است.” نوآوری مرکزی به هر چه که می آید از به روز رسانی دستور العمل های موجود با ترکیب غذاهای غیر منتظره و یا توسط آزمایش با ترکیبات عطر و طعم غیر معمول و تکنیک های. گاهی اوقات این نیست کاملا موفق — مانند زمانی که یک شرکت کننده مخلوط شکلات و ماهی دودی و یا زمانی که دیگر تصمیم می گیرد به ادغام عناصر پنیر کبابی به یک وگان اسموتی کاسه.

اما زمانی که آن را با این نسخهها کار مانند یک سرخ شده با دادن musubi و شیب گوجه فرنگی به عنوان یک بازی در یک پنیر کبابی و سوپ گوجه فرنگی — الهام بخش است به خصوص برای دوستداران مواد غذایی در خانه. من نمی خواهم به از بین بردن بیش از حد نشان می دهد اما پس از تماشای من در حال حاضر الهام بخش حرکت تند و سریع-marinate کل گریل هندوانه در نتیجه disguising و آن را به عنوان یک ژامبون; من نیز ممکن است نیاز به ساخت یک گلخانه برای استفاده به عنوان یک ظرف برای سرو دسر.

تبلیغات:

آن غریب به اندازه کافی در قضیه به ایستادگی کردن از مشابه سه دور پخت و پز برنامه هایی که اشباع شده اند این مواد غذایی رقابت چشم انداز بیش از دهه گذشته است اما هنوز فرمولی به اندازه کافی به عنوان یک تسکین دهنده شراب خواری بسیار شبیه “بزرگ انگلیسی پخت.”

“دیوانه خوشمزه” نیز جدا خود را از مواد غذایی دیگر تلویزیون موجب استعداد برنامه جذب کرده است. از قضات طرف Blumenthal یک آشپز است که رستوران شام با هستون شده است نام یکی از بهترین رستوران ها; سالن چند با استعداد نویسنده کتاب آشپزی سابق “سرآشپز بالا” شرکت کننده و میزبان از “جویدن”; Ekstedt است Michelin آشپز.

با هم آنها را متفکر و نسبتا گزارش روز-رایگان انتقاد در حالی که همچنین همینگ آن را برای خود نقش خدایی — چرخش سفید capes ساخت ورودی به غرش رعد, موسیقی متن فیلم و مانند آن. مورد علاقه من, بیت جدید از آرام قاضی بازخورد می آید از Blumenthal. هر زمان او ارائه شده است با وضوح شکست خورده ظرف او شمارنده با یک متفکر “آیا شما خوشحال با این؟”

تبلیغات:

آشپز برجسته در این نمایش ذهن blowingly با استعداد بیش از حد. هیچ یک از آنها سرآشپزها حرفه ای (هر چند بسیاری از کار در مواد غذایی به عنوان وبلاگ نویسان و نویسندگان و یا مواد غذایی Instagrammers) اما بعد از اینکه گفت: “برو جلو و علوفه” آنها با استفاده از باغ به عنوان یک فرصت به نمایش گذاشتن خلاقیت خود را.

پایه این خارق العاده نمایش میزبان Jayde Adams. انگلیسی کمدین خشک, دارای گونه های برامده طنز ارائه می دهد کمی نمک در غیر این صورت saccharine تنظیمات و تفاهم با شرکت کنندگان گردیده است. “چگونه برگر معرفی خود را؟” آدامز deadpans به مخاطبان در طول یک برگر دور. “دیدار با Patty. همچنین یک نام خوب برای یک ملکه کشیدن.”

تبلیغات:

“دیوانه خوشمزه” نیست بی عیب و نقص — به قدم زدن می تواند لکنت کمی بیش از hourlong قسمت به خصوص در طول دوره از زمان آشپز نیست در واقع پخت و پز — اما من چه قدر عشق از مواد غذایی به جای ساختگی درام طول می کشد centerstage. این نشان می دهد که در آن خلاقیت و اعدام پاداش. در میان یک بوفه از دیگر گزینه های “دیوانه خوشمزه” سزاوار یک نقطه بر روی صفحه خود را. به عنوان Adams خواهد گفت: “سر و صدا آن را بئب.”

در فصل اول از “دیوانه خوشمزه” است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>