Netflix را “آزمایشی اردوگاه” ارائه یک پیام از رادیکالیسم و شفقت است که همه ما باید در حال حاضر

این یک مدینه فاضله — هنگامی که ما وجود دارد وجود نداشت ، این است چگونه دنیس Sherer جاکوبسن توصیف زمان خود را در اردوگاه Jened یک هیپی-اجرا شمال ایالت نیویورک اردوگاه تابستانی برای جوانان معلول است که عمل از 1950s به 1970s.

این ایده از جهان خارج بود و جذاب به دلیل, به عنوان بسیاری از اعضای کمپ توصیف در Netflix بکشد مستند “آزمایشی کمپ: ناتوانی انقلاب” در حالی که آنها احساس othered نادیده گرفته و یا زیر توجه وجود دارد خارج وجود دارد در اردوگاه Jened آنها داده می شود این فرصت را به تجربه یک کلیشه ای نو جوان کمپ تجربه. شما می دانید نوع پر با شنا campfires له شپش و را از جلسات.

تبلیغات:

اما اردوگاه Jened را تبدیل به بیش از یک محل از دست داده و به زمان و مبهم و مه آلود دلتنگی; پیدایش برجسته آمریکایی های معلول می تواند به خورشید خیس ووداستاک-مانند روز صرف وجود دارد.

کارگردان سابق camper جیمز Lebrecht و نیکول Newnham و اجرایی تولید شده توسط میشل و باراک اوباما “آزمایشی اردوگاه” یک heartwarming و اغلب دلخراش نگاه کنید که چگونه روح استقلال و انعطاف پذیری القا در اردوگاه Jened شرکت کنندگان با الهام از یک گروه از سابق کمپ بودند که به رهبری دیرین ناتوانی مدافع حقوق جودیت Heumann به مدافع برای عبور از بخش 504 از سال 1973 توانبخشی عمل می کنند.

بخش 504 به عنوان مستند توضیح می دهد یکی از اولین متحده فدرال حقوق مدنی قوانین برای ارائه حمایت به افراد معلول است. آن اصل گذاشته که هر موسسه و یا کسب و کار است که دریافت هر مقدار از کمک های فدرال — از فرودگاه به مدارس — ممنوع خواهد بود از تبعیض علیه افراد معلول خواهد بود و نیاز به گام های معقول و منطقی به جای نیازهای خود را.

تبلیغات:

در یک معنا “آزمایشی اردوگاه” یک داستان شخصی از نحوه اردوگاه Jened فارغ التحصیلان تبدیل به صریح لابی و فعالان رادیکال آمدن از سن روایت از انواع.

اما آن را نیز یک داستان چگونه مقاوم در برابر مقامات دولتی در هر دو سطح فدرال و دولت بودند به تدوین مقررات. حمل و نقل اقتدار رئیس جمهور را مورد سوال چگونه بسیاری از افراد معلول را در واقع استفاده از حمل و نقل عمومی است و اگر این تعداد را به ارزش هزینه بازسازی به سیستم. هر دو نیکسون و فورد دولت تصویب باک در تصویب این مقررات به دلیل نگرانی های مشابه در مورد هزینه.

زمانی که این دو روایت دیدار, درام قله به عنوان Heumann همکار اردوگاه Jened فارغ التحصیلان و متحدان خود (که بسیاری از آنها در سابق Jened مشاوران) سازماندهی تحصن در تظاهرات و راهپیمایی در واشنگتن است. آنها با قرار دادن فشار بر سیاستمداران از طریق اعتصاب غذا و صلیب کشور مبارزات همه با یک نوع جوشان و پشتکار تا زمانی که صدای آنها شنیده می شد. در حالی که هنوز هم وجود دارد آشکار نابرابری وقتی که می آید به تبعیض علیه و دسترسی برای افراد معلول, عبور از 504 در سال 1973 غول پیکر گام به جلو “آزمایشی اردوگاه” به درستی فریم آن را به عنوان یکی از مهم ترین حرکات در تاریخ آمریکا است.

تبلیغات:

با استفاده از یک گنج از آرشیو فیلم و رنگارنگ معاصر, مصاحبه, Lebrecht و Newnham بافت هم punchy ساده و الهام بخش مستند این است که بیشتر از مجموع اجزاء آن است. ما می شنویم در حال حرکت مانند زمانی که Lebrecht سوار بر یک موتور سیکلت برای اولین بار — یک definingly آزادی لحظه — و داستان که کاملا خشم آور.

Sherer جاکوبسن که فلج مغزی, رله تجربه او از رفتن به اتاق اورژانس با سلاح سرد درد لگن و دکتر در وظیفه بلافاصله حرکت او به عمل جراحی اورژانس آپاندکتومی. جراح به پایان می رسد تا از بین بردن کاملا سالم پیوست و تنها پس از جاکوبسن داده شده است یک معاینه لگنی آن را نشان داد که او تا به سوزاک. آنها نادیده گرفته و کسانی که شناخته شده علائم که آنها را انجام داده اند با یک سفت بیمار به دلیل نبود جا در خود روایت برای جاکوبسن.

تبلیغات:

“آنها فقط نمی توانستم باور کسی مثل من خواهد بود از نظر جنسی فعال” او می گوید.

در سال 2020 30 سال پس از تصویب نهایی از آمریکایی های معلول نباید آن انقلابی به تصویر کشیدن افراد معلول به عنوان پیچیده و چند وجهی افراد — به عنوان غیرمتعارف جنسی, سیاسی, گرسنه برای بیش از فقط پذیرش و مستحق برابری کامل. اما “آزمایشی اردوگاه” میسازد و چرا از آن است. و در پایان این مستند برگ های همه بینندگان در یک زمان هنگامی که آن را مسلما بیشتر مورد نیاز با یک پیام است که رادیکال مراقبت و سخاوت نسبت به همه مردم است و شایسته انقلاب است.

“آزمایشی اردوگاه” است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>