Netflix بکشد دلگرم کننده “عشق در طیف” کمک می کند تا “مجسمه اسطوره” در مورد آشنایی با اوتیسم

در “عشق در طیف” — یکی از چندین واقعیت جدید برنامه که به Netflix بکشد در این ماه — فیلمسازان برجسته راه است که در آن پیدا کردن عشق برای بزرگسالان جوان مبتلا به اوتیسم می تواند پیچیده و تهدید آمیز و در برخی موارد فوق العاده با تجربه انجام شود.

در طول دوره پنج دلگرم قسمت بینندگان دنبال هفت تک آهنگ به عنوان آنها را به اولین گام خود را به جهان از آشنایی با کمک خانواده ها و کارشناسان که ارائه شرکت کنندگان با توصیه های عملی برای مرور گیج کننده دنیا به دنبال عشق. ما همچنین دیدار دو دراز مدت جنسی — اموزش و توماس و جیمی و Sharnae — که هر دو آماده است تا روابط خود را به سطح بعدی (کامل با برخی از سطح بعدی عاشقانه, حرکات, که, اعتراف زمان من به اشک آورده).

تبلیغات:

به گفته مدیر Cian O’Clery “عشق در طیف” نه تنها متفاوت از دوستیابی سنتی را نشان می دهد به دلیل فراگیر مصاحبه خود شرکت کنندگان است.

“هستند بسیاری از قدمت را نشان می دهد وجود دارد که شما می بینید پس از نمایش پخش شده است مردم صحبت کردن در برابر, تولید,” O’Clery گفت: سالن. “آنها تا به حال یک تجربه وحشتناک و احساس آنها تبدیل به خائنانی. ما بسیار متفاوت از آن است. این است همه چیز در مورد گفتن داستان های مثبت و بودن در آنجا برای ما بچه ها.”

O’Clery صحبت با سالن مورد الهام بخش برای سری او چگونه متعادل بودن “پرواز روی دیوار” با ارائه پشتیبانی برای شرکت کنندگان و امکان پیگیری در سری.

تبلیغات:

چه چیزی شما را به خود جلب کرد این مستند پروژه ؟

ما تا به حال در شمال, تصاویر, ساخته, سری دیگر شامل افراد معلول و فقط در طول این روند ما صحبت کرد و به صدها نفر از افراد جوان در این طیف و همچنین خانواده ها و مربیان و روانشناسان و سازمان ها.

و ما فقط نگه داشته و پیدا کردن — چیزی که واقعا ایستاده برای ما بود که تعداد زیادی از مردم مایل به پیدا کردن عشق و بسیاری از آنها تا به حال حتی شده در یک تاریخ. بنابراین من حدس می زنم که ایده اولیه. ما از شنیدن در مورد این جمعیت بزرگ از مردم که تا به حال شده است در پشتیبانی از طریق دوران کودکی خود را در یادگیری بسیاری از مهارت های اجتماعی و بسیاری از آموزش و پشتیبانی وجود دارد برای افرادی که در طیف طول مدرسه.

تبلیغات:

اما هنگامی که آنها مدرسه را ترک کرده و رسیدن به بزرگسالی اغلب که در حمایت از نوع قطره و ما فقط وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد که واقعا می خواستم برای پیدا کردن عشق و رابطه و تلاش شد.

همچنین ما می خواستیم برای کمک به مجسمه اسطوره ها و تصورات غلط در مورد اوتیسم یکی از اصلی از این سری بدیهی است که مردم در طیف علاقه مند نیست در عشق و یا در روابط است. ما فکر آن را یک فرصت بزرگ برای رسیدگی به این مسائل و همچنین نوع کمک به آموزش مخاطبان کمی بیشتر در مورد اوتیسم.

تبلیغات:

شما فقط ذکر شده چیزی که من کنجکاو شدم. بنابراین به عنوان به شما می گویند من فکر می کنم ما به عنوان یک جامعه در حال گرفتن بهتر در مورد داشتن سیستم های پشتیبانی و اوایل مداخله برای کودکان مبتلا به اوتیسم. از طریق آن برنامه های neuroatypical کودکان و نوجوانان در حال تدریس برخی از مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در خانه و محیط مدرسه. اما در این مجموعه ما دیدن برنامه ها و یا گروه های پشتیبانی برای کمک به آنها را از طریق کار بیشتر “بالغ” فعالیت هایی مانند دوستیابی. چگونه مشترک هستند برنامه ها ؟

من می خواهم بگویم قطعا نه به عنوان مشترک به عنوان آن را باید. در استرالیا برای مثال بسیاری از پشتیبانی خارج وجود دارد برای بزرگسالان جوان است و نیاز به اشتغال است. پس وجود دارد بسیاری از سازمان های که ارائه یک بیت از آموزش از نظر نحوه به دست آوردن یک شغل اما در نظر قدمت روابط وجود دارد عملا هیچ چیز.

یک برنامه وجود دارد به نام همسالان تاسیس شده توسط لیز Laugeson در UCLA و آنها با استفاده از این برنامه در سراسر جهان. و مردم وجود دارد در استرالیا که در اجرای این برنامه اما آن است که بسیار محدود است. شما می دانید یک روانشناس ممکن است عمل در اینجا و دیگری وجود دارد اما به هیچ وجه نزدیک میزان پشتیبانی که ما دیدیم مردم درخواست شده است.

تبلیغات:

یک چیز به یاد داشته باشید, من فکر می کنم این واقعا مهم است که بدانید که طیف بسیار متنوع و خیلی گسترده ای که وجود دارد بدیهی است که مردم در این طیف که نمی نیاز به حمایت که نمی خواهید پشتیبانی هنگامی که آن را به مهارت های اجتماعی و روابط دوستیابی; از سوی دیگر وجود دارد بسیاری از مردم که انجام دهد.

و بسیاری از عناصر است که شما را دیدم در این سری برای مثال مایکل رفتن به مجرد شام — که چیزی است که ما تا به حال برای کمک به سازماندهی به عنوان یک تولید. بنابراین ما کار می کرد با یک ناتوانی سازمان برای کمک به سازماندهی آن است. آنها چیزهای دیگر که واقعا چیزی برای انجام با قدمت بنابراین ما تا به حال برای کمک به تسهیل آن است. هنگامی که اندرو رفت سرعت دوستیابی ما کمک کرده است که به عنوان خوبی.

بنابراین مردم وجود دارد خارج وجود دارد گفت: آنها می خواهند برای سازماندهی این چیزها, اما شما می دانید بیشتر مردم را پدر و مادر انجام آن را در زمان خود است که باعث می شود آن را سخت.

تبلیغات:

اوایل فصل ما تماشای مایکل در تاریخ بروید و آن را پایان نیست فوق العاده خوب و او به شما می پرسد که آیا او بیش از حد با سوالات خود را مانند او به دنبال مشاوره و یا چک کردن رفتار خود. من کنجکاو بود که چگونه شما تعادل بین بودن مگس روی دیوار, اما همچنین به رسمیت شناختن است که این نوع از موقعیت های آسیب پذیر و در حال وجود دارد به ارائه پشتیبانی ؟

این نوع سخت برای قرار دادن به کلمات, اما من فکر می کنم این تنها چیزی است که شما توسعه بیش از سال کار با افراد مختلف. من فکر می کنم این چیزی است که شما احساس می کنید مانند شما می گویند آن را فقط در مورد تلاش برای حفظ تعادل مناسب, من حدس می زنم.

با این که ما از آن ساخته شده واقعا برای همه روشن بود که بخشی از این مجموعه است که ما وجود دارد برای پشتیبانی و اگر آنها احساس ضعف در هر راه را برای رسیدن به ما. ما نمی خواهید آنها را به احساس می کنید که آنها نمی تواند صحبت می کنند و یا نمی تواند آنها را از ما بخواهید برای توصیه.

من حدس می زنم که می آید به یکی از نقاط ما روش نظر تولید: ما نشان می دهد در شرایط خود. پس از آن همه چیز در مورد آنها و ما آن جا را به برنامه های خود را و کار در اطراف آنها احساس راحت است که بسیار مهم است.

تبلیغات:

شما می دانید وجود دارد بسیاری از قدمت را نشان می دهد وجود دارد که شما می بینید پس از نمایش پخش شده است مردم صحبت کردن در برابر تولید. آنها تا به حال یک تجربه وحشتناک و احساس آنها تبدیل به خائنانی. ما بسیار متفاوت از آن است. این است همه چیز در مورد گفتن داستان های مثبت و بودن در آنجا برای ما بچه ها.

پشتیبان گیری فقط برای یک لحظه بیش از چند سال گذشته دیده ایم یک مقدار عادلانه از اسکریپت برنامه های تلویزیونی مانند “غیر معمولی,” “دکتر خوب” و یا “همه چیز Gonna Be Okay” که به تصویر کشیدن شخصیت های که در این طیف به دنبال و در نهایت سقوط در عشق است. چرا شما فکر می کنید این روایت در حال تبدیل شدن بیشتر رایج در جهان از فرهنگ پاپ?

من نمی دانم به صداقت. اما فکر کردن در مورد آن موضوع و تغییر زاویه کمی چه جالب برای من این است که من فکر کردم آن را یک فرصت بزرگ برای معرفی واقعی مردم است. این درام اند بسیار بزرگ و بسیار محبوب و آنچه که من فکر می کنم که می کند این است که این رنگ یک عکس از اوتیسم است که مخاطبان را محکم نگاه داشتن بر روی. من فکر می کنم این فوق العاده است که وجود دارد, نمایندگی, اما زمانی که شما در واقع ملاقات با مردم واقعی و دیدن تنوع از مردم وجود دارد ،

بنابراین بسیاری از مردم صحبت می کنیم نمی مانند شلدون [با بازی جیم پارسونز در “نظریه انفجار بزرگ”]. آنها نوع جرم که, و من فکر می کنم این به خاطر این واقعیت است که مخاطبان و عموم مردم را محکم بر روی کسانی که همه چیز و می گویند به مردم “تو مثل شلدون” و یا “شما مانند دکتر خوب.” بنابراین من فکر می کنم که چرا از آن است که یک فرصت بزرگ برای معرفی واقعی مردم را به داستان خود را در صدای خود را.

تبلیغات:

و به همین دلیل است . . . من فکر می کنم شاید می آید از چگونه ما تنها فقط شروع به واقعا درک بیشتری در مورد اوتیسم در آخرین, شما می دانید, پنج سال یا 10 سال. منظورم اینه که وقتی ما در جلسه افرادی که می گویند 30 سال و در طیف زمانی که آنها واقعا جوان وجود نداشت درک. آن را کاملا یک اخیر چیزی است که ما واقعا به دانستن بیشتر در مورد آنچه به اوتیسم به معنی تنوع طیف.

در این سری از آن آورده شد تا چندین بار مانند اولیویا بود که یکی از مورد علاقه شرکت کنندگان — که اوتیسم ارائه متفاوت در زنان بيش از مردان است. این بود که چیزی که شما را شگفت زده ؟

نه کاملا فقط چون من تا به حال مشغول به کار در دیگر فیلم های مستند که در آن ما گفت: داستان از دختران در این طیف نیز هست. که گفت:, آشنایی با اوتیسم و دختران است واقعا اخیر. باید بگم که من بدیهی است که یک متخصص در این زمینه; من فقط کسی که مشغول به کار با تعداد زیادی از مردم و شنیده ام بسیاری از داستان است.

اما جالب است. بسیاری از دختران تشخیص داده شد بعد از آن در زندگی است. آنچه هم اکنون اتفاق می افتد بسیار زیادی است که پدر و مادر در حال گرفتن تشخیص داده شد. بسیاری از مادران هستند که تشخیص داده شده در حال حاضر به دلیل فرزندان خود را تشخیص داده و در زمانی که آنها شنیدن در مورد تشخیص و چه در صفات و چه در ارائه این است که آنها فکر می کنم به خود “آویزان است که برای تلفن های موبایل کمی شبیه من است.”

تبلیغات:

دوباره من نباید صحبت بیش از حد در مورد این چیزها چون من نه متخصص وجود دارد اما نظریه که زنان بهتر است در “پوشش” بیش از مردان است. این نظریه در این است که دختران به طور کلی بهتر است در کپی کردن افراد دیگر رفتارهای به عنوان آنها رشد می کنند تا در مدرسه به طوری که آنها قادر به ماسک خود را به صفات; که یکی از این نظریه ها که چرا این سخت است برای تشخیص ،

صحبت از پدر و مادر یک چشم انداز است که من واقعا مجبور توسط این بود که از پدر و مادر نشان می دهد شرکت کنندگان است. در قسمت دوم ما در حال معرفی به Maddi و مادرش که واقعا او را بزرگترین حامی. و مادر او پرسید که آیا او همیشه نگرانی در مورد Maddi تنهایی. او اشک و می گوید آن چیزی است که او نگرانی در مورد اغلب است. این بود که ترس است که شما را آمد در سراسر اغلب در صحبت با اعضای خانواده شرکت کنندگان ؟

آره قطعا برای برخی از افراد در طیف — دوباره صحبت به تنوع طیف و هر کس اگر متفاوت است. اما بسیاری از پدر و مادر گفت که واقعا یک ترس است. شما می دانید آن را به یک فکر وحشتناک به فکر می کنم که فرزند شما ممکن است در نهایت با کسی و یا ممکن است به تنهایی و بسیاری از پدر و مادر نه تنها نگران کودک خود را برای پیدا کردن یک شریک و نه در حال وجود دارد به نگاه پس از آنها در مورد افرادی که نیاز به یک کمی بیشتر پشتیبانی می کند.

که یکی از دلایل ما می خواستیم شامل داستان از زوج ها در این سری است. فقط به نشان می دهد که “نگاه مردم وجود دارد و کار ساخت آن.” بله شاید این افراد خوش شانس بودند که در آنها ملاقات فرد مناسب در زمان مناسب است, اما آن اتفاق می افتد و مردم می توانند با روابط بزرگ.

یکی دیگر از شرکت کنندگان, من با متصل شد کلوین. در یک نقطه کلوین است پرسید: “آیا شما فکر می کنم شما یک فرد رمانتیک”? و او پاسخ می دهد: “من خواهد بود” مانند آن است که یک مهارت را یاد بگیرند. پس از تولید این مجموعه شما آرزو می کنم که نوع تفکر در مورد روابط عاشقانه تر بود نرمال?

من فکر می کنم وجود دارد مهارت آموخته می شود برای همه ما مناسب است ؟ شما می دانید که می توان آن را سخت برای افرادی که در این طیف را انتخاب کنید تا نشانه های اجتماعی و تعاملات اجتماعی به طور طبیعی. اغلب یادگیری این مهارت است که بخش مهمی از سفر خود را. اما منظور من وجود دارد مهارت های آموخته می شود برای همه ما است. من می تواند داشته باشد قطعا انجام می شود با تعداد زیادی از کسانی که مهارت در بزرگسالان جوان سال.

باید شما را نگه داشته تا با شرکت کنندگان? به نظر شما یک “که در آن آنها در حال حاضر” نسخه نشان می دهد ؟

ما در تماس با آنها را به طور منظم! شما می دانید من اجازه دهید همه آنها می دانند که اخیرا در مورد Netflix آزادی که همه آنها بسیار هیجان زده در مورد. من صحبت می کنند به مایکل احتمالا سه بار در هفته — هر روز دوم — در مورد چیزی است. او همیشه یک سوال برای من. ما صحبت می کنند به طور منظم و در شرایط بزرگ.

آنها همه مردم بزرگ و من واقعا علاقه از همه آنها را. همه آنها تجربه لذت و ما همیشه واقعا مشتاق به شنیدن چگونه آنها در حال رفتن و چگونه همه چیز برای آنها هستند. در شرایط “که در آن آنها در حال حاضر؟” من فقط می گویند به گوش باشید — هیچ برنامه ای در حال حاضر, اما در ارتباط باشید. شما هرگز نمی دانید.

“عشق در طیف” است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort