A female figure stands silhouetted in a smoky doorway.

Netflix

در این مرحله پیدا کردن واقعا اصلی واقعیت دوستیابی نشان می دهد تلویزیون است که در مورد به عنوان به احتمال زیاد به سقوط در عشق در یک. وجود طولانی در حال اجرا لیسانس حق رای دادن خود را با بسیاری از اسپین آف از جمله سندی تب رویای لیسانس در بهشت. وجود دارد MTV به شما هستندکه در بر داشت یک پیچ و تاب و در این سن مفهوم از پرتاب یک دسته از مجرد در یک خانه با هم توسط این برنامه شامل همه دوجنسي کنندگان. وجود 90 روز نامزد, که در آن امیدوار مهاجران را مجبور به تصمیم گیری برای ازدواج—شما آن را حدس زده—90 روز و ازدواج در نگاه اول, که در آن رابطه متخصصان مطابقت با یک زن و شوهر که بلافاصله ازدواج و پس از آن باید تصمیم بگیرید که آیا به ماندن ازدواج. عشق جزیره, من می خواهم به ازدواج با هری, سابق در ساحل, رقص لاسی—لیست در می رود. هنوز دوران اوج تلویزیون خواسته های نوآوری ثابت و با پخش آنلاين خدمات مانند Netflix ورود به آنچه پس از قابل اعتماد شبکه-تلویزیون قلمرو تولید کنندگان گرسنه برای اطلاعات بیشتر تاب در حال منظره جذاب از تماشای مردم سعی کنید برای پیدا کردن یک نمایشگاه عکس در حالی که احاطه شده توسط دوربین.

جدیدترین علاوه بر این به این حکم, عشق کور است, آغاز می شود با یک شبیه قضیه که از Netflix بکشد دیگر dystopian صدایی واقعیت ارائه دایره—اما بدون وعده های عظیم پرداخت و در پایان آن. در عشق کور استو 15 مرد و 15 زن جدا به جدا کردن خوابگاه و در ابتدا تنها مجاز به برقراری ارتباط با یکدیگر از غلاف جدا شده است که جلوگیری از آنها را از دیدن که آنها در حال صحبت کردن به. این جایزه در این مورد است نه پول اما ازدواج که تنها در خدمت به کل “آزمایش” uncannier. تولید شده توسط جنبشی محتوا که آن هم پشت در دید اولین, و (به سختی) به میزبانی نیک و Vanessa Lachey عشق کور است هدف suss که آیا یا نه عشق فراتر از چنین مفاهیم مبهم به نژاد و سن و ظاهر فیزیکی با داشتن ارتباط جنسی, درگیر, تا کنون که بدون چشم تخمگذار در هر یک از دیگر. از دست رفته از این لیست استفاده کنند. جنسيت. همه جفت ها بین مردان و زنان نشان می دهد رتروگراد جنسی سیاست روشن ترین زمانی که یک شرکت کننده نشان می دهد که او قبلا مورخ مردان, پذیرش درمان به عنوان شرم آور به طور بالقوه رابطه-پایان دادن بمب.

حداقل زمانی که شرکت کنندگان در دایره خود را اعلام شیفتگی با مردم آنها را دیده ام هرگز ما مخاطب می دانم که آن را در نهایت در خدمت برنده شدن نه غیر واقعی جایزه $100,000. هنگامی که شرکت کنندگان در عشق کور است درگیر چشم نهان آن را تنها به کاستن است که همه بیش از حد-relatable ترس از مرگ به تنهایی. اول چند قسمت ترس هستند در چه شلوغ آنها—بسیار شبیه به کارشناسیکه مشخص نیست اوایل که ما به معنای تمرکز بر روی عنوان مناسب زوج بنابراین تمام ارزش سرگرمی می آید از تماشای مردم در تلاش برای دست کشیدن مرده از طریق دیوار. یک شرکت کننده می گوید یک زن سیاه و سفید است که او می تواند حدس می زنم او مسابقه بر اساس صدای او. مردان را فشار مسابقات در حالی که آنها منتظر تاریخ بعدی. زنان مختلفی را برای سقوط انسان و نوشیدن شراب قهر و اطمینان خود را که آنها نه دیگران خواهد بود که یک پیشنهاد به پایان رسیده است. پس از یک رعد و برق سریع پیشنهاد شمارش معکوس آغاز می شود. در طول چهار هفته, ارتباط جنسی, در حال انتظار برای به حرکت در با هم دیدار با خانواده های یکدیگر را و برنامه ریزی عروسی. اکثریت این آزمایشگاه-تخم درگیری پایان ندارد در “من انجام دهد.”

اما قبل از اینکه زندگی واقعی خودشو تحمیل این زوج درگیر پس از اولین مرحله از آزمایش هستند jetted به رفت و آمد مکرر در مکزیک برای آنچه که در اصل یک گروه ماه عسل. اولین ترک در نما از روابط خود را در اینجا ظاهر می شود: از آنجا که تمام شرکت کنندگان باید “مورخ” هر یک از دیگر قبل از ذاتی استرس از تعطیلات اوج اضافی تنش های جنسی و دوم حدس زدن. که تنش حمل بیش از یک بار ارتباط جنسی, ترک مکزیک چرا که پس از آن همه آنها انتظار می رود به حرکت به یک مجتمع آپارتمانی با هم. در بسیاری از زمینه ها, عشق کور است یک هیولای فرانکنشتاین هم دوخته شده از دیگر واقعیت های دوستیابی, تلویزیون را نشان می دهد ترکیب ترین جنبه های دراماتیک در حالی که تلاش برای تکرار همهمه درام واقعی از یک زن و شوهر را هر روز در هفته منتهی به این روز بزرگ است. برای طرفداران این ژانر آن را خوشمزه جیغ وداد بازی کردن با فقط به اندازه کافی تاب برای نگه داشتن شما حدس زدن فقط به اندازه کافی آشنایی به نگه داشتن شما را سرگرم—پدر و مادر خود را ملاقات کودک تلویزیون واقعیت شریک هرگز خسته کننده و فقط به اندازه کافی حرارت به خودتان را متقاعد کند که شاید این آزمایش نیست هر عجیب و غریبتر از آتش زنه.

آنچه واضح تر می شود که نشان می دهد می رود این است که چه خواهد شد در نهایت بسیاری از این زوج از هم جدا چیزی است که آنها را گرد هم آورده: آزمایش. شرکت کنندگان پس حاضر به باور این ایده است که عشق کور است که آنها چشم پوشی اساسی ناسازگار است که نقل شده است در عرض چند هفته عادی دوستیابی. آنها چشم پوشی شدید عدم تطابق سبک های ارتباطی و عدم جاذبه فیزیکی و خصمانه خانواده به طوری که آنها می توانید پس گرفتن بی پروا سحر و جادو از غلاف. قانع کننده ترین زوج های هستند که مسائل را ام وجود داشته و در خارج از خلاء ایجاد شده توسط این مرکز مثل لورن سرعت یک زن سیاه و سفید و کامرون همیلتون سفید ، ایشان برای اولین بار بین نژادهای مختلف رابطه است که لورن تا به حال بوده است و من آماده به انقباض غیر ارادی ماهیچه راه من را از طریق یک سری از میکرو یا macroaggressions پس از دو ملاقات چهره به چهره است. قطعا وجود دارد یک چند لحظه ای برای خنده, مانند وقتی که او را رها برای پیدا کردن که او تا به لب زمانی که آنها برای اولین بار بوسه و یا زمانی که او از او می پرسد که چگونه او احساس می کند در مورد ابریشم کلاه سر گذاشتن او را خواب در شب اول خود را با هم. اما رابطه زن و شوهر به پایان می رسد تا با کمال تعجب شیرین با فرانک بحث در مورد چالش های فرزندان آینده روبرو خواهد بود.

نسبتا واضح است که کامرون با لورن اولین بار نیست او همیشه در مورد مسابقه و نسبتا زود بر او آشکار میسازد که آخرین رابطه دراز مدت نیز با یک زن سیاه و سفید. در حالی که او ممکن است در عشق با کاهش یافته لورن تا کنون که بدون دیدن او نیست که او را colorblind—او را آگاه از تفاوت های بین آنها و واقعیت این است که عشق خود را برای او معنا نیست که جهان آنها را درمان و یا توانایی های بالقوه کودکان و نوجوانان به همان شیوه. آشنایی بیشتر نشان می دهد مانند وانمود کند که عشق می تواند غلبه بر همه چیز و حتی نژادی جهل و آن را زمینه ای منطق عشق کور است و همچنین. اما آنچه نشان می دهد در نهایت ثابت می کند این است که در حالی که آن را ممکن است برای ساخت یک شدید ارتباط عاطفی با کسی تا کنون که بدون دیدن چهره خود زندگی می—خواهد—در راه دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی