Netflix بکشد قوی “افشای” بررسی چگونگی هالیوود هر دو آسیب دیده و سوگند فراجنسیتی زندگی

گذشته از نقطه نیمه راه “افشای” جدید Netflix مستند chronicling هالیوود عمیقا ناقص رابطه با و تصاویر از, transgender, زندگی, نویسنده و بازیگر جن ریچاردز ponders با صدای بلند او چگونه احساس می کنید در مورد خودش به عنوان یک ترانس فرد اگر در طول سال های شکل گیری او تا به حال هرگز دیده می شود هر گونه نمایندگی از خودش در رسانه ها.

از یک طرف ریچاردز مشاهده او ممکن است هرگز درونی یک حس بودن هیولا. او ممکن است رفته اند, به جهان عاری از ترس متصل به افشای هویت او و هرگز مشاهده شده خودش را به عنوان شنیع و یا یک punchline. “من ممکن است قادر به رفتن به یک تاریخ را با یک مرد بدون داشتن تصویر [در ذهن خود] از مردان استفراغ,” او می گوید.

تبلیغات:

سپس ریچاردز ارائه flipside: او حتی می دانم که او بود trans اگر او تا به حال هرگز دیده می شود هر نوع تصویر از جنس واریانس بر روی صفحه نمایش ؟

“افشای” قطاری از زیبایی پیچیده در این لحظه ما در حال زندگی می کنند از طریق زمانی که بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد برای بیدار شدن از خواب به این کشور حل نشده نژادی عناد و شکست خود را به اعطای برابر درمان و حفاظت برای هر شهروند است.

آن را وارد Netflix بکشد جریان در میان رقابت سختی برای جلب توجه اما آن ترد و زیبایی شناسی و فضل افراد آن محل آن را در میان صفوف از ساده ترین و به وضوح ارائه شده مستند ارائه شده است. آن را به ما می آموزد و آن را به عنوان به احتمال زیاد به نابودی بیننده آن را به عنوان به امید و زیبایی است.

تبلیغات:

“افشای” کامل برای ترکیدن با چنین تفکری لحظات به عنوان ریچاردز’ که در آن افراد آن ملاحظه پیدا کردن برخی از کوچک مروارید مثبت در عظیم تولیدی دریاچه از توهین و درد. او سهام این فکر در پی رگبار گلوله از همه بیش از حد آشنا تصاویر که از طریق هالیوود منتقل کرده است چشم انداز خود را از ترانس تجربه.

برخی از آنها بسیار معروف مانند “پیچ و تاب و تکان دهنده” مورد استفاده برای ترویج 1992 را “بازی گریه.” یا هیلاری سوانک را برنده جایزه اسکار تجسم براندون تینا در سال 1999 “Boys don’t Cry” یک فیلم یک موضوع را به یاد می آورد حرکت او را در حالی که در همان زمان خروج او با این تصور پس از دیدن آن از “” آه خدای من, من قصد دارم به مرگ است.'” یکی دیگر از نقاط فیلم کامل حک همکار قربانی فیلیپ DeVine سیاه از داستان است.

مدیران سام Feder و امی Scholder نه تنها به اینسو انسو جمع کردن نمونه از فیلم های مستقل. بسیاری از فریم های مرده و یا بهره برداری ترانس شخصیت های حساس هم هستند از بسیار محبوب سری مانند “CSI” “جنسیت و شهر” و “grey’s Anatomy.” ارائه این صحنه ها یکی پس از دیگری درایوهای خانه چگونه شایع تصاویر منفی از ترانس مردم در فرهنگ و میلیون ها مصرف روزانه.

تبلیغات:

در تلویزیون فراجنسیتی زنان اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان کارگران جنسی. در procedurals آنها ساخته شده ایم برای برانگیختن قربانیان قتل. در درام بیمارستان آنها از طریق دستگاه های که نویسندگان می توانید به تصویر کشیدن کسی که در حال مرگ در یک راه منحصر به فرد به طور معمول از رنج وابسته به خود اختصاص داده جنسیتی در بدو تولد یا بیماری های مربوط به هورمون های آنها در حال گرفتن.

در یکی از پاساژ بنابراین جنایی است که آن را تقریبا اسلاید به عرصه کمدی این فیلم نشان می دهد Alexandra Billings در حال مرگ از سرطان بیضه در یک قسمت از “ER” و سرطان پستان در یک قسمت از “grey’s Anatomy” هر دو از آن پخش شده در سال 2005.

تبلیغات:

“من شده است در بسیاری از بیمارستان نشان می دهد! من درگذشت ، نگهداری آنها killing me!,” او می گوید: بعد از اضافه کردن “ترانس مردم نمی میرند از زندگی خود را-صرفه جویی در مصرف جایگزین به جنس ظروف آنها اختصاص داده شده است. این چیزی است که جان ما.”

اثبات بیلینگز ” مورد نیست, منحصر به فرد, Alexandra خاکستری نیز مذاکرات در مورد مرگ دو بار روی صفحه در سال 2016 در درام پزشکی “پزشکی شیکاگو” و “کد سیاه و سفید” – شغل او رزرو شده در همان روز.

این جنبه از “افشای” است جدی و حتی شاید شرم القا به بیننده ها که ممکن است به سادگی اجازه این تصاویر برای شستن بیش از آنها را بدون فکر خود مفهوم. به طور مشابه “افشای” جادوها تاثیر منفی cisgender سکس زنان تغییر جنسیت بدهی صنعت مد مدیون فراجنسیتی به زنان ، کارگران جنسی به طور خاص و اذعان نسبت عدم پیشرفت در عرصه های ترانس مردانه دید.

تبلیغات:

به همان اندازه شایان ذکر است که “افشای” جشن تاثیر ترانس فرهنگ و مردم باید در جریان اصلی فرهنگ و راه های, با این حال ناقص که توسط تلویزیون و فیلم به مردم مانند ریچاردز برخی از اثبات است که آنها نه تنها در این جهان است.

مصاحبه با تهیه کننده اجرایی Laverne Cox راهنمای ساعت و 47 دقیقه قابلیت جهت در حالی که اجازه می دهد چندین صداها شنیده شود و ديدگاه پخش شد. در میان کسانی که با آنها مصاحبه برای فیلم ها و بازیگران و تهیه کنندگان Candis fantasy author, Zackary دراکر ساندرا کالدول و جیمی کلیتون “Transparent” ستاره ردیابی Lysette و بیلینگز “مطرح” ستاره Mj رودریگز “ماتریکس” خالق و مدیر لیلی واچوسکی و Chaz بونو.

“افشای” intersperses سهم خود را از این بیشتر مشهور صدا با ورودی از رهبران فکری عامل از پشت صحنه, از جمله تجزیه و تحلیل از مورخ و نظریه پرداز سوزان مجهز با وسایل تهیه کننده و مدیر Yance فورد نویسنده و فعال Tiq میلان و دیگران.

تبلیغات:

شامل ترکیبی از افراد مصاحبه Feder و Scholder بر تماس را قادر می سازد “افشا” به آدرس ترانس تجربه از هزاران لنز ابتدا با ماکرو از جامعه آمریکا در قبل از شکستن سود و موانع را از طریق چارچوب های از نژاد و برادرکشی تبعیض از درون LGTBQ+ جامعه است.

فیلمسازان با دقت کالیبره کردن رویکرد خود را به طوری به عنوان نه به شکر بیش از استارک, حقیقت است که تا آنجا که این جنبش برای ترانس پذیرش آمده است آن را هنوز هم بسیار بسیار طولانی برای رفتن. و این ساده است برای دیدن در سرفصل ظاهر در چنین نزدیکی به فیلم مستند Netflix اولین.

دیوان عالی ایالات متحده آمریکا حاکم است که از سال 1964 حقوق مدنی قانون محافظت گی و لزبین ها و ترنسجندرهای کارکنان از تبعیض بر اساس جنسیت عمومی شد در روز دوشنبه 15 ژوئن. روز جمعه قبل در 12 ژوئن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرتاب حمایت از نما مردم در برابر تبعیض در مراقبت های بهداشتی در اصل قرار داده و در محل سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

سری مانند “شفاف” و “مطرح” به تصویر کشیدن زندگی فراجنسیتی شخصیت های بازی نما, بازیگران, با فضل و بشریت با “ژست” محور ترانس زنان از رنگ. در همان زمان و با وجود درخواست تجدید نظر گسترده ای از این را نشان می دهد خشونت علیه زنان ترانس به خصوص سیاه و Latinx زنان تغییر جنسیت یک بحران ملی. با توجه به کمپین حقوق بشر حداقل 15 فراجنسیتی یا جنس غیر منطبق مردم به قتل رسیده اند در سال 2020 در میان اخیر که دو زن دومینیک “Rem’mie” Fells و اولاد رياح میلتون.

تبلیغات:

با دقت مطلق “افشای” این مورد که همه بیش از حد معمول تصاویر از نما شخصیت در تلویزیون در طول سال کمک کرده به این بیماری همه گیر از طریق بی پروا شئ از نما مردم است.

در این راه “افشای” راهنماهای مخاطبان از طریق اتصالات آنها ممکن است را ساخته اند قبل از. برخی از آنها آشکار مانند گاه به گاه و شایع تعصب ذاتی فراجنسیتی فریب استعاره فرکانس است که واکنش های فیزیکی نفرت به ترانس بدن هستند بازی به صورت کمدی.

این صفت مشترک که به من زده ترین عمیقا در حالی که تماشای “افشای” مطلق فضل و تحمل این مردان و زنان نمایش با وجود هر هتک ابرو foisted بر فراجنسیتی مردم است. در حال حاضر جریان اصلی امریکا است که در خلق و خوی برای یادگیری و جشن گرفتن تفاوت های درون آن فرهنگ اما در انجام این کار باید اذعان کرد که چگونه خسته کننده است به دانستن در همه زمان ها است که خود را صرف وجود در فضاهای عمومی است که یک عمل سیاسی.

Cox توضیح می دهد که حتی غلط تلاش برای بررسی نما زندگی می تواند فرصت هایی را برای تغییر تفکر است. مردمی می تواند تکامل او می گوید: با استناد به یک سال در آن مصاحبه اپرا وینفری برجسته ترانس زن در یک دست و پا چلفتی ترین و undignified مد های اخیر به مراتب آگاه تر مصاحبه با nilan. که برای ماده, Cox ندارد به او اهانت چگونه رایان مورفی نوشت ترانس شخصیت در “Nip/Tuck,” بعد با استناد به عمد را شامل ایجاد “مطرح” به عنوان شواهدی وجود دارد که ممکن است به یاد بگیرند و پس از آن با استفاده از یک پلت فرم به عنوان درخشان نیروی خوب است.

تبلیغات:

این ممکن است قوی ترین آشکار و وحی “افشای” فراهم است که در وجود همه چیز, بهترین راه برای زنده ماندن است برای حفظ امید به نحوی است که ما همه می توانند بهتر در چگونه ما مشاهده هر یک از دیگر و نحوه برخورد ما با یکدیگر است. جایگزین خیلی زشت سرگرم کند.

“افشای” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی