Netflix بکشد شیرین “Uncorked” یک پدر و پسر, درام, با, خاکی, یادداشت

شراب فیلم — خارج از قلمرو مستند مانند سال 2013 فیلم “Somm” یا “Red Obsession” — روی حیله و تزویر سرمایه گذاری; بنابراین بسیاری از نقاط جهان از شراب است که هر دو فوق العاده احشایی و نامشهود. آن نیاز به یک زبان خاص خود را دارد و یادگیری آن نیست و فقط غرق در افکار در مورد شیشه ای پس از شیشه است. این یک مسیر نقطه چین با مرتبا و تاکستان نقشه و تف سطل و نهایی تحقق است که شما می توانید در یک جمعیت از شراب هنردوستان و توصیف شراب خود را به عنوان یک “رودخانه سنگ minerality” و آنها را nod آگاهانه.

همه این را می گویند یک فیلم در مورد شراب نیاز به کمی انسانی که “Uncorked” در حال حاضر در جریان Netflix را فراهم می کند با یک سخاوتمندانه پور. این به روز رسانی در یک روایت است که احتمالا به عنوان قدیمی به عنوان اختراع شراب: یک پسر از سن آمده است و نمی خواهید به ادامه کار برای خانواده کسب و کار با وجود پدرش واضح اولیه ناامیدی. در این مورد ما در حال معرفی به الیاس (Mamoudou Athie) یک فروشنده در یک ممفیس فروشگاه شراب که می کشد تغییرات در باربیکیوی مشترک است که متعلق به پدرش لوئیس (کورتنی B ونس).

تبلیغات:

“این مکان تاریخی می گوید:” لوئیس در یک نقطه. “فرانکی بورلی تا به حال سکته مغزی در اینجا.”

و او واقعا معتقد است که — رله در یک نقطه, چگونه پدر خود ساخته شده است, این فروشگاه با تاس برنده در سال 1960 از یک دوره زمانی که هیچ بانک محلی را به یک مرد سیاه و یک وام — و در نتیجه رفتار barbeque با همان ستایش برای محصول خود را که مشترک است در محافل شراب. ما مچی لوئیس موم شاعرانه در مورد انواع مختلف سیگار کشیدن چوب درخت گردوی امریکایی سیب و گیلاس و دقت در تراشیدن چربی خود گوشت خوک کاهش یک چهارم اینچ در یک زمان تا زمانی که او را ترک با برش از گوشت.

الیاس همان شور و شوق برای شراب هر چند کمتر دانش صمیمی از این موضوع است. در اوایل فیلم ما دیده بان به عنوان او می شکند خود را در فروشگاه های مختلف شراب سفید پیشکش های خود را به زودی به دختر, Tanya (ساشا Compere). Chardonnay است Jay-Z از شراب کلاسیک می رود و با هر خلق و خوی در حالی که شراب سفید بیشتر از یک دریک صاف و “در آن احساسات” (موسیقی جسورانه بخشی از این فیلم از diegetic مراجع به خصوص به خوبی انتخاب شده soundtrack انتخاب). او ضربات یادگیری در مورد کسب و کار خانوادگی در حمایت از حضور در شراب میکسر و کنار هم قرار دادن به طور فزاینده ای شجاعانه “شراب از ماه” باشگاه تا زمانی که مدیر خود در نهایت می نویسد: او یک نامه توصیه برای حضور در یک دوره یکساله را برای تبدیل شدن به یک استاد Sommelier.

تبلیغات:

این یک هدف بلند پروازانه وجود دارد تنها 230 استاد Sommeliers در جهان — و یکی که خانواده اش را کاملا درک نمی کنند. زمانی که او broaches موضوع در شام, پسر عموی خود را, J. T., (صحنه-stealer برنارد دیوید جونز) retorts “شما در تلاش برای تبدیل شدن به یک آفریقایی?” در حالی که لوئیس, جوک, “هی, اگر شما می خواهید به مردم بگویید که چه چیزی برای نوشیدن با خود chitlins من خوب هستم.”

تنها کسی است که شدت حمایت الیاس رویاهای از پرش خود, مادر, سیلویا (Niecy Nash). او را هل می دهد به دنبال برنامه, در حالی که همچنین تلاش برای ارتباط مجدد لوئیس با پسر خود را با مقدار زیادی از ذوق و شفقت است.

وجود دارد پژواک از فیلم های دیگر در تمام طول “Uncorked” که مارکس “ناامن” نویسنده و تهیه کننده Prentice پنی ویژگی کارگردان اولین. در زمان های مختلف من به یاد بود از “بزرگ” شب “شلاق زدن” و “شما خواهد بود پسر من است.” آن را کاملا به عنوان به عنوان شق هر یک از این داستان ها و, sans چند درست تاب وجود دارد تکه های زیادی از “Uncorked” است که ثبت نام به عنوان واضح و قابل پیش بینی طرح دستگاه. راه که در آن تانیا نوشته شده است برای مثال unremarkably صاف; او به عنوان یک نوع از motivationless سوال-asker که سوالات به آرامی سریع ایلیا توسعه شخصی.

تبلیغات:

و وقتی که شخصی توسعه به ناچار او به ارمغان می آورد بازگشت به خانه البته به عنوان یک مرد تغییر آن به ویژه الهامی.

وجود دارد مقدار زیادی از قدرت موجود در چگونه عمیقا انسانی و relatable داستان “Uncorked” است. چه کسی در میان ما نیست می خواست به اعتصاب در یک مسیر ناشناخته توسط پدر و مادر ما هوازدگی خود را آشکار ناامیدی و unsubtle سمت چشم در حالی که تلاش برای ایجاد یک بروید در هر روشن و بزرگ ترین چیزی که ما در حال تلاش برای رسیدن به? برعکس کسی را درک نمی کنند که پدر و مادر تمایل به ارائه کودک خود را با یک قطعه از سابقه خانوادگی تقویت شده توسط میل که آنها خواهد شد مراقبت از گرفته شده حتی پس از آنها رفته است ؟

تبلیغات:

“Uncorked” میسازد که تعارض و آن را قابل توجه می کند بنابراین در حالی که ماهرانه به چالش کشیدن کلیشه های از زنان و نقش آنها در جامعه در خانواده ها است. نژاد و فرهنگ بخشی از داستان, البته, اما طول می کشد تا حد مرگ در این جهانی روایتی از یک پدر و مادر و یک فرزند در تلاش برای آمدن به شرایط با هر یک از دیگر خواسته. آن را شیرین متوسط سالم و unchallenging. این نوع از فیلم هر کسی به راحتی می توانید حلقه, با, بدون بیش از حد فکر می کردم. فقط فراموش نکنید که شراب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>