Netflix بکشد نیمی از این بود عجیب و غریب, نوجوانان romcom از رویاهای من — تا زمانی که نبود

هر هفته جدید اصلی فیلم اولین در Netflix و Hulu و دیگر خدمات دیجیتالی اغلب فیلم متوسط با بودجه محدود و هیاهو. Cinemastream است Vox سری برجسته قابل توجه ترین این برای اولین بار در تلاش مداوم به نگه داشتن جالب و به راحتی در دسترس فیلم جدید خود را در رادار.

فرض: Ellie ghostwrites مقالات و مقالات برای بچه ها در دبیرستان او برای پایین و کم هزینه است. اما زمانی که او را conscripted محلی meathead goofball پل به او نوشتن نامه های عاشقانه برای آسترید یکی از زیباترین دختران در مدرسه, Ellie نمی جرات اعتراف به هر کسی که او تا به احساسات برای آسترید بیش از حد. این سوینین دو سیرانو دو برژراک عجیب و غریب برای دختران اساسا.

آنچه در آن در مورد: برای آن تقریبا دو سوم Netflix بکشد است که نیمی از آن بود که نوجوان romcom از رویاهای من است. لی لوئیس و دانیل Diemer باید فوق العاده بهترین دوستان شیمی به عنوان Ellie و پل; مدیر آلیس وو (ساخت اولین فیلم خود پس از سال 2005 صرفه جویی در چهره) ساخته شده فیلم روستایی واشنگتن تنظیم نگاه ویژه زیبا و Ellie به آرامی متوجه می شوند که او واقعی احساسات عاشقانه برای آسترید به کار گرفته شد بسیار خوش. به عنوان یک زن متاهل به زن دیگری که می آید از یک شهر بسیار شبیه به Ellie آن نوع از داستان من آرزو می کنم من می تواند دیده می شود در 15.

سپس در پایان فیلم می رسد و همه چیز را از هم جدا می افتد در فوق العاده ناامید کننده مد. بسیاری از داستان وو بود دستکاری تنها با چند حباب به آن نقطه شروع به برخورد به یکدیگر و او قطره بیش از چند. رفته فرود تفاوت است بین این که بعد به همه پسران من دوست داشتم قبلاندازه آمار برای Netflix بکشد و آن را یکی دیگر از Netflix فیلم که غرق بدون بسیاری از فرهنگی موج دار شدن.

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به تماشای نیمی از آن با این وجود با شروع لوئیس که بسیار خوب است که دکمههای پایین و بی دست و پا Ellie یک دختر که به نظر می رسد ثابت ثابت در زندگی هر کس در مدرسه خود را بالا اما واقعا به عنوان یک دوست. دوستی که راه اندازی بین او و پل (و درایوهای بیشتر از این فیلم به عنوان Ellie دادگاه آسترید از طریق مسنجر و برنامه های قدیمی پست الکترونیکی حلزون همیشه تظاهر به “پل”) آسان است و مسخره در راه است که نشان می دهد بازیگران کردم همراه تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان شخصیت خود را انجام دهد.

و وو چشم به صورت عکس های زیبا است در حال حاضر در سراسر فیلم. باز روایت در مورد چگونه یونانیان باستان اعتقاد بر این است که پیدا کردن یک همسر روح بود یک عمل پیدا کردن کسی که به معنای واقعی کلمه کامل شما منعکس در یک بعد از دو شخصیت شناور در استخر محلی هم چهره خود را منعکس شده در آب های زیر. نرم, نور کست پاییزی درخشش در سراسر فیلم. و وو دوربین تداعی زندگی در شهر کوچک در راه است که نه دلیلی جشن و نه demonizes آن است.

اما وجود علائم هشدار دهنده همه یکسان است. Astrid (Alexxis Lemire) واقعا اجازه داده می شود یک شخصیت در فیلم تا زمانی که خیلی دیر شده و آن را واقعا روشن نیست که چرا وجود یک معلم توسط شخصیت بازیگر افسانه بکی Ann Baker که شاید در چهار صحنه است. به خصوص در قانون سوم این فیلم احساس می کند مانند آن را تا به حال یک ساعت کامل قطع آن است.

و دوباره که سوم قانون نوع یک فاجعه است. وجود دارد برخی از واقعا فوق العاده لحظات وجود دارد — به خصوص که در آن فیلم برگ آن روابط مرکزی — اما همه آنها لولا در یک سری از اقدامات است که شخصیت به نظر می رسد به انجام به سادگی به این دلیل که فیلم تقریبا بیش از.

آن را بیش از حد بد است. وجود دارد یک فیلم در داخل از نیمی از آن راو وو یک استعداد فوق العاده ای که باید صبر کنید 15 سال را یکی دیگر از ویژگی های فیلم است. مانند بیش از حد بسیاری از فیلم Netflix بکشد, این یکی احساس می کند مانند این اسکریپت نیاز به یک چند پیش نویس.

مهم دریافت: چند منتقدان با اشاره به مسائل مشابه با داستان اما در حال بخشنده تر از آن به طور کلی به لطف طراوت دوستی بین الی و پل. می نویسد مختلف Peter Debruge: “وو منحصر به فرد را در نوجوان احساس وحشت و نگرانی نکات در چه چیز دیگری ما گم شده است و توسط استودیو اجازه می دهد برای محدود است که می توانید بگویید این داستان می باشد. اگر این نوع به نظر می رسد بازی کردن و یا دیگری مملو از کلیشه آن را نتیجه مستقیم چنین محرومیت. گسترش زمینه Netflix بکشد می کند نشان می دهد که ما هنوز هم دیده می شود که نیمی از آن است.” و Hbo را جود خشک اجازه می دهد که “به طور چشمگیری نیمی از آن را بهره مند از یک بیشتر متمرکز ساختار” اما نتیجه می گیرد که Ellie است “چنین طراوت و شخصیت دوست داشتنی است که شما نمی توانید سرزنش هر کس برای تمایل یک قطعه از او را حتی اگر آن را تنها نیم.”

چگونه به تماشای آن: نیمی از آن آغاز می شود جریان در Netflix بکشد در جمعه, مه 1.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>