Netflix بکشد گارد قدیمی می سازد بسیاری از تغییرات کمی به کمیک—و یکی از بزرگ


The Old Guard
گارد قدیمی.
Aimee Spinks/Netflix

اخلال گران برای گارد قدیمی پیش روست.

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود با توجه به این که هر دو نوشته شده توسط همان فرد Netflix بکشد گارد قدیمی hews نسبتا نزدیک به آن طنز-کتاب مواد منبع. در واقع برخی از قابل توجه ترین ویژگی های مکان های که در آن نمی رفت ، Greg Rucka نوشت که سری است که در آن Gina Prince-Bythewood این فیلم بر اساس آن ساخته شده است یک بیماری خود معامله است که جنبه های خاصی تا به حال به ماندن قرار داده و به ویژه فصیح اعلام عشق بین دو تا از داستان را نيمه ابدی نر رزمندگان جو (مروان کنزی) و نیکی (Luca Marinelli). به عنوان vulture نوشت: در کرکس آن لحظه که عاشقانه و وابسته به عشق شهوانی, شارژ بی سابقه در تاریخ معاصر بزرگ بودجه ابرقهرمان فیلم که به شدت heteronormative که می توان آنها را به زحمت از اعتراف است که جنسیت در همه وجود دارد. (صدمه دیده است نیست که اعلامیه تحویل پس از تمسخر اشاره به یکی از شخصیت ها به عنوان دیگر را “دوست” است که توسط دو نفر از آنها لگد زدن تلخه خود را ضد همجنس شکنجه گران.)

اگر چه Rucka قرض برخی از ایده ها از یک ثانیه در حال پیشرفت و حجم نیروی چند برابرکه کاری ادامه داده اند تا هفته آینده گارد قدیمی بیشتر به شرح زیر داستان گذاشته در اولین سری جمع آوری شده تحت عنوان باز کردن آتش. وجود دارد یک گروه از چهار رزمندگان به رهبری اندی (چارلیز ترون), موسوم Andromache زبان سکایی که جایی میان قرن ها و هزاران سال بوده است مبارزه با مبارزه خوب دانستن است که آنها می توانند از هر گونه آسیب است. آنها قوی تر از مردم عادی هر چند آنها باید خیلی بیشتر تمرین و آنها دقیقا جاویدان, اما آنها تقریبا غیر ممکن است برای کشتن—حداقل تا زمانی که شانس خود را به طور ناگهانی اجرا می شود. این گروه اضافه نکرده به تعداد آنها از Napleonic جنگ اما به عنوان داستان آغاز می شود و آنها شروع به خواب در مورد یک پنجم آمریکایی دریایی به نام نیل فریمن (Kiki لین) که می شود گلو او کاهش در طول یک خانه به خانه جستجو در افغانستان و حیرت زده به خواب بیدار می شوید در یک بیمارستان صحرایی نه تنها زنده اما ظاهرا آسیبی نرساند.

به عنوان Rucka اذعان می کند در متن مقالات افزوده شده به دو مسائل از زور ضربنیل به یک طرح دستگاه تازه وارد که باید همه چیز را به او توضیح داد به طوری که خوانندگان می توانند آن را درک کنند ، اما به عنوان او در مورد اسکریپت, او متوجه شد که شخصیت های فیلم و بازیگران بازی آنها نیاز به دلایل رفتار خود را فراتر از این واقعیت است که داستان به آن نیاز دارد و Prince-Bythewood احساس کردند که نیل تنها بزرگ, سیاه, شخصیت در کمیک های مورد نیاز یک backstory خود را. (این فیلم نیز تغییر در این مسابقه از سابق CIA agent بازی های برگزار شده توسط Chiwetel Ejiofor, که کشف اثبات گارد قدیمی وجود و شکار آنها را برای سود.) چرا که آن را یک فیلم اکشن اولین و مهمترین آن تغییر بیشتر یک موضوع تاکید, اما این به معنی این لحظات زمانی که نیل agonizes بیش از اینکه به قطع روابط با خانواده اش—غذای دیگران هشدار داد که او قدرت مافوق انسانی را در روابط شخصی خود را غیر ممکن است برای حفظ—دیگر احساس مانند آنها فشرده به ترک از اندی داستان.

گارد قدیمی فیلم باعث می شود چندین دوره اصلاحات به عنوان به خوبی. در کمیک های دشمن یک جوان داروسازی میلیاردر قصد استخراج و بازاریابی راز رزمندگان ” جاودانگی—حتی اگر او به خرد کردن بدن خود را به پالپ به انجام آن است—یک پمپ و tatted بیمار روانی که pushups در وسط جلسات و بارها و بارها stabs اسیران خود را فقط برای لذت از آن است. در این فیلم او یک pallid, جانوران پستاندار شبیه راسو (با بازی نمادین هزاره, جانوران پستاندار شبیه راسو Harry Melling, نام دادلی دورسلی) بیشتر شبیه یک کمی غمگین ترول اینترنت از hyper-مردانه کارشناسی ارشد از جهان است.

اما مهم ترین تغییر است که با کمرنگ جلوه دادن یک موضوع عمده ای از کمیک: موضوع قاچاق انسان و برده داری. در هر دو نسخه از داستان شبح از یک گروه از شمال آفریقا دختران بردگی فروخته شده coaxes رتبه اندی و باند خود را از سایه ها fatefully سرپیچی خود حکومت هرگز در مورد انجام دو شغل برای همان مشتری است. (این یک قانون خوب—کار راه اندازی شده توسط Ejiofor را عامل تبدیل به یک تله است.) اما در طنز تم می آید و دوباره و دوباره. در کتاب دوم آنها دوباره گرم در دنباله از یک گروه از “slavers” که تبدیل به متحد (بزرگ spoiler alert) اندی قدیمی-فرض-مرحوم همکار و عاشق Noriko. صحنه اول از کتاب دوم مجموعه چند هزار سال گذشته نشان می دهد اندی در حال ظهور از یک نبرد پیروز و توصیف حس شرم آور است که در مجموعه به عنوان آدرنالین می پوشد به او دستور داد به جای یک جراحی یقه اطراف یک مغلوب دشمن گردن

موضوع برده داری در می آید به سر در چهارمین شماره از آتش باززمانی که اندی چشمک می زند از دو صد سال به یاد او رابطه عاشقانه با یک زن سیاه وست زن به نام آشیل. آشیل او به ما می گوید یک برده در کشت و زرع در ویرجینیا زمانی که انقلاب آمریکا را شکست و تصمیم به مبارزه با انگلیسی ها در ازای وعده آزادی به خاطر “او دوست داشت صدا از آن است.” (اینکه آیا یا نه این واجد شرایط به عنوان یک انتخاب واقعی است استفاده بیش از.) در بریتانیا دستگیر شد و به سرقت نان و فرستاده شده به استرالیا penal colony, که در آن او موفق به فرار مواجه می شوند و اندی پس از آن کار به عنوان یک شکارچی فضل. او میکشد تا به او در حالی که او است که حمام کردن در یک آبشار اما او موفق به بازیابی یک تفنگ و آنها ایستاده در یک بن بست با خود اسلحه و آلت تناسلی خود را داده می شود برابر با برجستگی در قاب. آنها با پیوستن به یکدیگر به عنوان راهزنان و عاشقان و او می گوید که آشیل “ساخته شده من می خواهم به زندگی دوباره فقط بنابراین من می تواند با او بماند.” او را به عنوان او نیست و اگر چه او هرگز پرسیده شد که چرا او را درک و در نهایت او را فرستاده دور به طوری که دیگران نمی خواهد رشد مشکوک موثر در انتخاب مرگ به تنهایی به جای خطر اندی در حال پیدا کردن.

فیلم نیست اتاق را برای بسیاری از فلش بک و کسانی که آن را شامل عمدتا متمرکز بر شخصیت Quynh (ون Veronica Ngo) که داستان به پایان می رسد تا موازی Noriko را از کتاب های کمیک است. اما وجود دارد بسیاری از دلایل دیگر برای مالیات غیر مستقیم آشیل که احساس عجیب و غریب زینت به اندی داستان که حضور برد راه اخلاق را. (برای یک, هنگامی که قهرمان ما در حال حاضر خیلی خوب مخالف به قاچاق انسان, جلوگیری از شکار فراری سابق بردگان برای سود؟) اگر مردم رشد بیشتر محافظه کار به عنوان سن آنها, آن را سخت به تصور کنید که چگونه یک فرد که زنده برای بیش از 6000 سال می تواند نگه دارید از رتروگراد انداز, پس از آن بهتر است حتی باز کردن این موضوع از زمانی که گارد قدیمی‘s ماقبل تاریخ شخصیت گرفت تا ارزش های لیبرال روشنگری. فقط اجازه دهید Charlize Theron پا زدن برخی از الاغ و ترک thornier سوالات اخلاقی برای عاقبت است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ فرهنگ پوشش گوش دادن به یک اسپویلر پر بحث از همیلتون ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>