نوادا قدرتمند ترین اتحادیه نمی خواهد حمایت کسی را برای رئیس جمهور

نه روز قبل از دولت محوری قفقاز, نوادا, قدرتمند ترین اتحادیه کاهش یافته و به حمایت از یک نامزد انتخابات مقدماتی حزب دموکرات — هر چند از آن ساخته شده است که مخالفت خود را به ایالت و سناتور ” برنی ساندرز مدیکر-برای-تمام طرح روشن است.

“ما قصد داریم به حمایت از اهداف ما” آشپزی 226 دبیر خزانه دار Geoconda Arguello-کلاین گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “ما قصد داریم به حمایت از یک نامزد.”

غیر-اخبار به دنبال این اتحادیه که نشان دهنده 60,000 کارگران در نوادا بزرگ صنعت مهمان نوازی ramping تا حملات خود را در مدیکر-برای-همه در چند روز گذشته. پیش از سوم ابتدایی مسابقه, هیچ کس نمی خواهد دریافت بخشش از آشپزی 226 تایید شده اما ساندرز است پایدار تر انتقاد از اتحادیه بیش از خود مراقبت های بهداشتی طرح است. (و رهبران اتحادیه به سهم خود باید گزارش دریافت تهدید و یا اطلاعات شخصی خود را آنلاین پست به دلیل مراقبت های بهداشتی خود را موضع.)

این اتحادیه شده است مخالف مدیکر-برای-همه که راه اندازی یک ملی طرح بیمه درمانی در حالی که برای. اما آن را از مواد جدید در روز سه شنبه شب به عنوان ساندرز شد عنوان برای پیروزی در نیوهمپشایر اولیه هشدار داد که مدیکر برای همه خواهد بود پایان مذاکره مزایای بهداشت و درمان.

“ما می خواهیم به انتخاب در مراقبت های بهداشتی ما,” Arguello-کلاین گفت: در روز پنج شنبه. “ما می خواهیم مراقبت های بهداشتی است.”

با وجود آن outsized نفوذ آشپزی 226 است که یک بلیط برای پیروزی در نوادا است. در سال 2008 اتحادیه تایید باراک اوباما بر هیلاری کلینتون اما دومی eked یک برنده. اتحادیه نیست تایید کسی در اولیه بین کلینتون و ساندرز در سال 2016; کلینتون دوباره موفق به کسب یک پیروزی باریک.

عدم حمایت برگ یک بیت از یک پیام مبهم در مورد کسی که اتحادیه فکر می کند خوب خواهد بود رئیس جمهور, اما Sanders, frontrunner پس از آیووا و نیوهمشایر روشن است هدف از آن مخالف است. اتحادیه مواد را ستایش متوسط پیشنهاداتی برای حفاظت از اتحادیه های مراقبت های بهداشتی و آنها نرم زبان خود را هنگامی که توصیف الیزابت وارن مدیکر-برای-همه پیشنهاد اما هشدار داد ساندرز خواهد “پایان” خود کارگران فعلی مزایای بهداشت و درمان با Medicare-برای-همه لایحه.

“ما می دانیم و معتقدیم هر انسانی حق دارد به مراقبت های بهداشتی” Arguello-کلاین گفت. “اما به اعتقاد ما همه حق را انتخاب کند.”

شنبه آینده کارگران خود را خواهد این فرصت را به آنان است.

قبل از نیوهمپشایر دموکراتیک نتایج اولیه تا به حال حتی به پایان رسید آینده در روز سه شنبه, نوادا, آشپزی اتحادیه در زمان هدف در Sanders. این گروه که بسیار با نفوذ در دولت آینده قفقاز به دلیل سازماندهی قدرت خاص ساندرز به عنوان تنها نامزد که خلاص شدن از اتحادیه برنامه های مراقبت های بهداشتی در کوتاه مدت.

خود بروشور خراب موقعیت نوادا بالای شش دموکراتیک نامزدها در نظرسنجی های اخیر, خلاصه سیستم عامل خود را در اطراف مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و شغل. در آن طول می کشد یک واکسن در Sanders, لیست, او را به عنوان تنها نامزد که “پایان” اتحادیه کارکنان بخش بهداشت و درمان در حالی که اشاره کرد که وارن را جایگزین آن پس از سه سال دوره گذار است.

پیام اهداف اعضای اتحادیه که ممکن است نگران از دست دادن مراقبت های بهداشتی طرح برنده از طریق طولانی و دشوار است مذاکرات در صورتی مدیکر برای همه اجرا می شد. (در میان افرادی که در حال حاضر در یک اتحادیه یا که اعضای خانواده در حال حاضر 39 درصد فکر می کنم مدیکر برای همه است یک ایده خوب و 59 درصد فکر می کنم آن را یک ایده بد به گفته های اخیر بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی.)

این یک مشکل ساندرز مواجه است و یکی او در پاسخ به ذکر است که اجرای مدیکر برای همه خواهد نه تنها به ارائه قوی پوشش مراقبت های بهداشتی بلکه شرکت های فعال برای انتقال آنچه که آنها صرفه جویی در هزینه های مراقبت های بهداشتی به سمت بالاتر کارگر دستمزد و مزایای دیگر. او تاکید کرد که سیاست را تضمین قابل اعتماد مراقبت های بهداشتی برای همه کارگران حتی در میان بالقوه حملات و دیگر تغییرات شغلی.

“ساندرز پیشنهاد طرح سخاوتمندانه تر از معمولی بخش خصوصی طرح ارائه هیچ همکاری می پردازد و یا deductibles و پوشش تقریبا همه چیز” تارا گلشن قبلا نوشت: برای Vox. “اگر آن را برای تصویب به پیشنهاد بسیاری از اتحادیه های کارگری به احتمال زیاد می بینید مدیکر برای همه به عنوان یک معامله بهتر.”

ساندرز, نوادا, مدیر امور خارجه سارا Michelsen تکرار این نقطه اشاره کرد که آشپزی اتحادیه خواهد بود قادر به حفظ یک درمانگاه بهداشت آن را تاسیس منحصرا برای خود کارگران است. “برنی شده است و روشن است که تحت مدیکر برای همه ما تضمین خواهد شد که پوشش به عنوان جامع و یا بیشتر از آن از مزایای مراقبت های بهداشتی اتحادیه کارگران در حال حاضر دریافت و اتحادیه مراکز بهداشتی-درمانی از جمله آشپزی سلامت درمانگاه باز باقی خواهد ماند برای خدمت به اعضای خود” او در بیانیه ای گفت.

در حالی که برخی از اتحادیه های کارگری را تایید ساندرز نه همه آنها پشت خود را طرح بهداشت. آشپزی اتحادیه مخالفت مدیکر برای همه است به خصوص قابل توجه داده می شود که چگونه قدرتمند یک نیروی سازمان در نوادا انتخابات است.

“[این] است و نه فقط یک مشارکت دستگاه برای کارگران اما در اصل اسپانیایی مشارکت دستگاه” جان Ralston ویرایشگر نوادا مستقل قبلا گفته بورسی را الا Nilsen. “اگر شما می توانید آشپزی اتحادیه به بیرون رفتن برای شما و بیرون رفتن برای شما سخت است که می تواند یک تعویض بازی.”

پیش از این اتحادیه منتشر شد بیشتر مایل اظهارات به چالش کشیدن هر دو ساندرز و وارن برنامه های مراقبت های بهداشتی. اما این مطلب با اشاره به حمله نشان می دهد که این سازمان به طور فزاینده ای نگران ساندرز اخیر افزایش و نگران که آیا چشم انداز خود را برای مراقبت های بهداشتی جهانی است که در آن اعضا و منافع.

سوال در مورد چگونه مدیکر-برای-همه را تحت تاثیر قرار میدهد اعضای اتحادیه نابود و لگدمال شده است تا در طول دموکراتیک اولیه.

این مسئله ای است که اعضای آشپزی اتحادیه مطرح کرده اند در هر انتخابات ریاست جمهوری تاون هال که صورت گرفته در مقر خود در نوادا می نویسد: لس آنجلس تایمز مت پیرس:

“ما در حال آشپزی, بهداشت و درمان” hotel la مونز که در ادامه اعتصاب بیش از شش سال در مرز هتل و کازینو در 1990s گفت ساندرز [دسامبر]. “ما می خواهیم به آن را نگه دارید. من نمی خواهم به آن را تغییر دهید. چرا باید آن را عوض کنم؟”

این موضوع نیز یکی است که برخی از ساندرز مخالفان — از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — سعی کرده اند به هارپ در تلاش برای تضعیف ورمونت سناتور حمایت از کارگران است. اگر چه آشپزی اتحادیه را تایید نکرده و هر کسی دیگر وابسته Unite Here — پدر و مادر خود و سازمان خود را در حمایت از ساندرز به عنوان به خوبی به عنوان وارن. اتحادیه های کارگری از جمله فدراسیون معلمان آمریکا و پرستاران ملی ایران نیز حمایت خود را از مدیکر برای همه.

ساندرز معتقد است که اجرای موفقیت آمیز مدیکر برای همه ادامه خواهد داد برای تضمین قوی مزایای مراقبت های بهداشتی برای همه کارگران در حالی که تقویت اتحادیه های کارگری’ قدرت چانه زنی در جبهه های دیگر. برای مثال کارگران نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد پرداخت برای مراقبت های بهداشتی در طول یک اعتصاب گسترده به عنوان بسیاری از ایالات خودکار کارگران اعضا گفت: آنها در تلاش برای انجام کار در جنرال موتورز اعتصاب پاییز گذشته. ساندرز اشاره کرده است خود لایحه همچنین شامل یک ماده را قادر می سازد شرکت به قیف پس انداز آنها برای به دست آوردن از مدیکر-برای-همه به کارگران در قالب یا دستمزد بالاتر و یا مزایای دیگر.

با نوادا قفقاز سریع نزدیک شدن به روز 22 فوریه این گفتگو و بحث در مورد چگونه مدیکر-برای-همه تاثیر می گذارد اتحادیه مراقبت های بهداشتی — یکی که مطمئن شوید که برای ادامه. آشپزی اتحادیه بروشور به سادگی ساخته شده این موجود تنش صریح و روشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی