داده های جدید می گوید نرخ بیکاری رسید به 4.4 درصد در ماه مارس — اما حقیقت این است که بدتر

وزارت کار اعلام کرد صبح روز جمعه است که ما اقتصاد ریختن 701,000 شغل در ماه مارس نرخ بیکاری افتاده تا به 4.4 درصد است. هر کسی که به دنبال اخبار در مورد شکستن رکورد تعداد افراد تشکیل پرونده اولیه بیمه بیکاری ادعا نمی شود شگفت زده به شنیدن این که بیکاری در حال افزایش است.

در واقع در برخی از راه های 4.4 درصد به نظر می رسد بد نیست (حتی اگر آن را از 3.5 درصد در ماه فوریه) در مقایسه با زمانی که به عناوین مورد بی سابقه ای زیان کار است.

بنابراین در اینجا یک خبر بد: این راه ماهانه وضعیت اشتغال گزارش ساخته شده است در اصل تضمین می کند که وضعیت بسیار بدتر از آنچه که امروز گزارش شد و پس از آن بازنگری انجام شده در دو گزارش ماهانه را نشان می دهد به طور چشمگیری بیشتر وضعیت وخیم.

شغل گزارش از دو عملیات جداگانه بررسی یکی از خانواده ها و یکی از موسسات کسب و کار. سابق تولید نرخ بیکاری و دومی به ما می گوید که چگونه بسیاری از مشاغل ایجاد شده یا از دست رفته در یک ماه داده شده (شما نیاز به رسیدگی به این سوال به طور جداگانه از آنجا که برخی از افراد خود اشتغال هستند و دیگران باید در مشاغل متعدد).

اما هر دو سنج شرایط را برای یک ماه تمام با پرسیدن در مورد یک “مرجع دوره” که شامل دوازدهمین روز از ماه است. برای خانواده بررسی دوره مرجع است که هر هفته در آن روز اتفاق می افتد به سقوط در حالی که ایجاد نظرسنجی می پرسد در مورد پرداخت هزینه دوره شامل دوازدهم — این که آیا آن را در یک هفته یا دو هفته طول یا, اما, دیگری شرکت می کند. ما می دانیم که از این تعداد مدعیان بیکاری داده است که مارس 15-21 بسیار مورس از نیمه اول ماه و مه 22-28 شد به طور چشمگیری بدتر از هفته قبل است. برخی از کسانی که زیان کار از نیمه دوم ماه مارس خواهد بود در دوره مرجع (افراد لزوما فایل ادعا در همان روز آنها گذاشته) اما بسیاری از آنها نمی شود.

با امروز مقدماتی اعداد ما هنوز به خوبی از 10 درصد بیکاری از رکود بزرگ و یا سال 1982 به چیزی از این نرخ بسیار بالاتر از رکود بزرگ. اما ما به احتمال زیاد نزدیک تر از آن به نظر می رسد. و در حالی که با سرعت از دست دادن شغل ممکن است وجود دارد به دلیل کمی شک که اقتصاد را حفظ خواهد کرد از طریق کاهش آوریل حداقل.

در نتیجه کاملا خطرناک ترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر خواهد بود برای سیاستگذاران به این گزارش بیش از حد به معنای واقعی کلمه. مراحل کنگره و فدرال رزرو در حال حاضر گرفته شده برای کمک به اقتصاد مفید هستند اما آنها تقریبا برابر در مقیاس به محض مقدار زیان کار است که در حال حاضر در حال ریختن است. کشور نیاز به فکر کردن در شرایط یک مقیاس بسیار بزرگتر از بسیج و با توجه به وقفه و با آن دقیق بیکاری داده و گزارش آن را بسیار بیش از حد مخاطره آمیز برای اتخاذ یک “صبر کنید و ببینید” وضعیت قبل از بالا آمدن اضافی اقتصادی گام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>