جدید doc “9to5” را نور افکن زنانی که افزایش یافت تا در برابر تبعیض و آزار و اذیت در محل کار در 1970s

“9to5: داستان یک جنبش” به کارگردانی استیون Bognar و جولیا Reichert – که قبلا صحبت کرد به سالن خود را در مورد فیلم مستند برنده جایزه اسکار آمریکایی “کارخانه” – بازگو چگونه زنان دفتر کارگران شروع در اوایل دهه 1970 مبارزه برای برابر پرداخت حقوق برابر و احترام. دفتر کارگران به طور کلی خواسته برای واکشی قهوه اجرای errands و نوشتن نامه برای مرد خود کارفرمایان — تمام مسئولیت هایی است که می افتد خارج از شرح شغل در صورتی که حتی یکی بود.

حتی بدتر, زنان, کارگران اغلب در معرض تبعیض نژادی و آزار و اذیت جنسی و می تواند اخراج برای باردار شدن. آنها تا به حال کم و یا هیچ مزایای مراقبت های بهداشتی. اگر آنها به حال یک مشکل با رئیس آنها تا به حال هیچ جایی برای رفتن. حتی اگر شکایت شنیده می شد هیچ چیز تغییر کرده است.

تبلیغات:

Bognar و Reichert فیلم تولید عادل هر دو خشم و خوش بینی به عنوان آن را می گوید داستان از زنان که مبارزه برای تغییر است. کارن نوسباوم و الن Cassedy بودند موسسان “9to5” یک سازمان است که انتشار یک خبرنامه برای زنان کارگران دفتر در بوستون. آنها مبارزه برای مراقبت های بهداشتی تبلیغات و احترام بود اما موفقیت کمی خارج از تولید بهره از زن دیگر کارگران دفتر. سپس آنها واقعا برگزار شد و توانمند. آنها شروع به داشتن بتن پیروزی با حقوق و توسعه “دفتر کارگران لایحه حقوق.” 9to5 در نهایت رفت و ملی و حتی اتحادیه تبدیل جنبش کارگری است. به عنوان آنها به منطقه 925 آنها تا به حال یکی دیگر از سری از دلخراش شکست و موفقیت است.

“9to5” تواریخ این جنبش تاریخچه, یک, که الهام گرفته از جین فوندا-Lily Tomlin-Dolly Parton فیلم و موضوع آن song شد که زنان کارگر دفتر را سرود. فوندا خودش به نظر می رسد در مستند خود را بازگو نیاز به آمار کمدی پس از شنیدن داستان ها از زنان در اتاق کارگران demeaned هستند.

سالن صحبت با جولیا Reichert خود را در مورد مستند جدید که روی صفحه نمایش خواهد شد به عنوان بخشی از AFI اسناد در ژوئن 19.

تبلیغات:

می تواند شما را توصیف کار شما به جایی که شما احساس demeaned هستند توسط یک مرد ،

Ha! در دهه 1960 هنگامی که من یک copyboy برای “کلیولند مطبوعات” — و ما همه به نام copyboys; نویسندگان بودند همه مردان آنها اظهار نظر در مورد چگونه ما نگاه اگر ما از آنها قهوه است. آنها به ما یک پت در پشت. آن را امری عادی است. ما نیست که یک کلمه برای آزار و اذیت. شما امیدوار بودند برای به دست آوردن یک شانس برای نوشتن یک داستان بنابراین شما می خواستم به لطفا به همه.

شما بازشماری چند وحشتناک, داستان از یک زن خواسته به دوختن فاق از رئیس شلوار در حالی که او هنوز هم با پوشیدن آنها و همچنین شهادت زنان بهره برده و حتی تجاوز. آنچه می تواند به شما می گویند در مورد معیارهای شما برای چه داستان بازگو?

تبلیغات:

یکی از ما را شامل نمی شد از یک زن که خواسته شده بود برای تمیز کردن یک پسر را با دندان. حتی هنگامی که در تلاش بودند برای سازماندهی اتحادیه های آنها را دریافت باریکش بود به نام “دختر” و تماسهای مکرر بر روی سر توسط اتحادیه رهبری در درون جنبش کارگری است. در مورد بد وظایف زنان را برای خود رئیس, زنان ندارد یک کلمه یا نام برای صحبت کردن در مورد, رئیس, خیره در من سینه ها, نوازش, سکس و یا تلاش برای در آغوش من است. آنها فکر می کنم “این تا حدودی تقصیر من.” هیچ کس گفت: “این است که چگونه احساس می کنم.” 9to5 شد یک نیروی جدید به خود جلب کرد که از جنبش زنان و جنبش کارگری و آن را به چالش کشیده هر دو جنبش در نگاه به طبقه و نژاد و جنسیتی.

آن مرد که شلوار دوخته شده است دیده می شود در یک کلیپ در این فیلم با قرار دادن بازوی خود را در اطراف خود وزیر و او را می کشد و به او. اما شما چشم خود را رها کردن. که او گفت: “من نمی دانم چه چیزی را احساس می کنید.” ما سپاسگزار است که این زنان مطرح شده این مسائل و کمک به دریافت این مدت آزار و اذیت جنسی ابداع در اواخر دهه 70 در دانشگاه کرنل. که آگاهی از “آن را احساس نمی کند خوب است اما این چیزی است که من انتظار می رود برای انجام” و “از کجا می توانم قرار دادن احساسات من در آن وضعیت؟” زنان 9to5 ساخت که یک بحث ملی چه اتفاقی افتاد که تا #metoo و #timesup.

تبلیغات:

من دوست دارم که چگونه شما با استفاده از داستان های شخصی از این زنان که مشترک تجارب مشابه. شما می توانید بحث در مورد پیدا کردن افراد و روایات است که شکل گرفته بر اساس فیلم خود را و ،

بسیاری از آنچه ما می خواستیم برای ردیابی شد که بسیاری از مردمی که در این فیلم ندارد lefty یا زاد نژادپرستی پدر و مادر است. ماری جانسون می شود یک جزوه برای رفتن به یک جلسه. سپس او خواسته است تا سخنرانی کنم. و او است که آموزش دیده و سپس با شرکت در یک تظاهرات. زنان شروع به احساس اعتماد به نفس بیشتری و تا به حال مهارت ها و توانایی های آنها را درک نمی کنند آنها بود. این نبود یک جنبش کارگری با توجه به طبقه دوم وضعیت آنها بود. آنها پرورش زنان و حمایت از تولید و تشکیل یک جامعه حمایت بنابراین زنان به ارمغان آورد تا تحت تبعیض جنسی با صفر و اعتماد به نفس را در خود می تواند تبدیل به رهبران و متفکران. بود که سازمان آنها تا به حال برای ایجاد. آنها تا به حال جنبش متناسب با جامعه آنها در تلاش بودند به نمایندگی از آنها به دست آورد قدرت در یک زمان جنسیتی.

این زنان نشان قدرت در سازماندهی و ملی است. آنچه مشاهدات آیا شما در مورد راه سازمان رشد اقتباس شده و تغییر کرده است ؟

تبلیغات:

9to5 هرگز به نژاد پرستی یک پاس. تاسیس شد و با دو رنگ سفید و بسیاری از اعضای اولیه بودند اما آنها به سرعت متوجه شدم که آنها نیاز به ساخت متنوع و فراگیر جنبش و آنها را سفید و سیاه و سفید کارگران با هم. آنها پرسید: “چه هستند که ما نارضایتی?” و قرار دادن یک منشور حقوق و دیدم آنچه زنان دیگر پاسخ داد. وجود دارد یک موج به طوری که آنها با تشکیل یک شبکه ملی به دست آورده و قدرت از آن. آنها همچنین متوجه شد که آنها نیاز تاکتیک برای دریافت, در مطبوعات, عمومی توجه مهم بود. “شرم رئیس” — نمونه اتحادیه تمرین — تجلیل بدترین از سال یا Pettiest اتاق عمل. آنها متوجه ما می توانیم شاید پیروزی در نبرد برای یک زن یا یک محل کار, اما پس از آن چگونه ما پایدار قدرت به شکل زنان در رهبری اتحادیه ؟ و آنها smacked تا در برابر ظهور حق و اتحادیه متلاشیکننده.

افکار خود را در مورد واکنش و خطرات این زنان رو به عنوان 9to5 به دست آورد قدرت? چرا مردان پس ترس از درمان زنان به همان اندازه و با احترام و نجابت?

این شگفت انگیز است که پس از من آمد و از سن در اواخر 60s به حال خود تصویری از زنان در کشورهای غربی تبدیل شده است. اتاق خواب و محل کار تبدیل شده اند. مردان می توانید ظروف و یا مراقبت از کودکان. اجتماعی قدرتمند است. جنبش زنان بود پایدار نفوذ. کاش حقوق مدنی شده بود قوی تر. عمل کردن شگفت آور خلاق و قدرتمند جنبش است. “چگونه برای زنده ماندن یک طاعون” یک مدل برای “9to5.” ما می خواستیم به فعالان جوان امروز که نگاهی به این فیلم درس که آنها تلاش شکست خورده آموخته و در پاسخ به زمان خود است. آنها در تلاش بودند برای عدالت اجتماعی درست مانند مردم در حال تلاش برای عدالت اجتماعی امروز است. ما امیدواریم که افراد جوان امروز با دیدن این فیلم قرعه کشی که گسترده درس.

تبلیغات:

جنبش گام های ساخته شده; اما هنوز مراحل مورد نیاز به کار گرفته می شود به امن مساوی پرداخت حقوق برابر و منافع و احترام برای زنان در محل کار و همچنین به عنوان مبارزه با نژادی و تبعیض جنسیتی? به عنوان حتی جین فوندا می گوید در این فیلم وجود دارد این است که هنوز کار زیادی باید انجام شود! و یا به عنوان 9to5 زنان گفت: پس از پیروزی یا شکست: “گام بعدی چیست؟”

از نظر نشریه علمی پژوهشی گام های ما ساخته شده و نیاز به ایجاد به عنوان زنان و کارگران و مردم نیاز به امنیت اقتصادی و قدرت. من صحبت کردن در مورد به طور منظم مردمی نه نخبگان. که بخشی از جهان ما زمین از دست داده. به طور منظم کار افراد — معلمان, رستوران, کارگران, کارخانه, کارگران, و غیره. در حال از دست دادن امنیت اقتصادی است. آنها نگران هستند که آنها را از دست دادن خانه و ماشین و شغل و مراقبت های بهداشتی. چیزهای زیادی وجود دارد که باید به صورت منظم مردمی به قدرت اقتصادی. چگونه ما دریافت که قدرت ؟ من آمده ام به این نتیجه ما نیاز به تقویت جنبش اتحادیه زیرا آنها صحبت می کنند برای طبقه کارگر و مردم. پیر رهبری نیاز به خارج راه را برای افراد جوانتر بنابراین ما می تواند همچنان برای به دست آوردن یک زندگی امن و پیشرفته.

چه شما فکر می کنم از این فیلم دیگر به نام “9 تا 5”?

البته من آن را دیدم ، من فکر می کنم آن را یک فیلم درخشان. این یک درام جدی در مورد کار زنان است. آنها تصمیم گرفتند تا آن را به یک نمایش مسخره است که هوشمند است. این یک فیلم است که واقعا تا به حال ،

تبلیغات:

“9to5: داستان یک حرکت” را می توان به عنوان بخشی از AFI, اسناد, جشنواره فیلم, در روز جمعه خرداد 19 تا 24 ساعت شروع 12:01 a. m. ET.
 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی