جدید دختر 146 قسمت از دمدمی کمدی لذت بردن و آن را در Netflix بکشد

در اینجا چیزی است که من شده فکر کردن در مورد: هفتمین و آخرین فصل جدید دختر طول می کشد محل در بهار سال 2020 حسن نیت ارائه میدهد از سه سال زمان پرش پس از فصل شش آخر که صورت گرفت در بهار سال 2017. در جدید دختر جهان, همه چیز عالی است در سال 2020 است. سری شخصیت مرکزی که عشق و شادی. مرکز شهر لس آنجلس باقی مانده آفتابی و روشن و پر از مردم است.

فانتزی ؟ شاید. اما این نوع فانتزی است که برخی از دوستان من و من به طور فزاینده ای تبدیل به در این زمان استرس و اجتماعی فاصله. دفتر ما نشان می دهد که یک جهان که در آن مردم هنوز هم به رفتن به محل کار هر روز (در یک شرکت کاغذ کمتر). سیمپسون ها به ما نشان می دهد یک شهر که در آن هیچ مهم نیست که چقدر بد همه چیز آنها هرگز همه که بد است. و دختر جدید ما نشان می دهد یک آب نبات پوشش شهرستان که در آن بوسیدن همیشه عالی و هرگز ترسناک است.

جدید دختر بچه خشن, تکه, اما حتی در بدترین حالت آن این شایستگی ساخته شده — و این مسائل خیلی بیشتر از شما ممکن است متوجه است. هنگامی که شما به دنبال چیزی است که به سازمان دیده بان است که کشش و یک شایستگی ساخته شده طنزهای بهتر است از تقریبا هر نوع دیگر از تلویزیون است. یک قسمت رول به آینده و یک نمایش خوب در امتداد (که دختر جدید بسیاری است) و بد امتداد (که دختر جدید بسیاری دارد) شروع به مخلوط با هم.

اما به عنوان یک دختر جدید قسمت می شود یکی دیگر می شود دیگر به عنوان مرکزی نشان می دهد زوج ها با هم می آیند و سقوط از هم جدا و دوباره سری درجه یک اقدام به نوشتن و کارگردانی حمل من از طریق. با بسیار شبیه دوستان دیگر در جریان Netflix بکشد (آن را در آینده به جریان جدید سرویس HBO حداکثر در مه) و با بسیاری از مردم به دنبال خود را بعد طنزهای ماراتن — در حال حاضر ممکن است دختر جدیدزمان به درخشش.

New Girl
جدید دختر بود بیشتر از فقط Zooey Deschanel, نشان می دهد, اما او دمدمی حضور کمک کاریی.
فاکس

نیمه اول-فصل جدید دختر بود که چیز نادر در تلویزیون مدرن: عظیم عظیم رسید. اول آن چند قسمت مجموعه جدید رتبه بندی معیار و موفقیت آن کمک چند تن دیگر را نشان می دهد در شبکه فاکس رشد.

جدید دختر‘s موفقیت های اولیه تا حد زیادی وابسته به آن ستاره, Zooey Deschanel. که نشان می دهد برای اولین بار در سال 2011 Deschanel شد به خوبی شناخته شده برای نقش خود را در انواع مختلف سینما اعم از خوش محزون (تمام دختران واقعی) به kookily جریان اصلی (جن) به نوعی هر دو در یک بار (500 روز تابستان). جدید دختر‘s مبارزات انتخاباتی آگهی گچ بری Deschanel چهره بیش از همه ساختمان ها و اتوبوس ها در سراسر امریکا با کلمه “ADORKABLE” مهر در بالای او. آن را به شدت تحریک کننده کمپین اما آن کار می کرد. نشان می دهد به سرعت پیدا مخاطب است.

اولیه آن بالا رتبه بندی کاهش یافته و در سراسر فصل اول به عنوان این سری شد بیش از این Zooey Deschanel نشان می دهد. در عین حال برخی از بینندگان که برای Deschanel در نهایت ماند چه شد یکی از گروه کست 2010s. به مرکزی نشان می دهد قضیه درگیر یک جوان تازه مجرد به نام جس (Deschanel) در حال حرکت در با سه تک بچه ها در یک انبار در مرکز شهر لس آنجلس.

به سوءهاضمه و unambitious نیک (جیک جانسون) صاف صحبت کردن می شود Lothario اشمیت (Max Greenfield) و راه رفتن غیر منطقی وینستون (Lamorne Morris) تشکیل یک کمدی سه نفر و Deschanel تا به حال سرگرم کننده شیمی با همه آنها — هر چند او عاشقانه شیمی با جانسون شد موتور که از سوخت نشان می دهد دوم (و بهترین) فصل است.

جدید دختر‘s خلبان برجسته های مختلف هم اتاقی به نام مربی که بازی های برگزار شده توسط Damon Wayans Jr., شخصیت چپ این سری در قسمت دو و جایگزین شد موریس وینستون چون Wayans متعهد شد به یک تلویزیون نشان می دهد. اما در فصل بعد و پس از Wayans بود از او دیگر تعهد, مربی تیم بازگشت. جدید دختر کاملا هرگز نمیفهمد که چگونه به استفاده از او, اما او خیلی خنده دار شما ممکن است در ذهن. (همچنین هزینه تمدید از روی لئامت دادن در قسمت آپارتمان در نهایت: مگان فاکس از همه مردم.)

مثل همه کمدی های ساخته شده در اطراف خواهد شد-آنها/نمی-آنها جفت و جدید دختر بچه دو از آنها را اگر شما شامل اشمیت لاس زنی با جس بهترین دوست Cece, بازی های برگزار شده توسط Hannah Simone — این یکی و نشیب آن است. تماشای نمایش هفته به هفته, کسانی که یو پی اس و فراز زندگی می تواند احساس سخت برای سوار کردن. اما در یک ماراتن شما ضربه گذشته ضعیف تر لحظات به سرعت شما ممکن است حتی متوجه.

جدید دختر 146 قسمت به کار راه خود را از طریق با فقط به اندازه کافی از یک سرهمی ستون فقرات تا حد زیادی در مورد نیک و جس عاشقانه — برای ایجاد حس حرکت رو به جلو. برخی از قسمت مناسب برای تماشای دوباره و دوباره (مانند هر یک از آنهایی که برجسته نشان می دهد ساخته شده تا نوشیدن, بازی واقعی آمریکا) در حالی که دیگران فقط یک راه لذت بخش را به عبور زمان.

اما در همه آنها شما می خواهید به اویختن با شخصیت های سرگرم کننده که می گویند چیز خنده دار که با بازی فوق العاده بازیگران. شما در زندگی جدید دختر‘s جهان روشن و زیبا برای 21 دقیقه در یک زمان و حتی زمانی که چیز اشتباه آنها هرگز احساس واقعا دیره. اگر شما به دنبال یک جدید Netflix ماراتن آن را امتحان کنید. بدترین حالت این است که شما احتمالا خودتان را بدانم چقدر این شخصیت ها ممکن است زنده بودن قرنطینه با یکدیگر در اینجا ما در جهان است.

جدید دختر جریان است در تمامیت خود را در Netflix بکشد.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>