جدید فیلم جیمز باند هیچ وقت به مرگ به تعویق افتاد بیش از Coronavirus نگرانی


Daniel Craig wears a ribbed sweater and gloves. He points a gun.

دانیل کریگ در هیچ زمان به مرگ.

DANJAQ, LLC و MGM

حتی جیمز باند سیستم ایمنی بدن است به کوروناویروس. روز شنبه, MGM و تصاویر جهانی اعلام کرد که آنها را به تعویق انداختن انتشار بعدی فیلم باند هیچ وقت به مرگدر پاسخ به بهداشت عمومی نگرانی در مورد اخیر COVID-19 شیوع. این فیلم—که در خدمت به عنوان 52 ساله دانیل کریگ آهنگ قو به عنوان 007—بود که میله میله به برتر 31 مارس در لندن با آمریکا, تاریخ انتشار, آوریل 10. آن را در حال حاضر منتشر شده در Nov. 25.

Coronavirus است که مربوط به بیش از 3000 مرگ و میر در سطح جهان است باعث بسته شدن تئاتر در ایتالیا و کره جنوبی و چین است. چین که در آن بیماری است که فکر سرچشمه گرفته است و بزرگترین بازار فیلم در جهان پس از آمریکا “مانند هر دیگر جهانی شرکت ما به دنبال در بازار است و ما تلاش می کنیم به درک که در آن به بازارهای پایین” یک MGM سخنگوی سی ان ان گفت و اضافه کرد که آن را “واقعا یک تصمیم اقتصادی بیش از هر چیز دیگری است.”

روز دوشنبه چندین محبوب پیوند فن سایت انتشار نامه سرگشاده ای با عنوان “هیچ وقت برای تامل” خطاب به تولید فیلم Michael G. Wilson و باربارا کلم بروکلی, ابراز نگرانی در مورد خطرات مرتبط با premiere: “با کروناویروس رسیدن به همه گیر وضعیت آن زمان برای قرار دادن بهداشت عمومی فوق بازاریابی انتشار برنامه ها و هزینه لغو تبلیغات وقایع است.” این نامه باعث می شود یک مورد قوی برای به تعویق انداختن انتشار با استناد اخیر 97 درصد افت در جعبه دفتر فروش و استناد به خطوط از گذشته پیوند فیلم به درخواست تجدید نظر به استودیو وجدان: “حتی اگر وجود دارد هیچ محدودیت قانونی در سینما باز بودن به قول M in Skyfall, ‘چگونه امن آیا شما احساس می کنید?'”

به نظر می رسد که این نامه کار کرده است. هیچ وقت به مرگ است و عمده فیلم هالیوود به تغییر آن آمریکا انتشار در پاسخ به کوروناویروس. آیا استودیوهای دیگر را به دنبال خواهد داشت با توجه باقی مانده است دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>