مدل جدید می یابد تعطیل ایالات متحده حتی یک هفته زودتر می تواند به کاهش مرگ و میر در نیمه


People wearing protective masks walk their bicycles past a social distancing sign reading "KEEP THIS FAR APART" in Central Park.

تلاش برای جلوگیری از تکرار تاریخ خود را.

قطر Dipasupil/گتی ایماژ

به عنوان ایالات متحده آمریکا آغاز می شود به راه اندازی مجدد بخش هایی از آنچه که در زندگی روزانه قبل از ورود به کروناویروس جدید, مدل ویروس را گسترش تخمین می زند که اگر این کشور تا به حال در پاسخ سریع تر—حتی یک هفته—در بستن و اجتماعی فاصله دهها هزار نفر از زندگی می تواند ذخیره شده اند. کلمبیا دانشگاه, مدل نشان می دهد اهمیت زمان بندی در شامل رشد نمایی از یک ویروس; آن را نیز به طور ضمنی تعهد باید به صورت قاطع رهبری از درگیر و اطلاع مقامات دولتی.

همانطور که همه چیز در حال حاضر ایستاده با آمریکا آغاز تعطیل در اواسط ماه مارس بیش از 93,000 آمریکایی درگذشت coronavirus (هر چند که تعداد به احتمال زیاد بالاتر) از بیش از 1.5 میلیون مورد تأیید. با توجه به مدل جدید چوب خط حساب کردن در صورتی که تعطیل شده بود آغاز شده و یک هفته پیش از آن ویروس را گسترش می شده اند به اندازه کافی محدود به کاهش تعداد مرگ و میر در حدود 36,000 نفر—بیش از نیمی از مرگ و میر ثبت شده از طریق مه 3 بازه زمانی این مطالعه مورد بررسی قرار گرفت. اگر آمریکا تا به حال در پاسخ به دو هفته زودتر از آن را در اول ماه مارس بسیاری از کشور مرگ و میر می تواند اجتناب شده است; 54,000 زندگی شده اند بخشوده 83 درصد کاهش در مرگ و میر.

این اعداد مطمئنا مورد بحث, بحث و اخراج توسط برخی اما ما به عنوان جمعی مجددا از جداسازی آنها باید کمک به ما اطلاع تصمیم گیری های جمعی در ماه ها و حتی سال آمده است. اولین بار در اوایل ماه مارس رهبران امریکا floundered در جهات مختلف در آینده همه گیر. “هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد را” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در 9 مارس به حداقل رساندن تاثیر بالقوه این ویروس. “در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!” یک هفته بعد در مارس 16, رئیس جمهور بود گفتن آمریکایی ها به ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی می کند. در نیویورک, شهر, شهردار, بیل د Blasio نمی مدارس تا مارس 15 و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را به اقامت در خانه سفارش نشده در جای خود تا مارس 22.

بدیهی است که ما می دانیم بیشتر در مورد این ویروس در حال حاضر و بیشتر در مورد خودمان و آنچه ما قادر هستید هنگامی که مواجه با فردی و جمعی آسیب برساند. در حالی که به نظر می رسد تابستان مهلت آمدن از انزوا و امده منحنی کلمبیا مدل یادآوری است این را نه فقط ما چگونه پاسخ می دهند که اهمیت آن زمانی که.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>