جدید ملی نظرسنجی می دهد برنی سندرز دو رقمی منجر


The candidates stand on stage before of the final debate ahead of the New Hampshire primary.

نامزدها قبل از نهایی بحث جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر.

برنده McNamee/گتی ایماژ

جدید واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی از روز شنبه نشان می دهد سناتور. برنی ساندرز گسترش سرب خود را در سراسر کشور پس از نمایش آن در آیووا و نیوهمشایر. ساندرز’ حمایت از رشد نه امتیاز به 32 درصد دو حمایت از دموکراتها دوم انتخاب جو بایدن که ثبت نام از 16 درصد است. بایدن این نظرسنجی نصف شد از ژانویه پس از دو خیلی ملال انگیز می گرداند به طور جدی denting پیام خود را غیر قابل اجتناب و electability. ساندرز ساخته شده دو رقمی سرب در دولت بعدی به رفتن به پای صندوق های رای این هفته نوادا اما بایدن هنوز هم پیشرو در کارولینای جنوبی هر چند توسط یک حاشیه باریک و یک برنده وجود دارد می تواند یک پتانسیل البته اصلاح سابق معاون رئیس جمهور از رفتن به سه شنبه 3 مارس.

این ملی اعداد تا حد زیادی منعکس کننده خلق و خوی پس از دو دور رای گیری: بایدن, افتادن, Sanders, برداشتن بخار و بلومبرگ در حال حاضر رای گیری در 14 درصد شروع به بهم زدن سر خود را به مکالمه ملی. دو اعداد جالب در این نظرسنجی که بر خلاف اسب مسابقه-شتاب روایت است که برگزاری پشتیبانی از الیزابت وارن در 12 درصد است. اگر شما خواندن روزنامه یا تماشای تلویزیون بیش از گذشته چند هفته شما می توانست تصور می کردند او کمپین در حمایت از زندگی. او ملی حمایت از, اما, نگهداری و قرار دادن او در ترکیب برای انتخاب دوم در حال حاضر در میان رای دهندگان دموکرات حتی اگر او تا به حال برای همه است که بسیاری از واقعی دموکراتیک رای. او نیاز به تغییر که در نوادا که در آن یک مقام دوم و پایان قابل تصور است در غیر این صورت او را در یک مسیر به طور دائمی چهارم دان و مبارزات انتخاباتی خود را همراه با 10 درصد حمایت را به آرامی محو شدن به غروب آفتاب.

جالب دیگری غیر از روایت توسعه پیت Buttigieg که تنها 8 درصد در WaPo-ABC نظرسنجی. Buttigieg به نظر می رسد که اراده خود را به مسابقه با او در اصل مرده گرما *برنده* * * * در آیووا که او parlayed که به یک قوی مقام دوم پایان در نیوهمپشایر. اما شماره ملی خود را باقی می ماند در ctq محدوده (7 درصد). که باعث می شود نوادا به خصوص مهم برای سابق South Bend شهردار چرا که با وجود همه های اخیر گرما از مبارزات انتخاباتی خود دور پایان در نوادا می تواند زمین Buttigieg پشت در یک مربع رفتن به کارولینای جنوبی که در آن او تلاش برای به دست آوردن کشش. پس از آن مسابقه می رود برای سه شنبه های ملی, مسابقه ملی که در آن رای گیری شماره ها ممکن است بیشتر مرتبط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>