صفحه جدید-turners گرم تابستان ما خواندن: “Blacktop بایر” “تنها سرخپوستان خوب” و بیشتر

“ما می تواند جهان را تغییر دهید در زمان آشفته یا تغییر جهان ما ؟” می پرسد دیوید Michell آینده رمان “مدینه فاضله خیابان” (Random House جولای 14) که مراکز در “عجیب ترین, بریتیش, باند شما هرگز از شنیده می شود” و خود را صعود و به تبع آن کاهش روانگردان ’60s multiverse. این یک سوال است که به موقع و بی انتها که آیا شما یک عضو از یک آرمان گروه راک از دوران گذشته و یا سیاه و سفید زندگی می کند موضوع معترض در خیابان های امروز است.

ذاتی به پرس و جو که تمایل به تصویب, تغییر, اما همچنین به تغییر چیزی است که داستان خوب برای همه ما است. آن را گسترش جهان بینی ما معرفی ما به شخصیت های که تجارب بسیار متفاوت از خود ما و یا شاید که در خدمت به عنوان یک آینه برای خود ما انتخاب و ناامنی است.

تبلیغات:

وجود دارد چند رمان خوب debuting در این ماه که شیرجه رفتن سر به مسائل طبقاتی و فقر و وضعیت اجتماعی و اقتصادی وجود دارد Lynne Streger قوی رمان “می خواهم” و S. A. کازبی “Blacktop بایر” هر دو مورد بحث در جزئیات بیشتر در زیر بلکه “حزب طبقه بالا” (پنگوئن پرس جولای 7), Lee کانل آوردن داستان یک زن جوان که باعث می شود آن را به یک کالج های معتبر پس از مطرح شده توسط سرپرست در زیرزمین بالا-ظهور او مدیریت تنها برای پایان دادن به زندگی که در همان زیرزمین دوباره سال بعد.

“مادر بیوه همسر” (Scriber جولای 7) توسط رابین واسرمن یک کتاب کاملا بر محور هویت و چه زمانی اتفاق می افتد که بخشی از وجود ما است به معنای واقعی کلمه از دست داد. “وندی سازمان حفاظت محیط زیست” است که یک زن بود که بر روی یک پیتر پن, اتوبوس, به فیلادلفیا با هیچ پولی شناسایی و حافظه ندارد. تشخیص پزشکان او را به عنوان داشتن dissociative fugue یک نوع فراموشی است که می تواند آسانسور در هر لحظه – و یا هرگز در همه. عجیب و غریب او در دولت می شود و در هم تنیده با زندگی کسانی که در اطراف او مانند دکتر استراوس و خود را تحت الحمایه لیز اپستاین به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که او را ترک کرد در پی او از جمله دخترش آلیس.

برای جرم و جنایت و وحشت طرفداران جولای فوق العاده است و در ماه بیش از حد. “تنها خوب سرخپوستان” (از جولای 14 بررسی کنید) آخرین از برام استوکر نویسنده برنده جایزه استفان گراهام جونز به شرح زیر چهار Blackfeet مردان در یک انتقام داستان در مورد هزینه شکستن از سنت است.

تبلیغات:

شما می دانید که احساس — عرق کف دست, معده, در یک جمع و جور و توپ رو به سمت راست قبل از شما بیش از نوک بالاترین افت در قدیمی چوبی غلتک coaster? الکس شمالی را “سایه” (Celadon کتاب تاریخ 7 ژوئیه) که جزئیات نوجوان چارلی Crabtree اولین قتل تکان دهنده تشریفاتی عمل می کنند که جلب توجه ملت—فراخوانی که احساس. چارلی از بین می رود. پل بود که دوستان با هر دو چارلی و قربانی به خاطر این همه خوبی. خاطرات فقط واضح تر از 25 سال بعد زمانی که او احساس می کند مانند کسی است که او را به تماشای.

در “مکزیکی, گوتیک” (Del Rey کتاب, جولای 1) توسط سیلویا مورنو-گارسیا خوانندگان خواهد پیدا کردن یک پیچ و تاب و در نوع زمانی که نائومی تبدا سر به بالا محل دور یک خانه در حومه شهر مکزیک پس از دریافت مرموز توجه داشته باشید از او به تازگی ازدواج پسر عموی درخواست او برای نجات او از عذاب خاص.

علاوه بر این, کتاب, سالن نویسندگان نیز برجسته شش بیشتر باید به عنوان خوانده شده کتاب های جدید این ماه زیر.

تبلیغات:

“یکی به تماشای” کیت Stayman-لندن (شماره گیری را فشار دهید جولای 7)

Stayman-لندن اولین هوشمند, پاپ, فرهنگ و آگاه به روز رسانی های عاشقانه رمان. این مراکز در Bea شوماخر به علاوه اندازه بلاگر است که ارواح با بهترین دوست او تبدیل-عشق نا فرجام ری. او کنسول خودش با چند نوشیدنی و تماشای اصلی “فشار” آشنایی رقابت که در آن 25 مسابقه خارج لاس زدن با یکدیگر برای دست واجد شرایط لیسانس یا فوق لیسانس و به پایان می رسد تا نوشتن یک پست در انتقاد از نشان دادن عدم تنوع بدن.

تبلیغات:

در این پست می رود ویروسی و Bea زندگی است که تغییر یک شبه او به عنوان جاروب بر روی مجموعه ای از “اصلی فشار” به عنوان ستاره بعدی. او این را می بیند به عنوان یک راه برای لبریز حرفه ای خود را — و شاید تا Instagram زیر است. تحت هیچ شرایطی او می گوید: او برنامه را به سقوط در عشق; او فقط وجود دارد برای “براندازی مضر استانداردهای زیبایی, الهام بخش زنان در سراسر آمریکا و دریافت رایگان بالون هوای گرم سوار. که در آن است.”

اما هنگامی که در نشان دادن او اولویت را تغییر کمی است. پس از همه افرادی که نمی خواهند به ستاره در خود داستان عشق ؟ با این آسیب پذیری می آید برخی از رد او می ترسید تمام زندگی خود را (که پژواک تجربه او با ری) اما او نیز در دیدار انگشت شماری از مردان خوب که او می تواند خودش را با محبت هر چند آن باقی مانده است دیده می شود اگر آنها در واقع او را دوست دارم — و یا فقط ایده ماندن در نشان می دهد برای یک هفته دیگر.

گفت: از طریق یک دانش سطحی از پیام های متنی پر رو تلخیص داستان گزیده رسانه های اجتماعی و وضعیت پست های وبلاگ “به تماشای” یک رمان است که موفق به پیدا کردن یک تن نور به اندازه کافی برای آن واجد شرایط به عنوان استثنایی, تابستان, جزئیات, در حالی که همچنین موجب یک پیام قابل توجهی به اندازه کافی که شما می خواهید به آن را به فصل آینده است. – Ashlie D. Stevens

تبلیغات:

* * *

“می خواهم: یک رمان” توسط Lynne Streger قوی (Henry Holt & Co., جولای 7)

هنگامی که شما فکر می کنم از داستان که کشف اعمال بقا Odyssean سفر خشن, وحشی زمستان و dystopian مناظر احتمالا به ذهن می آیند. اما Lynne Streger قوی را “می خواهم” است مجزا و مدرن روز-به-روز بقا رمان محور در هوازدگی مالی شکنندگی.

تبلیغات:

“اولین بار که من باردار شدم این یک تصادف بود. … من می دانستم که ما بیش از حد شکست به او; من هنوز در مدرسه گراد می گوید:” الیزابت, ما راوی. “من تا به حال C-بخش اورژانس و بیمه دانشجویی را پوشش نمی C-بخش — و یا آن را تحت پوشش C-بخش اما فقط تا حدی. ما بدهکار بیمارستان سی هزار دلار و پس از آن من بود تا تمام شب پرستاری و راه رفتن کودک.”

برای بیدار ماندن او می خوردن مشت شکلات چیپس — شیرین کوتاه تکان خوردن از انرژی اما در مه از خوابی, او را همیشه فراموش به قلم مو دندان های خود را. دو ريشه یکی abcessed دندان و ساخته دست انسان جایگزینی دندان بعد از او و همسرش (سابق مشاور مالی تبدیل صنعتگر مبلمان ساز با 100.000 دلار در وام های دانشجویی) بودند خیره پایین عظیم بدهی های فلج کننده.

“تمام بدن من به تنهایی ورشکست ما,” او می گوید. “آن نیز با کمی کمک ساخته شده و سپس پایدار دو تا از بهترین چیزها در زندگی ما است.”

همه حساب و حضور الیزابت و همسرش در حال طبقه متوسط است.آنها هر دو در کالج تحصیل و زمینه های خانوادگی به احساس می کنید که باید آنها را می خواهید (و شایسته) بیشتر از زندگی خود را. الیزابت یک منشور, معلم مدرسه در نیویورک است که صرف یک شب در هفته بالای شهر adjuncting در یک دانشگاه معتبر; که شب در خدمت به عنوان یک پنجره به زندگی او فکر می کردم و هنوز هم امیدوار است — او می خواهم و یک یادآوری است که رویای او نسخه از خودش را در حال محو شدن سریع.

تبلیغات:

که گفت: “الیزابت “سی و چهار سال J. Cew-ژاکت کش باف پشمی چادری سفید با یک آیوی لیگ (Ph. D” است و مجزا آگاه خود را امتیاز. به جای نگرانی در مورد که قادر به پرداخت هزینه صورتحساب مواد غذایی او و شوهرش اخم در مورد هزینه های بیش از حد در takeout. آنها را به خانواده ها شاید آنها می تواند برای پول بخواهید اگر آنها می خواستند. الیزابت یکی از تنها سفید معلمان در مدرسه منشور که با این نسخهها کار با کودکان محروم.

“آنها نمی دانند که ما اضافی پرداخت اجاره به زندگی در یک محله ما نمی توانیم به طوری که بچه های ما می توانید رفتن به یک مدرسه است که گفته می شود بهتر از یکی از شرکت من, کلاس درس, معلم, است, بچه, به,” او می گوید.

نوشته شده در یک سری از کوتاه و punchy صحنه — مربوط توسط الیزابت, روزانه, رحم, سحر اجرا می شود — “می خواهم” یک داستان چگونه رویای آمریکایی شیفت و تغییرات به سادگی مایل به قادر به اجاره و مراقبت از بچه های خود را. – A. D. S.

* * *

تبلیغات:

“پسر از بخت خوب” توسط Lysley Tenorio (هارپر کالینز, جولای 7)

به عنوان یک پیگیری به مجموعه داستان کوتاه “Monstress,” Tenorio همچنان به روشن مخمصه, فیلیپینی, مهاجر, گرفتار در یک وضعیت مغایرت و اغلب به تنهایی. این یک یادآوری است که بسیاری از تجارب شامل تعریف از آنچه باعث می شود یک فرد آمریکایی است.

زمانی که اکسل تبدیل به 10 مادرش ماکسیما به او توضیح داد که آنها مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, tago ng tago یا “پنهان و مخفی است.” آنها مستند نشده و بنابراین در حالی که آنها در شهر کوچکی از Colma کالیفرنیا به دولت آنها در واقع وجود دارد.

اکسل رشد می کند تا متوجه می شوند که او نمی تواند خطر ابتلا به بازداشت و یا ساخت عناوین و یا حتی پر کردن کاغذ بازی برای W-2 و نه می تواند مادر خود را. به جای ماکسیما – که یک بار بود یک فیلم اکشن star در فیلیپین – در حال حاضر کلاهبرداری آنلاین.

تبلیغات:

به عنوان یک بزرگسال اکسل فرصت برای شروع دوباره پس از در نظر گرفتن یک سفر جاده ای با دوست دختر خود Sab به سلام شهر یک شهر است که تساوی drifters سابق techies بازنشستگان و هیپی. آن را به یک محل که در آن هر کس را پذیرفته بدون سوال پرسید و یکی می تواند از برخی از آزادی اگر نه دقیقا موفقیت است.

Tenorio به طرز ماهرانه ای طرح کردن آنچه یک پسر آمریکایی مانند اکسل و تجربیات خود را در betweenness. او مطرح شده در انیمیشن و مقرون به صرفه مترو footlongs می ace املا زنبور عسل اما نمی تواند صحبت می کنند و تاگالوگ. و او همیشه باید توضیح خود را با نام “مانند صفحه گسترده.”

مانند بسیاری از نسل دوم پناهندگان اکسل نمی را انتخاب کنید به مستند نشده اما با این وجود او باید یاد بگیرند برای زندگی در یک کشور که نمی خواهید او را. این زندگی زندگی در پس زمینه یادگیری به کوچک شدن و گرفتن فضای کمتر برای جلب توجه کمتر به کمتر باشد.

“پسر خوبی است” به یاد می آورد Souvankham Thammavongsa داستان کوتاه سری “چگونه تلفظ چاقو” در آن مهم و غریب مشاهدات از زندگی آمریکایی اما به هدر رفتن زمان کمی در احساسات. آن را محکم و در عین حال clear-eyed اذعان است که برای بسیاری از رویای آمریکایی است که صرفا بقا. – Hanh Nguyen

* * *

“Blacktop زمین بایر” توسط S. A. کازبی (Flatiron, کتاب, جولای 14)

این جدید در جنوب نوار شروع می شود با یک drag race, بیراهه از طریق backroads است از ویرجینیا و پس از اتمام در سرعت فوق العاده خطرناک. من اهمیتی نمی دهند در مورد فرهنگ اما goddammit, S. A. کازبی به حال من به شدت سرمایه گذاری در موتور اندازه ها و جاده ها دست زدن در طول این هیجان و در عین حال دلخراش دزدی ماجراجویی.

زیبایی به نام Beauregard, مونتاژ, شناخته شده به بگیرید و یاد دهید او را به عنوان اشکال است upstanding مکانیک در ویرجینیا تلاش خود را به نگه داشتن خودکار تعمیر فروشگاه حلال در حالی که همچنین ارائه ملزومات خانواده اش نیاز دارد. که او به شما نمره چند صد توسط سوراخ سوراخ شدن خود را ’71 Plymouth Duster در برابر علائم آسان در مسابقه کشیدن. اما زمانی که در مواجهه با یک بحران مالی اشکال باعث می شود تصمیم سرنوشت ساز برای دوباره مجرمانه خود گذشته است.

شما ببینید اشکال استفاده می شود به یک متخصص wheelman, بهترین گریز راننده شرق می سی سی پی تا کنون پس از پدرش باقی مانده است. در حال حاضر وجود دارد یک فرصت برای دیدار, اگر تنها همدستان خواهد توجه خود را با دقت برنامه ریزی شده طرح. شطرنج یکی از کازبی را به سرگرمی های مورد علاقه و آن را روشن است که اشکال نیز سهام است که توانایی به استراتژی و برنامه ریزی چند حرکت برای ساخت یک پاره خوب نخ که به ندرت آسانسور آن از گاز است.

هر فصل و هر صفحه شامل یک خط ارزش برجسته و به نقل از زیبایی های فرفورژه و شایسته از حسادت. این استادانه تعبیر می آید لادن با احساسات اغلب خوش یا تلخ اما گهگاه خروپف با صدای بلند خنده دار.

فراتر از سریع داستان سرایی و wordsmithery اما دروغ تلخ و شیرین بینش روستایی سیاه امریکا و چالش های چنگ می زنند, یکی از راه های خارج از تقلب سیستم برگزار شد بیش از سابق مؤتلفه دولت است.

کازبی تجدید حیات محاکمه و درست “یکی از آخرین کار” داستان با ویژگی که است گردیده و به عنوان متراکم محلی kudzu نشان میدهد که چگونه استعداد می تواند برای هدر می خواهند از فرصت, چگونه کد سوئیچینگ می تواند باعث شکستن و یا بقا, چگونه گذشته اغلب جادوها سرنوشت. تماس با تفنگ ساچمهای و پس از آن دست و پنجه نرم کردن. “Blacktop زمین بایر” یک سوار که خواهد با شما چوب بعد از اینکه موتور سرد است. – H. N.

* * *

“F*ckface و داستان های دیگر” توسط لی همپتون (Henry Holt & Co., جولای 14)

عنوان شخصیت لی همپتون در اولین داستانی کوتاه مجموعه است ستاره خود به نام روایت. Fuckface فقط مدیر یک فروشگاه مواد غذایی در کارولینای شمالی شهر که در آن “کوه آویزان پایین و متوسط در هر جهت است.” او را تمسخر توسط فروشگاه خدمه از جمله, قشنگ, جوان, عجیب و غریب که آرزوی او درخشان co-worker جیمی و یا شاید فقط جیمی زندگی در حال حاضر در شکوفایی در قالب یک حرکت قریب الوقوع به سمت هیپ وعده اشویل است و صنعت آبجوسازی ، و در عین حال در همپتون دست نوع رقت انگیز مرد که کارکنان خود نام مستعار در فضای باز مانند آن نیز می شود این شانس را به یک قهرمان از انواع, و نه فقط به این دلیل او به پایان می رسد تا حل بسیار مشکل در این مجموعه افتتاح خط: “هیچ چیز شما تا کنون ثابت چه شکسته در این شهر اما آن را خوب خواهد بود اگر آنها می خواهم حداقل مرده خرس از پارکینگ در مواد غذایی کشور است.”

همپتون را در افتتاحیه تمام knuckle-کراکر که ارسال شخصیت های به یاد ماندنی مانند زیبا در اطراف و یا از طریق خرس مرده واقعی و استعاری مسدود کردن مسیر خود را از پشت و یا سمت آشتی با آپالاچی روستایی جوامع که از آنها گرفته شده است. در “ملکه” در آن طول می کشد به شکل یک زن مرده را کلنی زنبور عسل; در “گوشت” یک کارخانه hog farm کارآموز گروه کثیر از کاشت است که سوزاندن در آتش. بسیاری از این داستان ها تمرکز بر روی زنانی که در حومه زندگی می کنند از خانواده سنتی متن—آنها بدون فرزند و یا عجیب و غریب و یا مجرد و یا مطلقه—که مارکس آنها را به عنوان هر دو خودی و بیگانه در یک بار. کتاب بسته با “درخشش” داستان غیر قابل تحمل عاشقانه حسرت مجموعه ای است که در اکثر مقدس از دلایل Dollywood. یک زن سعی می کند به سر خودش به شوهرش تحقیقات شریک او با در نظر گرفتن او را به محل های مورد علاقه خود بر روی زمین Dolly Parton را پارک تفریحی در کوه های اسموکی. به ناامیدی خرد کردن او می شود و او همه اشتباه است. در این داستان از سرکوب میل همپتون نیز گردد استعاره در مورد خطرات ناشی از دعوت مهمانان به یک مکان مقدس یک اتصالات پایان دادن به این گوهر را از یک مجموعه.— ارین کین

* * *

“تنها سرخپوستان خوب” توسط استفان گراهام جونز (گالری / حماسه مطبوعات جولای 14)

برنده جایزه وحشت استاد استفان گراهام جونز (“نقشه برداری کشور” “Mongrels”) گردد دقت تنش و وحشتناک vengeance داستان در “تنها خوب سرخپوستان” یک داستان فراموش نشدنی در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که گذشته جلب به چهار تا از بهترین دوستان که نقض قوانین سنتی که آنها را قتل عام یک گله گوزن در بخشی از Blackfeet رزرو که در آن تنها بزرگان خود را مجاز به شکار. ده سال بعد, ریکی, Lewis, کسیدی و گیب در حال شکار. یکی از الک کشته شدند که روز یک زن جوان باردار گاو بازگشت به حل و فصل نمره.

او شروع می شود با وحشت دو که سمت چپ: ریکی می میرد, سریع, قاب های سرکش الک hellbent در از بین بردن کامیون ها در پارکینگ یک داکوتای شمالی honkytonk تنظیم اراذل و اوباش مست سفید roughnecks بر او. فانتزی, فن, Lewis—ازدواج یک زن سفید نام Peta و کار برای ایالات متحده خدمات پستی در نزدیکی آبشار بزرگ مونتانا—شروع به باز کردن دیگر مطمئن شوید که از مرزهای واقعیت است. او همکار یک زن به نام کلاغ Shaney است و سایه او را در راه بیش از یک. سگ خود را به اقدام عجیبی است. و او نمی تواند مطمئن شوید که او نمی دیدن که مادر جوان الک دوباره هر چند او از 10 سال مرده خود را پنهان هنوز در انتظار در فریزر خود برای تبدیل شدن به یک جفت دستکش.

Back صفحه اصلی رزرو کسیدی واز زندگی اش هم در حال آماده شدن برای پیشنهاد به دوست دختر خود را در حالی که گیب در آهسته مارپیچ رو به پایین محروم از دختر خود ballgames با یک سفارش محدود صادر شده برای رفتار تخريبي از جمله مبارزه و مسمومیت های عمومی اما همیشه به دنبال یک شات برای سفت کردن اوراق قرضه خود را. کسیدی و گیب نمی دانید چه آینده برای آنها شب آنها راه اندازی یک عرق برای یک پسر نوجوان که در خطر از بین رفتن سر خود را. گراهام تیره حس شوخ طبعی کاهش تنش تا حدودی — یک داستان ترسناک مجموعه در یک بسکتبال وسواس جامعه باید شامل یک فینال دختر بچه, البته, اما الک سر زن صالح خشم بی امان است, ساخت داستان آرام در پایان دادن به یکی از آشتی و احیای همه قدرتمند تر است. — E. K.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>