جدید می یابد نظرسنجی فاکس نیوز بینندگان فکر می کنم coronavirus تهدید اغراق آمیز است

آن را به طور فزاینده ای روشن است که کروناویروس در حال تبدیل شدن به یک مسئله حزبی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی است و فشار برای پایان دادن به اجتماعی فاصله اقدامات عید پاک. دموکراتیک مسئولان و فرمانداران در ضمن اصرار دارد که این اقدامات در محل اقامت برای جلوگیری از فاجعه است.

فاکس نیوز شده است یکی از رئيس جمهور در بهترین متحدان در طول همه گیر پیام جنگ با بسیاری از آن میزبان هزینه های همه گیر کمرنگ جلوه دادن شدت آن و انعکاس مواضع تهمت. “ما در حال ترساندن مردم بی ارزش” میزبان Sean Hannity گفت: در اوایل ماه مارس تک صدایی. “من آن را دوباره به عنوان ‘بیایید با چماق زدن تهمت دوباره با این جعل است.'”

چقدر فاکس drumbeat از coronavirus اطلاعات غلط موضوع برای آن عمدتا جمهوری خواه عمدتا مسن مخاطب ؟ جدید نظرسنجی ملی از بررسی 160 و شیب معیارهای میریزد برخی از نگران کننده نور در این پرسش نشان می دهد که روباه بینندگان بسیار کمتر احتمال دارد به این بیماری همه گیر به طور جدی حتی در مقایسه با دیگر خواهان.

بررسی سابقه بین مارس 13 و 16 خواسته یک نمونه نماینده از رأی دهندگان ثبت نام شده دو سوال در مورد رویکرد خود را به همه گیر: آیا آنها شخصا بودند ماندن خانه از محل کار و اینکه آیا آنها فکر رسانه ها اغراق تهدید از این بیماری همه گیر.

نمودار زیر نمایش نتایج جستجو برای جمهوری خواهان تقسیم شده توسط کسانی که گزارش مشاهده هر گونه فاکس نیوز برنامه نویسی در 24 ساعت گذشته و کسانی که نمی. شکاف قابل توجه:

کریستینا Animashaun/Vox

کریستینا Animashaun/Vox

بررسی 160 نیز انجام همان نظرسنجی در میان جمهوری خواهان زندگی می کردند که در ایالت واشنگتن در منطقه ضربه coronavirus زودتر از بسیاری از کشور در بر داشت و تقریبا مشابه پاسخ. این نشان می دهد که coronavirus را ناهموار جغرافیایی گسترش نیست به همین دلیل برای تقسیم.

این مهم است که توجه داشته باشید که این نتایج را نمی ثابت کند که تماشای فاکس نیوز است که به طور مستقیم باعث بینندگان خود را به بیشتر شک و تردید است. این می تواند باشد که جمهوری خواهان را انتخاب کنید که به تماشای فاکس نیوز بیشتر تندرو پارتیزان و در نتیجه بیشتر احتمال دارد به اعتقاد این خط که از لحاظ سیاسی مناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن. و یا می تواند وجود داشته باشد عوامل دیگر از جغرافیا در بازی است که بررسی نمی حساب برای.

اما آن را نیز می تواند باشد که فردا میزبان ترغیب بینندگان خود را از برخی بسیار نا چیز است; ما فقط نمی دونم راه است.

این نظرسنجی نیز انجام شده طی یک دوره (مارس 13 تا 16) هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus و به طور کلی بود و طرح به مراتب بیشتر نگرانی در مورد این بیماری همه گیر از او در حال حاضر و زمانی که فاکس سرعت چرخد و به استقبال رئیس جمهور خط.

در Hannity مارس 13, نشان می دهد, برای مثال, میزبان منتقل شده از هجوم وخیم هشدار در مورد ویروس به عنوان دموکراتیک مضر به ستایش از دولت قوی پاسخ به بحران است.

“امشب ما شاهد چه خواهد بود یک تغییر پارادایم در آینده کنترل و پیشگیری بیماری,” او گفت:. “دولت فدرال, دولت, خصوصی, کسب و کار, بالا, بیمارستان همه با هم تحت رئیس جمهور, رهبری, به ساقه جزر و مد از coronavirus.”

این به این معنی است که اگر فردا نیوز واقعا باعث بینندگان خود را به شک و تردید از این بیماری همه گیر است و ما باید خوب اجتماعی تحقیقات علمی نشان می دهد فاکس می کند نفوذ خود بینندگان رفتار سیاسی — پس از این به خوبی می تواند کم گرفتن چگونه بسیاری از جمهوری خواهان هنوز هم حاضر به رفتن به محل کار و نادیده گرفتن دیگر اجتماعی فاصله گرفته است.

با توجه به این که فاکس مخاطبان کج نامتناسب در خانه است که باید شبکه های مدیران فکر می کنم دو بار در مورد زندگی در معرض خطر توسط خود میزبان خیره تمایل به می گویند آنچه را که رئیس جمهور به آنها نیاز دارد به.

“فاکس نیوز در حال رسیدن به یک منحصر به فرد آسیب پذیر مخاطبان هر دو به دلیل سن و از آنجا که مخاطبان نگرش [به سمت] coronavirus شیوع” Kevin Collins رئیس تحقیقات افسر بررسی 160 گفت: در آزادی مطبوعات. “است که با قدرت می آید یک مسئولیت برای اطمینان از سلامت عمومی پیام اجتماعی فاصله و خود quarantining است به وضوح شنیده می.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>