نظرسنجی جدید نشان می دهد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با 14 امتیاز


Democratic presidential candidate Joe Biden, wearing a black mask, lays a wreath to pay his respects to fallen service members on Memorial Day.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن می پردازد جهات خود را به کاهش خدمات اعضا در روز یادبود.

اولیویه DOULIERY/گتی ایماژ

نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی منتشر چهارشنبه نشان داد جو بایدن منجر عظیم 14 امتیاز—50 به 36—اعطای وام بیشتر اعتبار به اخیر شاخص که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی فرسایش نزدیک به چهار ماه تا روز انتخابات. نظرسنجی ها نشان داده اند بایدن سرب از 5 به 7 امتیاز شروع به کشش یک بیت به عنوان برگ برنده در پاسخ به coronavirus رشد به طور فزاینده ای پوچ و واکنش او به ضد خشونت پلیس راه پیمایی بیشتر و بیشتر با سرعت در حال تحول از نظر آمریکایی ها است. نزدیک به سه پنجم از رای دهندگان رد تهمت را از دست داده و coronavirus مستقل رای دهندگان مخالف, دو به یک, بار, یادداشت ها, در حالی که برخی از 60 درصد از رای دهندگان از رد تهمت را از دست داده و نژاد و پاسخ او به این تظاهرات بیش از کشتن جورج فلوید.

در علاوه بر این به یک در حال حاضر وخیم بالا شماره خط برای تهمت قرار دادن او را در یک قابل توجهی سوراخ وجود دارد که شاید به همان اندازه نگران کننده شاخص های زیر سطح اطلاعات که در آن بایدن گسترش یافته آگهی در حال حاضر حمایتی جمعیت کشور و همچنین به عنوان مدیریت به دستاوردهای سنتی ایران پایگاه. ترین به طور بالقوه فاجعه باری در داخل اعداد روند تهمت سرب در میان رای دهندگان سفید است را به یک تک نقطه. که شگفت آور برای ایران و برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که ساخته شده (مختصر) سیاسی حرفه ای بودن خود مسح bellwether سفید شکایت. مسن رای دهندگان و رای دهندگان سفید دو حیاتی رای بانک ها در جمهوری ائتلاف در حال حاضر سستی در مغلوب ساختن پیشی جستن. رای دهندگان بیش از 50 سال سن هستند و اساسا تقسیم بر دو نامزد در حالی که کسانی که زیر 50 به نفع بایدن نزدیک به 30 امتیاز. در علاوه بر این به چیدن خاموش مغلوب ساختن پیشی جستن سفید حمایت بایدن تمدید هیلاری کلینتون در سال 2016 آگهی با سیاه و اسپانیایی رای دهندگان پیشرو تهمت های 74 و 39 درصد بود. بایدن نیز پیشی گرفته کلینتون حمایت در میان زنان و جوانان در مدارس ،

“اکثر استارک ممکن است آقای بایدن را قوی استفاده در میان زنان با تحصیلات دانشگاهی که از او حمایت بیش از آقای ترامپ با 39 درصد است. در سال 2016 و خروج سنجی یافت که گروه ترجیح خانم کلینتون به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و تنها 7 درصد است. این نظرسنجی همچنین نشان داد که آقای بایدن تنگ است آقای تهمت استفاده, با کمتر تحصیل سفید رای دهندگان” نیویورک تایمز یادداشت ها. “خروج از سفید رای دهندگان از G. O. P. شده است به خصوص تلفظ در میان رای دهندگان جوان شوم روند برای یک حزب که در حال حاضر به شدت متکی به آمریکایی های قدیمی تر. “پنجاه و دو درصد از سفید پوستان کمتر از 45 گفت: آنها پشتیبانی آقای بایدن در حالی که تنها 30 درصد گفت: آنها پشتیبانی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. و مخالفت شدید: بیش از دو بار به عنوان بسیاری از جوان سفیده بازدید رئیس جمهور بسیار نامطلوبی از بسیار مطلوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>