نظر سنجی جدید نشان می دهد تهمت آور به عنوان بایدن حمایت کنه بالای 50 درصد


Trump holds a Bible in front of a boarded-up church

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از سنت جان Episcopal Church, Lafayette مربع در سی در تاریخ 1 ژوئن.

معاونت/گتی ایماژ

جدید سی ان ان/SSRS نظرسنجی دوشنبه منتشر شد نشان می دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز تضعیف شده 7 امتیاز پس از ماه گذشته به عنوان کشور و ستد با تظاهرات که گسترده تر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن رهبری در سراسر کشور به 14 امتیاز 55 تا 41. سی ان ان نظرسنجی قرار می دهد بایدن بیشتر جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن از دیگران گرفته شده به تازگی مانند وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی بیش از آخر هفته که به بایدن 7 نقطه مزیت (49 به 42) اما این نظر سنجی بیش از هفته گذشته در حال نشان دادن یک قابل تشخیص تغییر به دور از رئیس جمهور. بایدن به طور منظم نوک بالای 50 درصد در این نظرسنجی های اخیر اکثریت آستانه قرار می دهد که حزب دموکرات رقیب در یک موقعیت قوی در پنج ماه تا روز انتخابات.

در مقابل, CNN, یادداشت ها, هیلاری کلینتون با وجود پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل مسابقه در سال 2016 قادر به کررل حمایت کافی به رویکرد 50 درصد نشانگر. به جای کلینتون ماند در پایین به اواسط 40s همواره جلوتر از تهمت اما خروج بخش بزرگی از رای دهندگان مردد به عنوان آمریکایی ها رفت و به پای صندوق های رای. در ماه ژوئن سال 2016 به عنوان مثال کلینتون حمایت شد و در 42 درصد است. آنچه باعث می شود به طور کلی حمایت از درصد قابل توجه آن است که به طور کلی در نظر گرفته شده به مراتب سخت تر از کار برای باطل کردن رای دهندگان را برای حمایت از نامزد دیگری از آن است که به طلیعه یک مردد به اردوگاه خود را. ساخت این فاصله را حتی سخت تر به این واقعیت است که جدید سی ان ان نظرسنجی قرار می دهد و مخالفت مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی در 57 درصد (با 38 درصد تصویب).

این بررسی همچنین نشان داد که روابط هستند از نگرانی رو به رشد برای رای دهندگان آمریکایی با یک اکثریت قریب به اتفاق (84 درصد) اعتقاد داشتند که تظاهرات مسالمت آمیز بیش از خشونت پلیس قابل توجیه است. “رای دهندگان به بایدن تقریبا دو به یک مزیت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در دست زدن به روابط: 63 درصد می گویند که آنها احساس بایدن خواهد انجام یک کار بهتر در مورد این مسئله فقط 31 درصد انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن” با توجه به نظرسنجی سی ان ان. “در میان رای دهندگان سیاه بایدن به شدت ترجیح داده: 91 درصد می گویند او را به انجام یک کار بهتر در مورد این مسئله و فقط 4 درصد احساس ناروا خواهد بود. بایدن همچنین جلبک کلی مغلوب ساختن پیشی جستن در دست زدن به کروناویروس (55 درصد به 41 درصد) و در آن کشور را در زمان بحران (55 درصد به 41 درصد). مغلوب ساختن پیشی جستن دقت تاپ بایدن به عنوان بیشتر اعتماد به رسیدگی اقتصاد: 51 درصد اعتماد رئیس جمهور 46 درصد بایدن. پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمیاب است خارج از خود. در میان مستقل 52 درصد می گویند که آنها پشت بایدن برای ریاست جمهوری در مقابل 41 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن تنها 37 درصد می گویند که آنها تایید از دست زدن به او از ریاست جمهوری و 68 درصد احساس خود را در پاسخ به اعتراضات بوده است مضر باشد.”

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی