مطالعه جدید نشان می دهد که بهترین شرایط را برای گسترش coronavirus

کارگران بیمارستان درمان COVID-19 بيمار شناخته شده به صورت یک خطر بالاتر از دستیابی به رمان کروناویروس که باعث این بیماری است. در عین حال طبیعت که گسترش ویروس است که هنوز درک ضعیف مانع کارشناسان توانایی به طور کامل محدود کردن انتقال است. در حال حاضر یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله طبیعت فراهم می کند برخی از سرنخ که به اتاق ها و محیط های که coronavirus گسترش بیشتر به راحتی. مطالعه نگاه به طور خاص در بیمارستان ها و اتاق های مختلف در داخل همراه با طبیعت از تهویه.

در این مطالعه محققان چینی تحت نظارت حضور هوابرد SARS-CoV-2 RNA در دو بيمارستان شهر ووهان چین که هر دو درمان شدند COVID-19 بيمار. آنها مشاهده شده است که به طور کلی بیشتر تهویه بیمارستان مناطق پایین غلظت ذرات معلق در هوا — به معنی کوچک ذرات ویروس است که در حال انجام است. برعکس کمتر تهویه مناطق مانند حمام و سرویس بهداشتی در بیماران اتاق, حال افزايش غلظت ذرات ویروسی.نمونه برداری انجام شد بین 17 فوریه و مارس 2 سال 2020 است.

تبلیغات:

“غلظت SARS-CoV-2 RNA در ذرات معلق در هوا تشخیص داده و در انزوا بوده و تهویه اتاق بیمار بسیار پایین بود اما این افزایش در بيماران توالت مناطق” نویسندگان نوشت: در مطالعه کارشناسی. “سطح هوابرد SARS-CoV-2 RNA در اکثر مناطق عمومی بود غیر قابل کشف به جز در دو منطقه مستعد ابتلا به ازدحام احتمالا به دلیل آلوده حامل در میان جمعیت.”

نویسندگان این مطالعه دولت است که ویروس “ممکن است بالقوه برای انتقال از طریق ذرات معلق در هوا.” در عین حال خبر خوب این است که تحقیقات نشان می دهد که “اتاق تهویه فضای باز و آزاد مایع محافظ پوشاک و استفاده مناسب و ضدعفونی توالت مناطق می تواند به طور موثر محدود کردن غلظت SARS-CoV-2 RNA در ذرات معلق در هوا.” به عبارت دیگر با کمی مایع از coronavirus ذرات معلق در هوا رفته بودند.

هنوز مطالعه چند هشدارهای. فقط به خاطر coronavirus RNA ذرات معلق در هوا تشخیص داده شد به این معنا نیست که آنها متشکل از یک ویروس کامل است که ممکن است آلوده به کسی. به همین ترتیب غلظت ذرات به نظر می رسد به بازی یک عامل عفونت است. دکتر جنیفر Kasten یک اوهایو آسیب شناس در رشته اپیدمیولوژی بیماری های عفونی گفت: سالن یک ایمیل در آن “می ایستد به همین دلیل است که مکان های با بیشتر ویروس خواهد بود مناطق که در آن انتقال خواهد بود به احتمال زیاد به رخ می دهد.”

تبلیغات:

“نویسندگان این مطالعه اشاره می کنند که مراقبت از بیمار مناطق خود را در هر دو موجود و بیمارستان صحرایی به حال تهویه فشار منفی . . . . تنها منطقه حمام در عجله ساخته شده بیمارستان صحرایی تا به حال غلظت های بالاتر از RNA ویروسی در 19 نسخه در هر میلیمتر مکعب,” دکتر گفت: Kasten.

به گفته محققان این ذرات در این حمام ممکن است از “بیمار نفس یا aerosolization ویروس-لادن آئروسل از بیمار مدفوع یا ادرار در طول استفاده از.”

دکتر Kasten گفت: این مهم است به یاد داشته باشید مانند نویسندگان انجام دهید که این “لزوما به این معنی نیست عفونی ویروس شناسایی شد — تنها viral RNA.” کامل SARS-CoV-2 ویروس متشکل از هر دو ژنوم RNA و همچنین پروتئین های ساختاری که پاکت RNA.

تبلیغات:

پس از انجام unventilated مناطق با شناسایی SARS-CoV-2 ذرات معلق در هوا و قرار دادن افراد در معرض خطر انتقال? که کاملا روشن نیست که از این مطالعه اما دانشمندان و بعد فورا رفت واز نزدیک به بدانند که از. Kasten گفت: یکی از دلایل مطالعه مثل این نتواند برای رسیدن به پایین از رمز و راز در اطراف coronavirus و آئروسل انتقال است چرا که آنها هنوز هم نمی دانم که دقیقا چگونه بسیاری از ذرات ویروسی مورد نیاز برای آلوده کردن یک فرد. در واقع بدانند چنین چیزی نه ممکن است اخلاقی حداقل در افراد بشر.

“مگر مردم می خواهید برای داوطلب برای آزمایش که در آن به طور فزاینده ای مقادیر زیادی از ویروس ها راندند تا بینی خود را تا زمانی که تبدیل شدن آنها به آلوده دقیق تعداد دقیق شناخته شده نیست و نمی تواند جز از طریق مطالعات حیوانی” Kasten توضیح داد. “به جای تخمین زده می شود از دیگر baddy’ انسان coronaviruses و پس از آن فرض می شود پایین تر از این یکی خیلی بیشتر انتقال.”

تبلیغات:

مثلا مشابه ویروس نیز در coronavirus خانواده ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) coronavirus شناخته شده است به نیاز به جایی بین 1000 و تا 10 ، 0000 ذرات ویروسی به منظور آلوده کردن یک فرد. پس از SARS-CoV-2 تر است, انتقال, Willem van Schaik یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه بیرمنگام تخمین می زند که تعداد ذرات مورد نیاز برای تبدیل شدن به آلوده است در صدها بالا یا پایین هزار نفر است.

به همین ترتیب آن ناشناخته است اگر ذرات معلق در هوا هستند و حتی “هاردی” به اندازه کافی برای تولید یک عفونت است.

“این مقاله جدید هنوز کاملا نمی توانید همه ما را به راه پاسخ دادن به این سوال بزرگ — به دلیل, دوباره, هستند, محققان تشخیص عفونی ویروس یا فقط RNA?” دکتر Kasten پرسید. “و مبالغ شناسایی شده در بسیاری از سایت های بسیار کم — راه های زیر آستانه برای یک عفونی دوز.”

تبلیغات:

اما اگر ما فرض بر این است که تمام ذرات معلق در هوا یافت می شود در این مطالعه هنوز زنده بودند و قادر به آلوده کردن و انتقال را فقط اتفاق می افتد اگر یک “کامل توالی حوادث” رخ داده است که نیاز عفونی دوز آستانه به ملاقات کرد.

“بنابراین سوال اساسی این است: چه هاردی است که این ویروس چگونه به خوبی می تواند آن را تحمل خشک کردن ، او افزود: “هیچ بحث در همه به عنوان اینکه آیا یا نه ذرات معلق در هوا تولید می شود (آنها) آیا یا نه آنها حاوی ویروس — حداقل در ابتدا (آنها را) و اینکه آیا یا نه به خصوص خشونت عطسه می توانید حرکت آنها را در سراسر یک اتاق (می تواند).”

این است که همه می گویند که فقط به دلیل ذرات معلق در هوا هستند که شناسایی معنا نیست که آنها می تواند شما را آلوده.

تبلیغات:

هوابرد کیفیت coronavirus دامن زده است اختلاف است. بلژیکی و هلندی مهندسین منتشر یافته که رفت ویروسی که پیشنهاد مردم باید حفظ 16, پا, پشت, کسی که راه رفتن. این مطالعه یک اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد را “جوش خون” با توجه به معاون زیرا شالوده های نظری آن وضع در آیرودینامیک — نمی شناسی.

جالب تر وجود دارد مطالعات نشان می دهد که انتقال به احتمال زیاد اتفاق می افتد در داخل و نه در خارج از منزل. یک مطالعه در ژاپن به این نتیجه رسیدند که “شانس است که اولیه مورد انتقال COVID-19 در یک محیط بسته شد 18.7 برابر بیشتر نسبت به یک فضای باز در محیط زیست است.”

در حالی که محققان می گویند هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در مورد انتقال آنها اعتماد به نفس است که آن را از بودن در تماس نزدیک با افراد آلوده و از طریق لمس کردن سطوح آلوده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>