مطالعه جدید نشان می دهد میلیون ها نفر در معرض خطر COVID-19 در ایالات متحده فاقد بیمه درمانی کافی

بیش از 18 میلیون بزرگسالان ایالات متحده در خطر Covid-19 عفونت با توجه به سن و شرایط پزشکی موجود یا فاقد بیمه درمانی کافی و یا به طور کامل بیمه و زمانی که این بیماری همه گیر ضربه spotlighting که تا چه حد آمریکا را تکه تکه برای سود سیستم مراقبت های بهداشتی ممکن است موجب تشدید کوشندگی ویروس.

که با توجه به یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله General Internal Medicine چهارشنبه توسط محققان دانشگاه هاروارد و دانشگاه شهر نیویورک شکارچی مدرسه. این مطالعه نشان داد که میان ایالات متحده بزرگسالان بیش از سن 65 و غير سالمند مبتلا به بیماری هایی مانند آسم و دیابت و بیماری های قلبی حداقل 18.2 میلیون شد ایجاد یا underinsured در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات:

“در میان این افزایش خطر گروه کسانی که با کم درآمد ساکن در یک منطقه روستایی و غیر از نژاد سفید تا به حال بالاتر از میزان ناکافی بیمه” تحقیق یافت. “در معرض خطر افراد ساکن در پزشکی غیر گسترش متحده تا به حال 52 درصد بالاتر شانس نامناسبی بیمه نسبت به کسانی که در گسترش متحده و در معرض خطر افراد ساکن در ایالات متحده است که تا به حال صادر نشده stay-at-home سفارشات 23% بالاتر شانس ناکافی بیمه نسبت به کسانی که در کشورهای دیگر.”

تعداد در خطر آمریکایی ها با ناکافی پوشش بیمه است و به احتمال زیاد رشد قابل توجهی از این بیماری همه گیر آمار ایالات متحده محققان توجه داشته باشید با توجه به این که ده ها میلیون نفر از مردم شغل خود را از دست—و به عنوان یک نتیجه کارفرما-ارائه بیمه درمانی—از اواسط ماه مارس. یک گالوپ نظرسنجی منتشر شده در اواخر ماه مارس متوجه شد که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در جلوگیری از به دنبال درمان Covid-19 علائم با توجه به نگرانی در مورد هزینه.

“ما تخمین می زند از uninsurance و بیمه نبودن به احتمال زیاد اهمیت جلوه” مطالعه می گوید.

تبلیغات:

دکتر آدم گفنی مهم مراقبت پزشک و نویسنده سرب از مطالعه گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس “تخمگذار لخت کشنده نابرابری از جامعه آمریکا و آمریکایی بهداشت و درمان.”

“ما ICU بوده و آب گرفتگی با فقیر و اقلیت بیماران; داشتن Covid-19 به اندازه کافی ترسناک است بدون هیچ گونه نگرانی که شما ورشکست با صورتحساب های پزشکی گفت:” گفنی که با این نسخهها کار در کمبریج سلامت داد و دانشکده پزشکی هاروارد و به عنوان رئیس جمهور پزشکان برای سلامت ملی برنامه (PNHP).

محققان گفتند یافته های خود را برجسته ناکافی بودن هر دو کنگره تلاش برای گسترش پوشش در طول همه گیر و موقت Covid-19 درمان هزینه چشم پوشی ارائه شده توسط شرکت های بیمه خصوصی.

تبلیغات:

“این وعده جدید برای حمایت از بیماران مبتلا به Covid-19 پر از سوراخ,” دکتر گفت: دنی مک کورمیک یک پزشک مراقبت های اولیه و نویسنده ارشد این مطالعه است. “Covid-19 تهدید سلامت مردم در همه جا اما تنها در ایالات متحده آن را نیز خراب کردن بیماران از نظر مالی. هنگامی که مردم برای جلوگیری از آزمایش و مراقبت زیرا آنها از ترس هزینه های آن سوخت این بیماری همه گیر را گسترش.”

دکتر Steffie Woolhandler برجسته استاد بهداشت عمومی در CUNY شکارچی کالج و یکی دیگر از نویسندگان این مطالعه گفت: تحقیقات جدید باعث این مورد برای هر دو اورژانس گسترش مدیکر به بیمه — به عنوان پیشنهاد شده توسط سناتور. برنی ساندرز من-Vt., تشکر. Pramila Jayapal D-بشویید. — و نهایی انتقال به مدیکر برای همه است.

تبلیغات:

“این فقط Covid مراقبت که غیرقابل تحمل” گفت: Woolhandler از بنیانگذاران PNHP. “بیماران مبتلا به بیماری های قلبی و آسم و دیابت نیاز به حفاظت بیش از حد. مدیکر برای همه است که در دراز مدت پاسخ دهد. اما در عین حال عبور از عکاسی در مدیکر گسترش صورت حساب های معرفی شده توسط سناتور. برنی ساندرز و تشکر. Pramila Jayapal خواهد اطمینان حاصل شود که بیماران می توانند مراقبت از آنها نیاز به در طول بحران صرف نظر از تشخیص.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>