جدید به rupaul’s Drag Race? این بهترین قسمت برای مبتدیان.


RuPaul, wearing a blue face mask and hair curlers. In the corner, a tearaway logo reads "Gateway Episodes."
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس LogoTV.

من برای اولین بار قرار گرفتن در معرض rupaul’s Drag Race رخ داده در یک تنگ, New York, گی, نوار که در آن قسمت اتفاق افتاده است به بازی در پس زمینه. با وجود دانستن هیچ چیزی در مورد نشان می دهد من نمی توانستم نگاه به دور و حمل و نقل برای یک ساعت از این واقعیت است که به تازگی انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور. اما در حالی که من شیفته آن توسط immaculately مدل کلاه گیس پر زرق و برق لباس و وقار از ملکه و من تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا فرح زاری فکر والنتینا نمی او را دوست دارم یا چرا چارلی پنهان ارائه شده بسیاری از بهانه که چرا او نمی تواند سوشی. من فقط می دانستم که من می خواستم برای پیدا کردن.

کشیدن مسابقه عرضه در ماه فوریه سال 2009 ساخت آن را یکی از اولین و مهمترین آثار هنری از دوران اوباما. در زمان اکران خود را بکشید قطعا نه جریان اصلی و اول فصل ارزش تولید می شود ، 17 فصل 153 شرکت کنندگان و 13 Emmys بعد نشان می دهد و آن spinoff rupaul’s Drag Race همه ستاره باید تبدیل به یک glitzy فرهنگی نیروی عظیم منهدم کننده است که در آن ملکه نشان می دهد مسائل خود را و حذف قسمت به قسمت تا آخر. در طول راه بینندگان رسیدن به آنها را می دانیم هر دو شخصی و حرفه ای و یادگیری در مورد زندگی خود را در حالی که wowed توسط استعدادهای خود را. این خدمات عبارتند از بازیگری, آرایش, مد, طراحی و ساخت و ساز, آواز, کمدی, رقص, افراد مشهور, جعل هویت, لب همگام سازی و نوشتن—همه در حالی که باقی مانده درست است که ملکه مجزا با نام تجاری. این ترکیب طیف وسیعی از مهارت های پویا شخصیت های خرابکارانه هنر و یک محیط رقابتی و شما باید دستور غذا را برای پرچین سرگرمی.

هر فصل از مسابقه کشیدن ویژگی های نوازندگان که تابش این صفات چهار RuPaul ترین ارزش در کوئینز: جاذبه منحصر به فرد عصبی و استعداد. (در نظر بگیرید که مخفف تشکیل این صفات برای یک حس نمایش طنز.) در حالی که هیچ بد محل برای شروع به تماشای شما نمی توانید به اشتباه با فصل 6 قسمت 2, “Logo بزرگ باز: قسمت دوم.” فصل 6, بر خلاف بسیاری از دیگر کشیدن مسابقه فصل تقسیم والاتر از آن به دو بخش اجازه می دهد زمان بیشتری برای معرفی بازیگران. هفت ملکه مختلف رقابت در هر قسمت با دو ملکه برنده و دو ملکه sashaying دور قبل گروه ادغام. بخشی از سرگرم کننده از هر مسابقه کشیدن فصل برتر است که بینندگان نه تنها مردم در تلاش برای رسیدن به می دانم که ملکه: آنها در حال تلاش برای رسیدن به هر یک از دیگر بیش از حد. این گروه از ملکه دیدار ما در “بخش دوم” محدوده genderfuck باشگاه بچه شیر به استرالیا مهاجرین خواننده کورتنی عمل توهین به طنز بیانکا دلم ریو. تنوع در این میان ملکه باعث می شود آن را به یک لذت به تماشای آنها را هر دو به عنوان افراد و تعامل آنها با یکدیگر است.

قسمت اول چالش یک عکس که در آن ملکه های مطرح در خلوتگاه بالش مبارزه با Pit Crew—عضلانی خسیسانه چادری مردانی که به طور منظم به نظر می رسد نشان می دهد در زمانی بسیار احمقانه و واقعی تست ملکه’ skillset. چگونه به خوبی می تواند به آنها دستور دوربین تمرکز هنگامی که به عنوان Joslyn فاکس قرار می دهد آن وجود دارد پر پرواز در همه جا ؟ چگونه می توانم آنها انطباق خود را با کشیدن شخصیت های به درخشش در این سناریو ؟ آن را می آید به راحتی برای برخی مانند کورتنی که ماهرانه پرتاب او کلاه گیس و اعلام “کورتنی می داند که چگونه به انجام ، او طبیعی است.” آن را سخت تر برای دلقک-الهام بیانکا که با این وجود افزایش به چالش بکشد. این عکس سرگرم کننده و مسخره است اما مهمتر از آن جلب ملکه خاموش نگهبان و بیننده می دهد یک نگاه اجمالی از خود باورها.

این چالش طراحی است که به شرح زیر است شروع به کشیدن مسابقه نجومی: هر یک از ملکه دریافت یک حزب متفاوت با مضمون جعبه پر از پارچه و کنسرت بربس که از آنها باید ایجاد کامل به سایش بر روی باند فرودگاه. به عنوان با عکس, ملکه توانایی به درخواست هر دو مهارت و سبک است کلید—و نشان می دهد که چگونه این نمایش درگیر با شرکت کنندگان در یک سطح شخصی در حالی که هنوز باقی مانده مقدار زیادی رقابتی است. (شیر طرح به ترکیب صورت و مو به پارتی الهام گرفته از نگاه باعث شوکه واکنش.) یکی از جنبه تعریف از مسابقه کشیدن است که در آن شرکت کنندگان داده می شود برابر با صفحه نمایش زمان به عنوان نوازندگان و مردم به عنوان مستند خود را در تحولات و دادن بینندگان بینش به روند و شخصیت پشت هنر است.

به دلیل کشیدن یک خرابکارانه های بحث برانگیز و ذاتا عجیب و غریب هنر هر مسابقه کشیدن قسمت است عمیقی یادآوری است که شخصی سیاسی است. در بسیاری از اولین برداشت من از مسابقه کشیدن باقی ماند همان: آن را واقعا می تواند احساس مانند یک جایگزین جهان است که مراکز و جشن LGBTQ مردم و هنر آنها را. مسابقه کشیدن است به هیچ وجه یک مدینه فاضله—نشان می دهد یک خاردار تاریخچه وقتی که می آید به ترانس نمایندگی و حساسیت—اما آن است که هنوز هم یک پلت فرم های عجیب و غریب تعالی و نمایندگی طریق کوئینز آن ویترین و “Logo بزرگ باز: قسمت دوم” یک نقطه ورود. من نمی توانم فکر می کنم بهتر و بیشتر زمان لازم برای ورود به این جهان متناوب و در آغوش هنر شادی و انعطاف پذیری است که کشیدن مسابقه جشن می گیرد.

RuPaul wears a fluffy blonde wig and stands in a purple mist. In the background, two purple, beastlike eyes.

های موجود برای جریان در Hulu.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>