جدید مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شده است را محکوم کرد “استبدادی دستور کار دگرباشان جنسی” و “ما همجنسگرا-امپراتوری”

جدید مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب به ایالات متحده کمک های خارجی آژانس دارای سابقه آنلاین, پست, افشاگری لیبرال دموکراسی و گفته است که این کشور در چنگال یک “انسان-امپراتوری” که هل “استبدادی همجنسگرایان دستور کار است.”

در یکی از پست مریت Corrigan که به تازگی در زمان و موقعیت به عنوان معاون سخنگوی کاخ سفید در آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی نوشت: “لیبرال دموکراسی است کمی بیش از یک جبهه جنگ در حال برپا علیه ما توسط کسانی که اساسا نفرت نه تنها راه ما از زندگی است اما زندگی خود را.”

تبلیغات:

Corrigan را در موقعیت جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تایید شده توسط دو مقام بوده که قبلا گزارش شده است.

Corrigan قبلا برای سفارت مجارستان در ایالات متحده و توییتی که مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان است “درخشان قهرمان از تمدن غرب” سیاسی گزارش سال گذشته است. یک سخنگوی سفارت بلا Gedeon گفت: Corrigan چپ و موقعیت خود را وجود دارد در اواسط ماه آوریل است.

اوربان یک راست سیاستمدار ترک خورده است را در جامعه مدنی آزادی علمی و آزادی. USAID به تازگی همکاری خود با مجارستان را برای کمک به مسیحیان در عراق یک جفت است که برخی از حرفه ای USAID مقامات گفت: آنها نگران کننده است.

تبلیغات:

در مورد خواسته Corrigan نوشتن اقدام USAID سخنگوی Pooja louisiana travel گفت: این سازمان دارای یک “سیاست تحمل صفر از هر گونه تبعیض یا آزار بر اساس جنسیت و نژاد و گرایش جنسی ، دین و یا هر گونه دیگر ممکن است مشخصه متمایز است که می تواند تعریف هر یک از ما.”

“همه کارکنان برگزار می شود به بالاترین استانداردها و انتظار می رود به یکی دیگر از درمان با عزت و احترام. دوره” او گفت:. “این شامل سیاسی انتصاب مدنی بندگان خدمات خارجی افسران و پیمانکاران است.”

Corrigan پاسخ نمی دهند به ایمیل درخواست مورد نظر گذشته.

تبلیغات:

سیاسی گزارش سال گذشته که Corrigan نوشت: در حساب توییتر خود را که “ما همجنسگرا-empire نمی تواند تحمل کند و حتی یکی از شرکت های تجاری نه در پر و ارسال به استبدادی همجنسگرایان دستور کار است.” Corrigan حساب توییتر در حال حاضر خصوصی است.

در ماه اکتبر Corrigan نوشت: یک op-ed در محافظه کاری در لندن انتشار decrying “کاذب آهنگ فمینیسم” و فراخوانی برای زنان به نقش های سنتی از مادر و خانه دار است.

تبلیغات:

“یک زن امروز انتظار جامعه برای آمدن به ازدواج و مادری فیزیکی و معنوی کاهش, اگر, همیشه,” او نوشت. “این است که زندگی زنان ارائه شده توسط کسانی که به جای ما زحمت دور به عنوان جدا اقتصادی واحد برای بیچهره شرکت ها به مراتب از لذت های داخلی دور از ولایت با محبت و دور از زندگی تجربه مادری.”

Corrigan بیوگرافی در سایت توضیح داده شده او به عنوان یک “محافظه کار استراتژیست سیاسی.” او در حقوق و دستمزد از کمیته ملی حزب جمهوری خواه بین 2016 و 2018 با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی ،

او اظهار داشت: موقعیت او قرار داده به طور مستقیم در تقابل با اهداف اعلام شده از کارفرمای جدید. آژانس توسعه بین المللی با استفاده از یک “لیبرال دموکراسی شاخص” به عنوان یکی از معیارهای تصمیم گیری در مورد یک کشور است که متکی به خود و آن را به یک دفتر کل اختصاص داده شده به برابری جنسیتی و توانمند سازی زنان. وب سایت آژانس می گوید این کار را برای یک جهان که در آن همجنسگرایان مردم “احترام و قادر به زندگی با عزت و عاری از تبعیض و آزار و اذیت و خشونت است.”

تبلیغات:

Beirne Roose-اسنایدر مدیر سیاست عمومی در مرکز بهداشتی و برابری جنسیتی گفت: “منصوب که شانه خالی برابری جنسیتی معنی دار دموکراسی و LGBTI حقوق احتمالا نمی تواند انجام این ماموریت از USAID.”

Corrigan انتصاب آخرین نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در آوردن مقامات آژانس که اعلام انداز قرار داده و آنها را در تقابل با دستور کار این سازمان می گوید آن را ترویج.

USAID جدید معاون رئیس ستاد بتنی Kozma بود قبلا ضد نما فعال نوشت که در سال 2016 که تغییر جنسیت دختران پسران “ادعا جنسیتی سردرگمی است.” Kozma بود که قبلا مشاور ارشد برای توانمند سازی زنان در سازمان است.

تبلیغات:

و هفته گذشته واشنگتن پست گزارش داد که یک حزب چای فعال با سابقه ساخت و های ضد اسلامی نظرات شخصی خود را در پروفایل های رسانه های اجتماعی خواهد بود و به این سازمان جدید آزادی مذهبی مشاور. اخبار انتصاب موجب انتقاد از گروه های مسلمان در آمریکا و ضد افترا لیگ.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی