جدید نرخ بیکاری افزایش می یابد به 3.3 میلیون درهم کوبنده قبلی سوابق

وزارت کار ایالات متحده ثبت شده نزدیک به 3.3 میلیون اولیه بیمه بیکاری ادعا می کند در هفته گذشته با توجه به اطلاعات به تازگی گزارش روز پنج شنبه صبح.

که خرد رکورد قبلی بود که حدود 700,000 در فصلی تنظیم شرایط یا یک میلیون خام از نظر راه بازگشت در سال 1982. فقط چند روز پیش یک تحلیل گلدمن ساش پیش بینی 2.25 میلیون مدعیان دیده می شد به عنوان یک هشدار دهنده هوا. رقم واقعی بسیار بالاتر بود — تقریبا به معنای واقعی کلمه خاموش نمودار.

ما در وزارت کار

و اخبار روشن است که از بسیاری جهات حتی بدتر از آن برای تلفن های موبایل. این است که اطلاعات منتشر شده در مارس 26, اما آن را پوشش می دهد در این دوره به پایان رسید که در تاریخ 21 مارس ، کل و یا جزئی خاموش شدن ناگهانی غیر ضروری در فعالیت های کسب و کار را گسترش قابل ملاحظه ای پس از پنج روز پیش پس ما باید انتظار هفته آینده گزارش به ویژگی های بیشتر و ویرانی. و این که می گویند هیچ چیز از عواقب ثانویه از مردم از دست دادن شغل و درآمد به Covid-19 و در نتیجه مجبور به محدود کردن هزینه های.

مقیاس و سرعت فروپاشی اقتصادی در حال حاضر الهام فدرال رزرو به کشش دراماتیک طیف وسیعی از سیاست اهرم سعی کنید به ساقه جزر و مد. و ایالات متحده آمریکا سنا با تصویب بزرگ 2 تریلیون دلار بسته محرک است که انتظار می رود به بادبان را از طریق خانه به زودی.

که محرک شامل طیف گسترده ای از مفاد اما در نور موج تازه بیکار مردم گسترش بیمه بیکاری برنامه ای است که حزب دموکرات برای مبارزه به ویژه مهم: مزایای افزایش خواهد با 600 $در هر هفته برای چهار ماه اول سال و واجد شرایط خواهد گسترش به فرفره اقتصاد کارگران مترجمان آزاد و furloughed کارگران که هنوز هم گرفتن بیمه از کارفرمایان خود را ندارند اما دریافت یک چک.

اما حجم خالص ادعای بالا است — به معنای واقعی کلمه خاموش نمودار — و کمی وجود دارد دلیلی برای باور شنبه گزارش پایان اقتصادی درد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>