جدید کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany: باور نمی خود را lyin چشم!

“من هرگز به شما دروغ” جدید کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در افتتاحیه کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه — اولین جلسه توجیهی در 417 روز.

اما او 32 دقیقه عملکرد ضخیم با نادرست و اطلاعات غلط از طاس او تلاش برای بازنویسی چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود روز قبل در مورد ریشه های رمان coronavirus به او شدید نادرست نقل از اف بی آی ،

تبلیغات:

خیلی بیشتر وجود دارد اما من با آن چوب دو در حال حاضر.

رفتن ویروسی

در این موضوع از ریشه های این ویروس کمی سابقه و هدف: نیویورک تایمز روز پنجشنبه گزارش داد که مقامات کاخ سفید شده است با تکیه بر سازمان های اطلاعاتی برای پیدا کردن شواهدی وجود دارد که منشأ آن در یک دولت آزمایشگاهی در ووهان چین. کارشناسان به طور کلی در نظر بگیرید که بعید است در بهترین حالت یک تئوری توطئه در بدترین حالت. (نگاه کنید Vox, NPR, واشنگتن پست — و سالن — برای اطلاعات بیشتر بر روی آن است.)

اما چند ساعت پس از این داستان بیرون آمد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور یک جانبه اعلام کرد که این آزمایشگاه در واقع منبع.

تبلیغات:

پرسید: اگر او تا به حال دیده می شود هر چیزی را که به او “درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود که منشاء این ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن جواب داد: “بله ، بله من است.”

پرسید که چه اطلاعات او را به پشتیبانی خود را از مشاهده او پاسخ داد: “من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که.”

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه کسی تا به حال به راه رفتن که گنده بازگشت. McEnany آن را به سادگی انکار است که آن را تا به حال اتفاق افتاده است.

تبلیغات:

تجلیل به ان بی سی کریستن Welker برای آوردن آن چسبیده و با آن:

Welker: رئیس جمهور دیروز گفت که او تا به درجه بالایی از اعتماد به نفس است که coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان چین و در عین حال خود را سازمان های اطلاعاتی می گویند که آنها هنوز در حال بررسی است. پس آیا رئیس جمهور باید اطلاعات — و او کشیده شده یک نتیجه گیری — که جامعه اطلاعاتی است هنوز رتبهدهی نشده است ؟

McEnany: [خواندن از یادداشت ها.] خوب رئیس جمهور است و سازگار با دیگر هوش ارزیابی. در حالی که ما همچنان باید بسیار محدود و مشکوک داده ها از چین, زمان ارزیابی نشان داد که رئیس جمهور تهمت بیانیه است که مطابق با آنچه که برخی از تحلیلگران بر این باورند که این کانون که در آن ویروس آغاز شد. و من می خواهم توجه داشته باشید که هوش بیانیه شما با اشاره به باعث می شود دو نقطه است. یکی که این ویروس در چین نشات گرفته و دو آن آغاز شد و از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا در نتیجه یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان. بنابراین به نظر من که سازگار با آنچه که رئیس جمهور گفت که او با هوش نشان می دهد, آن می تواند در ووهان آزمایشگاه.

بیایید نقد و بررسی: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بله; اطلاعات گزارش خود را مسلما نوشته شده و تحت فشار سیاسی) گفت: شاید. اما آنها سازگار!

Welker سعی در دنبال کردن اما فایده ای نداشت. McEnany آماده بود تا با به یاد ماندنی اگر بی معنی بیت از کلمه سالاد:

تبلیغات:

Welker: به نظر می رسد او به تکیه به این ایده است که این کار آغاز شده در یک آزمایشگاه که در آن بیانیه ما را از DNI می گوید: ما هنوز در حال بررسی این دو گزینه شما فقط گذاشته. رئیس جمهور به هیچ وجه ایجاد پیام های مخلوط نمی گویند ما هنوز هم بررسی کنید ؟

McEnany: شما می دانید اجازه دهید من همه یادآوری: هوش فقط یک برآورد اساسا و آن است تا به سیاستگذاران به تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام با آن هوش. در این مورد policymaker رئیس جمهور متحد شوید و او شما را که تصمیم گیری در زمان مناسب.

فلین دروغ

حتی بدون انتظار برای یک سوال McEnany آورده تا مورد تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه در سال 2017 به دروغ گفتن به بازرسان فدرال.

به تازگی unsealed اسناد و مدارک شده اند به شدت اشتباه توسط فلین حامیان — از جمله تهمت خود را به نشان می دهد که فلین بود railroaded و یا شاید حتی بی گناه است.

McEnany دو بار mischaracterized یادداشت های گرفته شده توسط بیل Priestap رئیس سابق اف بی آی را ضد جاسوسی بخش قبل از مصاحبه با فلین.

تبلیغات:

اف بی آی در آن نقطه در حال حاضر می دانستند که فلین حال صحبت با تلفن به یک دیپلمات روس بود و دروغ در مورد آن به طور بالقوه باز او را به روسیه باج خواهی.

Priestap نوشت: “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟”

به عنوان سابق اوباما اخلاق تزار Norman L. ایسن نوشت در نیویورک تایمز نظر قطعه در روز جمعه: “با توجه به وخامت اوضاع آن شده اند قصور به حداقل بپرسید این سوالات به عنوان آنها آماده شده است.”

تبلیغات:

اما McEnany mischaracterized FBI توجه به نشان می دهد که آن شواهد که فلین بود که راه اندازی شده است.

“ما یک دست نوشته FBI توجه داشته باشید که می گوید: نقل قول, ما نیاز به فلین به دروغ نقل قول و او را اخراج” او گفت:.

ایسن بخشی اشاره کرد در توییتر که او به طور کامل انتظار این نوع نادرستی از کاخ سفید:

چگونه آن را گزارش می شود?

با وجود سابقه طولانی مزخرف و دروغ McEnany موضوع درخشان مشخصات در نیویورک تایمز هفته گذشته است.

تبلیغات:

و سپاه مطبوعات روز جمعه قطعا نمی امکان استفاده از این فرصت به درخواست McEnany در مورد هر یک از اظهارات قبلی مثل این Feb. 25 doozy:

پس از آن در همه روشن که آیا واشنگتن به خبرنگاران را به تمرکز بر روی McEnany را فریب و cluelessness به عنوان آنها باید یا به سادگی در خدمت او نقل قول بدون بافت است.

این نشانه های اولیه خوب نیست. برخی از خبرنگاران در روز جمعه توییتی McEnany نظرات stenographically.

جیل Colvin و دب Riechmann از آسوشیتد پرس گزارش McEnany نذر به دروغ با هیچ مشهود طنز.

تبلیغات:

ان بی سی چاک تاد آمد در هوا هنگامی که آن را بیش از و گفت: McEnany “در بیشتر قسمت ها, من فکر می کنم به یک … عادی کاخ سفید نشست خبری — اگر نرمال تعریف شده است با آنچه که ما استفاده می شود به با کاخ سفید جلسات مطبوعاتی که به نوعی بازگشت به عقب در طول دهه گذشته اگر شما خواهد شد.”

اگر شما برگردید به شان اسپایسر اولین جلسه اطمینان حاصل کنید. اما نه بیشتر.

همواره وجود دارد برخی از دروغ گفتن در جلسات مطبوعاتی. اما نه بدون توقف. نه خیلی درشت. در چنین تناقض آشکار به آنچه که ما می توانید ببینید با چشم خود ما و شنیدن با گوش خود ما.

شده است وجود دارد یک بحث در مورد ارزش مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات مطبوعاتی. برای مدت زمان طولانی من فکر کردم که ارزش پخش زنده — به عنوان طولانی به عنوان آنها را همراه با تفسیر در حال اجرا — و ارزش حضور خبرنگاران پس می تواند مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن ، در حال حاضر من فکر می کنم آنها بیش از حد خطرناکی احمق برای رسانه ها به انجام یا.

تبلیغات:

اما با این حال شما احساس می کنید در مورد آنها در مناسبت آنها خدمت می کنند تا برخی از اخبار ارزش در جایی وجود دارد.

در مقابل من در از دست دادن به آمده تا با یک سوال که McEnany خواهد امکان پذیر جواب در یک راه است که اضافه کردن چیزی درست است یا مفید به اطلاعات اکوسیستم.

تنها ارزش من است برای نشان دادن ته دورویی از این دولت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>