جدید مطبوعاتی کاخ سفید گفت: “یک ماه پیش که Coronavirus هرگز به آمریکا


Kayleigh McEnany, wearing a blue shirt, speaks into a microphone against a backdrop of Trump supporters.

Kayleigh McEnany صحبت می کند و در یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در Jan. 9 در تولیدو اوهایو.

Scott W. Grau/آیکون Sportswire via Getty Images

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام ترک موقعیت خود را پس از نه ماه که در طی آن او هرگز در یک کنفرانس مطبوعاتی که شگفت انگیز است. شاید بیشتر شگفت انگیز است که جایگزین تلویزیون صحبت سر–تبدیل–مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 سخنگوی Kayleigh McEnany است گرفتن یک شغل که ظاهری فعلی هدف اطلاع رسانی عمومی در مورد دولت در پاسخ به یک بیماری همه گیر وجود داشتن ادعا کمی بیش از یک ماه پیش که یک بیماری همه گیر هرگز نمی تواند و خواهد هرگز گیرد در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد رئیس جمهور:

بدون شک همه ما می شود گرفتن مستقیم dope در coronavirus از coronavirus truther Kayleigh McEnany که کار می کرد تا امروز صبح برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی و با توجه به آنچه ما می دانیم درباره دولت احترام به قانون انتخابات احتمالا در ادامه به پرداخت توسط کمپین تا زمانی که او در فاکس در ماه نوامبر توضیح داد که چرا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تعلیق انتخابات به منظور حفظ و امریکا ،

و توسط راه فوق اپیدمیولوژی نابغه لری Kudlow است که هنوز هم در اطراف انجام کارهایی مانند نظارت بر کسب و کار کوچک وام برنامه است که در حال حاضر در حال اجرا از پول است. این یک واقعی شایسته سالاری بیش از وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>