جدید مطبوعاتی کاخ سفید وزیر پاکستان “من هرگز به شما دروغ” قبل از گفتن چند دروغ


White House Press Secretary Kayleigh McEnany calls on reporters during her first on-camera news conference in the James Brady Press Briefing Room at the White House on May 1, 2020 in Washington, D.C.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany خواستار خبرنگاران در او برای اولین بار در دوربین کنفرانس خبری در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در مارس 1, 2020 در واشنگتن ،

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مطبوعات, منشی, Kayleigh McEnany برگزار شد اولین بار در کاخ سفید جلسه در بعد از ظهر جمعه. که به خودی خود قابل توجه بود که با توجه به آن مشخص شده رسمی اولین کنفرانس مطبوعاتی پس از 11 مارس 2019 به عنوان سلف او استفانی گریشام هرگز برگزار شد در واقع یکی است. و McEnany گفت: او قصد دارد برای ادامه تمرین که شایع بود که سارا ساندرز برگزار شد ، “من هرگز به شما دروغ. شما حرف من که” او گفت: خبرنگاران با حضور در کاخ سفید در روز جمعه. بعد چه اتفاقی افتاد نباید تعجب کسی را. McEnany اقدام به نم نم پاسخ او را با دروغ و دروغ.

اول قابل توجه باطل میفروخت توسط دبیر مطبوعاتی بود در مورد اخبار روز, معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن سرسخت انکار تجاوز جنسی به اتهامات توسط تارا Reade. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود Reade اتهامات شد “به مراتب بیشتر فوتی و فوری” از آن ساخته شده برابر دیوان عدالت برت Kavanaugh و McEnany خواسته شده بود به نظر. “من فکر می کنم آن را یک قبر سقط جنین از عدالت با آنچه اتفاق افتاده است با عدالت برت Kavanaugh. وجود ندارد و من برای مطرح کردن شهوت پرست افتضاح و verifiably اتهامات کاذب که ساخته شد در برابر عدالت Kavanaugh,” او گفت:. اما البته هیچ راهی وجود دارد شما در واقع می تواند به دقت مشخص اتهامات علیه Kavanaugh به عنوان “verifiably نادرست است.”

McEnany همچنین لعنتی خبرنگاران برای پرسیدن سوال در مورد تجاوز جنسی اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. “ترک آن را به رسانه ها واقعا یک مسئله در مورد معاون رئیس جمهور سابق و تبدیل آن به رئیس جمهور و مطرح کردن اتهامات از چهار سال پیش” او گفت:. به جز البته اتهامات علیه تهمت نیست همه از چهار سال پیش و شده اند وجود دارد بسیاری از امکانات جدید پس از او در زمان دفتری از جمله یکی از E. ژان کارول که گفت: در سال گذشته که تهمت حمله و او را در یک فروشگاه در اواسط 1990s.

جدید دبیر مطبوعاتی کاخ سفید نیز کاملا راستگو وقتی پرسیده شد که در مورد اخراج مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و جدید FBI اشاره می کند که مقامات دولت می گویند که شواهد در مورد چگونگی بررسی شد و سنن. در قلب این موضوع یک یادداشت دست نویس از لایحه Priestap بود که سپس ضد جاسوسی مدیر در اف بی آی است. “ما یک دست نوشته FBI توجه داشته باشید که می گوید: نقل قول, ما نیاز به فلین به دروغ نقل قول و او را اخراج” McEnany گفت. به جز این چیزی است که توجه داشته باشید می گوید. Priestap در واقع نوشته است: “آنچه ما هدف ؟ حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟” فلین در حال حاضر در تلاش برای خروج خود را از گناه برای دروغ گفتن به اف بی آی است.

در حال حاضر حداقل به نظر می رسد McEnany ادامه خواهد داد و با داشتن همان رابطه پیچیده با حقیقت به عنوان پیشینیان خود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>